Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. [quote name='Ikusia']No jak nie zemdleć! Wy, to jedyne, co dobrego mnie ostatnio spotkało. Świat wali mi się na głowę, i ludzki, i psi, i koci. Jeszcze walczę, ale czasami....eh. SUPER, że chociaż o Fiorda dbacie ogłoszeniowo. Dziękuję Wam. Ja chyba pomyślę nad nowym ogłoszeniem, bo do tej pory nie było nawet jednego dzwonka, nie mówiąc o telefonie. Nawet wczoraj Iwoni mówiłam, że chyba na nią telefon podamy następnym razem. Może przyniesie mu szczęście (czytaj domek). Iwonia ma w sobie coś... Kejsi całkiem wypadła z gry - matura tuż, tuż. A ja chyba (oby) będę miała wolny majowy weekend (całe pięć dni!!! + zadania domowe, ale to i tak super), więc coś spłodzę. I mam prośbę, bo ja nie mam jeszcze pomysłu jak to zrobić. Gdybyście słyszeli, że ktoś szuka labradora (suczka młoda, biszkopcik), to proszę o wiadomość na pw. Mam czas do końca czerwca. Potem nie wiem co będzie. Wybacz mi Iwonko - proszę - za tą prośbę. No i bardzo cieszy mnie spotkanie z Panią R. Bardzo, bardzo (w sumie to drugi powód do radości - wstępnie, zobaczymy co dalej).[/QUOTE] Ikusiu moja koleżanka z pracy takiej szuka...
  2. [quote name='Poker']Pusto , bo nie mogłam odnaleźć jej wątku po wojnie na dogo.[/QUOTE] dobrze że znalazłaś:) zapraszam na bazarek, link wyżej:)
  3. u Aszki pusto:( Zuziu można prosić o jakieś nowe fotki Aszki i krótkie info to może ja poogłaszamy? można już?
  4. też wolę nie myśleć co jej się stało;/
  5. Ziutka odwala kawał dobrej roboty:) ja niestety aktualnie bez stałego dostępu do neta i nie mogę pomóc ogłoszeniowo...swoją drogę potrzebuję dobry internet niedrogi i na umowę na 12miesięcy, zna ktoś??;)
  6. ile ona biedactwo musiała przejść:( taka malutka i już złamana szczęka:( ale u Nutusi i jej sfory się otworzy:)
  7. [quote name='Justyna Lipicka']zmiana tytułu by się przydała... bazarek robię drugi raz... oto i on: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225666-REAKTYWACJA-Modne-ciuszki-i-nie-tylko-na-pszy%C5%84ski******-Aszk%C4%99-i-W%C5%82adzia-do-20-04?p=18947498#post18947498"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225666-REAKTYWACJA-Modne-ciuszki-i-nie-tylko-na-pszyński******-Aszkę-i-Władzia-do-20-04?p=18947498#post18947498[/URL][/QUOTE] to link do bazarku:)
  8. [quote name='Lobaria']Daj, proszę linka[/QUOTE] Teraz nie dam rady skopiowac w komorce ale strone wczesniej wkleilam link;-)
  9. Czyli Mikrus musi byc w domu bez kotow?
  10. Cos sie uzbiera z moje bazarku na Adusia i Aszke ale fajnie by bylo jakby mi ktos pomogl go rozsylac bo stracilam staly dostep do neta i ciezko cokolwiek z komorki zrobic...
  11. [quote name='Nutusia']To dopiero jutro, bo dziś jeszcze nas czeka przegląd techniczny u Doktorów...[/QUOTE] to poczekam do jutra!! z niecierpliwością;)
  12. Lobario a transport rozliczony jest? i FV u weta w Tychach?
  13. czekam na relację jak Gapcia sobie radzi jak Nutusia wróci do domku:)
  14. dokładnie, nie za wszystko Władzio ma zapłacone, no i nie wiem ile winni jesteśmy Basi:) i ile jeszcze potrzeba na leczenie
  15. Totalnie nie wiem co oni tu znowu porobili...nie mam chwilowo stalego lacza i weszlam z komorki i to co zastalam powalilo mnie...musze jutro w pracy glebiej sie temu przyjrzec...bardzo sie ciesze ze sa pytania o Punie:-)a jak tam mama zastepcza?
  16. [quote name='Avilia']Tak,20.04. 22.04 powrót.[/QUOTE] ok, tak napisałam:)
  17. tu jest link do strony transportu na fb [url]http://www.facebook.com/pages/Transport-tu-i-tam-po-drodze-mi/199778306699364[/url]
  18. to ja jak bede miec chwile w pracy to dodam tam informacje:)
  19. a transport zgłoszony jest na wątku transportowym facebook'a?
  20. właśnie miałam się pytać z jakiego okresu to Zdjęcie ze On taki brudny;)
×
×
  • Create New...