Jump to content
Dogomania

Annaa4

Members
  • Posts

    4424
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Annaa4

  1. [quote name='bric-a-brac']No to faktycznie Bipi jest [U]prawie [/U]grzeczny. Z naciskiem na "prawie" ;) Bipi, popraw się chłopaku! Na pewno chwilę mu zajmie aklimatyzacja. Kochani, gdyby ktoś miał chwilę czasu... Bonsai robi bezdomniakom przepiękne zdjęcia, można pomóc jej realizować tę misję, głosując na nią w konkursie. Więcej tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228677-Second-Chance-Photos-kliknijcie-pom%C3%B3%C5%BCcie-mi-dalej-pomaga%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228677-Second-Chance-Photos-kliknijcie-pomóżcie-mi-dalej-pomagać[/URL]![/QUOTE] zagłosowałam i udostępniłam na FB
  2. [quote name='Aleksandra95']No jak to to ? : D [URL]http://znajdki.pl/2012/adopcje/bipek/[/URL][/QUOTE] hehe miałam na myśli kto go wziął ale już doczytałam na wątku Rudzi i Bipka :D super !! :))
  3. Lusia [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/6495/p1000389t.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9483/p1000391p.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/8449/p1000397t.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Alla Chrzanowska']No ale oprócz Wiery, to mi się właśnie Rudzielce śniły, więc czekam na spełnienie się reszty snu... Czy zostały jakieś długi? Czy za lipiec robić przelew za Wierunię?[/QUOTE] Sen proroczy :) Bipek znalazł dom :)
  5. Tutaj też się zapytam kto go zgarnął ?:) Zapraszamy serdecznie na wątek Maxa-Kaktusa który także przebywa pod opieką Pauli i nie ma żadnych deklaracji :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227107-Max-Katus-w-DT-bez-żadnych-deklaracji-prosimy-o-pomoc-!!-Znajdkowy-Psiak"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227107-Max-Katus-w-DT-bez-żadnych-deklaracji-prosimy-o-pomoc-!!-Znajdkowy-Psiak[/URL] Od lewej Max, Bipek i Rudzia [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8931/p1000405ee.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4874/p1000412s.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/9287/p1000414f.jpg[/IMG] [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/7908/p1000455.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7316/p1000413y.jpg[/IMG]
  6. Kilka zdjęć z Dnia ziemi :)) [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/9696/p1000385b.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/2590/p1000438t.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/1722/p1000436c.jpg[/IMG]
  7. Max- Kaktus Psiak jest super miałam okazję spędzić z nim trochę czasu na Dniu ziemi. W moim odczuciu Max nie jest takim psem w którym można zakochać się od razu. Nie łasi się do każdego, obecnie jego panią jest Paula :))Ale mnie osobiście urzekł. Fajne to było jak ktoś podchodził interesował się nim a Max zajęty był dostaniem się do ciasta :D. Ładnie chodzi na smyczy, jedynym problemem jest znaczenie terenu (sika na przedmioty, ludzi) może ktoś wie jak go tego od uczyć ? Od lewej Rudzia, Bipek i Max [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2917/p1000420za.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7578/p1000441j.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/1528/p1000425m.jpg[/IMG]
  8. [quote name='paula82']chyba nie ma co marzy o wspaniałym domku dla dwupaku kocio-psiego. Tym bardziej, że czas nie jest bez znaczenia. O Mitusi miałam kilka zapytań (tych głupich też), ale miałam jeden telefon z Sandomierza (plus taki, że nie trzeba by o transporcie myślec), ale mam mieszane uczucia, bo pani miała dwa pekińczyki (psa i sunie) sunia raz miała młode (bo choc raz powinna :mad: ) umarła w roku ubiegłym na ropomacicze, była już umówiona na zabieg, ale nie zdążyli. Został Puszek, który jest bardzo samotny i gdyby sie dogadali, pani bardzo chetnie zaadoptuje Mike. (wizyta, umowa). Teraz sama mówi, że mądry po szkodzie i by sterylizowała wcześniej. no, ale tego nie zrobiła, a może jej sunia by do dziś żyła i miała sie dobrze? Wczoraj natomiast miałam tel. Państwo już na emeryturze, wiec czasu mają sporo, pies spał i spac bedzie na łóżku, tak jak ich poprzedni pekińczyk, który w wieku 13 lat przeszedł za TM. Czesto wybierają sie na działke, mają papuge, która bardzo teskni za psem i nawet nauczyła sie szczekac ;) Pytali co Mikusia je, jakie ma przyzwyczajenia. Pani bardzo miła, chetnie zaprasza na przeprowadzenie wizyty PA, podpisze umowe. Poczeka na transport. Myśle, że drugi dom, mimo, że daleko od miejsca pobytu Mitusi bedzie lepszy, a chyba chcemy, aby miała najlepszą opieke i kochający dom. Jak myślicie?[/QUOTE] Zrób tak jak uważasz, Ty z nimi rozmawiałaś i wiesz najlepiej :) Ten drugi dom bardzo fajnie się prezentuje,a zawsze później można kogoś poprosić o wizytę po adopcji.
  9. To ja trochę wrzucę amatorskich zdjęć :D : [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/5770/p1000451b.jpg[/IMG][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8522/p1000391o.jpg[/IMG][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7627/p1000444o.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2885/p1000403p.jpg[/IMG][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/7763/p1000436ml.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Aleksandra95']Festyn według mnie udany.:) Była loteria, dużo osób też oglądało psiaki.:) Bipek znalazł dom.:)[/QUOTE] A kto kto ?:)))
  11. [quote name='UlaFeta'][FONT=arial black]SPOTKANIE INTEGRACYJNE ZNAJDKOWYCH PRZYJACIOL JUTRO 10-18 POLE MOKOTOWSKIE [FONT=arial]zapraszam[/FONT][/FONT]:lol:[FONT=arial black] [/FONT][/QUOTE] Ja już jestem spakowana i gotowa do drogi hehe:D
  12. Przelew zrobiony na 45zł poproszę o potwierdzenie jak już dojdzie :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiak%C3%B3w-i-ps%C3%B3w-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania[/url]
  13. Bric przelałam 45zł dla psiaków z bazarku, jak już będziesz miała poproszę o potwierdzenie :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiak%C3%B3w-i-ps%C3%B3w-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania[/url]
  14. [quote name='Annaa4']rozliczenie: [SIZE=4][B][FONT=&amp]Maj 2012[/FONT][/B][/SIZE] - 200zł pobyt u Pauli za Maj( nie zapłacone) [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B][FONT=&amp]Stan konta na 31.04 - 200zł[/FONT][/B][/SIZE][/COLOR] +70zł z bazarku wpłynęło 12.06 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227787-zako%C5%84czony-rozliczam-Avon-dla-Kaktusa-10-06-2012"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227787-zakończony-rozliczam-Avon-dla-Kaktusa-10-06-2012[/URL] +45zł z bazarki wpłynęło 22.06 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiak%C3%B3w-i-ps%C3%B3w-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania[/URL] [U][COLOR=blue] [/COLOR][/U]- 115zł za pobyt Maxa u Pauli (przelew na konto Pauli)[U][COLOR=blue] [/COLOR][/U][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 22.06 - 85zł[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiak%C3%B3w-i-ps%C3%B3w-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"] [/URL][/QUOTE] Przelałam Pauli 115zł , ale i tak jesteśmy na minusie a za chwilę dodam kolejną opłatę za czerwiec:-/ Paula bardzo proszę o potwierdzenie przelewu :)
  15. No nie, dostał imię po najlepszym z najlepszych psów (co prawda heh miało być Saba ale przynależność płciowa ważniejsza) i bez domu :-/ Psiak ma ogłoszenia? jeśli nie mogę wykupić pakiet.
  16. Ja ze sobą będę miała książki, bransoletki, filmy, smycze, długopisy itp - jeśli nie będę ze sobą mieć klatki dla Pauli to upiekę muffiny albo jakieś ciasto na zagryzkę :)) Tak jak z Paulą rozmawiałam nie będę cały dzień, wpadnę na 2-3 godz w związku z tym jeśli jest potrzebna pomoc przy rozstawianiu, zajmowaniem się psami w tym czasie to mogę przyjechać rano :))
  17. Z bazarku będzie dla Wiery 40zł, przesyłać Bric do Ciebie pieniądze ? Czy jakoś to na innego psiaka przekazać ? Czekam na info :)
  18. Ja zrobię bazarek dla Arona, postaram się już jutro zacząć, mam bardzo fajne buty Ryłko, puzzle, dużo ubrań (jeszcze część od Uli :) ) Natomiast będę go łączyć jeszcze z jakimś innym psiakiem bo wtedy zawsze więcej ludzi wpada na bazarek :)
  19. [quote name='UlaFeta']Aniu upiec to mozesz dla nas:lol:nie mozemy sprzedawac ciast,mozemy z muffinkani sprobowac,ale musialby byc opakowane:lol: Jak bedzie stoisko to fanty mile widziane:multi: My nic nie mozemy sprzedawac,ale loteria moze byc:lol:[/QUOTE] Fanty tzn. ? Mogą być filmy, książki, biżuteria coś jeszcze ?? :) to odłożę i na bazar nie będę wystawiać.
  20. Super, trzymam kciuki.
  21. [quote name='UlaFeta']Aniu upiec to mozesz dla nas:lol:nie mozemy sprzedawac ciast,mozemy z muffinkani sprobowac,ale musialby byc opakowane:lol: Jak bedzie stoisko to fanty mile widziane:multi: My nic nie mozemy sprzedawac,ale loteria moze byc:lol:[/QUOTE] A to trochę lipa :D opakowane,pewnie w samą folię spożywczą nie wystarczy hehe ?:D
  22. Ja już do karmy się przymierzam bo skończyła mi się cavia nature a mam sam granulat :))
  23. Cóż nie miał łatwo w życiu, to jak może to rozrabia ;D
×
×
  • Create New...