Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. [quote name='piescofajnyjest']oki:) nie ma sprawy:)[/QUOTE] To już Ci wysyłam maila z tekstem i zdjęciami i ślij kochana do Anja2201 :-)
  2. [quote name='piescofajnyjest']to co???? Mazowieckie i Wlkp???[/QUOTE] a może oprócz mazowieckiego, spróbujemy dolnośląskie ? Żeby było jakieś nowe, gdzie jego ogłoszeń jeszcze nie bylo ?
  3. Cześć, cioteczka piescofajnyjest kupiła pakiet Dolarowi, zatem przeleciałam cały wątek, by sprawdzić gdzie i kiedy był ogłaszany, by określić gdzie najlepiej ogłosić go teraz. [B][COLOR=#0000ff]24/04[/COLOR] : [COLOR=#ff0000]Mazowieckie[/COLOR] (pakiet 50, od tobciu, robione przez AgnieszkaO) [COLOR=#0000ff]16/05 [/COLOR]: [COLOR=#ff0000]Wielkopolska[/COLOR] (pakiet 30, od Akrum) [COLOR=#0000ff]23/05[/COLOR] : [COLOR=#ff0000]Lubuskie[/COLOR] (pakiet 30, od tobciu, robiony przez tatankas) [COLOR=#0000ff]12/06 [/COLOR]: [COLOR=#ff0000]Zachodnio-pomorskie [/COLOR](pakiet 50, od tobciu, robione przez AgnieszkaO) [COLOR=#0000ff]26/07[/COLOR] : [COLOR=#ff0000]Kujawsko-pomorskie[/COLOR] (pakiet 50, od tobciu, robiony przez AgnieszkaO) [COLOR=#0000ff]26/07[/COLOR] : [COLOR=#ff0000]Warmińsko-mazurskie[/COLOR] (pakiet 50, od zioberek87, robiony przez AgnieszakO) [COLOR=#0000ff]26/07[/COLOR] : [COLOR=#ff0000]Wielkopolska[/COLOR] (pakiet 50, od agaga21, robiony przez AgnieszkaO) [COLOR=#0000ff]26/07[/COLOR] : [COLOR=#ff0000]Łódzkie [/COLOR](pakiet 34, od Akrum) [COLOR=#0000ff]14/09[/COLOR] : [COLOR=#ff0000]Kujawsko-pomorskie[/COLOR] (pakiet 30, od tobciu, robiony przez tatankas) [COLOR=#0000ff]14/09[/COLOR] : [COLOR=#ff0000]Pomorskie [/COLOR](pakiet 30, od zioberek87, robiony przez tatankas) [COLOR=#0000ff]20/09[/COLOR] : [COLOR=#ff0000]Warmińsko-mazurskie [/COLOR](pakiet 30, od agaga21, robiony przez tatankas) [COLOR=#0000ff]../10[/COLOR] :[COLOR=#ff0000] Mazowieckie ?? [/COLOR](pakiet 30, od piescofajnyjest, robiony przez Anja2201) [/B][B][COLOR=#0000ff]../10[/COLOR] :[COLOR=#ff0000] Dolnośląskie [/COLOR](pakiet 30, od piescofajnyjest, robiony przez Anja2201)[/B] Może wpisać te info w pierwszym czy drugim poście ? Przyda się na zaś. Piescofajnyjest - podeślij mi, bardzo proszę Twego maila, prześlę Tobie tekst i zdjęcia do ogłoszeń, który mogłabyś przesłać do Anja2201. :)
  4. moja deklaracja też własnie wysłana. Jutro powinna być.
  5. Hej, ciotki, czy ktoś dałby radę może jakiś bazarek zrobić ? Patrzę na pierwszą stronę i na hotel w październiku chyba cała kwota się nie uzbiera ? :( Ja przepraszam, ale fizycznie nie dam rady zrobić bazarku. Robię trzem stepnickim psom, plus tozowi Police. Trzeciego bazaru fizycznie nie dam rady pociągnąć. Ale u Czarka od października zaczną się długi... :(
  6. [quote name='Hałabajówka']To jest myśl :) musi być takie duże żeby 2 tam weszły bo one wszystko razem ;) i nawet cieplejsze bo to styropian.[/QUOTE] Hej, pytałam. Niestety. Takie większe, ale na jednego psa, nie dwa - bywają, ale rzadko. To chyba wrócimy do opcji kartonu i ryzy styropianu ? Dałabyś Hałabajówka radę coś takiego udziergać ? Czy nie bardzo ?
  7. [quote name='Hałabajówka']To jest myśl :) musi być takie duże żeby 2 tam weszły bo one wszystko razem ;) i nawet cieplejsze bo to styropian.[/QUOTE] Ja miałam taką wielkośc, na kota ok. [URL]http://opakowania.com.pl/Oferta/Pudełka-styropianowe-336307.html[/URL] Zapytam o większe. Jakby co można pomyśleć o większym, grubszym kartonie, oblepić styropianem, wejście trochę od góry zasłonić i też byłaby budka. :) Taka ryza styropiany w castoramie przyzwoicie chyba kosztuje ? Która ciotka się budowała ostatnio i wie ? To tak sobie pomyślałam, bo ja lubię pomajsterkować ;)
  8. [quote name='LadyS']Rozmawiałam dziś z furciaczkową, opowiedziała mi pewną historię - ostatnio Cinek biega z jednym z jej większych podopiecznych, dobrze się chłopcy razem dogadują. Pewnego dnia Cinek przybiega do furciaczkowej, która akurat weszła do domu, piszczy i ciągnie ją na dwór. Gdy Fura poszła za nim, okazało się, że drugi z psiaków, kolega Cinka, ma atak padaczki - a Cinek podszedł do niego, usiadł obok i piszczał, patrząc na Furę, żeby mu jakoś pomogła...[/QUOTE] Boziu... jak go nie kochać.. LadyS, wysłałaś info do ogłoszeń ? Bo ja ostatnio tak pakiety kupuję, nie chcę coś przeoczyć, by nie przepadło.
  9. [quote name='Hałabajówka']Nie chcę dodatkowo obciążać Was wydatkami, pomyślałam że byłoby im miło i że może ktoś ma a nie potrzebuje i by odsprzedał.[/QUOTE] może by poszperać w necie, albo na tym watku sprzedam/kupie psie akcesoria. A może by się dalo karton jakis styropianem oblepic ? :) Bylaby oszczednosc ? Sa takie pudelka styropianowe, co organy w nich przewożą .. dzis takie jhedfno wywiozlam do Rodzicow na kota podworkowo-domowego. Podworkowy latem, zima domowo-piwniczny. Ale ono nawet na odchudzone jamniczki byloby za male ;) Ale zapytam dziewczynę od której je mialam, czy sa moze takie wieksze.
  10. [quote name='tatankas']No właśnie nie,niektóre posty tak mają,że jak je zmieniasz kolejny raz,to im się coś pierpapier i nie wyświetla całego :([/QUOTE] to już wyższy stopień wtajemniczenia, jak dla mnie ;) Sorki za zamieszanie Ci zatem ;)
  11. [quote name='Myngey']Rozmawiałam z panem Dariuszem dość długo, rodzinka 4 osobowa dwójka dzieci 3 - 8 lat, papugi, kot, pies mały ( samiec). Napisałam do toyoty bo ona jest z Grudziądza czy by mogła podejść i zrobić wizytę przed adopcyjną.[/QUOTE] Trochę mnie ten mały pies samiec zmartwił.. Bo będą się ustawiać, Urgo ma przewagę. Żeby się rodzina nie wycofała, bo rezydent przy parterze. Ale.. :) to taka moja obawa. A ma być dobrze :)
  12. [quote name='Cudak']Dzwonił do mnie Pan z ogłoszenia :) Jest zainteresowany adopcją Urgo, tylko byłby potrzebny transport z Inowrocławia do Grudziądza (ok 100 km), no i wizyta przedadopcyjna. Podałam Panu nr tel do [B]Myngey[/B], która o Urgo wie więcej niż ja. Trzymajcie kciuki![/QUOTE] O ! Mocno trzymamy ! Za dobrych ludzi ! To ja poczekam z wysłaniem Urgo do ogłoszeń, bo dziś w końcu miałam wysłać do Anja2210.
  13. [quote name='tatankas'] tobciu to przez te pieprz... posty,które czasami się nie wyświetlają,potrzebne były mi linki do wątków psiaków,więc musiałam skopiować i wkleić ponownie w nowy post,bo na pierwszej mi się cały nie wyświetla.Nasze psiaki z tych wątków też w większości poszły do adopcji,o ile nie wszystkie ;) Ale dzięki za czujność,zrobię tak jak radzisz :)[/QUOTE] Aaa. :) :) Może ilość znaków w poście już jest za duża, dlatego się nie pokazuje cały tekst ?
  14. Dolar i Sara vel Puma i Adi mają przecież domy ? Przenieś Ada tekst, że nadal jest wiele zwierząt do adopcji może na dół. Bo tak to trochę myli.
  15. [quote name='LadyS']Już odpisałam na maila, dziękuję za pomoc :)[/QUOTE] I chucham na szczęście !
  16. [quote name='tobciu']nikt się nie odezwał...?? Matko.. przecież on taki fajny jest.. z samych zdjęć się idzie zakochać..[/QUOTE] [B]Ja jeszcze 8 zeta w kieszeni znajdę i mogę jeszcze jeden pakiet mu kupić. LadyS wysłałabyś wówczas info do ogłoszeń znowu do tej osoby co by robiła mu ogłoszenia ? [/B]
  17. [quote name='Cudak']Dziękujemy! Kurcze, nie wiem, czy będzie trzeba nowego skarbnika dla suniek poszukać, bo[B] Lupi[/B] od miesiąca się nie pokazuje na dogo, nie aktualizuje rozliczenia :shake:[/QUOTE] No.. wczoraj własnie patrzyłam w rozliczenie, ze nic z niego nie kumam. I moich bazarków uwzględnionych w nich nie ma. :(
  18. [B][COLOR=#0000ff]Kolejne dwa pakiety zamówiłam dziewczynom :[/COLOR] [COLOR=#0000ff]2 x 30 ogłoszeń :[/COLOR] [COLOR=#0000ff]- kujawsko-pomorskie[/COLOR] [COLOR=#0000ff]- dolnośląskie[/COLOR][/B]
  19. nikt się nie odezwał...?? Matko.. przecież on taki fajny jest.. z samych zdjęć się idzie zakochać..
  20. [quote name='Myngey'][B]tobciu[/B] wysłałam tobie na e-meli te dwa zdjęcia mam nadzieje ze większe i tekst który dodałam do moich ogłoszeń, możesz go jeszcze dopracować.[/QUOTE] Oki, doszło dzięki. Zdjęć dodawałam 5 :) Ale tego z kotem nie, to dodam. Prześlę Ci email DW
  21. [quote name='Myngey']Wróć wielkopolska była[/QUOTE] to może teraz mazowieckie - i ponownie zachodniopomorskie ? (Ono było na samym początku, to można by powtórzyć).
  22. A ja kupiłam 2 pakiety. I budżet wykorzystałam. Jakie woj teraz ? Było zachodniopomorskie, pomorskie i Wielkopolska zdaje się, jak dobrze pamiętam.
  23. Czyli znowu skrzywdził go człowiek.... :( Bardzo, naprawdę bardzo mi żal... Rysiu.. Może napiszcie na siatkach wokół, by nie dokarmiano psów, by przyniesiono pod główną bramę resztki, jeśli ktoś takowe już chce dać psu.. Będziecie mieli możliwość wyrzucenia tego przynajmniej ... Eh... Bardzo mi przykro..
×
×
  • Create New...