-
Posts
4424 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Annaa4
-
Przepraszam za brak informacji, psiak nadal przebywa w lecznicy. To jest tak puki będzie go można trzymać to tam zostanie.
-
Uściskam wirtualnie Teddego :)
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='przyjaciel_koni']Jest taki Doktor na SGGW, co bardzo dobrze diagnozuje małe zwierzaki. Specjalizuje w tym. (również szczurcie...) Podpytaj - warto !!! Nie pamiętam nazwiska..[/QUOTE] [quote name='paula82']Aniu do którego weta z nim jeździsz? Anemia u świnki? Niedobrze :( Je sam, chętnie, czy może potrzebujesz karmy ratunkowej? Zajrzyj na forum świniowe może ktoś coś doradzi. Ja osobiście polecam dr. Kasię Kacprzak z medicavetu, moim zdaniem najlepsza lecznica w Polsce zajmująca się świnkami. Mają też bardzo dobry sprzęt i doświadczenie. Tylko trzeba się wcześniej umawiać.[/QUOTE] dziękuje za informacje. Od lutego w Ogonku ( to jest na Jelonkach też polecana na świnkowym forum) wcześniej u p. Jałonickiej Rzepki ale niestety się przeniosła na ochotę :-/ Anemia wyszła wczoraj, dzisiaj jadę do weta i będzie mieć usg zobaczymy. Dziękuje za wsparcie i już nie spamuje :)) A za Aronka trzymam mocno kciuki niech mu się polepszy ! -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ja przepraszam że nie zaglądam, muli mi internet i to złośliwie na dogo :-/ Świnkę morską mam chorą, proszę trzymać kciuki prosiak ma anemię i jutro będzie miał robione usg jamy brzusznej żeby wykluczyć krwawienie czy jakieś guzy itp. Coś musi być nie tak pozostała dwójka jest zdrowa a tylko on biedak lata ze mną do weta:-/ Z Kejciu do p. Joli wybieramy się we wtorek, niestety Kejciu pracuje w sobotę a ja w niedziele. -
Super wyglądają razem :)))
-
[quote name='UlaFeta']Rudek nadal w lecznicy. Pomyslow brak:shake: U Joli nie da rady wcisnac zadnego psiny. Przepelnienie okrutne,adopcji zero.:-([/QUOTE] Dziękuje za informację:)
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='UlaFeta']Uprzejmie donosze:oops:,ze odebralam karme dla szczyli i kalendarz dla Joli:multi:od Ani. Wszystko dostarcze w sobote.[/QUOTE] :)) W weekend będę miała już normalny net (oby) to zabiorę się za bazarki :)) A ja bardzo proszę o potwierdzenie przelewów z tego bazarku: Dwa przelewy po 100zł :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225461-Ubrania%28Mexx-Kaphal-H-M%29-kosmetyki-i-wiele-innych-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-do-08-04"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225461-Ubrania(Mexx-Kaphal-H-M)-kosmetyki-i-wiele-innych-na-spłatę-długu-do-08-04 [/URL] -
[quote name='Kamila Proc']jak wiesci?[/QUOTE] Witam. Nie mam szczęścia z telefonem do p. Joli - nie mogę się dodzwonić :) najpóźniej do soboty będą wieści bo do przytuliska jedzie UlaFeta to jak ja się nie dodzwonię to poproszę o informację :)
-
Nie dodzwoniłam się dzisiaj do p. Joli będę próbować jutro, po prostu jak będę wiedziała co i jak to dam znać :)
-
Witam. Dziękuje za pamięć jutro zadzwonię do p. Joli i się wypytam co się dzieje- przepraszam net mi wolno chodzi i zalogowanie się na dogo to cud :-/
-
[quote name='kejciu']Z bazarku jest niewiele pieniązków - ale prośba do Annaa4 o podanie info czy na Jej konto mam wpłacić i ona później do p. Joli czy bezpośrednio na znajdkowe :)[/QUOTE] Hejka. Ja jutro zadzwonię do p. Joli i się zapytam dług na pewno jest- a więc ślij na konto od razu Znajdek :). Przepraszam wszystkich że nic się nie udzielam ale net mi tak wolno chodzi , a na dogo jak się zaloguje to święto :-/
-
Ok dopisałam mam nadzieje że nic nie pominęłam. Zapiszę sobie rozliczenie na kompie :))
-
Nadia zostaje w DS - powodzenia maleńka nasza :)
Annaa4 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Podrzucę co tutaj poradzić :-/ -
A ja tak się podpytam, jak Staruszek stoi z finansami ? Jedzenie jak rozumiem już się kończy ale trochę też tych wpłat było (nie wiem ile musieliście wydać na przebudowa jego kojca) będę robić teraz bazarek i nie ukrywam że biorę pod uwagę stan finansowy danego psiaka,wydatki itp:) ps. Hasiorka już do nowego domu pojechała tylko długo został po niej :-/ Ale najważniejsze że ma dom :)
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='UlaFeta']Paula moze bysmy w sobote 21 zrobily nalot na przytulisko a moze ktos jeszcze chetny? Ponoc wskazana:lol:[/QUOTE] Ja nie mogę mam urodziny znajomej i każe być nam na nogach już od 8 rano... :((( Ale kolejne weekendy to bardzo chętnie :)) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Trzeba podmienić na pierwszej stronie linki bo nie działają Mam jeszcze: Rudy :[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/213950-Leżał-ranny-Rudy-już-w-lecznicy!-CHCE-ŻYĆ-PILNIE-ZBIERA-NA-OPERACJE-POMÓŻ!-CITO!!!/page10"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/213950-Leżał-ranny-Rudy-już-w-lecznicy!-CHCE-ŻYĆ-PILNIE-ZBIERA-NA-OPERACJE-POMÓŻ!-CITO!!!/page10[/URL] Rudy nadal jest w psach do adopcji. Samba : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/212145-Samba-pies-idealny!-Samba-już-w-DS-powodzenia-KRUSZYNO!-)))))))))))))))))))))"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/212145-Samba-pies-idealny!-Samba-już-w-DS-powodzenia-KRUSZYNO!-)))))))))))))))))))))[/URL] -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
Annaa4 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Jestem u Szafranka. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
Annaa4 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Podrzucę, i zapiszę wątek :)) Dogo zaszalało :-/ Bingo model ekstra w długich włosach wygląda super, a w krótich tak poważnie :D -
Psy z Gorzyc -potrzebne wsparcie na hotel, leczenie i przy oglaszaniu!!
Annaa4 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Podrzucam, i zapisuje sobie znów wątek. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Tutaj Hasiorki która już jest w nowym domu : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225507-Sunia-w-typie-Husky-jest-DS-zbieramy-na-sterylizacje[/url]!!! -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
Annaa4 replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='bric-a-brac']Uzupełniłam rozliczenie. Wydatków w kwietniu chyba nie było żadnych. Gdyby coś się nie zgadzało, piszcie proszę. Przepadła lista ogłoszeń, które ostatnio robiłam, a szkoda, bo miałam w tych linkach kilka nowych fajnych portali, których nigdzie nie zapisałam. A wtedy szukałam właśnie od nowa przez google tych, które mają najwyżej pozycjonowanie, tj. największą skuteczność. Nic to, mam nauczkę zapisywania wszystkiego co ważne :p[/QUOTE] Zobacz sobie w historii u siebie w przeglądarce jeśli masz ją włączoną to będziesz miała całą listę stron na jakie wchodziłaś każdego dnia. Ale lipa jest z bazarkami próbuje odpalić link a tam np wątek jakiegoś psa itp -
jutro będę przekopywała konto i zaktualizuje rozliczenie bo to ostatnie niestety zostało usunięte :-/
-
[quote name='basiunia131']Do góry Rudku, może ktoś Cię wypatrzy![/QUOTE] [quote name='atena21']Wrzuciłam go na Tablicę.pl. i wyróżniłam ogłoszenia na 7 dni.[/QUOTE] [quote name='yucca']Zaglądam do bidulka :([/QUOTE] bardzo dziękuje za obecność, jemu pilnie potrzebny jest dom , p. Jola nie ma już miejsca na psiaki a też nie może sobie pozwolić na DT płatne :-/
-
[quote name='szafranekm']Jestem u suni , zaraz przejrzę bazarek - na razie nie jestem w stanie wesprzec finansowo większą sumą, ale postaram się wyszukać coś na bazarku.[/QUOTE] dziękuje za obecność :))
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='EVA2406']Czy ktoś wie co się dzieje z Juniorem?[/QUOTE] Jak dzisiaj rozmawiałam z p. Jolą to mówiła że jak Junior sę tylko lepiej czuje to ujada na towarzysza niedoli z klatki obok. Stan jest nadal poważny ale mały walczy.