-
Posts
4424 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Annaa4
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']do druku poszła strona a i strona b czyli [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/837/ulotkastronaa.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img837/5062/ulotkastronaa.th.jpg[/IMG] [/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/338/ulotkastronab.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img338/1925/ulotkastronab.th.jpg[/IMG][/URL] Pani Jola dzwoniła do pani z drukarni ale nie odbierała. Ulotki miały być szybko, ale nie wiadomo kiedy. Aniu, może na drukarce zrobimy wersję a ver2. i b - jedna strona jest o przytulisku a druga o 1% dla tego przytuliska. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/442/ulotkastronaaver2.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img442/5458/ulotkastronaaver2.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/338/ulotkastronab.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img338/1925/ulotkastronab.th.jpg[/IMG] [/URL] [SIZE=3][B]Bajka właśnie jest na sterylce[/B][/SIZE] :thumbs:[/QUOTE] Czyli ten drugi wariant i dwustronnie jak rozumiem ? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Które ulotki mają iść do druku ? W jakim formacie, ilości ina kiedy ? Dajcie proszę znać zapytam się mamy która ma całkiem nie złą drukarkę w pracy i nikt jej nie stoi nad głową że wykorzystuje za dużo papieru czy tuszu :0) -
niestety nie do spłaty brakuje nam jeszcze 190zł a te 125zł to pieniądze które teraz dostaliśmy :)
-
Do spłaty Hotelik w BB: 21*15 -315zł (nie zapłacone) dekl. stałe od : basiunia131 za XII,I,II 30zł wpłynęło 04.01 zachary za I podwójna 40zł wpłynęło 04.01 Ania J za XI,XII 40ZŁ wpłynęło 03.01 jednorazowe dekl. : Paulina Hoppel 15zł wpłynęło 04.01 Stan konta na 05.01.2013 +125zł dziękujemy !!!
-
dziękuje już mam, jutro wrzucę do rozliczenia
-
Ale -315zł a -500zł to jednak różnica nie wiem jak ja to policzyłam, przepraszam wszystkich za wprowadzenie w błąd bardzo dziękuje :))
-
Witam, Przeliczyłam to jeszcze raz i zrobiłam przelewy (pobyt w Warszawie i weterynarz) do spłaty zostaje hotelik w BB -315zł a stan konta 0zł Stan konta na 01.01.2013 Na hotel i leczenie: +796,16 deklaracje stałe , jednorazowe,bazarki: + 190zł +24,40zł bazarek http://www.dogomania.pl/forum/thread...y-ego-do-09-12 + 20zł deklaracja stała od Annaa4 leczenie : -738zł (spłacone) Hotelik w BB: 21*15 -315zł (nie zapłacone) Pobyt w hoteliku w Wawie : 72, Karma: 4x7,90 =31,60 (4 puszki Animonda), Dojazd do weterynarza: 3x25 (3 wizyty), Paragon za zastrzyki i utylizację : 140zł Razem: 318,60 (spłacone) info na wątku http://www.dogomania.pl/forum/threads/209292-Teddy-Żegnaj-Aniołku-(-(*)?p=20163421#post20163421
-
[quote name='BUDRYSEK']Rozliczenie : Pobyt w hoteliku w Wawie : 72, Karma: 4x7,90 =31,60 (4 puszki Animonda), Dojazd do weterynarza: 3x25 (3 wizyty), Paragon za zastrzyki i utylizację :(: 140.Razem: 318,60 Lecznica: 738 zł bez tego ostatniego trocoxilu...został on zamowiony dla Teddyego ale prosiłam zeby odsprzedali, mam nadzieje, ze beda chetni Hotelik w BB: 21*15 =315 od 19.11-9.12[/QUOTE] Razem 1550,2 zł a mamy 986,16zł Do spłaty zostaje -564,04zł
-
[quote name='renatka_s']Biedny Teddy, tak mi przykro, nie tego się spodziewałam zaglądajac na wątek :-(, jeśli chodzi o pieniążki, opłacałam Teddiemu stałą deklarację 20 zł, za styczeń też już wpłaciłam, będę śledziła wątek i pod koniec stycznia jeśli dalej będzie dług to postaram się wpłacić więcej niż te 20 zł.[/QUOTE] dziękuje za pomoc:)
-
Jeśli mogę prosić osoby które wysłały stałe deklaracje o wysłanie jeszcze ich w styczniu i lutym, z pierwszych wyliczeń wynika że będziemy jeszcze na minusie za leczenie Teddego ok 500zł, a tak jakoś uda nam się to spłacić. Ja od siebie dorzucę 20zł od stycznia.
-
Bardzo mi przykro ale cieszę się że odszedł tak spokojnie. Dziękuje za tak dobrą opiekę nad nim.
-
[quote name='kejciu']Z bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235203-zakończony-rozliczam-Mini-dla-Kaktusa-30-11[/URL] DLA KAKTUSA MAMY: 30,50zł - przelewam na konto Annaa4 :) bo ona prowadzi jego rozliczenia :)[/QUOTE] Dostałam, przelew poleciał na konto Pauli :) wieczorem wrzucę do rozliczenia. Dziękujemy za pomoc :)
-
Trzymam !! i żeby to był ten właściwy !!!
-
[quote name='kejciu']Dziewczyny a jaką karmę potrzebuje psiak?[/QUOTE] Poczekaj proszę na Budrysek to powie, chyba teraz coś na wątrobę przyjmował. Dodałam wpłaty od Zacharego i Renatki-s dziękujemy :) + 40zł deklaracja stała od zachary za grudzień(podwójna) wpłynęło 06.12 +40zł deklaracja stała za miesiące XII-I od renatka-s 04.12 [B]STAN KONTA NA 07.12.[/B] Na hotel: [COLOR=#00ff00][B]+796,16[/B][/COLOR] leczenie : [COLOR=#ff0000][B]-414,04zł [/B][/COLOR] deklaracje stałe i jednorazowe: [B][COLOR=#00ff00]+ 190zł [/COLOR][/B]
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
Annaa4 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Teddego który jest pod opieką Budrysek : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236653-Oriflame-dla-Teddy-ego-do-09-12[/url] -
Tak wygląda to na teraz (podzieliłam to na 3 części bo łatwiej się będzie w tym odnaleźć) proszę o informację jaki jest aktualny stan zadłużenia w lecznicy: Stan konta na 09.11 -414,04zł +796,16 pieniądze zadeklarowane na koszty utrzymania Teddego w hotelu wpłynęło 29.11 + 10zł deklaracja stała od Basiunia131 wpłynęło 26.11 +100zł deklaracje stałe za miesiące VII-XI od Ania J 22.11 Podzieliłam stan konta na trzy części koszty związane z leczeniem (gdzie jeszcze mamy zadłużenie z powodu leczenia), koszty na hotel, i zebrane pieniądze która w zależności od potrzeby będą odpowiednio rozdysponowane : STAN KONTA NA 03.12. Na hotel: +796,16 leczenie : -414,04zł deklaracje stałe i jednorazowe: + 110zł kejciu ddziękuje za bazarek !!:)
-
Wpłynęły od Ani pieniądze na hotel Teddiego :) jutro uzupełnię rozliczenie
-
Witam. Ja poproszę o informację czy 100zł od Ani J przesłać do lecznicy ?
-
Witam :) Zrobię dla Teddego bazarek ale to w połowie grudnia dopiero. bardzo proszę dodać mnie do wydarzenia tak abym mogła wstawiać aktualne rozliczenie. postaram się bywać częściej i aktualizować płatności. poproszę też o informację jaki jest stan zadłużenia żeby dopisać do rozliczenia.
-
[quote name='Annaa4'][COLOR=green][B]xxxxxxxxxxxxxxx [/B][/COLOR] [SIZE=5][COLOR=red]ZMIANA SKARBNIKA OD 01.02.2012 NA ANNAA4[/COLOR][/SIZE] W SPRAWIE NUMERU KONTA PROSZĘ WYSYŁAĆ PW LUB INFORMOWAĆ NA WĄTKU. [SIZE=4][COLOR=magenta]Luty 2012:[/COLOR][/SIZE] [COLOR=red][COLOR=black][B]wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym : [/B]10zł- stokrotka.af [/COLOR][/COLOR]wpłynęło[COLOR=red][COLOR=black] 01.02. 80zł- kikka [/COLOR][/COLOR]wpłynęło[COLOR=red][COLOR=black] 02.02 20zł- maja602 [/COLOR][/COLOR]wpłynęło[COLOR=red][COLOR=black] 03.02 50zł- [/COLOR][/COLOR]Ania J z Zywca na transport 15zł- dara9 wpłynęło 06.02 100zł- zachary wpłynęło 06.02 5zł- Justyna Dz. z Łomży wpłynęło 13.02 30zł- bazarek dla Teddego [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222027-koniec-rozlicamy-Tediego!!-blagamy-o-pomoc-kochani!-bazarus-od30.01-8.02godz22.00[/URL] wpłynęło 13.02 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 15.02 50zł- od Darii wpłynęło 16.02 200zł- Od grupy podaj łapę i Ani J 30zł- Lolalola wpłynęło 20.02. 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 21.02 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 24.02 [B]deklaracje stałe(luty) :[/B] 20zł- Ania J wpłynęło 06.02 20zł- zachary wpłynęło 06.02 20zł- wadercia wpłynęło 06.02 20zł- renatka_s wpłynęło 21.02. [B]dług w lecznicy[/B] - 201,40 zł post 823 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200831-Gadziorki-w-moim-bdt-szukają-ds..prosimy-o-ogłoszenia-żwirek-karmę/page42"]http://www.dogomania.pl/threads/2008...-karmę/page42[/URL] uregulowany przez osoby wspierające Budryska w tym przez Bakusiową [SIZE=3][B][COLOR=red] - 63zł[/COLOR][/B][/SIZE]-20.02.0212 Zakupione leki - pokryte z wpłaty na Teddego + 13zł dołożonych przez Budryska [COLOR=red][COLOR=black] [SIZE=3][COLOR=royalblue][B]STAN KONTA na 22.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 660ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 760ZŁ [SIZE=3][COLOR=black][COLOR=red]-68,28[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=black]25.02 zakupione jedzenie dla Teddego rachunek str. 27 post 670 [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]STAN KONTA na 27.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 591,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 691,72ZŁ [/B][SIZE=2][COLOR=black]+268zł z bazarku[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=black](rozliczenie z dnia 29.02)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/222355-TRWA-ROZLICZANIE-dla-Teddego-Suni-Bambu-iJuli-do-15.02"]http://www.dogomania.pl/threads/2223...iJuli-do-15.02[/URL] +25zł z bazarku([COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][SIZE=2][COLOR=black]rozliczenie z dnia 29.02) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222848-koniec-rozliczamy!-Tediego-zapraszamy-sercem-od11.02-16.02godz22.00[/URL] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]STAN KONTA na 29.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 884,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]984,72ZŁ [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][SIZE=4][COLOR=magenta]Marzec 2012:[/COLOR][/SIZE] [COLOR=red][COLOR=black][B]wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu marcu :[/B][/COLOR][/COLOR] 20zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 08.03 60,24zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 28.03 [B]deklaracje stałe(marzec) :[/B] 20zł- Ania J wpłynęło 05.03 deklaracja za marzec i kwiecień. 20zł- zachary wpłynęło 08.03 20zł- renatka_s wpłynęło 21.02. [COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]STAN KONTA na 29.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 884,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 140ZŁ RAZEM [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]1024,72ZŁ [SIZE=2][COLOR=red]-129,75[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] zamówienie karmy (puszki miesięczne wyżywienie Teddego)na miesiąc marzec [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]STAN KONTA na 08.03. +WPŁATY JEDNORAZOWE 904,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]934,97ZŁ [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B][SIZE=2][COLOR=red]-86,50zł[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=3][B][SIZE=2]zamówienie karmy (puszki 400g firmy Animonda 10 sztuk)[/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B][SIZE=2] - [/SIZE][SIZE=2][COLOR=red]80zł[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=3][B][SIZE=2]karma sucha Josera solido 15kg [/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]STAN KONTA na 27.03. [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]+WPŁATY JEDNORAZOWE 964,96ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][U][B][SIZE=3]768,47ZŁ[/SIZE][/B][/U][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]+ 150zł[/COLOR][/B] [B]bazarek dla Teddego wpłyneło 29.03[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224181-Z-szafy-Michasia-dla-Tediego-do-20.03-godz.22.00?p=18778727#post18778727"]http://www.dogomania.pl/threads/2241...7#post18778727[/URL] [COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]STAN KONTA na 31.03. [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]+WPŁATY JEDNORAZOWE 1175,20ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 160ZŁ RAZEM [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][U][B][SIZE=3]978,71ZŁ [/SIZE][/B][/U][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=royalblue][B][SIZE=2][COLOR=red]-286,36zł[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][B][SIZE=3][SIZE=2] leczenie u weterynarza [/SIZE] [/SIZE][/B][/COLOR][B][COLOR=#ff0000]+ 75zł[/COLOR][/B] z bazarku - niestety bazarek pod starym linkiem nie działa. [B]deklaracje stałe(kwiecień) :[/B] 20zł- Ania J wpłynęło 05.03 20zł- renatka_s wpłynęło 03.04 20zł- zachary wpłynęło 10.04 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 [COLOR=red][COLOR=black][B]wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu kwietniu :[/B][/COLOR][/COLOR] 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 05.04 [B]deklaracje stałe(maj) :[/B] 20zł- renatka_s wpłynęło 03.04 20zł- zachary wpłynęło 10.05 20zł- Ania J wpłynęło 09.05 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 [COLOR=red][COLOR=black][B]wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu maju: [/B][/COLOR][/COLOR]50zł- Mariola P. z Mysłowic wpłynęło 14.05 429,16 - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 23.05 [COLOR=#ff0000][B]- 203 - pokarm Teddego [/B][/COLOR] [B]deklaracje stałe(czerwiec) :[/B] 20zł- Ania J wpłynęło 09.05 20zł- zachary wpłynęło 11.06 20zł- renatka_s wpłynęło 12.06 [COLOR=#ff0000][B]- 125,32 leki Teddego i zadłużenie z maja w lecznicy[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/200831-Gadziorki-w-moim-bdt-szukają-ds-prosimy-o-ogłoszenia-żwirek-karmę?p=19160357#post19160357[/URL] [B]deklaracje stałe(lipiec) :[/B] 20zł- renatka_s wpłynęło 12.06 [B][COLOR=#b22222][U][SIZE=3]RAZEM [U]1373,51[/U]ZŁ[/SIZE][/U][/COLOR][/B] [B]deklaracje stałe(lipiec) :[/B] 61,29zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 03.07 20zł- zachary wpłynęło 06.07 [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Stan konta na 05.07 14[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]54,8zł [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]-191 zł zakup karmy dla Teddego oraz rozliczenie z lecznicy.[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Stan konta na 29.07 1263[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B],8zł [/B][/SIZE][/COLOR][B]deklaracje stałe(sierpień) :[/B] 20zł- zachary wpłynęło 06.08 20zł -renatka_s wpłynęło 07.08 [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Stan konta na 25.08 1323[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B],8zł[/B][/SIZE][/COLOR] [B]deklaracje stałe(wrzesień) :[/B] 20zł -renatka_s wpłynęło 07.08 20zł- zachary wpłynęło 10.09 59,16zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 14.09 [B]deklaracje stałe(październik) : [/B]20zł -renatka_s wpłynęło 02.10 20zł- zachary wpłynęło 04.10 [B]deklaracje stałe(listopad) :[/B] 20zł -renatka_s wpłynęło 02.10 20zł- zachary wpłynęło 07.11 [COLOR=#ff0000][B]-113 zł zakup karmy dla Teddego [/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Stan konta na 10.10 1349[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B],96zł[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]-94 zł zakup karmy (puszek)dla Teddego x 10 sztuk [/B][/COLOR]22.10 [COLOR=#ff0000][B]-205 zł zakup karmy (suchej Royal Canin Hepatic)dla Teddego [/B][/COLOR]22.10 [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Stan konta na 22.10 1050[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B],96zł [SIZE=3]- leczenie Teddego (zadłużenie w lecznicy na dzień 05.11.2012 1485zł - spłata długu 1070,96zł [/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Stan konta na 09.11 -[/B][/SIZE][/COLOR]414,04zł[/QUOTE] Dzisiaj wykonałam przelew dla lecznicy, a więc jesteśmy na minusie.
-
[quote name='Annaa4']rozliczenie: [SIZE=4][B][FONT=&]Maj 2012[/FONT][/B][/SIZE] - 200zł pobyt u Pauli za Maj( nie zapłacone) [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B][FONT=&]Stan konta na 31.04 - 200zł[/FONT][/B][/SIZE][/COLOR] +70zł z bazarku wpłynęło 12.06 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227787-zakończony-rozliczam-Avon-dla-Kaktusa-10-06-2012[/URL] +45zł z bazarku wpłynęło 22.06 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania[/URL] [U][COLOR=blue] [/COLOR][/U]- 115zł za pobyt Maxa u Pauli (przelew na konto Pauli)[U][COLOR=blue] [SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][/U][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 22.06 - 85zł[/COLOR][/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"] [SIZE=4][B]Czerwiec 2012 [/B][/SIZE] [COLOR=#000000][B]- 200zł pobyt u Pauli za czerwiec( nie zapłacone) [/B][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 05.07 - 285zł[/COLOR][/B][/SIZE] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=4][B]LIPIEC 2012[/B][/SIZE][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][COLOR=#000000][B]- 200zł pobyt u Pauli za Lipiec( nie zapłacone)[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 29.07 - 485zł[/COLOR][/B][/SIZE][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=4][B]Sierpień 2012[/B][/SIZE][/URL] +118,5zł z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230048-Zakończony-rozliczamy-KOSMETYCZNY-bazarek-Kaktusa-!-do-10-08[/URL] wpłynęło 21.08 + 217zł z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229969-Zakończony-rozliczam-Maskotki-książki-ubrania-Kaktus-Znajdki-9-08[/URL] wpłynęło 24.08 +20zł deklaracja stała od mega1 za sierpień i wrzesień wpłynęło 24.08 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 25.08 - 129,5zł[/COLOR][/B][/SIZE][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][COLOR=#000000][B]- 200zł pobyt u Pauli za sierpień ( nie zapłacone)[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=4][B]Wrzesień 2012[/B][/SIZE][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][COLOR=#000000][B]- 200zł pobyt u Pauli za wrzesień ( nie zapłacone)[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 02.10 - 529,5zł [/COLOR][/B][/SIZE] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=4][B]P[SIZE=4]aździernik[/SIZE] 2012[/B][/SIZE][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][COLOR=#000000][B] - 200zł pobyt u Pauli za październik ( nie zapłacone)[/B][/COLOR][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B][/SIZE] [U]+20zł deklaracja stała od mega1 za sierpień i wrzesień wpłynęło 29.10 [/U][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B][/SIZE][/URL][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyw-trakcie-rozliczania"][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 06.11 - 709,5zł[/COLOR][/B][/SIZE][/URL] [/COLOR][/B][/SIZE][/QUOTE] aktualne rozliczenie