-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Karlos na dogo, Fagot na FB link do wydarzenia - nie mogłam czekać [url]http://www.facebook.com/events/453768411335190/[/url] -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Czekam na jutrzejsze zdjęcia psiaków - na fb zrobię jedno wydarzenie dla Nich :) wyślijcie ma mój mail [email][email protected][/email] -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Karmę zamówi dziś lub jutro Renatka. Wiem, że Bożenka coś załatwiła. Niestety, Krakvet podniósł cenę - 119 zł A tego dżentelmena [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5931/dsc0851j.jpg[/IMG] Już lansuję na fb, i dałam Mu robocze imię [B]FAGOT[/B], po Faguniu, który w Finlandii. -
Niestety, jedno z ogłoszeń zostało wycofane [h=1]oje ogłoszenie na Gumtree zostało wstrzymane lub usunięte (#413330279)[TABLE="class: cf hX"] [TR="class: hR"] [TD="class: hU hM, bgcolor: #ddd"]Odebrane [/TD] [TD="class: hV hM, bgcolor: #ddd"]x[/TD] [/TR] [/TABLE][/h][IMG]https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/profile_mask2.png[/IMG] [TABLE="class: cf gJ"] [TR="class: acZ"] [TD="class: gF gK"][TABLE="class: cf ix"] [TR] [TD]Gumtree Poland [email][email protected][/email] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [TD="class: gH"]15:40 (1 godz. temu)[IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG] [/TD] [TD="class: gH"][/TD] [TD="class: gH acX"][IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG] [IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG] [/TD] [/TR] [TR="class: acZ xD"] [TD="colspan: 3"][TABLE="class: cf adz"] [TR] [TD="class: ady"]do mnie [IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] Witaj, Dziękujemy za dodanie ogłoszenia na stronie Gumtree.pl. Twój anons został usunięty, ponieważ było to ogłoszenie nielokalne lub był to duplikat innego ogłoszenia, które zostało już przez Ciebie dodane. Nasze zasady zabraniają: - dodawania anonsów spoza lokalnej miejscowości - zamieszczania tych samych lub podobnych ogłoszeń w kilku różnych miastach (tzw. duplikatów) - zamieszczania tycha samych lub podobnych ogłoszeń w różnych kategoriach.
-
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Ciotki załatwiajcie szybko miejsce i transport bo ja mam chłopa w gipsie a sama niekumata w prowadzeniu auta.[/QUOTE] Czy Emiś by Ją przyjęła? Dobrze, że klatka nie odesłana, by tylko tak można Goyę transportowć. -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu'][B]Ja z 1 miesiąc zapłacę te 250 zł, na więcej mnie nie stać ale będzie miesiąc na zebranie deklaracji.Ratujmy ją.[/B][/QUOTE] Jesteś aniłołem,:loveu: na fb też będziemy prosić o deklaracje, Goya ma wydarzenie. -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Lobaria replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Jak będa zdjęcia w sobotę, to zrobię psiakom wspólne wydarzenie na fb i będziemy błagać o pomoc. -
Dla Mozarta doszły dziś następujące wpłaty [B]360 zł[/B] od Krysi z fb i na kastrację [B]10 zł[/B] od Ata0 [B]30 zł[/B] od Pani Leokadii G z fb [B]10 zł[/B] ode mnie DZIĘKUJEMY !!!!
-
Rumbiaczku i Emiś - uszy do góry - obie pary ;)
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']a brat Kajko i Kokosza ma wykupiony pakiet???[/QUOTE] Ktoś z fb dał ogłoszenia Tytusowi, ja je zmoderowałam i wyróżniłam. Było mailowe zapytanie z prośbą o lepsze zdjęcia do tego z matką. Matki nie znamy, z tego co wiem, w sobotę dziewczyny będą w punkcie za dnia i zrobią foty wszystkim psiakom :) Bardzo są potrzebne do ogłoszeń. -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']tylko, czy ten babsztyl nie poleci prosto do punktu i tam niestety wydadzą jej psiaka:( Lobaria, które pasują do opisu pańci??[/QUOTE] Chciałam się zorientować, o jakiego psiaka jej chodzi - może o tego nowego... -
Zbieramy złotóweczki na odjajczenie chłopaka - koszt ok. 200 zł. Na razie z fb zdeklarowane jest 60 złociszów. Dogomaniacy - pomóżcie również :)
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Miałam przed chwilą telefon - z ogłoszenia o rudego psiaka... Pani z Pszczyny. Nie pamiętała imienia psa... Poprosiłam, aby podała mi swoje imię - ja się przedstawiłam. I aby wysłała mi na maila link do ogłoszenia, abym wiedziała, o jakiego psiaka chodzi - mamy 2 rude. Pani zapytała, po co mi jest jej imię - ja na to, abym mogła się do Pani jakoś zwracać. Pani olała moje sugestie i zapytała, gdzie psa można obejrzeć, bo pilnie potrzebuje psa / staram się dokładnie oddać tekst rozmowy /. Zapytałam - po co Pani tak pilnie potrzebuje psa? Ona na to - do kojca... No to zakończyłam rozmowę mówiąc, że nie wydajemy psiaków do kojca / pomyślałam - sama sobie w kojcu zamieszkaj /. Zero empatii u tej kobiety:( -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Lobaria replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Tak, Karlos to jamnior pełną gębą :) Tylko więcej zdjęć potrzeba - na fb furorę zrobi :) -
Mozart dostał dziś zastrzyk 50 zł od swojej wielbicielki z fb :) Zapowiedziała większą wpłatę :) Krysiu - Aniele - nie wiem, jak Tobie dziękować :Rose:
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ikarku, masz na fb przyjaciółkę, która wpłaciła 50 zł - Krysiu, Aniele kochany - dziękujemy :) Kryzys opanowany na chwilę :) -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Lobaria replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='lika1771']kochani proszę o głosy na mamę missieek - ma pod opieką kilkadziesiąt psów uratowanych z mordowni w Olkuszu, wszystko nieodpłatnie na własnym utrzymaniu, koszty niewyobrażalne... proszę pomóżcie - wystarczy klikną[/B]ć[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/URL][/QUOTE][/QUOTE] Tez proszę o głosy dla mamę missieek, wiem, co to Olkusz