Jump to content
Dogomania

Annaa4

Members
  • Posts

    4424
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Annaa4

  1. Przepraszam za brak informacji, psiak nadal przebywa w lecznicy. To jest tak puki będzie go można trzymać to tam zostanie.
  2. Uściskam wirtualnie Teddego :)
  3. [quote name='przyjaciel_koni']Jest taki Doktor na SGGW, co bardzo dobrze diagnozuje małe zwierzaki. Specjalizuje w tym. (również szczurcie...) Podpytaj - warto !!! Nie pamiętam nazwiska..[/QUOTE] [quote name='paula82']Aniu do którego weta z nim jeździsz? Anemia u świnki? Niedobrze :( Je sam, chętnie, czy może potrzebujesz karmy ratunkowej? Zajrzyj na forum świniowe może ktoś coś doradzi. Ja osobiście polecam dr. Kasię Kacprzak z medicavetu, moim zdaniem najlepsza lecznica w Polsce zajmująca się świnkami. Mają też bardzo dobry sprzęt i doświadczenie. Tylko trzeba się wcześniej umawiać.[/QUOTE] dziękuje za informacje. Od lutego w Ogonku ( to jest na Jelonkach też polecana na świnkowym forum) wcześniej u p. Jałonickiej Rzepki ale niestety się przeniosła na ochotę :-/ Anemia wyszła wczoraj, dzisiaj jadę do weta i będzie mieć usg zobaczymy. Dziękuje za wsparcie i już nie spamuje :)) A za Aronka trzymam mocno kciuki niech mu się polepszy !
  4. Ja przepraszam że nie zaglądam, muli mi internet i to złośliwie na dogo :-/ Świnkę morską mam chorą, proszę trzymać kciuki prosiak ma anemię i jutro będzie miał robione usg jamy brzusznej żeby wykluczyć krwawienie czy jakieś guzy itp. Coś musi być nie tak pozostała dwójka jest zdrowa a tylko on biedak lata ze mną do weta:-/ Z Kejciu do p. Joli wybieramy się we wtorek, niestety Kejciu pracuje w sobotę a ja w niedziele.
  5. Super wyglądają razem :)))
  6. [quote name='UlaFeta']Rudek nadal w lecznicy. Pomyslow brak:shake: U Joli nie da rady wcisnac zadnego psiny. Przepelnienie okrutne,adopcji zero.:-([/QUOTE] Dziękuje za informację:)
  7. [quote name='UlaFeta']Uprzejmie donosze:oops:,ze odebralam karme dla szczyli i kalendarz dla Joli:multi:od Ani. Wszystko dostarcze w sobote.[/QUOTE] :)) W weekend będę miała już normalny net (oby) to zabiorę się za bazarki :)) A ja bardzo proszę o potwierdzenie przelewów z tego bazarku: Dwa przelewy po 100zł :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225461-Ubrania%28Mexx-Kaphal-H-M%29-kosmetyki-i-wiele-innych-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-do-08-04"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225461-Ubrania(Mexx-Kaphal-H-M)-kosmetyki-i-wiele-innych-na-spłatę-długu-do-08-04 [/URL]
  8. [quote name='Kamila Proc']jak wiesci?[/QUOTE] Witam. Nie mam szczęścia z telefonem do p. Joli - nie mogę się dodzwonić :) najpóźniej do soboty będą wieści bo do przytuliska jedzie UlaFeta to jak ja się nie dodzwonię to poproszę o informację :)
  9. Nie dodzwoniłam się dzisiaj do p. Joli będę próbować jutro, po prostu jak będę wiedziała co i jak to dam znać :)
  10. Witam. Dziękuje za pamięć jutro zadzwonię do p. Joli i się wypytam co się dzieje- przepraszam net mi wolno chodzi i zalogowanie się na dogo to cud :-/
  11. [quote name='kejciu']Z bazarku jest niewiele pieniązków - ale prośba do Annaa4 o podanie info czy na Jej konto mam wpłacić i ona później do p. Joli czy bezpośrednio na znajdkowe :)[/QUOTE] Hejka. Ja jutro zadzwonię do p. Joli i się zapytam dług na pewno jest- a więc ślij na konto od razu Znajdek :). Przepraszam wszystkich że nic się nie udzielam ale net mi tak wolno chodzi , a na dogo jak się zaloguje to święto :-/
  12. Ok dopisałam mam nadzieje że nic nie pominęłam. Zapiszę sobie rozliczenie na kompie :))
  13. Podrzucę co tutaj poradzić :-/
  14. A ja tak się podpytam, jak Staruszek stoi z finansami ? Jedzenie jak rozumiem już się kończy ale trochę też tych wpłat było (nie wiem ile musieliście wydać na przebudowa jego kojca) będę robić teraz bazarek i nie ukrywam że biorę pod uwagę stan finansowy danego psiaka,wydatki itp:) ps. Hasiorka już do nowego domu pojechała tylko długo został po niej :-/ Ale najważniejsze że ma dom :)
  15. [quote name='UlaFeta']Paula moze bysmy w sobote 21 zrobily nalot na przytulisko a moze ktos jeszcze chetny? Ponoc wskazana:lol:[/QUOTE] Ja nie mogę mam urodziny znajomej i każe być nam na nogach już od 8 rano... :((( Ale kolejne weekendy to bardzo chętnie :))
  16. Trzeba podmienić na pierwszej stronie linki bo nie działają Mam jeszcze: Rudy :[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/213950-Leżał-ranny-Rudy-już-w-lecznicy!-CHCE-ŻYĆ-PILNIE-ZBIERA-NA-OPERACJE-POMÓŻ!-CITO!!!/page10"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/213950-Leżał-ranny-Rudy-już-w-lecznicy!-CHCE-ŻYĆ-PILNIE-ZBIERA-NA-OPERACJE-POMÓŻ!-CITO!!!/page10[/URL] Rudy nadal jest w psach do adopcji. Samba : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/212145-Samba-pies-idealny!-Samba-już-w-DS-powodzenia-KRUSZYNO!-)))))))))))))))))))))"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/212145-Samba-pies-idealny!-Samba-już-w-DS-powodzenia-KRUSZYNO!-)))))))))))))))))))))[/URL]
  17. Podrzucę, i zapiszę wątek :)) Dogo zaszalało :-/ Bingo model ekstra w długich włosach wygląda super, a w krótich tak poważnie :D
  18. Podrzucam, i zapisuje sobie znów wątek.
  19. Tutaj Hasiorki która już jest w nowym domu : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225507-Sunia-w-typie-Husky-jest-DS-zbieramy-na-sterylizacje[/url]!!!
  20. [quote name='bric-a-brac']Uzupełniłam rozliczenie. Wydatków w kwietniu chyba nie było żadnych. Gdyby coś się nie zgadzało, piszcie proszę. Przepadła lista ogłoszeń, które ostatnio robiłam, a szkoda, bo miałam w tych linkach kilka nowych fajnych portali, których nigdzie nie zapisałam. A wtedy szukałam właśnie od nowa przez google tych, które mają najwyżej pozycjonowanie, tj. największą skuteczność. Nic to, mam nauczkę zapisywania wszystkiego co ważne :p[/QUOTE] Zobacz sobie w historii u siebie w przeglądarce jeśli masz ją włączoną to będziesz miała całą listę stron na jakie wchodziłaś każdego dnia. Ale lipa jest z bazarkami próbuje odpalić link a tam np wątek jakiegoś psa itp
  21. jutro będę przekopywała konto i zaktualizuje rozliczenie bo to ostatnie niestety zostało usunięte :-/
  22. [quote name='basiunia131']Do góry Rudku, może ktoś Cię wypatrzy![/QUOTE] [quote name='atena21']Wrzuciłam go na Tablicę.pl. i wyróżniłam ogłoszenia na 7 dni.[/QUOTE] [quote name='yucca']Zaglądam do bidulka :([/QUOTE] bardzo dziękuje za obecność, jemu pilnie potrzebny jest dom , p. Jola nie ma już miejsca na psiaki a też nie może sobie pozwolić na DT płatne :-/
  23. [quote name='szafranekm']Jestem u suni , zaraz przejrzę bazarek - na razie nie jestem w stanie wesprzec finansowo większą sumą, ale postaram się wyszukać coś na bazarku.[/QUOTE] dziękuje za obecność :))
  24. [quote name='EVA2406']Czy ktoś wie co się dzieje z Juniorem?[/QUOTE] Jak dzisiaj rozmawiałam z p. Jolą to mówiła że jak Junior sę tylko lepiej czuje to ujada na towarzysza niedoli z klatki obok. Stan jest nadal poważny ale mały walczy.
×
×
  • Create New...