-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Świdniczanka']Nie dostanie tak od razu, parę minut poświęci na zapoznanie się z nowym miejscem :)[/QUOTE] Trzymam kciuki :) Pamiętam, jak bardzo przeżywałam przybycie z dt mojego [B]Blunia[/B] - nie wiem, które z nas miało większego stresa ;) -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']no to na pewno, tylko w niewielkiej ilości, bo trasa, stres i kasza i może być biegunka;)[/QUOTE] Albo rzyganko... Makaron lepszy od kaszy... łatwiej "wychodzi " w razie co ;) Ryż tez dobry :) Kasza nie jest ostatnio polecana dla psiaków, choć mój [B]Drab Przymorskie Lasy[/B] /mój pierwszy psiak, cocer spaniel, zwycięzca wystawy w Sopocie bardzo dawno temu - jadł kaszę:) -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Lobaria replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Avilia']Karma z Krakvetu od KPPP właśnie dotarła. 2 woreczki Chappi po 10kg:) Dziękujemy Klubowi-psiaki się ucieszą z dzisiejszej uczty;) AtaO i Rents'owi również serdecznie dziękujemy!:) Wymieszajcie z tym wstrętynym Puffi, aby na dłużej starczyło:) -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Gdzie ta Mazowszanka? Mam nadzieję ,że nie utonęła w morzu łez.[/QUOTE] Jest w Makowie Mazowieckim: ) Na pocieszenie robi zakupy :) -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Lobaria replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Ale AtaO z rentsem jadą dziś do Klaudii a 10 kg karmy, przez siebie zasponsorowaną - kochani są i tyle:loveu: -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Lobaria replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='natalka9860']zamówiłaś karmę:)? ooo nie mogę się nadziwić tobą:) podziwiam cię normalnie:) Niestety, sama nie mogłabym zasponsorować - poszło to z kasy Klubu Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków :) -
[quote name='AtaO'][B]Teraz Emilka pojechała do innego weta na USG jamy brzusznej. Niepokoi nas to nadmierne picie. Czekamy na wyniki badania!!! [/B][SIZE=4][B]RUMBA JEST JUŻ PO USG - POWIĘKSZONA MACICA, ZBIERA SIĘ PŁYN - POCZĄTKI ROPOMACICZA :(. ZA TYDZIEŃ KONIECZNIE TRZEBA POWTÓRZYĆ BADANIE USG I WKRÓTCE MUSI BYĆ WYSTERYLIZOWANA!!!.[/B] [/SIZE][/QUOTE] Czego ta biedna sunia nie ma???? :(
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Lobaria replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Karma zamówiona w Krakvecie powinna dojśc każdej chwili. -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Też trzymam kciuki mocno :) nawiasem mówiąc, [B]Blunio [/B]był w dt u [B]beta ata[/B] dłużej niż [B]Lilka[/B] u [B]Mazowszanki[/B], a teraz jesteśmy papużki - nierozłączki :):loveu: Będzie dobrze, niech tylko Lilka dotrze bezpiecznie do swojego domku :) -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']Wracając do twardzioszków-pychotek to mówią jeszcze panienki, przydróżki,słomki. Oj czuję, że bazarek będzie....mocno grzybnięty :)[/QUOTE] Oby nie jagodzianki - tak niektórzy określają te panie, stojące przy drogach;) -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka'] Wszyscy się cieszą, a mnie jakoś smutno się robi.[/QUOTE] Nie dziwota - byłaś z Lilką trochę - ja po 3 dniach z Faguniem do dziś staram się suszyć oczy, ale nie wychodzi :( -
[quote name='Avilia']W chwili obecnej innej propoyzcji niż Jamor nie mamy.Ale u Jamora kolejka,więc w tym czasie spokojnie możemy szukać hotelu [U]ZE SZKOLENIEM,[/U] który będzie bardziej dostępny dla nas finansowo ALE i będzie reprezentował się zbliżoną, (nie piszę jednakową,bo jednakowej nie znajdziemy) pozytywną opinią o szkoleniu psów i wyprowadzaniu ich na prostą. Jeżeli takowy się nie znajdzie,a u Jamora przyjdzie nasza kolej to jedziemy do Jamora.Taka jest moja decyzja. Przez ten czas możemy zbierać kasiorkę-choćby jednorazowe deklaracje,żeby było na tę brakującą kwotę. Ada zadeklarowała tutaj pomoc przez 2 miesiące u Jamora (za co serdecznie dziękujemy!)- wydaje mi się to wystarczający czas na "rozpoznanie" psa.Myślę,że z jednorazowych deklaracji uzbieralibyśmy i na 3 miesiąc szkolenia,a po tym czasie (o ile nie znajdzie się DT/DS) przenieść psa do tańszego hotelu. Myślę,że 3 miesiące szkolenia wystarczą (oczywiście jestem nastawiona optymistycznie,że na zachowanie Aramisa ma wpływ schronisko,kojec,brak zajęcia i Klaudia) i pies będzie nadawał się do adopcji.[/QUOTE] Rozmawiałam z Lilianą, która ma naszego Lakiego. We wrześniu jednak nie może wziąć żadnego psiaka.
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']To "psiaki" są jadalne?! Karmy jeszcze nie ma-czekamy.[/QUOTE] [B]Jakie psiaki - to profanacja[/B]:mad::cool3::cool3: [B] Dostałam już parę przepisów od moich [I]grzybniętych[/I] - chwilę mi zajęło dojście do siebie - czytając je miałam odruch psa Pawłowa i szczena parę razy mi opadła na klawiaturę, odbiła od klawiatury... Ale fajny bazarek dla Pszczyniaków będzie :)[/B] -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']Jestem bardzo podbudowana postawą wrocławskich dogomaniaczek. Dziś rano dostałam kolejne oferty pomocy od [B]figuni i fochu.[/B] [B]Dziękuję jeszcze raz Wam wszystkim[/B]:Rose:[/QUOTE] Wspaniałą "robotę" wykonałaś :) -
[quote name='asiuniab']na razie nie możemy na 1 stronie, bo może tylko założycielka, muszę dopiero do moderatora napisać, abym mogła coś zmieniać. Z tego co mi pisała Lobaria mogę to sama zrobić, ale szczerze się przyznam, że nie umiem się do tego zabrać, bo dogo jest dla mnie nieco skomplikowane, jeśli ktoś kto to robił mógłby mi napisać do kogo to zgłosić zrobię to; a i jeszcze wydaje mi się to dziwne, że mogę to zrobić ja, a nie założycielka wątku;[/QUOTE] Nie jest to skomplikowane - piszesz na wątku, którego link Tobie wysłałam, z prośbą o udostępnienie drugiego postu do rozliczeń i dajesz link do tematu. A, na fb Pani prosi o nr konta, napisz na pw do Niej:)
-
[quote name='togaa']Rozmawiałam dzisiaj z obecną opiekunką Misi. Niestety, nowy dom nie potrafi uzdrowić relacji Misi z psem rezydentem i kotem. [B]Ale czas spędzony w bytomskim domu zaowocował tym, że Misia jest bardziej otwarta i pozytywnie nastawiona do ludzi. Nie ma już w niej żadnych nerwowych reakcji. Jest miłym,mądrym i bardzo posłusznym psiakiem. To duży postęp.[/B] Trzeba jej na cito znaleźć dom bez innych zwierząt albo z takimi o których wiadomo że Miske zdominują. Do tego czasu nie mam pojęcia gdzie Ją umieścić?[/QUOTE] Rozumiem, że Państwo nie dali zbyt dużo czasu :(
-
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]Faguinu[/B] kochany, strasznie tęsknię za Tobą:( Byłam jedną ze szczęściar, które poznały Ciebie osobiście... jesteś wyjątkowym psiakiem. Wiem, ze tam gdzieś, - na drugim końcu Bałtyku - jest Tobie dobrze, choć zdjęć nie możemy się doczekać... Mam Twoje zdjęcie w komórce, jako tapetę - gdy tylko sięgam - widzę Ciebie:) -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']Pojawiło się światełko w tunelu :) Jak będę pewna na 100 % to napiszę.[/QUOTE] Kciukasy trzymane :) -
Potrącony starszy ONek-BOSTON ma wspaniały DOM w Gliwicach!! ;)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='bakusiowa'][/B] To nieźle musieliście zabalować.:cool3:[/QUOTE] zajrzyj na Jego wątek - zabaczysz ;) -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka'][SIZE=3][B]Nasza radość przedwczesna, Pan jedzie jednak w piątek o 13.30[/B][/SIZE] :-( I cały misternie zrobiony plan szlag trafił :-( Wina moja, bo żle odczytałam sms-a :shake: Nie mam siły już o tym dzisiaj myśleć .Terierfanka pewnie sunię odbierze, ale pozostanie dojazd do Świdnicy. Boję się o tym myśleć.[/QUOTE] Nie załamuj się tylko!!! Znajdziemy rozwiązanie:)