Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Pokłony złożyłam, komplementa przekazałam - wszyscy dziękują! :) A to mój 200. [URL="http://smajliki.ru/smilie-1248528135.html"][IMG]http://s19.rimg.info/eb57b039828065713131fd2f6b2166ce.gif[/IMG][/URL]
  2. [quote name='dorobella']Super :) Lenko, gdyby nie zalecenia i trzymanie się zaleceń .... ocena stałaby w miejscu ;) Duże brawa dla Was i Kajtuna, że się poddaje :) A widzisz różnicę w zachowaniu po Bachu ?[/QUOTE] Nie umiem tego stwierdzić/ocenić... :oops: Może gdyby osobno - bez ćwiczeń - podawać, ale tak, to nie wiem... Co do trzymania się zaleceń, to... hmmm.... nie podam autooceny...
  3. A ja nie powiem, kto się Kajta w sobotę bał! :eviltong: Za to powiem, że sznurek okazał się strzałem w dziesiątkę :multi:, a smaczków to chyba na rok wystarczy! :multi: Kajtun bardzo dziękuje Cioteczce:multi: , choć ją okropnie straszył, paskud jeden! :mad: Jeszcze chciałam zameldować rzecz następującą: [COLOR=blue]IMHO ogólna ocena z zachowania na spacerach po 10 dniach od wizyty p. Magdy N. podniosła się Kajtunowi z 2,5 do 4.[/COLOR] :multi::multi::multi::multi: Pozdrawiamy wszystkich! :hand:
  4. [B]Słuchajcie![/B] Ponownie... :modla:: Potrzebuje na gwałt, czyli najlepiej na jutro [COLOR=red][B]kogoś z Ząbek[/B][/COLOR] lub najbliższej okolicy. :modla:::modla:::modla:::modla:: [COLOR=red][B]Błagam![/B][/COLOR] Pomyślcie! Popytajcie! Ja tu taka nowa... :oops:
  5. [quote name='Czorcik']widziałam się dziś z Szariczkiem. nawet dał mi się pogłaskać i popieścić :) do Guliwera tak ostrożniej , ale też kilka razy go pogłaskał :) wygląda super i taki wesolutki jest , zaczepia inne psiaki do zabawy :)[/QUOTE] Czy Guli się bardzo cieszył, jak Szarik go głaskał...? :diabloti: Szariczek ma wcale-nie-szarą osobowość, jak się okazuje. Cieszę się! :) SpaDaj do DS, Włóczykiju Popolowy! :mad:
  6. Baściu, nie wszyscy o Tobie zapomnieli! :glaszcze: Tylko niektórzy są bardzo zajęci, m.in. poszukiwaniem Suni, która zgubiła się właścicielce i poszukiwaniem właściciela suni, która się znalazła... Zajrzyjcie Bródnowscy wielbiciele Basta, proszę: http://www.dogomania.pl/threads/213017-Be%C5%BCowa-mikro-sunia-ZERWAŁA-SIĘ-ZE-SMYCZY!-Wawa-Bródno-szczeniak-już-w-DS!?p=17730731#post17730731
  7. Czy od ciotki inki33 głaski dla Hrabianki były, hę...? :mad: DoSia SpaDaj do DS :Dog_run: DoSłownie natychmiaSD !!!
  8. [quote name='Czorcik']on opluwa nie dlatego , ze jest brudas , tylko po operacji tak ma :([/QUOTE] Wiem, Czorciku... :( Tak gadam byleco, żeby hopsnąć nieco. :) Jak się miewa Sz.P. Pieszczoch Kudłaczysty...?
  9. No i jak tam u Pani Szalonej? Jak się miewa łapa? W skakaniu nie przeszkadza, co...? ;)
  10. Cudeńku, hopsaj wysoko i potem delikatnie w trawkę! :Rose: Oszczędzaj łapkę, Karmelku przesłodki! :glaszcze:
  11. Przepraszam za :offtopic:, ale mam prośbę :modla:: podrzućcie mi na pw parę wątków do psiaków (nie wiem, czy ważna jest płeć), które [B]na pewno[/B] [B]dogadują się z kotami[/B]! :kociak: :Dog_run: :kociak:
  12. Zalecenia p. Magdy mogę napisać jedynie w skrócie (prosiła, żeby nie kopiować). Więc wyślę, jak zredaguję. :) Ćwiczenia są łatwe, więc Kajtun znosi bez bólu, choć nie zawsze z pozytywnym skutkiem... Z okazji m-cznicy dostanie dziś żółteczko (zaległe za wczoraj). Zamiast szampana! ;) PS. znowu pojawiły się informacje o Suni Demi/Maxi - zapraszam do pomocy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213017-Beżowa-mikro-sunia-ZERWAŁA-SIĘ-ZE-SMYCZY!-Wawa-Bródno-szczeniak-już-w-DS!/page25[/url]
  13. Po pierwsze: przepraszam wszystkie Cioteczki za nieodzywanie się, to nie przez złośliwość czy takie tam. Wczoraj cały dzień chorowałam żołądkowo, a dziś dochodziłam do siebie. Po drugie: dziękuję wszystkim za życzenia. :) Po trzecie: dopiero przed chwila sprawdziłam pocztę i zaraz wyśle zalecenia P. Magdy - mam nadzieję, że nie pogniewa się za kopiowanie maila od niej... :oops:
  14. P. Magda jeszcze streszczenia nam nie przysłała... :( Ale próbujemy siebie i psa tresować. :) Kropelek używamy. Efekt nieznany. I małe PSIEmeblowanko zrobiliśmy już w sobotę po południu. ;) Dobranoc, Cioteczki i Wujciowie! Nawet ci nie dający głosu. ;)
  15. W górę raz jeszcze Inko razem z kolegą Barikiem! :)
  16. Trafiłam tu przypadkowo, ale inka33 hoPSA Inkę. :evil_lol: Choć tyle...
  17. [quote name='alice midnight']a Wy co, od 9 ćwiczyliście? :D[/QUOTE] Owszem, od 9-tej. :) Do ok. 12:20! Uff... Ja padłam kompletnie, Kajt poszedł spać, ojciec też trochę odpoczywał, a córcia i TŻ pojechali w małą gościnę. Oni to mają kondycję! Z tym, że nie tyle ćwiczyliśmy, co opowiadaliśmy i słuchaliśmy oraz trochę pokazywaliśmy i trochę ćwiczyliśmy trenowanie. ;) Szczegóły zaleceń dostaniemy mailem w poniedziałek, żeby jakoś całość ogarnąć, zdecydować o kolejności i niespiesznie iść do przodu. :)
  18. [quote name='kotharry.']Pamiętam Kajtuna kiedy jeszcze tułał się po Zwoleniu.. Dlatego bardzo się cieszę, że wreszcie znalazł swój prawdziwy dom :)[/QUOTE] Kajtun pewnie Cię strasznie pogonił? ;) "[I]Koty służą do tego, żeby na nie polować![/I]" :mad:
  19. [quote name='mmd']Nooo, to właśnie jest takie iskanie. Mój Kelbi też tak podgryza, tak jakby sobie pchełkę wygryzał. Tylko później usiłuje z moją reką robić różne nieprzyzwoite rzeczy. Więc ja myślę, że to jest gra wstępna.[/QUOTE] Dla mnie iskanie oznacza szukanie pchełek czy innych "gryzoni". Takie dziabanie raz za razem ledwie otwierającą się paszczęką. A podszczypki, to takie "tu dziabnę, tam dziabnę". Owszem, mogą być m.in. grą wstępną :oops:, także do zabawy. :multi:
  20. [quote name='dorobella']He, he kabel ;) wszystko doniósł :)[/QUOTE] Że niby ja coś nakablowalam...?! :angryy: No, tak, o Kajtunie. No, tak, nr p. Magdy. Ale, że niby ja coś nakablowalam...?! :diabloti: [quote name='dorobella']A jeden z psów u mnie,podpisał na siebie wyrok ;) Otwarł jajczarkę - nie wiem jak :crazyeye:- wysypał 10 jajek, zjadł 4 całe i wyżarł zawartość trzeciego, [/QUOTE] Ktoś tu do pięciu liczyć nie umie...! :eviltong: [quote name='dorobella']skorupę mu zabrałam :diabloti: Zapomniałam ich schować. Leżą można brać.[/QUOTE] :multi: Gdzie mam przyjechać? ;)
  21. [quote name='alice midnight']No niestety.... nikogo nie urażając mam nadzieję, napiszę to co uważam, a uważam że to co było z Kajtunem na początku jego kariery na dogomanii ma bardzo niewiele wspólnego z tym co jest teraz. :)[/QUOTE] Mam nadzieję, że okaże się, że niewiele :), ale trochę jednak ma... Dzisiaj np. córcia została potraktowana jak agresor na moją osobę, którą trzeba przed nią bronić... :( A my się przytulałyśmy, nieco przekomarzając. :diabloti: Ten to nas wychowa! :mad: [quote name='alice midnight'][B]Inka33[/B] podszczypki, czyli iskanie? Moja Emka też mnie iska...dziwaczne to jest jak nie wiem...ale ja to uwielbam :D[/QUOTE] No..., nie iskanie. Tylko takie podgryzanie. "[I]Ja cię będę podgryzał, a ty mnie podgryzaj - świetnie się będziemy bawić![/I]" albo "[I]Jak fajowo, że wreszcie wróciłaś - czy pobawisz się ze mną w podgryzanie?[/I]" albo "[I]Jejku, skoro zakładasz spodnie, to znaczy, że idziemy na spacer? Ekstra![/I]" albo "[I]Jak ja uwielbiam jak mnie drapiesz po zadku! Jeszcze, jeszcze! Mam na ciebie chętkę.[/I]" Wszystko fajnie, dopóki nie złapie np. za skórę na żebrach czy dekolcie... :placz: Ale owszem, słodkie to. :loveu: [quote name='alice midnight']Super, że udało się wcisnąć na termin. Będę trzymała kciuki, dopytaj proszę czy Pani Magda bywa w Warszawie jakoś regularnie, oki?[/QUOTE] Nie było problemu z terminem - były jeszcze do wyboru. :multi: A do dopytywania, to się już ktoś zgłosił chyba...? :diabloti:
  22. [quote name='joan51']Witaj Inka. Z tego co czytam masz niezłą zagwozdkę z Kajtunem. Piesek jest z rodzaju nieufnych. Swoją drogą przeszedł b.dużo licząc nawet w naszych ludzkich kategoriach. Jego umysł chyba tego wszystkiego nie ogarnia. Ja włożyłam ogrom pracy aby go resocjalizować. Wet. który robił drugi zabieg ocenił,iż z jego psychiką jest coś nie w porządku. Pomimo 3 miesięcznego pobytu u mnie w domu , w ostatnim okresie zaczął być agresywny w stosunku do mojego męża, córki i osób z którymi miał wcześniej do czynienia i od żadnej z niech nie doznał złego traktowania. Potrafił przyjąć przysmak i po chwili pokazać ząbki. Życzę Ci dużo wytrwałości. Mnie darzył ogromną miłością i ufnością,[/QUOTE] Myślę, że ząbki to on pokazuje, jak go coś/ktoś wystraszy, zdenerwuje oraz tym, którzy się tych ząbków boją. ;) Jak ja sobie nic nie robię z jego powarkiwań przy zabieraniu mu piłki z pysiola, to jeszcze jestem cała. :) Jak córke wystraszył takim warknięciem i ona się trochę boi piłkę mu zabrać, to na nią warczy groźniej..., ale też jest cała. Na nas obu stosuje za to niegroźne "podszczypki", jak mu się czasem wydaje, że my też psia rasa jesteśmy... ;)
  23. [quote name='joan51']A uspakajacze raczej na niego nie działają.[/QUOTE] Ew. uspokajacz ma wspomóc ciężką pracę - ułatwić nieco i może przyspieszyć efekty. Zobaczymy...
×
×
  • Create New...