Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. przeczytałam właśnie na FB :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) upiję się ze szczęścia :))
  2. [quote name='chita'] jesli komus potrzebny paypal moge uzyczyc pod warunkiem ze mnie kopnie w 4litery i przypilnuje;) [/QUOTE] Hej, to może użyczysz dla tej pani z FB co pytala o paypala. Dolar ma długi póki co.. Chyba że bira jest na dogo czesciej i by chciala użyczyc ?
  3. chucham na szczęście ! niech się mu wreszcie uda !
  4. [quote name='Myngey']Miałam dzisiaj telefon z Grudziądza - ( Dziecko chce bardzo pieska Urgo się podoba) Na moje pytanie czy są jakieś zwierzęta ( Tak dwa psy samce, była także suka haski która jakiś czas temu uciekła). PORAŻKA[/QUOTE] ja pierdziele... :shake:
  5. [quote name='agaga21']karolina mi napisała, że ma ją na pay-palu i na śmierć o niej zapomniała, także lada dzień będzie u mnie ;) ja mam nadzieję, że wy nadal kciuki trzymacie, bo sprawa z domkiem wciąż jest aktualna. na dniach prawdopodobnie dolar będzie miał gości.[/QUOTE] to może by Karolina udostępniła paypal dla tej Pani na FB, co ostatnio pytała czy mamy ?
  6. zaciskamy kciukasy !!!!!
  7. też udostępniam, i thinkplando i Lobaria - na FB i cicho... Eh... zrobimy województwa do ogłoszeń gdzie jeszcze wogle nie był ogłaszany ? W listopadzie ode mnie ma dwa pakiety.
  8. Fajnie razem wyglądają. :) Urgo jaki dzentelmen. :)
  9. agaga21 - czy Wy macie konto paypal ? Bo Pani na FB pyta. Napisz mi proszę. Pozdr.
  10. [B]HURRRRRRRRA !!!!!!!!!!!!!!!!! [/B]:laola: I się wzruszyłam :)
  11. [quote name='Cudak']Super w niej wygląda :) i ogólnie piękny jest, przytył, sierść błyszcząca... Dzwoniła do mnie jakaś kobieta z Łodzi, w sprawie Urgo, ale stwierdziła, że za stary :([/QUOTE] Ale kawał konia z niego.... :) Obroża wygląda super. :) Babka spod Łodzi.. no cóż, ale cieszę się, że choć ogłoszenia w nowym województwie widać.. Zabieram się pomału za nowy bazar na Stepnickie psy. to coś na puszki mam nadzieję uda się uzbierać.
  12. [quote name='tobciu']Może na te pierwsze miesiące nabrania masy dawać mu zatem chrupki dla szczeniaków ?[/QUOTE] Bokserka znajomych dla której zamawiam Brita ma 1,5 roku. Bokser jak to bokser - ADHD. Jak zmienili jej karmę ze szczenięcej na normalną, to zaczęła tak chudnąć, że można by przypuszczać, ze ją głodzą. I wet powiedział, żeby wrócić do szczenięcej karmy. I Sasza wygląda znowu ok. :)
  13. [quote name='Hałabajówka']Zwrot "mięso" dobrze wróży ;) Ja mu daję też gotowane jak innym ale jak ma szybko nabrać masy to musi mieć chrupki cały czas w misce, nie wydzielam mu suchego je ile chce a i tak nie widać zadowalającego rezultatu chyba za dużo biega.[/QUOTE] Może na te pierwsze miesiące nabrania masy dawać mu zatem chrupki dla szczeniaków ?
  14. Jeśli dysponujecie kwotą 100 zł to ja polecam szczerze : [COLOR=#0000ff][B]Brit Premium Adult Medium[/B][/COLOR] [URL]http://www.zooexpress.pl/go/_info/?id=925[/URL] Koszt 99zł, za 15 kg + 3 kg gratis. W składzie : Mięso drobiowe i produkty pochodzenia drobiowego (41%) Co ważne jako pierwsze jest zwrot : mięso drobiowe, nie mączka, ale mięso. :) Karmę polecam. Zamawiam dla amstaffki kolegi (od 2 lat) i bokserki znajomej (od roku). Do tego jeśli zamówicie w [URL="http://www.zooexpress.pl"]www.zooexpress.pl[/URL] do godziny 14-tej, to zamówienie jest u zamawiającego już następnego dnia. [B](przy założeniu : płatność przy odbiorze)[/B] Cena im trochę podskoczyła, bo jeszcze w zeszłym tyg zamawiałam wór za 95 zł. Teraz jest 99 zł - ale i tak naprawdę warto.
  15. [COLOR=#000000][FONT=Tahoma][U][B]URGO (woj. łódzkie):[/B][/U] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]1. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art28274,duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie-.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]2. [/FONT][/COLOR][URL]http://petsy.pl/ogloszenia/7/1_Psy/34_Wielorasowe/28265_Du_y_agodny_pies_URGO_czeka_na_Ciebie_.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]3. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5141765[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]4. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=149056[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]5. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL][COLOR=#000000][FONT=Tahoma] (aktywacja)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]6. [/FONT][/COLOR][URL]http://sloniu.pl/241/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/34185-Duzy_lagodny_pies_URGO_czeka_na_Ciebie_.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]7. [/FONT][/COLOR][URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/lagodny-psiak-imieniem-urgo-szuka-21329519.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]8. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.oglosili.pl/index.php?action=details&id=32364&method=jobs[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]9. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/52723[/URL][COLOR=#000000][FONT=Tahoma] (aktywacja)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]10. [/FONT][/COLOR][URL]http://adsy.pl/ogloszenia/62/posts/6_Spo%C5%82eczno%C5%9B%C4%87/10_Oddam_zwierzaka/75007_Du_y_agodny_pies_URGO_czeka_na_Ciebie_.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]11. [/FONT][/COLOR][URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2373131-lagodny-przyjacielski-mix-husky-urgo-szuka-nowego-domu/[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]12. [/FONT][/COLOR][URL]http://freecf.pl/dodaj-ogloszenie[/URL][COLOR=#000000][FONT=Tahoma] (aktywacja)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]13. [/FONT][/COLOR][URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie-1.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]14. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie,08iAHRryN86774y428Yb3,1349.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]15. [/FONT][/COLOR][URL]http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie_i241[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]16. [/FONT][/COLOR][URL]http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie_i241[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]17. [/FONT][/COLOR][URL]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Lagodny-przyjacielski-mix-husky-Urgo-szuka-nowego-domu-W0QQAdIdZ424394805[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]18. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Duzy-lagodny-pies-URGO-czeka-na-Ciebie-!,75115[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]19. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/130991/lagodny-psiak-imieniem-Urbo-szuka-nowego-domu/[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]20. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.piesek.org/ogloszenie,duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie,0om69Caa8np00WjQJ3i93,1226.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]21. [/FONT][/COLOR][URL]http://zdunska-wola.lento.pl/duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie-_,619995.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]22. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie/2046202[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]23. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-4526/duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie-.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]24. [/FONT][/COLOR][URL]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/4930-duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-n.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]25. [/FONT][/COLOR][URL]http://zdunskawola.olx.pl/posting_success.php[/URL][COLOR=#000000][FONT=Tahoma] (ogłoszenie ukaże się w przeciągu 3-6 godzin)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]26. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/DodajZwierzakaDoBazy[/URL][COLOR=#000000][FONT=Tahoma] (aktywacja)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]27. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Duzy,-lagodny-pies-URGO-czeka-na-Ciebie--id51516.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]28. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.eoferty.com.pl/duzy_lagodny_pies_urgo_czeka_na_ciebie_305794.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]29. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.lodzkatablica.pl/user.php#http://www.lodzkatablica.pl/uploads/images/5184-big-1-1350848011.jpeg[/URL][COLOR=#000000][FONT=Tahoma] (aktywacja)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]30. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,62981,Lw==.html[/URL]
  16. Ogłoszenia dla Urgo. [B][COLOR=#ff0000]Cudak - linki aktywacyjne przyjdą do Ciebie [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#ff0000][email protected][/COLOR][/EMAIL][COLOR=#ff0000]. Aktywujesz, bardzo proszę ? [/COLOR][/B] [U][B][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]URGO (woj. dolnośląskie): [/FONT][/COLOR][/B][/U] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]1. [/FONT][/COLOR][URL]http://tablica.pl/oferta/duzy-lagodny-pies-mix-husky-czeka-na-ciebie-ID1IdMX.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]2. [/FONT][/COLOR][URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Duzy-lagodny-pies-URGO-czeka-na-Ciebie-W0QQAdIdZ424361990[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]3. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/130971/Duzy-lagodny-pies-URGO-czeka-na-Ciebie-/[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]4. [/FONT][/COLOR][URL]http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie_i239[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]5. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.piesek.org/ogloszenie,duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie,06RvnSabhXrrvw8dcir77,1226.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]6. [/FONT][/COLOR][URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]7. [/FONT][/COLOR][URL]http://freecf.pl/dodaj-ogloszenie[/URL][COLOR=#000000][FONT=Tahoma] (aktywacja)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]8. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Duzy-lagodny-pies-URGO-czeka-na-Ciebie-!,75106[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]9. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/130971/Duzy-lagodny-pies-URGO-czeka-na-Ciebie-/[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]10. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie,0oMalHcLI7j9Db0EhjlNa,1349.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]11. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,62975,Lw==.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]12. [/FONT][/COLOR][URL]http://legnica.olx.pl/posting_success.php[/URL][COLOR=#000000][FONT=Tahoma] (ukaże się w przeciągu 3-6 godzin)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]13. [/FONT][/COLOR][URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2373057-duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie/[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]14. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Duzy,-lagodny-pies-URGO-czeka-na-Ciebie--id51505.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]15. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/663752487/wroclaw-Duzy-lagodny-pies-URGO-czeka-na-Ciebie.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]16. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/DodajZwierzakaDoBazy[/URL][COLOR=#000000][FONT=Tahoma] (aktywacja)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]17. [/FONT][/COLOR][URL]http://jelenia_gora.kokosy.pl/zwierzaki/psy/64872.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]18. [/FONT][/COLOR][URL]http://legnica.lento.pl/duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie-_,619839.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]19. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-4525/duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie-.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/4525-big-1-1350842211.jpeg[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]20. [/FONT][/COLOR][URL]http://naszezwierzaki.info/2-psy/15-oddam/4929-duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-n.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]21. [/FONT][/COLOR][URL]http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie,id332b15jl2960c.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]22. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.neeon.pl/313730-duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]23. [/FONT][/COLOR][URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/45140-du-y-agodny-pies-urgo-czeka/[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]24. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.pineska.pl/[/URL][COLOR=#000000][FONT=Tahoma] (aktywacja)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]25. [/FONT][/COLOR][URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie-21329387.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]26. [/FONT][/COLOR][URL]http://adsy.pl/ogloszenia/65/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/75005_Du_y_agodny_pies_URGO_czeka_na_Ciebie_.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]27. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/52720[/URL][COLOR=#000000][FONT=Tahoma] (aktywacja)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]28. [/FONT][/COLOR][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/dodaj-ogloszenie/ok/[/URL][COLOR=#000000][FONT=Tahoma] (aktywacja)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]29. [/FONT][/COLOR][URL]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1_Psy/34_Wielorasowe/28264_Du_y_agodny_pies_URGO_czeka_na_Ciebie_.html[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]30. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art28273,duzy-lagodny-pies-urgo-czeka-na-ciebie-.html[/URL]
  17. [quote name='Myngey'][COLOR=#0000cd][B]Pozdrowienia od śpiącego Urgusia i Mini[/B][/COLOR] [/QUOTE] Nigdy by mu do głowy nie przyszło, na tej zapadłej, zatęchłej działce, że kiedyś będzie spał spokojnie w ciepłej pościeli. :) [I](choć ja nie jestem za wpuszczaniem psa do łóżka ;) )[/I] Kupiłam Urgo dwa pakiety ogłoszeń, właśnie wysyłam do Akrum. Spróbuję teraz dolnośląskie i łódzkie. Chuchać ciotki na szczęście dla chłopaka. :)
  18. [quote name='LadyS']Już się wyjaśniło, wysłałam maila raz jeszcze :)[/QUOTE] To git :) W listopadzie też kupię chłopakowi pakiet jak będzie potrzeba.
  19. Ciepłe myśli ślemy do Państwa :) Niech sobie spokojnie przemyślą i poukładają się ze swoją decyzją. [B]Oby to był Dolar. :)[/B]
  20. [quote name='LadyS']Wysyłałam jakiś czas temu - a co, nie doszło? W spamie też nie ma? Jeśli nie, to zaraz podeślę jeszcze raz :)[/QUOTE] może doszło, ale tak zaglądam na bazarek, to nie widzę, żeby były zrobione. Dlatego się wolałam upewnić wpierw nim się zacznę na bazarku upominać. :) To idę się upomnieć o Cinkowe ogłoszenia. :)
  21. Niewyobrażalnie mocno trzymamy !!!!!!!!!! O dobre Anioły ! Pomóżcie temu psu !!!
  22. [quote name='LadyS']Pan się nie odezwał, wyślę dziś dane do ogłoszeń...[/QUOTE] cioteczko wysłałaś info do ogłoszeń, czy wyleciało z głowy ? :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232660-Bazarek-ogłoszeniowy-40-ogłoszeń-za-8-zł-20-ogłoszeń-za-4zł-do-23-10[/URL]
  23. [quote name='zioberek87']hmmm a ode mnie poszły?[/QUOTE] zioberek87 my robiłyśmy w ostatniej turze u tatankas - to te są zrobione. Hulaja po necie. piescofajnyjest pisze o nowych pakietach. :) Chyba, że też u Anja kupowałaś ? :) To wówczas nie wiem :)
  24. ja jestem, jestem, tylko nie pisze.. bo ręce trochę opadły..
×
×
  • Create New...