Jump to content
Dogomania

Lobaria

Members
  • Posts

    6285
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lobaria

  1. [quote name='jamor']tak, cena z kosmosu, wiec prosze mnie nie brac pod uwagę jako DT . Jest przecież mnóstwo innych hotelików które policzą 300 zł a moze i 200. Od siebie moge dorzucić dla waszego psa worek karmy Canuna, na zdrowie. co do oddania suni Fibi , to proszę , tu wątek, prosze przeczytac w całości a nie opiniować wyrywanego z całości postu . Sunie oddałem osobie ktora go u mnie umieściła, nie do schorniska , ale do vetu ktorego ta Pani była właścicielką. Obrabianie komuś dupska to taka specjalnośc dupomanii. Pozdrawiam - jamor [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/137823-Straszny-d%C5%82ug-w-hotelu-Fibi-zwr%C3%B3cona-z-powodu-zadlu%C5%BCenia-Potrzebna-pomoc%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/137823-Straszny-dług-w-hotelu-Fibi-zwrócona-z-powodu-zadlużenia-Potrzebna-pomoc![/URL][/QUOTE] Dziękujemy za odpowiedź - zawsze lepiej znać problem z pierwszej ręki :)
  2. [quote name='Mazowszanka']W sprzedawanie przepisów idę :)[/QUOTE] Super, dzięki, jak zdobędę 100 ;) najlepszych, to wyślę :)
  3. [quote name='Mazowszanka'][quote name='Lobaria']Mam pomysł na fajny bazarek dla Pszczyniaków - na najlepsze, sprawdzone przepisy na grzyby, dostarczone przez prawdziwych znawców i koneserów:) A sezon trwa :) Jednak ani nie umiem robić bazarków, ani nie mam czasu :( [B] Mazowszanka[/B] podjęłabyś się ??? Jak mi wytłumaczysz o co chodzi. Bo można sprzedawać przepisy tak jak malagos sprzedaje przepisy na nalewki czy potrawy świąteczne. A można też, co jest bardziej skomplikowane zrobić konkurs na przepisy. Niestety, regulamin bazarków zabrania handlowania alkoholem ( biedne dogomaniackie nalewki) oraz grzybami. Co prawda widziałam niedawno na bazarku marynowane grzybki, ale były ukryte w natłoku innych słoiczków.[/QUOTE] Przepisy już zbieram od moich [I]grzybniętych[/I]. Co myślisz o tym, aby każdy / a będą naprawdę najlepsze i sprawdzone / kosztował np 5 zł? Nie chodzi o sprzedawanie np. gotowych przetworów, ale przepisów:) Na gotowe przetwry tez możemy sie pokusić, jak uznany grzyboznawca potwierdzi jadalność, ale to nie teraz :)
  4. [quote name='asiuniab']a ja mam jeszcze lepszy pomysł, żeby były też przetwory z grzybów, mniam:)[/QUOTE] [B] Oczywiście, każdy dobry, sprawdzony przepis - tylko KTO zrobi bazarek???[/B] Jest sezon na grzyby, więc sukces murowany :)
  5. Mam pomysł na fajny bazarek dla Pszczyniaków - na najlepsze, sprawdzone przepisy na grzyby, dostarczone przez prawdziwych znawców i koneserów:) A sezon trwa :) Jednak ani nie umiem robić bazarków, ani nie mam czasu :( [B] Mazowszanka[/B] podjęłabyś się ???
  6. [quote name='natalka9860']ja właśnie wróciłam z rozmowy z tatem, zapytałam się czy byłby w stanie dawać kilka zł miesiecznie Aramisowi, powiedział ze tak, ale do wieczora musi się zastanowić ile, ale na kokosy też nie liczcie...[/QUOTE] Kochana jesteś :) ja też wszędzie szukam pomocy.
  7. [quote name='Mazowszanka'][B]Zarejestrowałam się na tym autostopowym portalu.[/B] Rozmawiałam przez telefon z drugim facetem. Brzmi dobrze. Wyjeżdża z Warszawy o 15-ej w piątek. Jedzie z kobietą jako pilotem, do dzielnicy Krzyki (ul.Armii Krajowej ? ). Klimatyzacja, przejazd ok.4 godzin bez postoju. Psa może zabrać, wie co to kontenerek, bo wozi koty. Koszt 50 zł. Powiedziałąm, że jeszcze zadzwonię. Bo nie wiem co dalej. Pani Anna nie ma samochodu i po Lilkę nie wyjedzie ze Świdnicy. Trzeba ją od ludzi odebrać i dowieżć do Świdnicy, ale dopiero następnego chyba, bo dojadą na wieczór. Oferta michelle04 dotyczy 15.30 -16-ej. Jeśli pojedzie o 10-ej rano z tym facetem do którego mam zadzwonić wieczorem to też będzie problem, bo przyjadą przed 15.30. Z tego co doczytałam on nie ma prawa jazdy, bo mu zabrali i szuka pasażera z prawkiem. Na razie nie znalazł. Prawdę mówiąc ten z 15-ej brzmi lepiej. No i ta kobieta gwarancją włączonego rozsądku. Tylko co z tym odbiorem ?[/QUOTE] Rozsądna propozycja - 50 zł. a nie np. 350... Reszte można przenaczyć na inne Pszczyniaki / Ikara np. bo tam zaczyna byc kiepsko / Z tego, co pisałaś, to ds tez jest w stanie dołozyć sie. We Wrocłwawiu zapewne znajdzie się ktoś.
  8. [quote name='paula_t']Wycofywanie Natalko deklaracji z głupkowatego powodu nie ma najmniejszego sensu, bo nie robisz tym krzywdy Klaudus tylko psu. Zawsze zdarza się tak, że ktoś się z kimś nie zgodzi, ktoś będzie miał o coś pretensje, a jesteśmy tu po to, żeby POMÓC ARAMISOWI. Póki co deklaracji jest 275zł i od kilku dni nic nie ruszyło, moim zdaniem zebranie 560zł jest nieosiągalne. W dodatku zaniepokoiło mnie to oddanie do schroniska- dobrze by było, żeby ktoś, kto to widział znalazł ten przypadek. Jeśli chodzi o transport to sądzę, że nie będzie z tym aż tak wielkich problemów, trochę osób zadeklarowało jednorazowe wpłaty, Natalka robi bazarek i miejmy nadzieję, że coś się jeszcze pojawi, ale jak wszyscy wiemy łatwiej o jednorazowe niż stałe deklaracje.[/QUOTE] Ja widziałam na dogo watek, gdzie Jamor oddał psa do schronu, ponieważ nie było ani opłat, ani kontaktu z osobą odpowiedzialną, ale bij - zabij, nie znajdę...
  9. Laki, [B]Ciocia Klaudus[/B] obiecała, że do Ciebie zajrzy - szczęściarz z Ciebie ;) I specjalnie dla Niej kopiuję najlepsze zdjęcie słodziaka :loveu: [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/422309_390893310964073_1721647490_n.jpg[/IMG]
  10. Link do Przystani u Liliany - dostępny dla wszystkich, nie tylko zarejestrowanych na fb [url]http://www.facebook.com/ZwierzetaMajaGlos.PrzystanLiliany[/url] Bardzo chciałabym, aby i Ikar trafił tam, o ile nie będzie wyjścia
  11. [quote name='Klaudus__'][I]Ja nie wydam Aramisa osobie ,która nie zna się na postępowaniu z takim psem. Ja absolutnie nie uważam Go za agresora do potęgi - ale nie zaryzykuję wydania Go komuś kto w pełni nie zda sobie sprawy z postępowania z takim psem - to nie może być 'byle kto' - Emiś,która ma swój hotel dla psiaków - sama powiedziała,że nie podjęłaby się hotelowania Go - to samo za siebie mówi... [/I][/QUOTE] Liliana nie może we wrześniu... A tam miałby nie tylko szkolenie, ale i dbałość jak o własne psiaki... Napiszę tylko, że np Laki i inne psy dostają olej z Hasse i mają sierśc, jak na wystawę... Zajrzyj na wątek Lakiego - to nie ten sam psiak:)
  12. [quote name='Avilia']Dokładnie.A póki pies "niepewny" to wątpię,że ktoś zdecyduje się go przyjąć na DT.[/QUOTE] Z tego, co na wątku było wnioskuję, że najlepsza propozycja jest z Człuchowa...
  13. [quote name='Katarzyna Starkiewicz']u nas szkolenie i zajęcia z obrony. Na pewno można by go właściwie ocenić. Albo dt w okolicach Pszczyny. U nas zajęcia są w soboty i niedzielę rano przez 2 miesiące[/QUOTE] I tu problem - Aramis jest w punkcie przetrzymań - jak Go się odbierze, to już na amen...
  14. W ciemno mogłabym przekazać Ikarka Lilianie, tam, gdzie jest Laki, ale odległość i to, że we wrześniu Liliana jedzie do sanatorium :(
  15. [quote name='beataczl']oooo ..a sa grzyby a sa!!!! to tereny znasz dokladnie :-):-)[/QUOTE] Uwielbiam Człuchów i okolice - bajka :) A w Człuchowie jest taka jedna znana policjantka, bezlitosna dla piratów drogowych :) Człuchów był swego czasu na ustach całej Polski - z zadupia / dzięki determinacji ludzi i środków z UE / - stał się fajnym miejscem na inwestycje :)
  16. [quote name='Lobaria']Trzeba poszukać - taka okazja warta jest zastanowienia - koszty niewspółmierne, ale trzeba dobrze z kolesiem się dogadać.[/QUOTE] Na carpoolingu rejestrują się poważni ludzie, którzy nie są oszołomami i chcą zabrać kogoś, aby zmniejszyć koszty podróży - uważam, że świetny pomysł. To raczej Oni ryzykują, biorąc do swojego samochodu nieznaną osobę...
  17. [quote name='beataczl']Gwieździn/k. Człuchowa - to 15 km ode mnie.[/QUOTE] Ojej, moje dawne tereny, gdzie i pracowałam, i grzyby zbierałam :)
  18. [quote name='Lobaria']Jednorazowe daklaracje może wystarczyłyby na transport. Pomorskie - jaka miejsocwość ?)[/QUOTE] Ponawiam pytanie - trzeba w końcu pomóc Aramisowi i to szybko
  19. [quote name='Klaudus__'][I]Wiem ile robisz dla tych psów i ile wkładasz w to serca i czasu i możesz mi wierzyć,że zarówno jak jak i Ola jesteśmy Ci za to niebywale wdzięczne - niejednokrotnie udawało się coś zdziałać tylko dzięki Twojej determinacji. Ale tą informacją bardzo mnie zmartwiłaś - tak czy siak musi być 100% deklaracji - inaczej dupa :roll: Czysty biznes - nie jest płacone - schron? Ehh.. :roll:[/I][/QUOTE] Niestety... a Aramis nie może przejść przez coś takiego... Szkoda, że Liliana / od Lakiego / we wrześniu wyjeżdża do sanatorium - u Niej psiak miałby najlepiej. Ale też pomorskie.
  20. [quote name='Mazowszanka']Dziękujemy bardzo, ale może nie ryzykuj :) Zadzwoniłam do faceta z linku Lobarii. Teraz nie miał czasu rozmawiać. Zadzwonię do niego wieczorem. Nie miał nic przeciwko psu. Wyrusza z Warszawy o 10 rano w ten piątek. Nie zdążyłam dopytać o której godzinie będzie we Wrocławiu i gdzie. Ale to trochę ryzykowne.Czy będzie miał kto ją odebrać ?[/QUOTE] Trzeba poszukać - taka okazja warta jest zastanowienia - koszty niewspółmierne, ale trzeba dobrze z kolesiem się dogadać.
  21. [quote name='beataczl']Ale to jest w woj.Pomorskim wiec kawal drogi transportem- ale jakby co to miejsce jest .[/QUOTE] Jednorazowe daklaracje może wystarczyłyby na transport. Pomorskie - jaka miejsocwość ?)
  22. [quote name='beataczl']Czyli siodmy dalej i strasznie drogo do tego. U nas hotelik ze szkoleniowcem kosztuje m-nie 300 zl i w tym juz karma.[/QUOTE] Jestem bardzo za Twoją propozycją
  23. [quote name='Klaudus__'][I]Tego nie wiedziałam... No tak - siła pieniądza... Więc bez 100% deklaracji nie ma co... :roll:[/I][/QUOTE] [quote name='Klaudus__'][I]Tego nie wiedziałam... No tak - siła pieniądza... Więc bez 100% deklaracji nie ma co... :roll:[/I][/QUOTE] Bardzo żałuję, że nie mieszkam w Pszczynie, i nie mogę FIZYCZNIE pomóc. Tak jak u Ciebie - praca i psiaki to moje życie. Pomogam więc Pszczyniakom przez net z wdzięczności za [B]Blunia[/B]. Wieczorami, weekendami jestem w necie i dużo szukam, czytam - tak natknęłam się na info, że Jamor oddał do schroniska psiaka, za którego nie płacono. W przypadku Aramisa nie możemy ryzykować.
  24. Avilia, cytuję Ciebie Włodarze w Pszczynie nie mają psiaków w poważaniu,oni uważają,że problemu bezdomności w Pszczynie i okolicach NIE MA;D Magiczne miasto bez bezdomnych zwierząt To skąd tyle psiaków w punkcie? Zrób zestaw WSZYSTKICH z ostatnich np. 2 lat. Tylko dzięki Wam, dogo i fb nie zostały wywiezione do mordowni w M. A twierdzenie włodarzy, że Pszczyna jest enklawą na mapie Polski bez bezdmniaków, to właśnie jest olewajstwo - nas to nie dotyczy!!!
  25. [quote name='Klaudus__'][I]Niestety Aramis jest nadal na tym samym miejscu w kolejce do Jamora. Koszt hotelowania to 18zł/doba.[/I][/QUOTE] Chcę przestrzec, że Jamor kiedys oddał psa do schroniska, gdy przestano za niego płacić. Zapewne jest dobrym specjalistą, ale oddać psa do schronu??? Dla mnie niepojęte...
×
×
  • Create New...