Jump to content
Dogomania

Lobaria

Members
  • Posts

    6285
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lobaria

  1. [quote name='beataczl']Miluś/Tytus i tak ladnie i tak ;) Lobaria -wrzuc jak masz pod reka link do wydarzenia na fejsie-bo gdzie juz widzialam tam chlopaka -mozesz?[/QUOTE] [url]http://www.facebook.com/events/472588946100461/[/url]
  2. [quote name='ewu']Ciekawe co chłopaczków...[/QUOTE] Na pewno dobrze - Małgosia nie oddałaby Fagunia do złego domu... A że nie ma zdjęc nowych... Oni chyba nie rozumieją, jak bardzo troszczymy się o wyadoptowane psiaki. Ja cały czas Fagunia opłakuję, że to nie mogłam Go adoptować. Parę zdjęć jest na fb, ale ja naprawdę nie mam czasu wstawiać na dogo.
  3. [B]WSZEM I WOBEC OGŁASZAM UROCZYŚCIE, ŻE PSIAK ZOSTAŁ PRZECHRZCZONY NA TYTUSA[/B]:loveu: DEMOKRACJA JEDNAK GÓRĄ :)
  4. Jaki piękny i szczęśliwy :loveu:
  5. Czyż nie jest piękna????:loveu: [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a1.sphotos.ak/hphotos-ak-prn1/527989_2417945506168_783206865_n.jpg[/IMG]
  6. Ulubiona pozycja " na żabkę " [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a4.sphotos.ak/hphotos-ak-ash4/s480x480/404110_2417946666197_1920215872_n.jpg[/IMG] [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a8.sphotos.ak/hphotos-ak-ash3/557336_2417946026181_1273266640_n.jpg[/IMG] [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a6.sphotos.ak/hphotos-ak-ash3/557467_2417917105458_1468465600_n.jpg[/IMG] Ze swoim kompanem Ryszardem [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a5.sphotos.ak/hphotos-ak-ash3/s480x480/556444_2417948706248_408487059_n.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a5.sphotos.ak/hphotos-ak-ash4/419974_2417951786325_333182706_n.jpg[/IMG] [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a5.sphotos.ak/hphotos-ak-ash4/s480x480/394277_2417915025406_626993509_n.jpg[/IMG] [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a8.sphotos.ak/hphotos-ak-ash3/s480x480/553688_2417950986305_405367519_n.jpg[/IMG] [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a1.sphotos.ak/hphotos-ak-ash4/185065_2417952506343_1948875827_n.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a8.sphotos.ak/hphotos-ak-ash4/481936_4499152760510_858440612_n.jpg[/IMG]
  9. Kołtunek odszedł :( :( :( W ub tygodniu zmarł Ciapuś Pani, teraz Kołtunek czyli Jerzyk - Pani załamana :( Pieseczki - miałyście wspaniałą opiekę - biegajcie szczęśliwe w Psim Niebie.
  10. [quote name='ewu']Rozmawiałam dzisiaj długo z Panią Anetą na temat Ikara. Dużo z nim pracuje i są efekty:) Ikar bardzo się zmienia. Właściwie w tej chwili można uznać,że nie widać depresji, stał się nad podziw wesoły i aktywny.Te zmiany nastąpiły nagle.Odblokował się i zaczął bawić i szaleć w ogrodzie. Jedynie stosunek do innych psów jest bardzo negatywny. Ikar atakuje wszystkie psiaki - nawet suczki. Pani Aneta odgrodziła jego legowisko od reszty rezydentów, Ikar ma swoje wyjście do ogrodu - nie znosi zamknięcia. Ikar nie nadaje się do domu z innymi psami, jest zaborczy i stał się bardzo terytorialny i zazdrosny. Starsza słabowita Pani też odpada bo Ikarek nie zna swojej siły i nie należy w zabawie do delikatnych. Odnośnie kastracji , to Aneta w poniedziałek się dowie , jaki byłby koszt w lecznicy, do której jeździ z psami i da mi znać. Kastracja bardzo wskazana. Dzięki za wieści, bardzo przydadzą się do ogłoszeń, które właśnie muszę napisać :)
  11. [quote name='Mazowszanka']Jak najbardziej serio :) Tylko na jednej nodze trudno będzie dojść ;) [B]Lobario[/B], jest bazarek ogłoszeniowy: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231472-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-dla-Doyka-do-15-09-20-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82-"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231472-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-dla-Doyka-do-15-09-20-ogłoszeń-za-5-zł-[/URL] Masz kandydatów ? Mogę wykupić dwa pakiety po 20 ogłoszeń.[/QUOTE] Dzięki... chyba dla [B]Wilczka[/B], który jest u Emiś i [B]Aszki[/B], która jest u ZuziM, tylko ja nie mam czasu ogloszeń robić :( Dla Mozarta i Ikarka mam nadzieję - zrobię do jutra :)
  12. [B]wobec braku sprzeciwów, demokratyczną metodą ogłaszam, że psik dostał imię Miluś / Miłek - odmiana dowolna:) /[/B]
  13. Moja dobra znajoma w fb - Danusia - zadeklarowała 10 zł /mies do końca roku, potem zobaczy... 30 sierpnia zrobiła przelew :) - dziekujemy :)
  14. [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/424179_198838753580449_282868871_n.jpg[/IMG] [h=6]Do innych ważnych bohaterów komiksu Kajko i Kokosz należą żona Mirmiła, Lubawa, mały smok Miluś PROPONUJĘ PSIAKOWI DAĆ IMIĘ MILUŚ - PRZECIEŻ JEST MIŁY, PRAWDA?[/h]
  15. [quote name='malagos']z tym łóżkiem, to fajnie zdecydowała, cwaniara jedna! :)[/QUOTE] Jakoś wszystkie psiaki mają chyba w genach zapisaną informację, do czego służy łóżko ;) Mój Blunio był wystraszony bardzo, jak do mnie trafił, ale skoczenia na łózio sie nie bał... W nogi co prawda / bał się bliżej /, ale jednak... Teraz to i podusia niestraszna :)
  16. [quote name='Mazowszanka']A może po prostu nie reagować. Pipiszczy i da spokój. Jeśli będzie dostawała jeść póżniej niż o czwartej ( ja tak dawałam) to na pewno wytrzyma dłużej.[/QUOTE] Tak, rozmawiałam na ten temat z Liliana, która "prostuje " naszego Lakiego. Spać z Nią w łóżku lub pobliżu i nie reagować. Przedłużać czas reakcji na zaczepki stopniowo do godziny, która nam pasuje, czyli domkowi. I rzeczywiści - jedzonko później.
  17. [quote name='AtaO']Wszyscy zapomnieli o ślicznym Karmelku:shake:. [B]Nombre[/B] się stara, odwiedza Karmelka, robi fotki i filmiki kręci i nikt nie chce oglądać.....:mad:.[/QUOTE] Ciocia Lobaria z Bluniem obejrzeli i są zachwyceni :)
  18. [quote name='bakusiowa'][B]Bardzo wszystkim dziękuję za deklaracje dla naszego Blekusia.[/B] Jednak te 390 zł to jest bez karmy. Nie mam pojęcia jak my damy radę.[/QUOTE] To bardzo drogo... Kurcze, trzeba jeszcze poszukać...
  19. Skontaktuję się z Bożenka, to Ona chyba z potencjalnym dt miała kontakt
  20. [quote name='asiuniab']uff, ale może tam zostać??[/QUOTE] NIE :( Niestety... Choć Magda pokochała Zuzinkę...
  21. Na wydarzeniu na fb pojawiła sie pomoc w formie codziennego wyprowadzania psiaka... Także innej. Ale to Pan Fuksa musi napisać, czy chce takiej pomocy.
  22. [quote name='tobciu']od Ulenki zaczęła się moja "przygoda" z dogmania.. Dla mnie od Blunia, którego adoptowałam i dt po przywiezieniu mi słodziaka przez pół Polski, pokazał dogomanię... Ulenko, nie zapomnę Ciebie do końca życia.. Machnij czasem do nas ogonkiem z Psiego Nieba...
×
×
  • Create New...