Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. wygląda jak moja Luna jak miała 2-3mce... patrzcie [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=115711901860102&set=pb.100002638796084.-2207520000.1359881530&type=3&theater[/url] Paula zaraz wkleje tu teksty te co mam:) na pewno nie do ogłaszania [COLOR=#000000]Kermiś, Kawusia, Latinka...[/COLOR]
  2. [quote name='paula_t']Iwonka wysłała mi maila ze zdjęciami psiaków do ogłoszeń. Napiszcie mi tylko, które mam ogłosić i gdzie mogę znaleźć teksty.[/QUOTE] Kogo teksty potrzebujesz to Ci znajdę/zrobię/wyślę:) ew. Krakowianka bo ona zawsze więcej ode mnie wie:D Malgosiu tak to już jest z dziećmi...nic nie poradzisz...szybkiego powrotu do zdrowia życzę Młodemu!! Masza jak najmniej chorób maleństwom życzę!!
  3. juz się zabieram za ogłoszenia tylko napisz gdzie Ty zrobilaś już:)
  4. wojtuś jak potrzebujesz ogłoszenia to pisz, plus tekst podrzuć na jakiej stronie jest i foty na jakiej:)
  5. [quote name='Marta72']otrzymałam inf z hoteliku Barbórka mamy ponad 400 zł na minusie ja niestety nie dam rady finansowo tego zabezbieczyć z fantów min moich bedzie trochę grosza z bazarku Justyny i missi ale juz luty mamy i kolejny miesiac może Till ma jakiś pomysł nie chaiałabym zostac z psiakiem na sumieniu .... wiem,ze Justynka go ogłasza ...domku przyjdz!![/QUOTE] i nie tylko ja Marto:) trzymamy kciuki za domek, jak coś to na inne wojewodztwo się mu zrobi!!:) z mojego bazarku na Barbórka będzie ok. 150zł
  6. smutne to co się dzieje ze szczeniaczkami Colii... zabieram się za ogłoszenia, tych co wypisałaś tu Iwonko że szukaja domów, Krakowianko jakbyś była w międzyczasie kiedy jeszcze ogłoszen nie zrobię to napisz czy Ty jakiemuś zrobiłaś;) ale ogłoszeń nigdy nie za mało, tu nie obowiązuje zasada "co za dużo to niezdrowo":P potwierdze na bazarku lub/i na PW Stokrotce że wpłynęły pieniążki od niej:)
  7. Niech spokojnie sobie biegają za Tęczowym [*]
  8. Kermiś jak klon Colii:) a ta kotka/kotek w środku sliczności:loveu: co do wszystkich piesków u tej Pani...ręce mi opadają, nie umiem pomóc, póki nie wrócę z wyjazdu nie dam rady być dt a później też w zależności od łaski tz...
  9. [quote name='krakowianka.fr']Dafi ma dom Tila ma dom Wera ogloszona doszedl horror z Olkusza (innego niz Palki): [URL]https://www.facebook.com/events/327820660652084/[/URL] oglosze je, ale mysle nad jakims tekstem, aby ludzi nie przestraszyc, bo nedziemy szukac najpierw DT....[/QUOTE] skąd wiesz że te pieski z Olkusza? ogłaszasz sama czy pomóc? [quote name='Malgoska']Mam już wszystkie wpłaty. Gdzie wysyłać pieniązki z bazarku Iwoniam/Ikusia, proszę inf na priv. Starsznie przepraszam, że tyle to trwa ale jestem uziemiona Młodym w gipsie już 10 dzień :([/QUOTE] a co ten Twój Młody nawyprawiał??
  10. [quote name='bea100']Dziękuję krakowianka.fr :) Już meilik poleciał :) Tak mnie cieszą "postępy" Karuska, chciałabym by Wszyscy tutaj zobaczyli jak się psina zmienia pod doskonałą opieką missieek :)[/QUOTE] oj zmienia się zmienia:)
  11. biedny maluszek, tyle już wycierpiał bez debilnych ludzi:( nie umiem pomóc, tylko duchowo na razie:(
  12. [quote name='Anula']A piecyka nie można kupić w dużych sklepach,często są promocje.Wysłanie go bardzo podroży koszt. U nas przepisy pocztowe już weszły od 1 stycznia i się tego Poczta skrupulatnie trzyma.Nie dziwię się,ponieważ listonosze mieli torby wypchane właśnie takimi listami i nie dawali sobie rady.[/QUOTE] u mnie była po prostu adnotacja duży gabaryt i do odbioru na poczcie, od dość dawna tak już było, i listonosz nosi tylko lekkie aaa i jeszcze w tym tekście co majowa link wkleiła jest informacja, że jeśli pracownik piczty przyjmie list który nie wygląda jak list to on pociągany jest do konsekwencji jesli on zginie...
  13. [quote name='Malgoska']Czy wiedziałyście, że od stycznia listem poleconym można wysyłać wyłącznie 'informacje' czyli, listy, ewentualnie broszury, płyty z nośnikami informacji. Każda inna rzecz zapakowana do listu poleconego (książka, kosmetyk, zabawka, ciuch) może nie dojść a wtedy reklamacja nie zostanie uwzględniona (tak mnie dziś poinformowała Pani na poczcie); ja szczerze mówiąc nie wgłębiałam się w ustawe i troche mi szczena opadła bo teraz jeśli ktoś kupi na bazarku ciuch za 5 zł za przesyłke zapłaci 9,50 bo musi to zostać wysłane paczką...chyba, że zaryzykuje na własną odpowiedzialność ale wtedy jeśli przesyłka nie dojdzie to reklamacja nie zostanie uwzgledniona.[/QUOTE] ja dziś wysyłałam poleconym duży gabaryt i Pani mnie o czymś takim nie uświadomiła:( mam nadzieję że wszystko z bazarku dojdzie... teraz nie opłaca się kupować jednej rzeczy bo paczka do 1kg 9,5zł kosztuje a gdzie opakowanie, zdziercy:mad: szkoda, że jak np na allegro zamawiałam listem poleconym to nikt mi też nie powiedział, że nie można reklamacji składać... [B]Malgosia[/B] i jak teraz wysyłasz te rzeczy z bazarku? listem i paczką jednak?
  14. [quote name='bea100']Miałam jednego maila z ogłoszeń Karusia, jednak jak pani dowiedziała się o wieku psa, nie odezwała się na razie do mnie więcej...[/QUOTE] smutne to:(
  15. [quote name='Justyna Lipicka']zaginął na początku grudnia w Krakowie: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.436601466405121.98256.383535881711680&type=1[/URL][/QUOTE] w Nowej Hucie zaginął
  16. ale fajny Misio:) i zabawkami się bawi:multi: ogłoszenia hmmm, może śląskie, łódzkie lub mazowieckie?
  17. ogłoszenia Zuzi: tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,68557,Lw==.html[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/malutka-zuzia-szuka-wesolego-domku-21694025.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/147999/Malutka-Zuzia-szuka-wesolego-domku/[/url] [url]http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/malutka-zuzia-szuka-wesolego-domku_i1053[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/50221/malutka-zuzia-szuka-wesolego-domku/[/url] [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/malutka-zuzia-szuka-wesolego-domku.html[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6561/name/oddam-do-adopcji-malutka-zuzia-szuka-wesolego-domku-krakow.html[/url] lento.pl-aktywacja
  18. [quote name='mag602']Dostałam dzisiaj od siostry link do akcji TESCO [URL]https://www.facebook.com/Eksperci.Tesco?sk=app_293130837399609[/URL] wśród schronisk, na które można głosować jest Olkusz (Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt ul Sikorka 91 Olkusz) Czy to jest to "schronisko" o którym tu piszecie, czy jest tam jeszcze coś? Bo jak można..... (nie będę komentować) Edycja: sprawdziłam wyniki; w/w placówka jest na 130-ym (wcale nie ostatnim) miejscu z 30-toma głosami[/QUOTE] chyba tesco nie ma informacji że to miejsce nie jest schroniskiem od jakiegoś czasu!!
  19. [IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/IMG_5491_640x480_zpsb8d41f5f.jpg[/IMG]
  20. [quote name='ninka2304']Witam dla wszystkich którzy zainteresowani byli losem Cezara poszukiwanego przeze mnie w zeszłym roku.Cezar został szczęśliwie odnaleziony, weterynarz zbadał Cezarka podał leki. Potem został zabrany do mnie do domu jednak warunki jak i dodatkowy pies w domu który zdecydowanie nie tolerował Cezarka zmusiły mnie do poszukiwania mu domu. Kilka rozmów z różnymi osobami chcącymi zostać opiekunami Cezarka i 2 miesiące później znalazłam Panią z Rybnika. Pani Adrianna ma duży plac na którym Cezar wreszcie czuł się szczęśliwy:) Na dzień dzisiejszy wciąż jesteśmy w kontakcie Cezar ma się świetnie, sierść odrosła, a Cezar ponoć czuję się jak Pan na swoim dworze:):) dostałam też aktualne (grudzień 2012) zdjęcia Cezara jednak mam problem z ich zamieszczeniem, jeśli ktoś byłby tak miły i mógł zamieścić je za mnie podeślę na maila.[/QUOTE] zdjęcia Cezara [IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/IMG_5479_640x480_zps166d3eb6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/IMG_5489_360x480_zps8a15ef2d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/IMG_5487_640x480_zps9196c9fa.jpg[/IMG] [IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/IMG_5486_640x480_zps0b33d763.jpg[/IMG] [IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/IMG_5483_640x480_zpsab991430.jpg[/IMG]
  21. ale Szelcia urosła:) Krakowianko ogłoszenia będą zrobione:)
  22. jestem na zaproszenie-niestety w tej chwili nie dam rady pomóc:(
  23. [quote name='Malgoska']a w jakich rejonach zaginął nie wiadomo...[/QUOTE] nie wiem, jest tylko jeszcze list jaki Pani napisała do Fundacji Arkadia z Pszczyny, ponieważ była tam zobaczyć w schronie pieska ale to nie jej był...wklejam link do zdjęcia tego listu, tam jest chip pieska [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=436603109738290&set=a.390500404348561.87907.383535881711680&type=1&theater[/url]
  24. zaginął na początku grudnia w Krakowie: [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.436601466405121.98256.383535881711680&type=1[/url]
×
×
  • Create New...