Jump to content
Dogomania

Annaa4

Members
  • Posts

    4424
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Annaa4

  1. [quote name='paros']do druku poszła strona a i strona b czyli [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/837/ulotkastronaa.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img837/5062/ulotkastronaa.th.jpg[/IMG] [/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/338/ulotkastronab.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img338/1925/ulotkastronab.th.jpg[/IMG][/URL] Pani Jola dzwoniła do pani z drukarni ale nie odbierała. Ulotki miały być szybko, ale nie wiadomo kiedy. Aniu, może na drukarce zrobimy wersję a ver2. i b - jedna strona jest o przytulisku a druga o 1% dla tego przytuliska. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/442/ulotkastronaaver2.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img442/5458/ulotkastronaaver2.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/338/ulotkastronab.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img338/1925/ulotkastronab.th.jpg[/IMG] [/URL] [SIZE=3][B]Bajka właśnie jest na sterylce[/B][/SIZE] :thumbs:[/QUOTE] Czyli ten drugi wariant i dwustronnie jak rozumiem ?
  2. Które ulotki mają iść do druku ? W jakim formacie, ilości ina kiedy ? Dajcie proszę znać zapytam się mamy która ma całkiem nie złą drukarkę w pracy i nikt jej nie stoi nad głową że wykorzystuje za dużo papieru czy tuszu :0)
  3. niestety nie do spłaty brakuje nam jeszcze 190zł a te 125zł to pieniądze które teraz dostaliśmy :)
  4. Do spłaty Hotelik w BB: 21*15 -315zł (nie zapłacone) dekl. stałe od : basiunia131 za XII,I,II 30zł wpłynęło 04.01 zachary za I podwójna 40zł wpłynęło 04.01 Ania J za XI,XII 40ZŁ wpłynęło 03.01 jednorazowe dekl. : Paulina Hoppel 15zł wpłynęło 04.01 Stan konta na 05.01.2013 +125zł dziękujemy !!!
  5. dziękuje już mam, jutro wrzucę do rozliczenia
  6. Ale -315zł a -500zł to jednak różnica nie wiem jak ja to policzyłam, przepraszam wszystkich za wprowadzenie w błąd bardzo dziękuje :))
  7. Witam, Przeliczyłam to jeszcze raz i zrobiłam przelewy (pobyt w Warszawie i weterynarz) do spłaty zostaje hotelik w BB -315zł a stan konta 0zł Stan konta na 01.01.2013 Na hotel i leczenie: +796,16 deklaracje stałe , jednorazowe,bazarki: + 190zł +24,40zł bazarek http://www.dogomania.pl/forum/thread...y-ego-do-09-12 + 20zł deklaracja stała od Annaa4 leczenie : -738zł (spłacone) Hotelik w BB: 21*15 -315zł (nie zapłacone) Pobyt w hoteliku w Wawie : 72, Karma: 4x7,90 =31,60 (4 puszki Animonda), Dojazd do weterynarza: 3x25 (3 wizyty), Paragon za zastrzyki i utylizację : 140zł Razem: 318,60 (spłacone) info na wątku http://www.dogomania.pl/forum/threads/209292-Teddy-Żegnaj-Aniołku-(-(*)?p=20163421#post20163421
  8. [quote name='BUDRYSEK']Rozliczenie : Pobyt w hoteliku w Wawie : 72, Karma: 4x7,90 =31,60 (4 puszki Animonda), Dojazd do weterynarza: 3x25 (3 wizyty), Paragon za zastrzyki i utylizację :(: 140.Razem: 318,60 Lecznica: 738 zł bez tego ostatniego trocoxilu...został on zamowiony dla Teddyego ale prosiłam zeby odsprzedali, mam nadzieje, ze beda chetni Hotelik w BB: 21*15 =315 od 19.11-9.12[/QUOTE] Razem 1550,2 zł a mamy 986,16zł Do spłaty zostaje -564,04zł
  9. Otrzymałam już wszystkie wpłaty + deklaracje stałą od mega1 116zł przelewam od razu do Pauli, a wieczorem wrzucę do rozliczenia :) dziękuje bardzo za pomoc :)
  10. [quote name='renatka_s']Biedny Teddy, tak mi przykro, nie tego się spodziewałam zaglądajac na wątek :-(, jeśli chodzi o pieniążki, opłacałam Teddiemu stałą deklarację 20 zł, za styczeń też już wpłaciłam, będę śledziła wątek i pod koniec stycznia jeśli dalej będzie dług to postaram się wpłacić więcej niż te 20 zł.[/QUOTE] dziękuje za pomoc:)
  11. Jeśli mogę prosić osoby które wysłały stałe deklaracje o wysłanie jeszcze ich w styczniu i lutym, z pierwszych wyliczeń wynika że będziemy jeszcze na minusie za leczenie Teddego ok 500zł, a tak jakoś uda nam się to spłacić. Ja od siebie dorzucę 20zł od stycznia.
  12. Bardzo mi przykro ale cieszę się że odszedł tak spokojnie. Dziękuje za tak dobrą opiekę nad nim.
  13. [quote name='kejciu']Z bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235203-zakończony-rozliczam-Mini-dla-Kaktusa-30-11[/URL] DLA KAKTUSA MAMY: 30,50zł - przelewam na konto Annaa4 :) bo ona prowadzi jego rozliczenia :)[/QUOTE] Dostałam, przelew poleciał na konto Pauli :) wieczorem wrzucę do rozliczenia. Dziękujemy za pomoc :)
  14. Trzymam !! i żeby to był ten właściwy !!!
  15. Zaglądam Kaktus fajny jest :) miałam okazję poznać :)
  16. [quote name='kejciu']Dziewczyny a jaką karmę potrzebuje psiak?[/QUOTE] Poczekaj proszę na Budrysek to powie, chyba teraz coś na wątrobę przyjmował. Dodałam wpłaty od Zacharego i Renatki-s dziękujemy :) + 40zł deklaracja stała od zachary za grudzień(podwójna) wpłynęło 06.12 +40zł deklaracja stała za miesiące XII-I od renatka-s 04.12 [B]STAN KONTA NA 07.12.[/B] Na hotel: [COLOR=#00ff00][B]+796,16[/B][/COLOR] leczenie : [COLOR=#ff0000][B]-414,04zł [/B][/COLOR] deklaracje stałe i jednorazowe: [B][COLOR=#00ff00]+ 190zł [/COLOR][/B]
  17. Zapraszam na bazarek dla Teddego który jest pod opieką Budrysek : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236653-Oriflame-dla-Teddy-ego-do-09-12[/url]
  18. Tak wygląda to na teraz (podzieliłam to na 3 części bo łatwiej się będzie w tym odnaleźć) proszę o informację jaki jest aktualny stan zadłużenia w lecznicy: Stan konta na 09.11 -414,04zł +796,16 pieniądze zadeklarowane na koszty utrzymania Teddego w hotelu wpłynęło 29.11 + 10zł deklaracja stała od Basiunia131 wpłynęło 26.11 +100zł deklaracje stałe za miesiące VII-XI od Ania J 22.11 Podzieliłam stan konta na trzy części koszty związane z leczeniem (gdzie jeszcze mamy zadłużenie z powodu leczenia), koszty na hotel, i zebrane pieniądze która w zależności od potrzeby będą odpowiednio rozdysponowane : STAN KONTA NA 03.12. Na hotel: +796,16 leczenie : -414,04zł deklaracje stałe i jednorazowe: + 110zł kejciu ddziękuje za bazarek !!:)
  19. Wpłynęły od Ani pieniądze na hotel Teddiego :) jutro uzupełnię rozliczenie
  20. [quote name='kejciu']Aniu otwierać ten co mam wstawione fanty od Ciebie dla Kaktusa?[/QUOTE] pewnie jak możesz :)
  21. Witam. Ja poproszę o informację czy 100zł od Ani J przesłać do lecznicy ?
  22. Witam :) Zrobię dla Teddego bazarek ale to w połowie grudnia dopiero. bardzo proszę dodać mnie do wydarzenia tak abym mogła wstawiać aktualne rozliczenie. postaram się bywać częściej i aktualizować płatności. poproszę też o informację jaki jest stan zadłużenia żeby dopisać do rozliczenia.
  23. [quote name='Annaa4'][COLOR=green][B]xxxxxxxxxxxxxxx [/B][/COLOR] [SIZE=5][COLOR=red]ZMIANA SKARBNIKA OD 01.02.2012 NA ANNAA4[/COLOR][/SIZE] W SPRAWIE NUMERU KONTA PROSZĘ WYSYŁAĆ PW LUB INFORMOWAĆ NA WĄTKU. [SIZE=4][COLOR=magenta]Luty 2012:[/COLOR][/SIZE] [COLOR=red][COLOR=black][B]wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym : [/B]10zł- stokrotka.af [/COLOR][/COLOR]wpłynęło[COLOR=red][COLOR=black] 01.02. 80zł- kikka [/COLOR][/COLOR]wpłynęło[COLOR=red][COLOR=black] 02.02 20zł- maja602 [/COLOR][/COLOR]wpłynęło[COLOR=red][COLOR=black] 03.02 50zł- [/COLOR][/COLOR]Ania J z Zywca na transport 15zł- dara9 wpłynęło 06.02 100zł- zachary wpłynęło 06.02 5zł- Justyna Dz. z Łomży wpłynęło 13.02 30zł- bazarek dla Teddego [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222027-koniec-rozlicamy-Tediego!!-blagamy-o-pomoc-kochani!-bazarus-od30.01-8.02godz22.00[/URL] wpłynęło 13.02 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 15.02 50zł- od Darii wpłynęło 16.02 200zł- Od grupy podaj łapę i Ani J 30zł- Lolalola wpłynęło 20.02. 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 21.02 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 24.02 [B]deklaracje stałe(luty) :[/B] 20zł- Ania J wpłynęło 06.02 20zł- zachary wpłynęło 06.02 20zł- wadercia wpłynęło 06.02 20zł- renatka_s wpłynęło 21.02. [B]dług w lecznicy[/B] - 201,40 zł post 823 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200831-Gadziorki-w-moim-bdt-szukają-ds..prosimy-o-ogłoszenia-żwirek-karmę/page42"]http://www.dogomania.pl/threads/2008...-karmę/page42[/URL] uregulowany przez osoby wspierające Budryska w tym przez Bakusiową [SIZE=3][B][COLOR=red] - 63zł[/COLOR][/B][/SIZE]-20.02.0212 Zakupione leki - pokryte z wpłaty na Teddego + 13zł dołożonych przez Budryska [COLOR=red][COLOR=black] [SIZE=3][COLOR=royalblue][B]STAN KONTA na 22.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 660ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 760ZŁ [SIZE=3][COLOR=black][COLOR=red]-68,28[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=black]25.02 zakupione jedzenie dla Teddego rachunek str. 27 post 670 [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]STAN KONTA na 27.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 591,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 691,72ZŁ [/B][SIZE=2][COLOR=black]+268zł z bazarku[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=black](rozliczenie z dnia 29.02)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/222355-TRWA-ROZLICZANIE-dla-Teddego-Suni-Bambu-iJuli-do-15.02"]http://www.dogomania.pl/threads/2223...iJuli-do-15.02[/URL] +25zł z bazarku([COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][SIZE=2][COLOR=black]rozliczenie z dnia 29.02) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222848-koniec-rozliczamy!-Tediego-zapraszamy-sercem-od11.02-16.02godz22.00[/URL] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]STAN KONTA na 29.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 884,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]984,72ZŁ [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][SIZE=4][COLOR=magenta]Marzec 2012:[/COLOR][/SIZE] [COLOR=red][COLOR=black][B]wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu marcu :[/B][/COLOR][/COLOR] 20zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 08.03 60,24zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 28.03 [B]deklaracje stałe(marzec) :[/B] 20zł- Ania J wpłynęło 05.03 deklaracja za marzec i kwiecień. 20zł- zachary wpłynęło 08.03 20zł- renatka_s wpłynęło 21.02. [COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]STAN KONTA na 29.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 884,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 140ZŁ RAZEM [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]1024,72ZŁ [SIZE=2][COLOR=red]-129,75[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] zamówienie karmy (puszki miesięczne wyżywienie Teddego)na miesiąc marzec [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]STAN KONTA na 08.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 904,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]934,97ZŁ [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B][SIZE=2][COLOR=red]-86,50zł[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=3][B][SIZE=2]zamówienie karmy (puszki 400g firmy Animonda 10 sztuk)[/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B][SIZE=2] - [/SIZE][SIZE=2][COLOR=red]80zł[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=3][B][SIZE=2]karma sucha Josera solido 15kg [/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]STAN KONTA na 27.03. [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]+WPŁATY JEDNORAZOWE 964,96ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][U][B][SIZE=3]768,47ZŁ[/SIZE][/B][/U][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]+ 150zł[/COLOR][/B] [B]bazarek dla Teddego wpłyneło 29.03[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224181-Z-szafy-Michasia-dla-Tediego-do-20.03-godz.22.00?p=18778727#post18778727"]http://www.dogomania.pl/threads/2241...7#post18778727[/URL] [COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]STAN KONTA na 31.03. [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]+WPŁATY JEDNORAZOWE 1175,20ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][U][B][SIZE=3]978,71ZŁ [/SIZE][/B][/U][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B][SIZE=2][COLOR=red]-286,36zł[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][B][SIZE=3][SIZE=2] leczenie u weterynarza [/SIZE] [/SIZE][/B][/COLOR][B][COLOR=#ff0000]+ 75zł[/COLOR][/B] z bazarku - niestety bazarek pod starym linkiem nie działa. [B]deklaracje stałe(kwiecień) :[/B] 20zł- Ania J wpłynęło 05.03 20zł- renatka_s wpłynęło 03.04 20zł- zachary wpłynęło 10.04 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 [COLOR=red][COLOR=black][B]wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu kwietniu :[/B][/COLOR][/COLOR] 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 05.04 [B]deklaracje stałe(maj) :[/B] 20zł- renatka_s wpłynęło 03.04 20zł- zachary wpłynęło 10.05 20zł- Ania J wpłynęło 09.05 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 [COLOR=red][COLOR=black][B]wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu maju: [/B][/COLOR][/COLOR]50zł- Mariola P. z Mysłowic wpłynęło 14.05 429,16 - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 [COLOR=#ff0000][B]- 203 - pokarm Teddego [/B][/COLOR] [B]deklaracje stałe(czerwiec) :[/B] 20zł- Ania J wpłynęło 09.05 20zł- zachary wpłynęło 11.06 20zł- renatka_s wpłynęło 12.06 [COLOR=#ff0000][B]- 125,32 leki Teddego i zadłużenie z maja w lecznicy[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/200831-Gadziorki-w-moim-bdt-szukają-ds-prosimy-o-ogłoszenia-żwirek-karmę?p=19160357#post19160357[/URL] [B]deklaracje stałe(lipiec) :[/B] 20zł- renatka_s wpłynęło 12.06 [B][COLOR=#b22222][U][SIZE=3]RAZEM [U]1373,51[/U]ZŁ[/SIZE][/U][/COLOR][/B] [B]deklaracje stałe(lipiec) :[/B] 61,29zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 03.07 20zł- zachary wpłynęło 06.07 [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Stan konta na 05.07 14[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]54,8zł [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]-191 zł zakup karmy dla Teddego oraz rozliczenie z lecznicy.[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Stan konta na 29.07 1263[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B],8zł [/B][/SIZE][/COLOR][B]deklaracje stałe(sierpień) :[/B] 20zł- zachary wpłynęło 06.08 20zł -renatka_s wpłynęło 07.08 [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Stan konta na 25.08 1323[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B],8zł[/B][/SIZE][/COLOR] [B]deklaracje stałe(wrzesień) :[/B] 20zł -renatka_s wpłynęło 07.08 20zł- zachary wpłynęło 10.09 59,16zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 14.09 [B]deklaracje stałe(październik) : [/B]20zł -renatka_s wpłynęło 02.10 20zł- zachary wpłynęło 04.10 [B]deklaracje stałe(listopad) :[/B] 20zł -renatka_s wpłynęło 02.10 20zł- zachary wpłynęło 07.11 [COLOR=#ff0000][B]-113 zł zakup karmy dla Teddego [/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Stan konta na 10.10 1349[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B],96zł[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]-94 zł zakup karmy (puszek)dla Teddego x 10 sztuk [/B][/COLOR]22.10 [COLOR=#ff0000][B]-205 zł zakup karmy (suchej Royal Canin Hepatic)dla Teddego [/B][/COLOR]22.10 [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Stan konta na 22.10 1050[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B],96zł [SIZE=3]- leczenie Teddego (zadłużenie w lecznicy na dzień 05.11.2012 1485zł - spłata długu 1070,96zł [/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Stan konta na 09.11 -[/B][/SIZE][/COLOR]414,04zł[/QUOTE] Dzisiaj wykonałam przelew dla lecznicy, a więc jesteśmy na minusie.
  24. [quote name='Annaa4']rozliczenie: [SIZE=4][B][FONT=&amp]Maj 2012[/FONT][/B][/SIZE] - 200zł pobyt u Pauli za Maj( nie zapłacone) [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B][FONT=&amp]Stan konta na 31.04 - 200zł[/FONT][/B][/SIZE][/COLOR] +70zł z bazarku wpłynęło 12.06 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227787-zakończony-rozliczam-Avon-dla-Kaktusa-10-06-2012[/URL] +45zł z bazarku wpłynęło 22.06 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania[/URL] [U][COLOR=blue] [/COLOR][/U]- 115zł za pobyt Maxa u Pauli (przelew na konto Pauli)[U][COLOR=blue] [SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][/U][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 22.06 - 85zł[/COLOR][/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"] [SIZE=4][B]Czerwiec 2012 [/B][/SIZE] [COLOR=#000000][B]- 200zł pobyt u Pauli za czerwiec( nie zapłacone) [/B][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 05.07 - 285zł[/COLOR][/B][/SIZE] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=4][B]LIPIEC 2012[/B][/SIZE][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][COLOR=#000000][B]- 200zł pobyt u Pauli za Lipiec( nie zapłacone)[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 29.07 - 485zł[/COLOR][/B][/SIZE][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=4][B]Sierpień 2012[/B][/SIZE][/URL] +118,5zł z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230048-Zakończony-rozliczamy-KOSMETYCZNY-bazarek-Kaktusa-!-do-10-08[/URL] wpłynęło 21.08 + 217zł z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229969-Zakończony-rozliczam-Maskotki-książki-ubrania-Kaktus-Znajdki-9-08[/URL] wpłynęło 24.08 +20zł deklaracja stała od mega1 za sierpień i wrzesień wpłynęło 24.08 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 25.08 - 129,5zł[/COLOR][/B][/SIZE][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][COLOR=#000000][B]- 200zł pobyt u Pauli za sierpień ( nie zapłacone)[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=4][B]Wrzesień 2012[/B][/SIZE][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][COLOR=#000000][B]- 200zł pobyt u Pauli za wrzesień ( nie zapłacone)[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 02.10 - 529,5zł [/COLOR][/B][/SIZE] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=4][B]P[SIZE=4]aździernik[/SIZE] 2012[/B][/SIZE][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][COLOR=#000000][B] - 200zł pobyt u Pauli za październik ( nie zapłacone)[/B][/COLOR][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B][/SIZE] [U]+20zł deklaracja stała od mega1 za sierpień i wrzesień wpłynęło 29.10 [/U][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B][/SIZE][/URL][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 06.11 - 709,5zł[/COLOR][/B][/SIZE][/URL] [/COLOR][/B][/SIZE][/QUOTE] aktualne rozliczenie
×
×
  • Create New...