Jump to content
Dogomania

Lobaria

Members
  • Posts

    6285
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lobaria

  1. [quote name='Mazowszanka'][B]AtaO [/B]nick chyba mój jako osoby zgłaszającej. Najlepiej skontaktujcie się z Lobarią, jeśli ona załatwiła swój zwrot to już wszystko wie. Mam słaby zasięg i nie mam siły buszować po wątkach.[/QUOTE] Właśnie nic nie wiem :( Wysłąłąm info do Magdy, ale Ona wyjechała na 3 tyg daleko, Zuzia u koleżanki i nic nie wiadomo - czy wysłała fakturę od weta czy nie...
  2. Ja bym ciut "podrasowała" wydarzenie i tytuł zmienił na bardziej dramatyczny, bo sytuacja JEST dramatyczna
  3. Laki i Gacuś w domowych pieleszach :) [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a3.sphotos.ak/hphotos-ak-ash4/s720x720/226270_396241680429236_869065874_n.jpg[/IMG]
  4. [quote name='naszkaarek'][IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a3.sphotos.ak/hphotos-ak-ash4/s720x720/226270_396241680429236_869065874_n.jpg[/IMG] mój słodki Gacuniu i Laki cięzkie chwile na Przystani u Liliany Fanta jest prawdopodobnie chora Gacuś i Laki dwie przytulanki[/QUOTE] Tak, z Fantą jest poważny problem - chciała tez capnąć Lakusia, ale ten wykazał się refleksem.
  5. [B]Stasinek już ze swoim Panem[/B] :multi: [B]ewu[/B] dowiozła małego do Częstochowy :) Stasik od razu tulił się do Mariusza :), jakby wiedział :), choć były z Nim dwie inne osoby!!! [B]ewu[/B] Kochana, dziękujemy pięknie :Rose: Teraz czekamy na relację i wrażenia Mariusza - musżą tylko dojechać do domku :)
  6. [B]Emiś[/B], dasz radę z tym filmikiem, jak Rumba kuleje? To może ludzi poruszy...
  7. [quote name='Baktor']Niedługo wyjeżdżam po Stasia :) już nie mogę się doczekać :)[/QUOTE] Dostałam zdjęcie na komórkę z pociągu - Stasinek bardzo grzeczny :) Nie mogę jednak wstawić na kompa, komu wysłać mmsa, aby wstawił ?
  8. [quote name='Avilia']Wróciłam do żywych:) Melduję,że karma doszła już dawno temu,ale nie miałam kiedy o tym poinformować:)[/QUOTE] Cieszymy się :)
  9. [quote name='Tofikowa']na kogo podawać kontakt w ogłoszeniach?[/QUOTE] Na mnie :)
  10. Trzymam kciuki za Waszą podróż :)
  11. [quote name='zozolina']Piekny...tyłeczek:eviltong: ale obroża cudna !!!! powodzenia maluchu !!!!![/QUOTE] Jest i "przodek" Kokoszka - na promie z Faguniem :) [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/431992_331471280274715_956771812_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/391245_331471416941368_669203937_n.jpg[/IMG] i znów [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/405498_331488616939648_830948012_n.jpg[/IMG]tyłeczek :)
  12. [quote name='Baktor']Myślę że z katowicami wypali :) po za tym nie pan, tylko Mariusz :) za młody jestem :P zdjęcia będą na pewno :)[/QUOTE] A ja z wrażenia nie zaproponowałam przejścia na Ty, czynię to teraz z przyjemnością :)
  13. [quote name='Baktor']Witam :) jutro to właśnie ja odbieram Stasia z Częstochowy :) już nie mogę się doczekać aż Go w końcu zobaczę i się z Nim przywitam :D fajnie poznawać takich ludzi jak Pani Lobaria, miłych i smypatycznych :) mam nadzieje że się jeszcze kiedys spotkamy :) jak obiecałem co jakiś czas będę wrzucał zdj Stasia :) pierwsze będą prawdopodobnie jutro po powrocie :D pozdrawiam Wszystkich :)[/QUOTE] Witamy Stasiowego Pana na wątku :)
  14. [B]Gajuniu[/B]...:( Biegaj bez bólu w Psim niebie, moja Niunia zaopiekuje się Tobą... [B]Lilka[/B] - tulę Cię mocno, trzymaj się, Jesteś wspaniała, że tyle dla Gajeczki zrobiłaś, odeszła kochana...
  15. Jestem :) Pan Mariusz to przesympatyczny, młody człowiek o duszy Zwierzoluba :) Miał sunię / piękną, widziałam zdjęcia /, ale odeszła ok.1,5 roku temu. Sunia była przez kogoś porzucona. Po suni będzie miał Stasinek posłanko :) Kameralne osiedle niskich bloków, z dala od ulicy, dużo zieleni :) Pan Mariusz jest człowiekiem aktywnym, także spacerów Stasiowi nie zabraknie :) Wysłałam Panu linka do wątku Stasia - mam nadzieję, że przywitamy Go tu niebawem :) Do Wielunia dotarłam pociągiem / Pan czekał na mnie na peronie /. Powrotny pociąg był dopiero po 17-tej - Pan Mariusz odwiózł mnie samochodem do Ostrowa, za co bardzo, ale to bardzo dziękuję :)
  16. Stasinek - pakuj się, żegnaj z towarzyszami :loveu: Fajny domek na Ciebie czeka :multi::multi::multi:
  17. Trzymajcie się, dziewczyny...
  18. [quote name='AtaO']Mocno trzymam i puszczę dopiero jutro po wizycie;). Dobrze, że to nie ja będę jutro wizytowana przez Lobarię, bo już bym się bała:razz:[/QUOTE] Bez przesady - to będzie moja DRUGA w życiu wizyta Pa, więc jestem stremowana... Ale już wyczaiłam, więc musi być oki :)
  19. Przetrzepię domek do N-tego pokolenia, czy Zwierzolubny :)
  20. [B]Jutro jadę pociągiem do Wielunia na wizytę PA dla Stasinka - WSZYSTKIE CIOTECZKI SĄ PROSZONE O KCIUKANIE :)[/B]
  21. A taki był przerażony w punkcie przetrzymań... Cudowny domek Mu się trafił :)
  22. Wpis na fb [I] Trzeba jej podać opiaty, Tramal w odpowiedniej do wagi dawce w iniekcji, lub w kapsuce... Proszę, zdąbądźcie lek na bazie opium, tylko na Rp ale mądry vet od razu zapisze lub/i zastosuje. :-([/I]
  23. Gajuniu, Lika, trzymajcie się !!!!
  24. [quote name='zozolina']Tez jestem ciekawa co u maluchów , kokoszku pokaż sie cioci !!!!!!!!!![/QUOTE] Kokosz z Shiiną w domu Małgosi [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/432111_331488926939617_2130882437_n.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...