-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
Starszy,kudłaty,nijaki...Dziadek Ałtaj. Adoptowany prosto ze schronu :(
Lobaria replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Reinkarnacja Kołtunka... -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Ciekawe co chłopaczków...[/QUOTE] Na pewno dobrze - Małgosia nie oddałaby Fagunia do złego domu... A że nie ma zdjęc nowych... Oni chyba nie rozumieją, jak bardzo troszczymy się o wyadoptowane psiaki. Ja cały czas Fagunia opłakuję, że to nie mogłam Go adoptować. Parę zdjęć jest na fb, ale ja naprawdę nie mam czasu wstawiać na dogo. -
Jaki piękny i szczęśliwy :loveu:
-
Około 3,5miesięczne psie dziecko w schroniskowym boksie...
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Czyż nie jest piękna????:loveu: [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a1.sphotos.ak/hphotos-ak-prn1/527989_2417945506168_783206865_n.jpg[/IMG] -
Około 3,5miesięczne psie dziecko w schroniskowym boksie...
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ulubiona pozycja " na żabkę " [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a4.sphotos.ak/hphotos-ak-ash4/s480x480/404110_2417946666197_1920215872_n.jpg[/IMG] [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a8.sphotos.ak/hphotos-ak-ash3/557336_2417946026181_1273266640_n.jpg[/IMG] [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a6.sphotos.ak/hphotos-ak-ash3/557467_2417917105458_1468465600_n.jpg[/IMG] Ze swoim kompanem Ryszardem [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a5.sphotos.ak/hphotos-ak-ash3/s480x480/556444_2417948706248_408487059_n.jpg[/IMG] -
Około 3,5miesięczne psie dziecko w schroniskowym boksie...
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a5.sphotos.ak/hphotos-ak-ash4/419974_2417951786325_333182706_n.jpg[/IMG] [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a5.sphotos.ak/hphotos-ak-ash4/s480x480/394277_2417915025406_626993509_n.jpg[/IMG] [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a8.sphotos.ak/hphotos-ak-ash3/s480x480/553688_2417950986305_405367519_n.jpg[/IMG] [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a1.sphotos.ak/hphotos-ak-ash4/185065_2417952506343_1948875827_n.jpg[/IMG] -
Młodziutka, mała, wspaniała Zuzia w swoim wspaniałym domku !!!!
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a8.sphotos.ak/hphotos-ak-ash4/481936_4499152760510_858440612_n.jpg[/IMG] -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ewu']Rozmawiałam dzisiaj długo z Panią Anetą na temat Ikara. Dużo z nim pracuje i są efekty:) Ikar bardzo się zmienia. Właściwie w tej chwili można uznać,że nie widać depresji, stał się nad podziw wesoły i aktywny.Te zmiany nastąpiły nagle.Odblokował się i zaczął bawić i szaleć w ogrodzie. Jedynie stosunek do innych psów jest bardzo negatywny. Ikar atakuje wszystkie psiaki - nawet suczki. Pani Aneta odgrodziła jego legowisko od reszty rezydentów, Ikar ma swoje wyjście do ogrodu - nie znosi zamknięcia. Ikar nie nadaje się do domu z innymi psami, jest zaborczy i stał się bardzo terytorialny i zazdrosny. Starsza słabowita Pani też odpada bo Ikarek nie zna swojej siły i nie należy w zabawie do delikatnych. Odnośnie kastracji , to Aneta w poniedziałek się dowie , jaki byłby koszt w lecznicy, do której jeździ z psami i da mi znać. Kastracja bardzo wskazana. Dzięki za wieści, bardzo przydadzą się do ogłoszeń, które właśnie muszę napisać :) -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']Jak najbardziej serio :) Tylko na jednej nodze trudno będzie dojść ;) [B]Lobario[/B], jest bazarek ogłoszeniowy: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231472-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-dla-Doyka-do-15-09-20-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82-"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231472-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-dla-Doyka-do-15-09-20-ogłoszeń-za-5-zł-[/URL] Masz kandydatów ? Mogę wykupić dwa pakiety po 20 ogłoszeń.[/QUOTE] Dzięki... chyba dla [B]Wilczka[/B], który jest u Emiś i [B]Aszki[/B], która jest u ZuziM, tylko ja nie mam czasu ogloszeń robić :( Dla Mozarta i Ikarka mam nadzieję - zrobię do jutra :) -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']z tym łóżkiem, to fajnie zdecydowała, cwaniara jedna! :)[/QUOTE] Jakoś wszystkie psiaki mają chyba w genach zapisaną informację, do czego służy łóżko ;) Mój Blunio był wystraszony bardzo, jak do mnie trafił, ale skoczenia na łózio sie nie bał... W nogi co prawda / bał się bliżej /, ale jednak... Teraz to i podusia niestraszna :) -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']A może po prostu nie reagować. Pipiszczy i da spokój. Jeśli będzie dostawała jeść póżniej niż o czwartej ( ja tak dawałam) to na pewno wytrzyma dłużej.[/QUOTE] Tak, rozmawiałam na ten temat z Liliana, która "prostuje " naszego Lakiego. Spać z Nią w łóżku lub pobliżu i nie reagować. Przedłużać czas reakcji na zaczepki stopniowo do godziny, która nam pasuje, czyli domkowi. I rzeczywiści - jedzonko później. -
Rudy Uszatek w DS! Dziękuję za pomoc!!!! :)
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='AtaO']Wszyscy zapomnieli o ślicznym Karmelku:shake:. [B]Nombre[/B] się stara, odwiedza Karmelka, robi fotki i filmiki kręci i nikt nie chce oglądać.....:mad:.[/QUOTE] Ciocia Lobaria z Bluniem obejrzeli i są zachwyceni :) -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Skontaktuję się z Bożenka, to Ona chyba z potencjalnym dt miała kontakt -
Młodziutka, mała, wspaniała Zuzia w swoim wspaniałym domku !!!!
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']uff, ale może tam zostać??[/QUOTE] NIE :( Niestety... Choć Magda pokochała Zuzinkę... -
Młodziutka, mała, wspaniała Zuzia w swoim wspaniałym domku !!!!
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Zuzia już znowu u Magdy:) -
Pomóżcie znaleźć dobry dom dla mojej psiny - proszę!
Lobaria replied to rapkar's topic in Już w nowym domu
Na wydarzeniu na fb pojawiła sie pomoc w formie codziennego wyprowadzania psiaka... Także innej. Ale to Pan Fuksa musi napisać, czy chce takiej pomocy.