Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. Dostałam dwie fotki chłopaczka zrobione świeżo po przyjeździe do domu, pod koniec lutego 2012. Teraz zdjęć Nutkowi domownicy nie robią, by go nie denerwować. Ale na Wielkanoc, po stresach kastracji Pan Wojtek na spokojnie zrobi mu jakieś ładne zdjęcie w ogrodzie. :) Obok Nutka, jego nowy kolega Cyguś. :) [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/3792/nutusdomii124.jpg[/IMG] A na tym zdjęciu zobaczcie :) Oczka nie są już przerażone. Raczej trochę smutne, ale to zrozumiałe, zmiana miejsca, niepewność. Ale to już nie to straszne przerażenie w oczach, które tak długo miał w oczach. [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1734/nutusdomii125.jpg[/IMG]
  2. [quote name='ihabe']Nutuś jest juz po kastracji i troszkę nam sie cofną w resocjalizacji. Przez kilka dni a dokładnie 3 nie wychodził znowu z domu:-( ale na czawarty dzień obudził Pania Anię o 5.30 i wyszedł na ogród. Teraz jest juz lepiej, apetyt ma, zaczepia koty. Czekamy na moment kiedy znów zacznie się bawic jak szczeniak:-) Pani Ania wspomniała, że Nutek bardzo boi sie mężczyzn, nawet synów i nawet pana Wojtka:-( Jak Pan Wojtek był w domu z nim to sie przyzwyczaił ale teraz jak wpadaja co jakis czas to od razu ogon pod siebie i wycofanie:-( Dobrze, że mamy Pania Anię...... :-)[/QUOTE] Rozmawiałam wczoraj z Panem Wojtkiem. Tak jak ihabe pisze, po kastracji w minioną sobotę Nutus się trochę wycofał. Podróż do weterynarza była stresem dla niego, a w gabinecie do tego stracił klejnoty. To biedak się rozczarował.. tu już ufać pomału zaczął, a tu jajeczka ciach. Biedak nie rozumie póki co, że to wszystko tylko i wyłącznie dla jego dobra. :) Pan Wojtek pisze : Po powrocie do "domu od razu pod biurko i tyle. Siedział i spał dużo, wychodzić nie chciał, był wystraszony niestety. W niedzielę tez tam siedział, chyba go ta wycieczka zestresowała. Tak, jak Ci pisałem, zdaniem mamy, cofnął się trochę w socjalizacji niestety. Nie chciał wychodzić na podwórko sam, na smyczy się bał, jak go wyciągnąłem, to przy ziemi, jak zaraz po przyjechaniu do nas sie zachowywał. W domu zrobił siku 2 razy, 2 razy kupę też, cóż. Widać bał sie wychodzić. W następnych dniach było już lepiej, wychodził rano na spacer, siku, kupa i do domu, potem 2 razy dziennie wychodził, rano i wieczorem. A pod koniec tygodnia już chodzi po domu, je ładnie, skarpetki zabiera, wącha koty, chce sie bawić z Pusią - na co ona warczy i bardzo nie chce. Więc powoli sytuacja wraca do stanu poprzedniego, na szczęście." Także będzie dobrze, jeszcze po zdjęciu szwów będzie zapewne trochę wycofany, bo to znowu stres. Ale potem znowu pomalutku będzie się otwierał. :-) Nutek wie, że w tym domku nic mu nie grozi :-) On to wie. I pomału swoim tempem zaufa tak na maxa, w pełni szczerze, po psiemu :)
  3. Laboria - Pani Iwona z FB która wpłaca Ci też dla Włodeczka, będzie też dokładać dla Czarka vel Smutka. :)
  4. 365 zl z bazarku ? Szok ! I Szacun ! to ja się będę na Mazowszance wzorować :)
  5. Biedaczek.. Pozbyć się takie traumy trudno.. Ale pomalutku..
  6. [quote name='Erica']tobciu - Prześlij mi numer konta Klaudii. poszło na pw.
  7. tamb tekst ogloszen wyslany. AgaO postara sie zrobic w niedziele, poniedzialek ogloszenia. Dzięki Aga, ja Cie tak zawsze dodatkowo robota zarzuce. :)
  8. Zaglądam do panienki w nadziei, ze ogloszenia dzialaly.. ale widze, ze nie.. :(
  9. [quote name='tamb']Tak, bardzo proszę i dziękuję. Tekst dla suni: [LEFT][FONT=Verdana]Śliczna, średniej wielkości, około 8-miesięczna Zuzia prosi o dom. Została znaleziona, kiedy biegła przed siebie, zmierzajac w kierunku ruchliwej ulicy. Najwyraźniej szukała swojego właściciela. Niestety, nikt w okolicy jej nie rozpoznał, nikt jej nie szuka. Zuzia jest miła, łagodna, spragniona kontaktu z człowiekiem. Przytula się, wskakuje na kolana, rozdaje buziaki. Szuka dobrego domu, w którym będzie otoczona opieką i miłością. Kontakt w sprawie adopcji: 510278239, 500346797, [email][email protected][/email] [/FONT][/LEFT][/QUOTE] Tamb, napisz mi jeszcze proszę jak wygląda ze szczepieniami i czy sterylizowana. biedna Ty jesteś kochana.. :( Czuje się bezradnie nie mogąc Ci pomóc..
  10. [SIZE="5"]Witam, jutro kończy się DENISOWY KRAMIK http://www.dogomania.pl/threads/224253-DENISOWY-KRAMIK-bluzki-cd-dvd-ksi%C4%85%C5%BCki.-Do-23.03.12-22-godz. Może jeszcze ktoś chciałby skorzystać, coś kupić z myślą o Denisie ?
  11. [quote name='Zofija']mam w domu to prześlę Ci na pw-DZIĘKUJĘ!!![/QUOTE] Ok, to czekam na maila :)
  12. [B]Dziewczyny mam pakiet 50 ogłoszeń wykupiony u AgaO. Będzie dla Bruna. [/B] Prześlijcie mi proszę tylko tekst, teren do ogłoszeń. Na pw, czy tutaj na wątku (jak Wam wygodniej). Info czy szczepiony / kastrowany. A zdjęcia ściągnę z wątku.
  13. Tamb kochana - pakiet 50 ogłoszeń chcesz dla suni ? Mam do wykorzystania.
  14. Jakby byl ktos z okolic - to moze faktycznie daloby sie podjechac ? Zajrzec przez plot choc ? Hm...
  15. wieści sprzed tygodnia z domu : "przesyłam najnowsze zdjęcia Nutusa:) na podwórku i pod biurkiem w legowisku, gdy Pusia przyszła do niego w odwiedziny! i połozyła się na nim. Był nieco zmieszany. Poza tym ma się coraz lepiej, chodzi już na wyprostowanych łapach, nie kuli ogona pod siebie, jest coraz mniej przestraszony. Dziś mama mi przekazała, że chce bawić się z kotami, chodzi za nimi, wącha; one też sie interesują, ale nie wszystkie - od Foxa dostał na dzień dobry po pysku łapą, bo rudy nie lubi takich psich bliskości. Za to kocurka wykazuje chęć i łasi się do niego, jak do pozostałych psiaków. (...) Podobno zachowuje się jak mały piesek i chce się bawić - zastanawiamy się nad zakupem dla niego jakiejś zabawki do gryzienia. Wczoraj wieczorem zaczął też głośno szczekać zachęcony przez psy z telewizora, a dziś podczas wyjścia zrobił sam kupę na grządce! Wychodzenie na spacery to osobny temat; jest lepiej z dnia na dzień; wychodzi sam, zaraz za dwoma staruszkami, zrobi siusiu i szybko wraca do domu. Socjalizuje się szybciej, nż myśleliśmy." [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/1897/img0974dk.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5559/img0982t.jpg[/IMG]
  16. Mam dwa - to wstawię później. A o więcej - poprosimy :)
  17. Przelałam własnie parę złotych, nie dużo.. ale czytam, ze mało wpłat jest... to choć na kołnierz jeden będzie..
  18. [quote name='M_mm']Ale na pycholu nadal uśmiech. Dziś sobie pobiegał na spacerze. Jesteśmy razem z Ag z niego zadowolone, bo się chłopak słucha i nie oddala. ZUCH!. ;)[/QUOTE] I tylko domu brak. Ale.. miejmy nadzieję :)
  19. Ciotki kochane nie obrazicie się jak zaproszę na bazarek dla DENISA ? Link bezpośredni w mojej sygnaturze. Jak któraś znajdzie chwilę i chęć - zapraszam.
  20. Ciotki kochane nie obrazicie się jak zaproszę na bazarek dla DENISA ? Link bezpośredni w mojej sygnaturze. Jak któraś znajdzie chwilę i chęć - zapraszam.
  21. Denisowe wydarzenie na FB uzupelnione. Aha ciotki. Bo na FB jest taka dobra duszyczka :) i zaoferowala dla Denisa 80 zl - uwaga ! - jako STAŁA ! Asia ! DZIĘKI !!! :loveu:
  22. :) domyślam się, że wioząc Denisa Klaudia worka nie brała, bo psisko niewiele jadło wówczas. :)
  23. Ciotka krycha wysylala na poczatku marca dla Denisa do Klaudii kurierem worek 15 kg Markus-Mühle wraz z witaminami. To juz zostalo skarmione ? Bo jesli nie - to worek karmy Denis ma.
  24. Gdyby któraś ciocią chciała zajrzeć na bazarek dla DENISA - zapraszam :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224253-DENISOWY-KRAMIK-bluzki-cd-dvd-ksi%C4%85%C5%BCki.-Do-23.03.12-22-godz[/url].
×
×
  • Create New...