-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
Potrącony starszy ONek-BOSTON ma wspaniały DOM w Gliwicach!! ;)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Gratuluję półrocza / prawie/ :) 20 sierpnia świętowaliśmy z moim [B]Bluniem[/B] pierwszą rocznicę - taj daty nie zapomnę do końca życia :) -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']tak Lobario to właśnie o tych mówiłam:) śmieszną ma nazwę:)[/QUOTE] Adekwatną - twardziszek, bo ma twardy trzon, niesmaczny / w przeciwieństwie do kapeluszy / i rośnie przy drogach :) Wracając do tematu - [B]Avilia[/B], daj znać, jak Pszczyniaki dostaną karmę zamówioną w Krakvecie :) -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, jak opisujecie te grzybki, to sądzę, że chodzi o twardzioszka przydrożnego :) link do atlasu [URL]http://www.nagrzyby.pl/index.php?artname=gatunek&id=251&atlas=atlas_polskie[/URL] W atlasie tylko jedno zdjęcie, ale chyba dlatego został chłopak tak zaniedbany, że tak często spotykany;) / człek nawet nie czuje, jak mu się rymuje;) ? -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że wszystko udało się zgrać - wielkie ukłony dla Ciebie, [B]Mazowszanko[/B] :) -
[quote name='Klaudus__'][I]Beta ata Pani cały czas płakała rozmawiając z Nami - to nie Jej decyzja - Ona za wiele do dyskusji tam nie ma... Dostała sztywny termin i koniec... :roll:[/I][/QUOTE] Z niezłym sk.... się związała - Jej cyrk i małpy, ale psa szkoda :(
-
[quote name='asiuniab'][B]DEKLARACJE STAŁE: natalka9860-15zł Emiś-20zł agata51 - 20zł paulinken- 10 zł ???? beataczl - 10 zł ewu - 10 zł tofikowa - 10zł Aryste - 20zł Kaas1 - 20zł winter7 - 40zł kate78 - 20 dol=60zł Karrrolina - 20zł onga - 30zł madziak25 - 5zł agat21 - 20zł RAZEM: 300zł DEKLARACJE JEDNORAZOWE: wolf122 - 10 zł do sierpnia ???? monika083 - 10 zł przez 6 miesięcy stokrotka.af- ???? wiol - ???? Paja - ???? Phase - we wrześniu???? Panna Marple - 50zł[B] katarzyna09 - 10zł ulka1108 - ???? [B]takasobieagatka- po wypłacie pomyśli Lonley -10 zł lucySxy 20zł [COLOR=#ff0000]ada44-??? [/COLOR][/B][/B][B][B][B][COLOR=#ff0000]MarcinP- we wrześniu 100 lub 200 zł??? [/COLOR][COLOR=#ff0000]esza - od września do końca roku [/COLOR][/B][/B][/B][/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/107831-mparsley"][COLOR=#ff0000]mparsl[/COLOR][/URL][/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/107831-mparsley"][COLOR=#ff0000]ey[/COLOR][/URL][/B][B][COLOR=#ff0000]- 10 zł[/COLOR][/B][B][B][B][B] bazarek- 76zł ps. na czerwono zaznaczyłam sobie dla ułatwienia, żeby pamiętać wysłać nr konta;[/B][/B][/B][/B][/QUOTE] Super robota :)
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']Ja mam umowę podpisaną, wyślę ją w teczce razem z książeczką zdrowia Lilki, Ty ( znów wracamy do punktu wyjścia ;) ) podpiszesz ją i wyślesz do.... [B]Klaudus chyba ?[/B] Jeśli nie uda się załatwić samochodu, i po Lilkę przyjedzie córka to dobrze by było gdyby wzięła ze sobą plecaczek na tę teczkę. Może zdążę jeszcze kupić Lilce jakieś zabawki, gryzaki ? Lilka ma płócienny kontenerek, nie jest ciężki, Lilka też nie. Może dałoby się przywieżć ją w tym kontenerku ? Wtedy nie byłoby strachu przed jej ucieczką spowodowaną stresem. [B]Ulvhedinn[/B] nie odpowiada, nagrałam się. Będę do niej dzwonić jeszcze.[/QUOTE] Wszysto będzie dobrze - nie takie transporty psiaków były :) -
Przygarbione,stare ledwo chodzi...Zdechla w schronisku.
Lobaria replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='lika1771']Czy to ta sama psina tutaj powiekszona Bo ta nie wyglada na taka bide Trudno powiedzieć, ale ta stojąca ma chyba większe / dłuższe / uchole, ale trudno ocenić, gdy zdjęcia są w różnych pozycjach, poz tym ta gruda wydaje sie byc większa... -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Świdniczanka']Witam, jestem Anna, i chciałabym zaadoptować Lilkę :) Po pierwsze, chcę bardzo podziękować wszystkim któzy włożyli wkład w pomoc w znalezieniu transportu, oraz paniom które były na wizycie przedadopcyjnej. :) malagos - staram się, niestety moja praca nie pozwala mi za bardzo wyjeżdżać, muszę być gotowa na każdy telefon. Mam 14-letnią córkę która by mogła podjechać do Wrocławia, ale nie wiem właśnie czy PKS pozwala na przewożenie zwierząt, więc boję się, żeby nie została na lodzie we Wrocławiu, tym bardziej, że miasto duże i nie zna go za bardzo. Co doś znajomych, to jeden się nie zgodził, a inni jeszcze korzystają z wakacji, także gdyby była możliwość, to bym podjechała. Szukam na razie w internecie, czy nikt nie jedzie w moje strony i mógłby odebrać Lilkę. Jeśli uda mi się coś znaleźć, dam znać wieczorem.[/QUOTE] Witamy Panią Lileczki bardzo serdecznie :) Psiaki można przewozić PKS-em, sama z moim Bluniem często podróżuję / a jest większy od Lilki / - nie ma problemu. Nawet biletu dla psiaka nie każą kupować. A jeżdziłam z zarówno na krótkich, jak i na długich trasach. Musi być świadectwo szczepienia, ale jeszcze nikt nie chciał, abym pokazała, kaganiec mam w torebce - nigdy nie kazano mi założyć. :) -
[quote name='malagos']Ma ogłoszenia? Jest jakieś zainteresowanie? A moze nowe zdjęcia, choć jedno?...........[/QUOTE] Był tel, ale Pani naewt nie wiedziała / oddzwonilam, bo nie mogłam akurat odebrać /, o jakiego psa jej chodziło - wykonywała mnóstwo tel. Po opisie zorientowałam się, że Bisia i wrzuciłam Pani na maila mnóstwo zdjęć, napisałam raz jeszcze - bez odzewu :(
-
[quote name='beta ata']Zaczne od tego, że... ... ... i ... ... ... !!! :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: Zresztą juz inni to pisali. Myśle, że aby mieć czas na znalezienie czegoś dla psa, trzeba postąpic jakoś tak: poinformować uroczych :mad: "państwa", że jeśli pies nagle zniknie, zostanie zlożone doniesienie do prpkuratury o podejrzeniu popelnienia przestępstwa. To powinno kmiotów troszkę przystopować, bo oni sobie wyobrażają, że znaleźli frajerki, durne naiwne slodkie idiotki kochające zwierzątka, ktore dadzą sobą manipulowac i przyjma każde warunki i zgodzą sie na każdy szantaż, bo chcą pieski ratować... Pieski ratować chcą, ale nie pozwolą sobą i pieskiem manipulować. Dobrze byloby wcześniej podpisac z nimi jakąś umowę o tym, że Wy szukacie psu domu i do czasu znalezienia pies przebywa u dotychczasowych właścicieli, spisać numery dowodów itd. Niech sobie nie wyobrażają, że bezkarnie porzucą psa, a Wy sie musicie na to zgodzić. No przecież to jest jakiś absurd, trzeba cieciom wybić z glowy, że im wszystko wolno! Pani natomiast należy zaproponować terapię dla maltretowanych żon i to koniecznie w obecności mężusia i dzieci, dodając, że sprawa o znęcanie się nad rodziną już jest zgloszona ![/QUOTE] Dobrze piszesz :) Całuski od Blunia :)
-
Przygarbione,stare ledwo chodzi...Zdechla w schronisku.
Lobaria replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='malagos']Na innym watku, Lilki od Mazowszanki, dziewczyny szukaja transportu z Warszawy do Wrocławia i ktoś wstawił linka do takiej stronki: http://www.carpooling.pl/autostop/Warszawa/Wrocław.html?type=bs&city_from=7056&radius_from=0&city_to=7061&radius_to=0&date=date&day=29&month=08&year=2012&tolerance=4& ludzie szukaja towarzysza podróży by obniżyc koszty trzeba dać tylko nazwy miast i termin, wyświetlą sie oferty z ceną. http://www.carpooling.pl/autostop/Warszawa/Gdańsk.html?type=bs&city_from=7056&radius_from=0&city_to=6958&radius_to=0&date=date&day=29&month=08&year=2012&tolerance=4& Tak, to dobry pomysł, Mazowszanka już rozmawiała i jest duża szansa, że Lilka pojedzie z carpoolingowcem :) Za 50 zł :) A pomysł szukania tu transprtu podsuneły mi duszyczki z FB :) -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Na fejsie jest dziewczyna, jeżdżąca w weekendy pociągiem z Warszawy do Wrocławia - zapytam. Oferuje przewóż psiaka. -
[quote name='Limba']Asiuniab, masz wyczerpany limit odbierania wiadomości, nie przyjęło mi odpowiedzi! Moja koleżanka ma psy w sprawdzonych, dobrych hotelach - ale koło Krakowa. Koszt - ok. 300 zł. miesięcznie. Mogę sie dowiedzieć coś bliżej, chociaż wiem, że kasy nie ma biedak na ten hotel...[/QUOTE] Jeśli to ludzie odpowiedzialni i potrafiący sobie radzić z psami - jak najbardziej godne zaiteresowania. Deklaracje zbierzemy, a być może i drugiego psiaka bysmy prosili o przyjęcie - z duzo mniejszymi problemami od Aramisa - On ma deklaracje :)
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Dla wiadomości [B]asiuniab[/B] - swoje pierwsze muchomory czerwieniejące pozyskałam w [B]Parku Grabiszyńskim[/B] :) Szóste zdjęcie w atlasie / malucha / jest właśnie z parku :) -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab'][quote name='Mazowszanka'] a to nie wiedziałam, choć trochę to rozumiem, ja zawsze jadłam grzyby, które zbierał mój tato, więc byłam pewna na 100%, ale zawsze jak kupuję grzyby, to się trochę boję, ale jestem tak na nie zachłanna, że nie potrafię sobie odmówić; ale przepisy też jakieś bym kupiła:)[/QUOTE] Na bazarku będą mniamuśne przepisy od borowików poczynając, przez smardze do np. żółciaków siarkowych, które można i zimą zbierać - dla dobra bazarku nie zamieścimy np. wspaniałego przepisu na jadalne i bardzo smaczne muchomory czerwieniejące / nie mylić z trującymi czerwonymi /. Nikt by nie kupił. A warte są grzechu :) Sama sprawdziłam, ale zanim do gara wsadziłam - ile było ceregieli z oznaczeniem :)))) link do atlasu - są tam tez moje zdjęcia m. inn. z wiwisekcji dziada ;) [url]http://www.nagrzyby.pl/index.php?artname=gatunek&id=200&atlas=atlas_polskie[/url]