Jump to content
Dogomania

Lobaria

Members
  • Posts

    6285
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lobaria

  1. [quote name='storozak']Ja tak jak pisałam mogę wykupić pakiet ogłoszeń i dołożyć kaskę na ogłoszenie gazetowe. Tekstu nie napiszę bo ja to mogę raczej jakiś wykres zrobić albo statystycznie policzyć coś:D Tylko jak tu "sprzedać" takiego gagatka??[/QUOTE] Tu jest bazarek ogłoszenoiwy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230488-Og%C5%82oszenia!-10-pakiet%C3%B3w-po-30-og%C5%82osze%C5%84-za-6z%C5%82!-Na-operacj%C4%99-Rumby-do-17-08[/url]
  2. [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/255321_331146150307228_762375613_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/402072_331143023640874_2080819247_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/424225_331143843640792_316685108_n.jpg[/IMG] Niestety, na ds nie możemy liczyć w spłacie długu w lecznicy... A to przecież już tak niewiele zostało...
  3. Porozmawiam z Liliana, może coś doradzi :) Czy możemy liczyć na zdjęcia masajka z nowego domku ?
  4. Liliana o Lakim :) [h=6]Laki rozrabia, ale pozytywnie, energia go roznosi:) Słucha sie mnie, wpatrzony jak w obrazek i klei sie do mnie kilka razy dziennie :)[/h] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/539136_395004500552954_288315899_n.jpg[/IMG]
  5. [quote name='__Lara']Ta Pani od kota niestety zrezygnowała, Kuki miał już incydent z kurą :p Ale mam dwie kolejne osoby chętne :D Narazie jedna Pani dzwoniła i ma pogadać z mężem, a z drugą mailuje, miała wcześniej 13 lat psa. Trzymajcie kciuki!!!![/QUOTE] Mocno trzymamy kciuki !!!!
  6. Ale przeżycia miałyście , a zamknięte kasy to kpina! Mam nadzieję, że dziś PKP się obudzi. I że mała nie będzie rzygoliła podczas podróży... Olu, Blunia to imię robocze, a jak Wy będziecie się do siebie zwracały, to Wasza sprawa :)
  7. Blunia już bezpieczna, tuli sie do [B]ewu[/B], jak dziecko, liże po rękach - ledwo mogłyśmy rozmawiać :) Pani Jola wykąpie smierdzidełko, a jutro Warszawa :)
  8. [quote name='__Lara']To super :) Jaki jest stan konta teraz? :cool3:[/QUOTE] Nie jest najgorzej - rozliczenia w drugim poście. Będziemy łatać finansowe dziury w sytuacjach beznadziejnych, gdy znikąd już pomocy nie będzie. Jeśli np, do pn - wt nie zbierze się brakujących 59 zł do zapłaty za leczenie Lumpo - pójdzie z KPPPP.
  9. Dostałam smsa od Małgosi. Dzwoniła dziś do Fago - wszystko w porządku. Za kilka dni go odwiedzi. Faguś też ma odwiedzić Małgosię z nowym Panem. Kurcze, ale Mu zazdroszczę, że ma Fagunia !!!!! [B]To najwspanialsze piecho pod słońcem - [/B]po Bluniu :) / muszę tak pisać, bo Blues przy nie siedzi i kontroluje, co piszę :) Małgosia wstawi zdjęcia z podróży, jak się ogarnie.
  10. Piękna :) Wspaniałe zdjęcie do ogłoszeń :)
  11. Doszło [B]190 zł[/B] od Lary z bazarku :)
  12. [quote name='paula_t']Pewnie, że zgłaszaj! To ogłoszenie samo w sobie jest nielogiczne. Z jednej strony szuka ktoś domków dla kotów, z drugiej napisane jest o Aramisku :shake:[/QUOTE] I podany tel do osób, które nie maja do adopcji kociaków!!! Pewnie pomyłka jakaś, ale skąd ktoś dał nasze nr? Rozmawiałam z Klaudią - tez zaskoczona.
  13. I daję Jej imię -[B] NANGA[/B] - jęsli Cioteczki się zgodzą :) Od himalajskiego ośmiotysięcznika - Nanga Parbat :)
  14. Cudna jest, ogłoszenia trza zrobić, prosimy!!! Ale potrzebne ładniejsze zdjęcia do ogłoszeń.
  15. [quote name='ewu']Wyruszam do sklepu, muszę kupić małej szelki i karmę dla pszczyniaków bo obiecałam Dziewczynom. A po zakupach wyruszamy po Blunię. Jadę z córką, bardzo chce zobaczyć psiaki i poznać Klaudię:)[/QUOTE] Trzymamy kciuki i czekamy na relację :)
  16. Czy dr sam przyjmuje, czy ma pomoc, pielęgniarki itp?
  17. Dzięki za relację - trzymajcie się. Zaraz wstawię wszystko na fb
  18. [quote name='ewu']Ja tylko taki znalazłam: [B]Bilet Weekendowy umożliwia [U]nieograniczoną weekendową liczbę przejazdów[/U] wszystkimi pociągami Express InterCity (EIC), Express (Ex) oraz Twoich Linii Kolejowych (TLK) od godziny 19.00 w piątek do 6.00 w poniedziałek.[/B] Bilet na przejazdy w klasie 2 kosztuje 149 zł, a w klasie 1 - 239 zł. [B]Bilet Weekendowy[/B] jest biletem imiennym i zwykle obowiązuje [B]od godz. 19.00 w piątek do godz. 6.00 w poniedziałek[/B] (tzn. przejazd na podstawie tego biletu musi zakończyć się najpóźniej o godz. 6.00 pierwszego dnia roboczego, następującego po dniach wolnych od pracy, np. jedziesz w piątek po 19.00 i wracasz w poniedziałek przed 6.00).[/QUOTE] To nie to, ten [B]za 69 zł to Bilet Podróżnika w TLK tylko. [/B] Różnica w cenie bardzo duża. Wiem, że 6 godzin... Mała powinna wytrzymać, pewnie i tak będzie spała... Jak jechałam z Faguniem, to był to poniedziałek i za 6 godz w te, a potem 6 we wte bilet kosztował 130 zł. Także ta Weekendowa propozycja za 149 zł na [B]Express InterCity[/B] jest mimo wszystko bardzo fajna.
  19. Na morusku jest ogłoszenie o adopcji kotków! Z telefonami Klaudii i moim!!! Ktoś zadzwonił i stąd wiem. Jest tam też wzmianka Dom dla Aramisa. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/112014/male-kociaki-do-adopcji/#[/url] Daje tu linka, aby go nie zgubić - nie mam czasu teraz zająć się tym, ale to niedopuszczalne!!!! Zgłoszę to potem do admina moruska
  20. [quote name='ewu']Tak , dzisiaj odbieram Blunię a do Warszawy pojadę jutro albo w niedzielę , to zależy od mojej sytuacji . Córka ma mieć spotkanie a ja muszę zostać z wnuczkiem. Ustalę z Aleksandrą szczegóły, proszę o numer telefonu. Blunia nocuje u Joli i tam będzie wykąpana.[/QUOTE] Wspaniale, dzięki. Ten bilet za 69 zł obowiązuje do którejś tam godz. w niedziele, sprawdzę dokładnie. Podziękuj bardzo pani Joli.
  21. [B]ewu[/B], rozumiem, że dziś odbierasz Blunię, a jutro do Wawy? Pamiętaj o tym bilecie w TLK za 69 zł w obie strony... Sms em wyślę Tobie tel do Aleksandry, mam nadzieję, że odbierze Blunię z dworca:)
  22. Czyli będzie mała dwa bazarki ?:) [B]Trzeba Rumbie bardzo pomóc, Ona nie ma nawet grosza na hotelik, nie mówiąc o leczeniu...[/B]
  23. [quote name='Mazowszanka']Najlepiej będzie Moniko jak fanty przyślesz do mnie. Ja robię bazarki tematyczne i coś sobie dobiorę, coś dołożę, bo swoich mam też sporo[/QUOTE] Anioł, nie kobieta - dziękujemy:)
  24. Jestem na zaproszeni, nie mam czasu czytać całego wątku, życzę Wam jak najwięcej adopcji, czy macie profil na fb / taki zbiorczy dla przytuliska? /.
  25. [quote name='Emiś']Jestem na wątku[/QUOTE] Spróbuj sfilmować kulejącą Rumbę, to wstawimy tu i na fb.
×
×
  • Create New...