Jump to content
Dogomania

Annaa4

Members
  • Posts

    4424
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Annaa4

  1. [quote name='Annaa4']xxxxxxxxxxxxxxx ZMIANA SKARBNIKA OD 01.02.2012 NA ANNAA4 W SPRAWIE NUMERU KONTA PROSZĘ WYSYŁAĆ PW LUB INFORMOWAĆ NA WĄTKU. Luty 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym : 10zł- stokrotka.af wpłynęło 01.02. 80zł- kikka wpłynęło 02.02 20zł- maja602 wpłynęło 03.02 50zł- Ania J z Zywca na transport 15zł- dara9 wpłynęło 06.02 100zł- zachary wpłynęło 06.02 5zł- Justyna Dz. z Łomży wpłynęło 13.02 30zł- bazarek dla Teddego http://www.dogomania.pl/threads/222027-koniec-rozlicamy-Tediego!!-blagamy-o-pomoc-kochani!-bazarus-od30.01-8.02godz22.00 wpłynęło 13.02 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 15.02 50zł- od Darii wpłynęło 16.02 200zł- Od grupy podaj łapę i Ani J 30zł- Lolalola wpłynęło 20.02. 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 21.02 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 24.02 deklaracje stałe(luty) : 20zł- Ania J wpłynęło 06.02 20zł- zachary wpłynęło 06.02 20zł- wadercia wpłynęło 06.02 20zł- renatka_s wpłynęło 21.02. dług w lecznicy - 201,40 zł post 823 http://www.dogomania.pl/threads/2008...-karmę/page42 uregulowany przez osoby wspierające Budryska w tym przez Bakusiową - 63zł-20.02.0212 Zakupione leki - pokryte z wpłaty na Teddego + 13zł dołożonych przez Budryska STAN KONTA na 22.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 660ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 760ZŁ [SIZE=3]-68,28 25.02 zakupione jedzenie dla Teddego rachunek str. 27 post 670 STAN KONTA na 27.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 591,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 691,72ZŁ [SIZE=2]+268zł z bazarku(rozliczenie z dnia 29.02)http://www.dogomania.pl/threads/2223...iJuli-do-15.02 +25zł z bazarku([SIZE=2]rozliczenie z dnia 29.02) http://www.dogomania.pl/threads/222848-koniec-rozliczamy!-Tediego-zapraszamy-sercem-od11.02-16.02godz22.00 STAN KONTA na 29.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 884,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 984,72ZŁ Marzec 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu marcu : 20zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 08.03 60,24zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 28.03 deklaracje stałe(marzec) : 20zł- Ania J wpłynęło 05.03 deklaracja za marzec i kwiecień. 20zł- zachary wpłynęło 08.03 20zł- renatka_s wpłynęło 21.02. STAN KONTA na 29.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 884,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 140ZŁ RAZEM 1024,72ZŁ [SIZE=2]-129,75 zamówienie karmy (puszki miesięczne wyżywienie Teddego)na miesiąc marzec STAN KONTA na 08.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 904,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM 934,97ZŁ [SIZE=2]-86,50zł[SIZE=2]zamówienie karmy (puszki 400g firmy Animonda 10 sztuk)[SIZE=2] - 80zł[SIZE=2]karma sucha Josera solido 15kg [SIZE=2] STAN KONTA na 27.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 964,96ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM 768,47ZŁ + 150zł bazarek dla Teddego wpłyneło 29.03 http://www.dogomania.pl/threads/2241...7#post18778727 STAN KONTA na 31.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 1175,20ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM 978,71ZŁ [SIZE=2]-286,36zł[SIZE=2] leczenie u weterynarza + 75zł z bazarku - niestety bazarek pod starym linkiem nie działa. deklaracje stałe(kwiecień) : 20zł- Ania J wpłynęło 05.03 20zł- renatka_s wpłynęło 03.04 20zł- zachary wpłynęło 10.04 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu kwietniu : 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 05.04 deklaracje stałe(maj) : 20zł- renatka_s wpłynęło 03.04 20zł- zachary wpłynęło 10.05 20zł- Ania J wpłynęło 09.05 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu maju: 50zł- Mariola P. z Mysłowic wpłynęło 14.05 429,16 - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 - 203 - pokarm Teddego deklaracje stałe(czerwiec) : 20zł- Ania J wpłynęło 09.05 20zł- zachary wpłynęło 11.06 20zł- renatka_s wpłynęło 12.06 - 125,32 leki Teddego i zadłużenie z maja w lecznicy http://www.dogomania.pl/forum/threads/200831-Gadziorki-w-moim-bdt-szukają-ds-prosimy-o-ogłoszenia-żwirek-karmę?p=19160357#post19160357 deklaracje stałe(lipiec) : 20zł- renatka_s wpłynęło 12.06 RAZEM 1373,51ZŁ deklaracje stałe(lipiec) : 61,29zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 03.07 20zł- zachary wpłynęło 06.07 Stan konta na 05.07 1454,8zł -191 zł zakup karmy dla Teddego oraz rozliczenie z lecznicy. Stan konta na 29.07 1263,8zł deklaracje stałe(sierpień) : 20zł- zachary wpłynęło 06.08 20zł -renatka_s wpłynęło 07.08 Stan konta na 25.08 1323,8zł deklaracje stałe(wrzesień) : 20zł -renatka_s wpłynęło 07.08 20zł- zachary wpłynęło 10.09 59,16zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 14.09 deklaracje stałe(październik) : 20zł -renatka_s wpłynęło 02.10 20zł- zachary wpłynęło 04.10 deklaracje stałe(listopad) : 20zł -renatka_s wpłynęło 02.10 -113 zł zakup karmy dla Teddego Stan konta na 10.10 1349,96zł -94 zł zakup karmy (puszek)dla Teddego x 10 sztuk 22.10 -205 zł zakup karmy (suchej Royal Canin Hepatic)dla Teddego 22.10 Stan konta na 22.10 1050,96zł rozliczenie pomniejszone o karmę, dzisiaj zrobiłam przelew proszę dać znać jak dojdzie :)
  2. Tak patrzę ale to wydarzenie chyba nie jest już aktualne a nie mogę zmienić daty :-/: https://www.facebook.com/events/359054510772693
  3. [quote name='Annaa4']xxxxxxxxxxxxxxx ZMIANA SKARBNIKA OD 01.02.2012 NA ANNAA4 W SPRAWIE NUMERU KONTA PROSZĘ WYSYŁAĆ PW LUB INFORMOWAĆ NA WĄTKU. Luty 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym : 10zł- stokrotka.af wpłynęło 01.02. 80zł- kikka wpłynęło 02.02 20zł- maja602 wpłynęło 03.02 50zł- Ania J z Zywca na transport 15zł- dara9 wpłynęło 06.02 100zł- zachary wpłynęło 06.02 5zł- Justyna Dz. z Łomży wpłynęło 13.02 30zł- bazarek dla Teddego http://www.dogomania.pl/threads/222027-koniec-rozlicamy-Tediego!!-blagamy-o-pomoc-kochani!-bazarus-od30.01-8.02godz22.00 wpłynęło 13.02 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 15.02 50zł- od Darii wpłynęło 16.02 200zł- Od grupy podaj łapę i Ani J 30zł- Lolalola wpłynęło 20.02. 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 21.02 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 24.02 deklaracje stałe(luty) : 20zł- Ania J wpłynęło 06.02 20zł- zachary wpłynęło 06.02 20zł- wadercia wpłynęło 06.02 20zł- renatka_s wpłynęło 21.02. dług w lecznicy - 201,40 zł post 823 http://www.dogomania.pl/threads/2008...-karmę/page42 uregulowany przez osoby wspierające Budryska w tym przez Bakusiową - 63zł-20.02.0212 Zakupione leki - pokryte z wpłaty na Teddego + 13zł dołożonych przez Budryska STAN KONTA na 22.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 660ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 760ZŁ [SIZE=3]-68,28 25.02 zakupione jedzenie dla Teddego rachunek str. 27 post 670 STAN KONTA na 27.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 591,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 691,72ZŁ [SIZE=2]+268zł z bazarku(rozliczenie z dnia 29.02)http://www.dogomania.pl/threads/2223...iJuli-do-15.02 +25zł z bazarku([SIZE=2]rozliczenie z dnia 29.02) http://www.dogomania.pl/threads/222848-koniec-rozliczamy!-Tediego-zapraszamy-sercem-od11.02-16.02godz22.00 STAN KONTA na 29.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 884,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 984,72ZŁ Marzec 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu marcu : 20zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 08.03 60,24zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 28.03 deklaracje stałe(marzec) : 20zł- Ania J wpłynęło 05.03 deklaracja za marzec i kwiecień. 20zł- zachary wpłynęło 08.03 20zł- renatka_s wpłynęło 21.02. STAN KONTA na 29.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 884,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 140ZŁ RAZEM 1024,72ZŁ [SIZE=2]-129,75 zamówienie karmy (puszki miesięczne wyżywienie Teddego)na miesiąc marzec STAN KONTA na 08.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 904,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM 934,97ZŁ [SIZE=2]-86,50zł[SIZE=2]zamówienie karmy (puszki 400g firmy Animonda 10 sztuk)[SIZE=2] - 80zł[SIZE=2]karma sucha Josera solido 15kg [SIZE=2] STAN KONTA na 27.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 964,96ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM 768,47ZŁ + 150zł bazarek dla Teddego wpłyneło 29.03 http://www.dogomania.pl/threads/2241...7#post18778727 STAN KONTA na 31.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 1175,20ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM 978,71ZŁ [SIZE=2]-286,36zł[SIZE=2] leczenie u weterynarza + 75zł z bazarku - niestety bazarek pod starym linkiem nie działa. deklaracje stałe(kwiecień) : 20zł- Ania J wpłynęło 05.03 20zł- renatka_s wpłynęło 03.04 20zł- zachary wpłynęło 10.04 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu kwietniu : 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 05.04 deklaracje stałe(maj) : 20zł- renatka_s wpłynęło 03.04 20zł- zachary wpłynęło 10.05 20zł- Ania J wpłynęło 09.05 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu maju: 50zł- Mariola P. z Mysłowic wpłynęło 14.05 429,16 - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 - 203 - pokarm Teddego deklaracje stałe(czerwiec) : 20zł- Ania J wpłynęło 09.05 20zł- zachary wpłynęło 11.06 20zł- renatka_s wpłynęło 12.06 - 125,32 leki Teddego i zadłużenie z maja w lecznicy http://www.dogomania.pl/forum/threads/200831-Gadziorki-w-moim-bdt-szukają-ds-prosimy-o-ogłoszenia-żwirek-karmę?p=19160357#post19160357 deklaracje stałe(lipiec) : 20zł- renatka_s wpłynęło 12.06 RAZEM 1373,51ZŁ deklaracje stałe(lipiec) : 61,29zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 03.07 20zł- zachary wpłynęło 06.07 Stan konta na 05.07 1454,8zł -191 zł zakup karmy dla Teddego oraz rozliczenie z lecznicy. Stan konta na 29.07 1263,8zł deklaracje stałe(sierpień) : 20zł- zachary wpłynęło 06.08 20zł -renatka_s wpłynęło 07.08 Stan konta na 25.08 1323,8zł deklaracje stałe(wrzesień) : 20zł -renatka_s wpłynęło 07.08 20zł- zachary wpłynęło 10.09 59,16zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 14.09 deklaracje stałe(październik) : 20zł -renatka_s wpłynęło 02.10 20zł- zachary wpłynęło 04.10 deklaracje stałe(listopad) : 20zł -renatka_s wpłynęło 02.10 -113 zł zakup karmy dla Teddego Stan konta na 10.10 1349,96zł Doliczyłam 20zł, biedny Teddy idę poszukać na FB wydarzenia i napiszę co się dzieje z Psiakiem - jak coś proszę o info czy nie trzeba przelać pieniędzy na weta.
  4. [quote name='Annaa4']rozliczenie: [SIZE=4][B][FONT=&amp]Maj 2012[/FONT][/B][/SIZE] - 200zł pobyt u Pauli za Maj( nie zapłacone) [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B][FONT=&amp]Stan konta na 31.04 - 200zł[/FONT][/B][/SIZE][/COLOR] +70zł z bazarku wpłynęło 12.06 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227787-zakończony-rozliczam-Avon-dla-Kaktusa-10-06-2012[/URL] +45zł z bazarku wpłynęło 22.06 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania[/URL] [U][COLOR=blue] [/COLOR][/U]- 115zł za pobyt Maxa u Pauli (przelew na konto Pauli)[U][COLOR=blue] [SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][/U][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 22.06 - 85zł[/COLOR][/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"] [SIZE=4][B]Czerwiec 2012 [/B][/SIZE] [COLOR=#000000][B]- 200zł pobyt u Pauli za czerwiec( nie zapłacone) [/B][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 05.07 - 285zł[/COLOR][/B][/SIZE] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=4][B]LIPIEC 2012[/B][/SIZE][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][COLOR=#000000][B]- 200zł pobyt u Pauli za Lipiec( nie zapłacone)[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 29.07 - 485zł[/COLOR][/B][/SIZE][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=4][B]Sierpień 2012[/B][/SIZE][/URL] +118,5zł z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230048-Zakończony-rozliczamy-KOSMETYCZNY-bazarek-Kaktusa-!-do-10-08[/URL] wpłynęło 21.08 + 217zł z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229969-Zakończony-rozliczam-Maskotki-książki-ubrania-Kaktus-Znajdki-9-08[/URL] wpłynęło 24.08 +20zł deklaracja stała od mega1 za sierpień i wrzesień wpłynęło 24.08 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 25.08 - 129,5zł[/COLOR][/B][/SIZE][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][COLOR=#000000][B]- 200zł pobyt u Pauli za sierpień ( nie zapłacone)[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=4][B]Wrzesień 2012[/B][/SIZE][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][COLOR=#000000][B]- 200zł pobyt u Pauli za wrzesień ( nie zapłacone)[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 02.10 - 529,5zł[/COLOR][/B][/SIZE][/URL][/QUOTE] Tak to wygląda na teraz.
  5. [quote name='Annaa4']xxxxxxxxxxxxxxx ZMIANA SKARBNIKA OD 01.02.2012 NA ANNAA4 W SPRAWIE NUMERU KONTA PROSZĘ WYSYŁAĆ PW LUB INFORMOWAĆ NA WĄTKU. Luty 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym : 10zł- stokrotka.af wpłynęło 01.02. 80zł- kikka wpłynęło 02.02 20zł- maja602 wpłynęło 03.02 50zł- Ania J z Zywca na transport 15zł- dara9 wpłynęło 06.02 100zł- zachary wpłynęło 06.02 5zł- Justyna Dz. z Łomży wpłynęło 13.02 30zł- bazarek dla Teddego http://www.dogomania.pl/threads/222027-koniec-rozlicamy-Tediego!!-blagamy-o-pomoc-kochani!-bazarus-od30.01-8.02godz22.00 wpłynęło 13.02 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 15.02 50zł- od Darii wpłynęło 16.02 200zł- Od grupy podaj łapę i Ani J 30zł- Lolalola wpłynęło 20.02. 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 21.02 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 24.02 deklaracje stałe(luty) : 20zł- Ania J wpłynęło 06.02 20zł- zachary wpłynęło 06.02 20zł- wadercia wpłynęło 06.02 20zł- renatka_s wpłynęło 21.02. dług w lecznicy - 201,40 zł post 823 http://www.dogomania.pl/threads/2008...-karmę/page42 uregulowany przez osoby wspierające Budryska w tym przez Bakusiową - 63zł-20.02.0212 Zakupione leki - pokryte z wpłaty na Teddego + 13zł dołożonych przez Budryska STAN KONTA na 22.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 660ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 760ZŁ [SIZE=3]-68,28 25.02 zakupione jedzenie dla Teddego rachunek str. 27 post 670 STAN KONTA na 27.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 591,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 691,72ZŁ [SIZE=2]+268zł z bazarku(rozliczenie z dnia 29.02)http://www.dogomania.pl/threads/2223...iJuli-do-15.02 +25zł z bazarku([SIZE=2]rozliczenie z dnia 29.02) http://www.dogomania.pl/threads/222848-koniec-rozliczamy!-Tediego-zapraszamy-sercem-od11.02-16.02godz22.00 STAN KONTA na 29.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 884,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 984,72ZŁ Marzec 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu marcu : 20zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 08.03 60,24zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 28.03 deklaracje stałe(marzec) : 20zł- Ania J wpłynęło 05.03 deklaracja za marzec i kwiecień. 20zł- zachary wpłynęło 08.03 20zł- renatka_s wpłynęło 21.02. STAN KONTA na 29.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 884,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 140ZŁ RAZEM 1024,72ZŁ [SIZE=2]-129,75 zamówienie karmy (puszki miesięczne wyżywienie Teddego)na miesiąc marzec STAN KONTA na 08.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 904,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM 934,97ZŁ [SIZE=2]-86,50zł[SIZE=2]zamówienie karmy (puszki 400g firmy Animonda 10 sztuk)[SIZE=2] - 80zł[SIZE=2]karma sucha Josera solido 15kg [SIZE=2] STAN KONTA na 27.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 964,96ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM 768,47ZŁ + 150zł bazarek dla Teddego wpłyneło 29.03 http://www.dogomania.pl/threads/2241...7#post18778727 STAN KONTA na 31.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 1175,20ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM 978,71ZŁ [SIZE=2]-286,36zł[SIZE=2] leczenie u weterynarza + 75zł z bazarku - niestety bazarek pod starym linkiem nie działa. deklaracje stałe(kwiecień) : 20zł- Ania J wpłynęło 05.03 20zł- renatka_s wpłynęło 03.04 20zł- zachary wpłynęło 10.04 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu kwietniu : 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 05.04 deklaracje stałe(maj) : 20zł- renatka_s wpłynęło 03.04 20zł- zachary wpłynęło 10.05 20zł- Ania J wpłynęło 09.05 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu maju: 50zł- Mariola P. z Mysłowic wpłynęło 14.05 429,16 - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 - 203 - pokarm Teddego deklaracje stałe(czerwiec) : 20zł- Ania J wpłynęło 09.05 20zł- zachary wpłynęło 11.06 20zł- renatka_s wpłynęło 12.06 - 125,32 leki Teddego i zadłużenie z maja w lecznicy http://www.dogomania.pl/forum/threads/200831-Gadziorki-w-moim-bdt-szukają-ds-prosimy-o-ogłoszenia-żwirek-karmę?p=19160357#post19160357 deklaracje stałe(lipiec) : 20zł- renatka_s wpłynęło 12.06 RAZEM 1373,51ZŁ deklaracje stałe(lipiec) : 61,29zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 03.07 20zł- zachary wpłynęło 06.07 Stan konta na 05.07 1454,8zł -191 zł zakup karmy dla Teddego oraz rozliczenie z lecznicy. Stan konta na 29.07 1263,8zł deklaracje stałe(sierpień) : 20zł- zachary wpłynęło 06.08 20zł -renatka_s wpłynęło 07.08 Stan konta na 25.08 1323,8zł deklaracje stałe(wrzesień) : 20zł -renatka_s wpłynęło 07.08 20zł- zachary wpłynęło 10.09 59,16zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 14.09 deklaracje stałe(październik) : 20zł -renatka_s wpłynęło 02.10 deklaracje stałe(listopad) : 20zł -renatka_s wpłynęło 02.10 -113 zł zakup karmy dla Teddego Stan konta na 02.10 1329,96zł Aktualny stan finansów, przepraszam za tak rzadkie aktualizowanie finansów- w razie pytań co do rozliczeń podam też swojego maila [email protected] - generalnie nie uciekłam i trzymam pieczę nad kasą Teddego :)
  6. [quote name='Annaa4']xxxxxxxxxxxxxxx tak to wygląda :) ZMIANA SKARBNIKA OD 01.02.2012 NA ANNAA4 W SPRAWIE NUMERU KONTA PROSZĘ WYSYŁAĆ PW LUB INFORMOWAĆ NA WĄTKU. Luty 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym : 10zł- stokrotka.af wpłynęło 01.02. 80zł- kikka wpłynęło 02.02 20zł- maja602 wpłynęło 03.02 50zł- Ania J z Zywca na transport 15zł- dara9 wpłynęło 06.02 100zł- zachary wpłynęło 06.02 5zł- Justyna Dz. z Łomży wpłynęło 13.02 30zł- bazarek dla Teddego http://www.dogomania.pl/threads/222027-koniec-rozlicamy-Tediego!!-blagamy-o-pomoc-kochani!-bazarus-od30.01-8.02godz22.00 wpłynęło 13.02 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 15.02 50zł- od Darii wpłynęło 16.02 200zł- Od grupy podaj łapę i Ani J 30zł- Lolalola wpłynęło 20.02. 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 21.02 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 24.02 deklaracje stałe(luty) : 20zł- Ania J wpłynęło 06.02 20zł- zachary wpłynęło 06.02 20zł- wadercia wpłynęło 06.02 20zł- renatka_s wpłynęło 21.02. dług w lecznicy - 201,40 zł post 823 http://www.dogomania.pl/threads/2008...-karmę/page42 uregulowany przez osoby wspierające Budryska w tym przez Bakusiową - 63zł-20.02.0212 Zakupione leki - pokryte z wpłaty na Teddego + 13zł dołożonych przez Budryska STAN KONTA na 22.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 660ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 760ZŁ [SIZE=3]-68,28 25.02 zakupione jedzenie dla Teddego rachunek str. 27 post 670 STAN KONTA na 27.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 591,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 691,72ZŁ [SIZE=2]+268zł z bazarku(rozliczenie z dnia 29.02)http://www.dogomania.pl/threads/2223...iJuli-do-15.02 +25zł z bazarku([SIZE=2]rozliczenie z dnia 29.02) http://www.dogomania.pl/threads/222848-koniec-rozliczamy!-Tediego-zapraszamy-sercem-od11.02-16.02godz22.00 STAN KONTA na 29.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 884,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 984,72ZŁ Marzec 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu marcu : 20zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 08.03 60,24zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 28.03 deklaracje stałe(marzec) : 20zł- Ania J wpłynęło 05.03 deklaracja za marzec i kwiecień. 20zł- zachary wpłynęło 08.03 20zł- renatka_s wpłynęło 21.02. STAN KONTA na 29.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 884,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 140ZŁ RAZEM 1024,72ZŁ [SIZE=2]-129,75 zamówienie karmy (puszki miesięczne wyżywienie Teddego)na miesiąc marzec STAN KONTA na 08.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 904,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM 934,97ZŁ [SIZE=2]-86,50zł[SIZE=2]zamówienie karmy (puszki 400g firmy Animonda 10 sztuk)[SIZE=2] - 80zł[SIZE=2]karma sucha Josera solido 15kg [SIZE=2] STAN KONTA na 27.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 964,96ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM 768,47ZŁ + 150zł bazarek dla Teddego wpłyneło 29.03 http://www.dogomania.pl/threads/2241...7#post18778727 STAN KONTA na 31.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 1175,20ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM 978,71ZŁ [SIZE=2]-286,36zł[SIZE=2] leczenie u weterynarza + 75zł z bazarku - niestety bazarek pod starym linkiem nie działa. deklaracje stałe(kwiecień) : 20zł- Ania J wpłynęło 05.03 20zł- renatka_s wpłynęło 03.04 20zł- zachary wpłynęło 10.04 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu kwietniu : 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 05.04 deklaracje stałe(maj) : 20zł- renatka_s wpłynęło 03.04 20zł- zachary wpłynęło 10.05 20zł- Ania J wpłynęło 09.05 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu maju: 50zł- Mariola P. z Mysłowic wpłynęło 14.05 429,16 - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 - 203 - pokarm Teddego deklaracje stałe(czerwiec) : 20zł- Ania J wpłynęło 09.05 20zł- zachary wpłynęło 11.06 20zł- renatka_s wpłynęło 12.06 - 125,32 leki Teddego i zadłużenie z maja w lecznicy http://www.dogomania.pl/forum/threads/200831-Gadziorki-w-moim-bdt-szukają-ds-prosimy-o-ogłoszenia-żwirek-karmę?p=19160357#post19160357 deklaracje stałe(lipiec) : 20zł- renatka_s wpłynęło 12.06 RAZEM 1373,51ZŁ deklaracje stałe(lipiec) : 61,29zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 03.07 20zł- zachary wpłynęło 06.07 Stan konta na 05.07 1454,8zł -191 zł zakup karmy dla Teddego oraz rozliczenie z lecznicy. Stan konta na 29.07 1263,8zł deklaracje stałe(sierpień) : 20zł- zachary wpłynęło 06.08 20zł -renatka_s wpłynęło 07.08 deklaracje stałe(wrzesień) : 20zł -renatka_s wpłynęło 07.08 Stan konta na 25.08 1323,8zł tak to wygląda :)
  7. [quote name='Annaa4']rozliczenie: [SIZE=4][B][FONT=&amp]Maj 2012[/FONT][/B][/SIZE] - 200zł pobyt u Pauli za Maj( nie zapłacone) [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B][FONT=&amp]Stan konta na 31.04 - 200zł[/FONT][/B][/SIZE][/COLOR] +70zł z bazarku wpłynęło 12.06 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227787-zako%C5%84czony-rozliczam-Avon-dla-Kaktusa-10-06-2012"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227787-zakończony-rozliczam-Avon-dla-Kaktusa-10-06-2012[/URL] +45zł z bazarku wpłynęło 22.06 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiak%C3%B3w-i-ps%C3%B3w-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania[/URL] [U][COLOR=blue] [/COLOR][/U]- 115zł za pobyt Maxa u Pauli (przelew na konto Pauli)[U][COLOR=blue] [SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][/U][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 22.06 - 85zł[/COLOR][/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiak%C3%B3w-i-ps%C3%B3w-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"] [SIZE=4][B]Czerwiec 2012 [/B][/SIZE] [COLOR=#000000][B]- 200zł pobyt u Pauli za czerwiec( nie zapłacone) [/B][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 05.07 - 285zł[/COLOR][/B][/SIZE] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiak%C3%B3w-i-ps%C3%B3w-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=4][B]LIPIEC 2012[/B][/SIZE][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiak%C3%B3w-i-ps%C3%B3w-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][COLOR=#000000][B]- 200zł pobyt u Pauli za Lipiec( nie zapłacone)[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiak%C3%B3w-i-ps%C3%B3w-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 29.07 - 485zł[/COLOR][/B][/SIZE][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiak%C3%B3w-i-ps%C3%B3w-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=4][B]Sierpień 2012[/B][/SIZE][/URL] +118,5zł z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230048-Zako%C5%84czony-rozliczamy-KOSMETYCZNY-bazarek-Kaktusa-%21-do-10-08"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230048-Zakończony-rozliczamy-KOSMETYCZNY-bazarek-Kaktusa-!-do-10-08[/URL] wpłynęło 21.08 + 217zł z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229969-Zako%C5%84czony-rozliczam-Maskotki-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-Kaktus-Znajdki-9-08"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229969-Zakończony-rozliczam-Maskotki-książki-ubrania-Kaktus-Znajdki-9-08[/URL] wpłynęło 24.08 +20zł deklaracja stała od mega1 za sierpień i wrzesień wpłynęło 24.08 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiak%C3%B3w-i-ps%C3%B3w-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 25.08 - 129,5zł[/COLOR][/B][/SIZE][/URL][/QUOTE] Aktualne rozliczenie bardzo dziękuje wszystkim za pomoc. Dodatkowo Kaktus ma swoją pierwszą stałą deklarację za co bardzo dziękujemy :))) Oczywiście to co otrzymałam przelałam od razu na konto Pauli jak widać nadal jesteśmy na minusie.
  8. w weekend wrzucę aktualne rozliczenie bo wpłynęły deklaracje stałe.
  9. [quote name='kejciu']Na konto Kaktusa poleciało 118,50zł z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230048-Zako%C5%84czony-rozliczamy-KOSMETYCZNY-bazarek-Kaktusa-%21-do-10-08"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230048-Zakończony-rozliczamy-KOSMETYCZNY-bazarek-Kaktusa-!-do-10-08[/URL] po otrzymaniu proszę o potwierdzenie na wątku :) napisałam na wątku i tutaj też :) Ola wybierasz się w sobotę????[/QUOTE] [quote name='paula82']Ola, ale my nie tylko siedziec jedziemy. Każda para rąk jest bardzo potrzebna, a psiaki beda wdzieczne chocby za zabranie na spacer.[/QUOTE] Paula przelewam Tobie pieniądze :) W weekend uaktualnię rozliczenie.
  10. [quote name='Annaa4']rozliczenie: [SIZE=4][B][FONT=&amp]Maj 2012[/FONT][/B][/SIZE] - 200zł pobyt u Pauli za Maj( nie zapłacone) [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B][FONT=&amp]Stan konta na 31.04 - 200zł[/FONT][/B][/SIZE][/COLOR] +70zł z bazarku wpłynęło 12.06 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227787-zako%C5%84czony-rozliczam-Avon-dla-Kaktusa-10-06-2012"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227787-zakończony-rozliczam-Avon-dla-Kaktusa-10-06-2012[/URL] +45zł z bazarku wpłynęło 22.06 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiak%C3%B3w-i-ps%C3%B3w-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania[/URL] [U][COLOR=blue] [/COLOR][/U]- 115zł za pobyt Maxa u Pauli (przelew na konto Pauli)[U][COLOR=blue] [SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][/U][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 22.06 - 85zł[/COLOR][/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiak%C3%B3w-i-ps%C3%B3w-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"] [SIZE=4][B]Czerwiec 2012 [/B][/SIZE] [COLOR=#000000][B]- 200zł pobyt u Pauli za czerwiec( nie zapłacone) [/B][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 05.07 - 285zł[/COLOR][/B][/SIZE] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiak%C3%B3w-i-ps%C3%B3w-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=4][B]LIPIEC 2012[/B][/SIZE][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiak%C3%B3w-i-ps%C3%B3w-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][COLOR=#000000][B]- 200zł pobyt u Pauli za czerwiec( nie zapłacone)[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiak%C3%B3w-i-ps%C3%B3w-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 29.07 - 485zł[/COLOR][/B][/SIZE][/URL][/QUOTE] Taki jest stan konta Maxa.
  11. [quote name='Annaa4']xxxxxxxxxxxxxxx ZMIANA SKARBNIKA OD 01.02.2012 NA ANNAA4 W SPRAWIE NUMERU KONTA PROSZĘ WYSYŁAĆ PW LUB INFORMOWAĆ NA WĄTKU. Luty 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym : 10zł- stokrotka.af wpłynęło 01.02. 80zł- kikka wpłynęło 02.02 20zł- maja602 wpłynęło 03.02 50zł- Ania J z Zywca na transport 15zł- dara9 wpłynęło 06.02 100zł- zachary wpłynęło 06.02 5zł- Justyna Dz. z Łomży wpłynęło 13.02 30zł- bazarek dla Teddego http://www.dogomania.pl/threads/222027-koniec-rozlicamy-Tediego!!-blagamy-o-pomoc-kochani!-bazarus-od30.01-8.02godz22.00 wpłynęło 13.02 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 15.02 50zł- od Darii wpłynęło 16.02 200zł- Od grupy podaj łapę i Ani J 30zł- Lolalola wpłynęło 20.02. 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 21.02 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 24.02 deklaracje stałe(luty) : 20zł- Ania J wpłynęło 06.02 20zł- zachary wpłynęło 06.02 20zł- wadercia wpłynęło 06.02 20zł- renatka_s wpłynęło 21.02. dług w lecznicy - 201,40 zł post 823 http://www.dogomania.pl/threads/2008...-karmę/page42 uregulowany przez osoby wspierające Budryska w tym przez Bakusiową - 63zł-20.02.0212 Zakupione leki - pokryte z wpłaty na Teddego + 13zł dołożonych przez Budryska STAN KONTA na 22.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 660ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 760ZŁ [SIZE=3]-68,28 25.02 zakupione jedzenie dla Teddego rachunek str. 27 post 670 STAN KONTA na 27.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 591,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 691,72ZŁ [SIZE=2]+268zł z bazarku(rozliczenie z dnia 29.02)http://www.dogomania.pl/threads/2223...iJuli-do-15.02 +25zł z bazarku([SIZE=2]rozliczenie z dnia 29.02) http://www.dogomania.pl/threads/222848-koniec-rozliczamy!-Tediego-zapraszamy-sercem-od11.02-16.02godz22.00 STAN KONTA na 29.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 884,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 984,72ZŁ Marzec 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu marcu : 20zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 08.03 60,24zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 28.03 deklaracje stałe(marzec) : 20zł- Ania J wpłynęło 05.03 deklaracja za marzec i kwiecień. 20zł- zachary wpłynęło 08.03 20zł- renatka_s wpłynęło 21.02. STAN KONTA na 29.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 884,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 140ZŁ RAZEM 1024,72ZŁ [SIZE=2]-129,75 zamówienie karmy (puszki miesięczne wyżywienie Teddego)na miesiąc marzec STAN KONTA na 08.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 904,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM 934,97ZŁ [SIZE=2]-86,50zł[SIZE=2]zamówienie karmy (puszki 400g firmy Animonda 10 sztuk)[SIZE=2] - 80zł[SIZE=2]karma sucha Josera solido 15kg [SIZE=2] STAN KONTA na 27.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 964,96ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM 768,47ZŁ + 150zł bazarek dla Teddego wpłyneło 29.03 http://www.dogomania.pl/threads/2241...7#post18778727 STAN KONTA na 31.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 1175,20ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM 978,71ZŁ [SIZE=2]-286,36zł[SIZE=2] leczenie u weterynarza + 75zł z bazarku - niestety bazarek pod starym linkiem nie działa. deklaracje stałe(kwiecień) : 20zł- Ania J wpłynęło 05.03 20zł- renatka_s wpłynęło 03.04 20zł- zachary wpłynęło 10.04 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu kwietniu : 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 05.04 deklaracje stałe(maj) : 20zł- renatka_s wpłynęło 03.04 20zł- zachary wpłynęło 10.05 20zł- Ania J wpłynęło 09.05 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu maju: 50zł- Mariola P. z Mysłowic wpłynęło 14.05 429,16 - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 - 203 - pokarm Teddego deklaracje stałe(czerwiec) : 20zł- Ania J wpłynęło 09.05 20zł- zachary wpłynęło 11.06 20zł- renatka_s wpłynęło 12.06 - 125,32 leki Teddego i zadłużenie z maja w lecznicy http://www.dogomania.pl/forum/threads/200831-Gadziorki-w-moim-bdt-szukają-ds-prosimy-o-ogłoszenia-żwirek-karmę?p=19160357#post19160357 deklaracje stałe(lipiec) : 20zł- renatka_s wpłynęło 12.06 RAZEM 1373,51ZŁ deklaracje stałe(lipiec) : 61,29zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 03.07 20zł- zachary wpłynęło 06.07 Stan konta na 05.07 1454,8zł -191 zł zakup karmy dla Teddego oraz rozliczenie z lecznicy. Stan konta na 29.07 1263,8zł Rozliczenie.
  12. Jak tam się czuje ???
  13. Poproszę numer konta ureguluje zadłużenie.
  14. Zapraszam na wątek psiaka nie mamy żadnych deklaracji :( Psiak jest na minusie. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227107-Max-Katus-w-DT-bez-żadnych-deklaracji-prosimy-o-pomoc-!!-Znajdkowy-Psiak"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227107-Max-Katus-w-DT-bez-żadnych-deklaracji-prosimy-o-pomoc-!!-Znajdkowy-Psiak[/URL]
  15. [quote name='UlaFeta']Bardzo sie ciesze,ze zajrzalyscie:evil_lol: Jak bric napisala, na zdjeciach sa kumple Rudzielca. Ten czarny w okularach to Cypus,a ten drugi to Pusia-pies:lol:. .Zdjec Niunka nie mam,bo caly czas siedzial pod biurkiem.:shake:Byl znaleziony w lesie (tej zimy) mial zwiazane lapy:angryy:i jeszcze nie do konca zaufal ludziom.P.Ania mowila,ze powoli sie rozkreca.To taki wielkopies podobny do naszego Rudego.[/QUOTE] Ja nadal nie potrafię zrozumieć co ludźmi kieruje bo nie uwierzę że wszyscy to psychopaci. I ciesze się że Rudek ma dom :))
  16. [quote name='Merys']Obecne stałe deklaracje to- [SIZE=3][B]220zł[/B][/SIZE][/QUOTE] Chyba plus jest taki całej sytuacji że Bambu ma więcej deklaracji niż przed adopcją ;-)
  17. [quote name='Annaa4']xxxxxxxxxxxxxxx ZMIANA SKARBNIKA OD 01.02.2012 NA ANNAA4 W SPRAWIE NUMERU KONTA PROSZĘ WYSYŁAĆ PW LUB INFORMOWAĆ NA WĄTKU. Luty 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym : 10zł- stokrotka.af wpłynęło 01.02. 80zł- kikka wpłynęło 02.02 20zł- maja602 wpłynęło 03.02 50zł- Ania J z Zywca na transport 15zł- dara9 wpłynęło 06.02 100zł- zachary wpłynęło 06.02 5zł- Justyna Dz. z Łomży wpłynęło 13.02 30zł- bazarek dla Teddego http://www.dogomania.pl/threads/222027-koniec-rozlicamy-Tediego!!-blagamy-o-pomoc-kochani!-bazarus-od30.01-8.02godz22.00 wpłynęło 13.02 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 15.02 50zł- od Darii wpłynęło 16.02 200zł- Od grupy podaj łapę i Ani J 30zł- Lolalola wpłynęło 20.02. 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 21.02 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 24.02 deklaracje stałe(luty) : 20zł- Ania J wpłynęło 06.02 20zł- zachary wpłynęło 06.02 20zł- wadercia wpłynęło 06.02 20zł- renatka_s wpłynęło 21.02. dług w lecznicy - 201,40 zł post 823 http://www.dogomania.pl/threads/2008...-karmę/page42 uregulowany przez osoby wspierające Budryska w tym przez Bakusiową - 63zł-20.02.0212 Zakupione leki - pokryte z wpłaty na Teddego + 13zł dołożonych przez Budryska STAN KONTA na 22.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 660ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 760ZŁ [SIZE=3]-68,28 25.02 zakupione jedzenie dla Teddego rachunek str. 27 post 670 STAN KONTA na 27.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 591,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 691,72ZŁ [SIZE=2]+268zł z bazarku(rozliczenie z dnia 29.02)http://www.dogomania.pl/threads/2223...iJuli-do-15.02 +25zł z bazarku([SIZE=2]rozliczenie z dnia 29.02) http://www.dogomania.pl/threads/222848-koniec-rozliczamy!-Tediego-zapraszamy-sercem-od11.02-16.02godz22.00 STAN KONTA na 29.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 884,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 984,72ZŁ Marzec 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu marcu : 20zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 08.03 60,24zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 28.03 deklaracje stałe(marzec) : 20zł- Ania J wpłynęło 05.03 deklaracja za marzec i kwiecień. 20zł- zachary wpłynęło 08.03 20zł- renatka_s wpłynęło 21.02. STAN KONTA na 29.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 884,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 140ZŁ RAZEM 1024,72ZŁ [SIZE=2]-129,75 zamówienie karmy (puszki miesięczne wyżywienie Teddego)na miesiąc marzec STAN KONTA na 08.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 904,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM 934,97ZŁ [SIZE=2]-86,50zł[SIZE=2]zamówienie karmy (puszki 400g firmy Animonda 10 sztuk)[SIZE=2] - 80zł[SIZE=2]karma sucha Josera solido 15kg [SIZE=2] STAN KONTA na 27.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 964,96ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM 768,47ZŁ + 150zł bazarek dla Teddego wpłyneło 29.03 http://www.dogomania.pl/threads/2241...7#post18778727 STAN KONTA na 31.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 1175,20ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM 978,71ZŁ [SIZE=2]-286,36zł[SIZE=2] leczenie u weterynarza + 75zł z bazarku - niestety bazarek pod starym linkiem nie działa. deklaracje stałe(kwiecień) : 20zł- Ania J wpłynęło 05.03 20zł- renatka_s wpłynęło 03.04 20zł- zachary wpłynęło 10.04 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu kwietniu : 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 05.04 deklaracje stałe(maj) : 20zł- renatka_s wpłynęło 03.04 20zł- zachary wpłynęło 10.05 20zł- Ania J wpłynęło 09.05 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu maju: 50zł- Mariola P. z Mysłowic wpłynęło 14.05 429,16 - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 - 203 - pokarm Teddego deklaracje stałe(czerwiec) : 20zł- Ania J wpłynęło 09.05 20zł- zachary wpłynęło 11.06 20zł- renatka_s wpłynęło 12.06 - 125,32 leki Teddego i zadłużenie z maja w lecznicy http://www.dogomania.pl/forum/threads/200831-Gadziorki-w-moim-bdt-szukają-ds-prosimy-o-ogłoszenia-żwirek-karmę?p=19160357#post19160357 deklaracje stałe(lipiec) : 20zł- renatka_s wpłynęło 12.06 RAZEM 1373,51ZŁ deklaracje stałe(lipiec) : 61,29zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 03.07 Stan konta na 05.07 1309,48zł Aktualne rozliczenie, czy ktoś wie jak wstawić plik w formie pdf chciałam wrzucić rachunek z lecznicy za leki Teddego. Finansowo jest ok, duża w tym zasługa opiekunów Teddego którzy dali mu dach nad głową bezpłatnie :)) Gdybyśmy mieli płacić 300zł na DT to nie było by tak kolorowo :-/ Dlatego dziękujemy :)))
  18. [quote name='beta ata']Wpłacilam 10 zł na przytulisko. To grosik, ale w tej chwili mam tymczasunie :-) do sterylki i nie wiem, czy to nie ja będe musiala pokryć koszt...[/QUOTE] dziękujemy :)) Kilka takich "grosików" i robi się pokaźna sumaa:)))
  19. No masakra, oczywiście moja deklaracja na Bambu wraca-40zł a teraz wpłacę 100zł (40zł deklaracja na lipiec i 60zł jednorazowo) przelew już zrobiony
  20. Ok to już zmieniam, miło przeczytać takie wieści.
  21. Ojj nie jeszcze teraz takie upały:-/ Trzymam kciuki żeby było dobrze.
  22. [quote name='bric-a-brac']Ale jak to? Naprawdę? :crazyeye: Kurcze, byłoby wspaniale....[/QUOTE] no tak tak:) Gadałam akurat z mamą że jak coś to da 150zł, a w weekend mam nadzieje że wystawie bazarek i uzbieramy drugą połowę :) A jak nie to ja pod koniec miesiąca będę mogła dołożyć z premii.
  23. [quote name='bric-a-brac']Niekoniecznie na już, mogą być na później. Oby było z czego choćby później zapłacić.[/QUOTE] ok, wstępnie mam już 150zł
  24. Pieniądze potrzebna są na już ? W sensie czy w lecznicy od razu trzeba zapłacić ?
×
×
  • Create New...