Jump to content
Dogomania

Lobaria

Members
  • Posts

    6285
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lobaria

  1. [quote name='AtaO']Spokojnie....., wieczorem albo najpóźniej jutro będą wyniki. Emiś zastanawia się czy Rumba nie ma anemii, bo ma bardzo jasne dziąsłą. Nawet gdyby potwierdziło się, to będziemy Ją leczyć :)[/QUOTE] Jeszcze to??? Oby NIE!!!!
  2. Był jeden tel, wysłałam mailem zdjęcia, ale nie odezwali się już... Zadzwoniłam więc, pan był w pracy i powiedział, że nie może rozmawiać... i że da znać tel lub mailem... Do tej pory cisza :(
  3. [quote name='asiuniab']no ale Kokosz nie zniknie nam z oczu, dowiemy się czy zostaje u p.Małgosi, czy zagrzeje miejsce w innym swoim domku?[/QUOTE] Raczej zostanie u Małgosi :)
  4. Kukuś, fajne oglądać Ciecie już w swoim domku :)
  5. [quote name='Avilia']Podesłałam Aszkę zainteresowanej Pani...[/QUOTE] No to kciuki trzymamy mocno !!!
  6. [quote name='malawaszka']Lara to zadzwoń do pani, która wczoraj na mnie przekierowałaś i poślij Jej Aszkę - Ona szuka pieska podobnego do Kukisia i lubiącego dzieci, wielkośc mini lub średnia, mieszka w okolicach Rybnika[/QUOTE] A czy coś w sprawie Aszki drgnęło?? Super, że Kukiś tak trafił:)
  7. [quote name='AtaO']Sprawa chwilowa nieaktualna....podobno zgłosiła się dzisiaj rano do Punktu właścicielka i ma Ją odebrać popołudniu :) W tej sytuacji musimy się wstrzymać z całą akcją, która była już zorganizowana. Gdyby jednak nie została odebrana przez właścicielkę, to wrócimy do tematu.[/QUOTE] Ale obrót sprawy!!!
  8. Czekamy na powrót Magdy, na razie Zuzia jest u Ewy
  9. [quote name='Mazowszanka'][B]Lobario[/B], jak będziesz miała chwilę czasu to wklej, proszę na pierwszej stronie banerek Akcji Sterylizacja mówiący o tym, że Zuzia została wysterylizowana dzieki ich pomocy finansowej. Oni skarżą się, że nikt nie pamięta o tych banerkach. [B]str.174, post# 4348 [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-%21-Tymczasowe-konto/page174"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page174[/URL] Bo pieniądze przyszły jak dobrze zrozumiałam? Bo muszę potwierdzić zwrot na wątku AS.[/QUOTE] Spróbuje wkleić[B] :)[/B] A to, czy pieniążki doszły dowiemy się, jak Magda wróci :) Nie mam kontaktu z tym wetem
  10. [quote name='AGJO']Tu Sponsor :) Blunia ma wyczyszczone uszy, obejrzane zęby, została zaszczepiona na wściekliznę, dostała tabletkę na robale. Była bardzo grzeczna, podczas jazdy samochodem przytuliła się i cichutko siedziała. Nie było mowy o rzyganku (kierowca bardzo dobry:)). Obszczekała groźnego psa w przychodni, ale dla Weta była bardzo grzeczna. Za 2 tyg pojedziemy na pozostałe szczepienia.[/QUOTE] [B]Witamy KOCHANEGO SPONSORA NA DOGO i DZIĘKUJEMY [/B]:Rose::Rose::Rose:
  11. I daj, proszę, link do wydarzenia, nie mogę znaleźć...
  12. [quote name='Avilia']Napisałam na wydarzeniu.[/QUOTE] Skontaktuj się z Klaudią - wie wszystko od Bożenki :)
  13. [quote name='hop!']A DIF nie dałaby rady przyjąć go do swojego hotelu? To byłoby dobre rozwiązanie. Bleki ją zna i może zmiana miejsca nie byłaby dla niego aż tak stresująca.[/QUOTE] O tym samym pomyślałam... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217475-Hotel-KADIF-w%C4%85tek-informacyjny.?p=17969632#post17969632[/url]
  14. [quote name='__Lara']Z tego co wyczytałam na wątku to ta Pani zgłosiła sie na FB, a potem chyba Lobaria to nadzorowała, nie wiem też czy Klaudia też nie rozmawiała z tą Panią. Tylko gdzie jest Lobaria? :/[/QUOTE] Jestem, na fb chyba Bożena Kulka to ustalała, ale przecież Avilia może tam coś napisać, jeśli Bożenki nie ma... [B]Rozmawiałam przed chwilą z Bożenką, jest w Austrii, ale namiary na Panią z dt ma Klaudia - Bożenka wszystko przekazała, jak wiozła karmę do punktu!!![/B]
  15. [quote name='Avilia']O matko,kompletnie o niej zapomniałam![/QUOTE] [B] A Ona tak samo kochana, jak Kukuś, do dzieci szczególnie[/B] :loveu:
  16. [B]Ale się cieszę - Kukuś, bądź szczęsliwy. A jesli chodzi o psiaka sznaucerowatego, to przeciez mamy Aszkę u Zuzi, która finansowo kiepski stoi!!! [/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216694-Kud%C5%82ata-urocza-szalona-ASZKA-Zbieramy-na-hotel!-Do%C5%82o%C5%BCysz-grosik-%29-Pom%C3%B3%C5%BC-prosz%C4%99!?highlight=Aszka[/url]
  17. [quote name='Agata_Emi']Witam, Avilia czy mogę do Ciebie zadzwonić? Na tą chwilę możemy zaoferować sfinansowanie sterylki aborcyjnej (jeśli nie jest za późno), nie mamy wolnego DT, ale spróbujemy poszukać. Może się uda.[/QUOTE] Dziękujemy bardzo :) Tylko gdzie ja umieścimy po sterylce???
  18. [quote name='Avilia']Pani Beacie serdecznie dziękujemy:) W większości dostałyśmy puszki-rarytas dla psiaków! I nieśmiało proszę o karmę suchą...Lobario jeżeli jest możliwość jeszcze raz zamówić taki pakiecik to byłoby super. Mieszamy chappi z tym co nam zostało (Puffi) i jakoś to psy zjadają.Samego Puffi niestety nawet powąchać nie chcą (wcale im się nie dziwię).[/QUOTE] OK, poproszę dogo07, aby zamówiła, bo ma konto na KW :)
  19. [quote name='__Lara']Ale na przegląd/szczepienia tylko?[/QUOTE] Tak :) I jedzie z Nią sponsor karmy dla małej - Aga J z fb do znajomego weta :)
  20. Lunka dziś jedzie do lekarza :)
  21. [quote name='Katarzyna Starkiewicz']Mąż powiedział, że sam odpisze. Ja mogę pokręcić[/QUOTE] Dziękujemy... Klaudia z Aramisem może robić wszystko...
  22. [quote name='Katarzyna Starkiewicz']nocą prześlę pierwszą diagnozę wstępną na podstawie opisu[/QUOTE] Dziękujemy :) Aramis broni tego człowieka, którego uznał za SWOJEGO - w tym wypadku Klaudię, która codziennie Go odwiedza w punkcie. Gdy była Emiś i chciała podejść do Klaudii, to Aramis chciał się na Nią rzucić.
  23. Laki wspaniałomyślnie udostępnił Gacusiowi swoje poslanko :) [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/309165_397577793628958_594114440_n.jpg[/IMG]
  24. [quote name='inga.mm']bo wiedział, że wiwatują na jego cześć...[/QUOTE] Oczywiście, fajerwerki były tym razem wyątkowe :) Ale burzy się już nie boi - przy przedostatniej trząsł się jak galaretka... ale nie poddaliśmy się i nie chowaliśmy pod kołderkę, nie pocieszaliśmy się - tylko było mnóstwo zabawy, smaczków, radości z burzy, wyjście na zewnątrz potem :) i strachy minęły :)
×
×
  • Create New...