-
Posts
9293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tobciu
-
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
tobciu replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']w Turcji też jest makabra. Czytałąm też o tym jak tam rozprawili się z bezdomymi psami początkiem chyba 20 wieku....[/QUOTE] Też, też. Dlatego napisałam, że smutny, przygnębiający widok. Jest ich dużo, są zachipowane kolczykami. I snują się watachami po parkach. Łagodne bardzo, choć żaden nie chciał do mnie podejść (za to koty garnęły się na maxa). Nawet nie zabiedzone. Ale tak okropnie smutne... Też już miałam po urlopie... Zastanawiało mnie dlaczego to są same duże psy, takie za kolano. A jak się rozprawiali - to niestety też czytałam... Eh.. -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
tobciu replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']A 80% piesów żyje w tragicznych warunkach. Moja koleżanka byłą w styczniu na Sri Lance i powiedziała mi TY TAM NIGDY NIE JEDŹ. Ona zastanawiała się czy wychodzić z Hotelu. Zresztą tu u nas tez dzieją się straszne rzeczy na masową skalę.[/QUOTE] To samo się dzieje w Turcji, w Marocco (koleżanka wynosiła jedzenie psom z hotelu), w Hiszpanii (znajoma tam mieszka przez parę miesięcy w roku, jak opowiada o sytuacji zwierząt to oczy się robią ogromne z wrażenia, bezdomnych zwierząt tuła się po ulicach mnóstwo, a usypianie w schroniskach jest normą). Dla dogomaniaków jest niewiele miejsc gdzie można pojechać. :( :shake: Choć w Turcji, w Stambule to kociarze byliby podbudowani, bo koty chołubione tam bardzo. Natomiast watachy psów, zachipowanych, ale ze smutnym wzrokiem snują się po parkach i skwerach... Smutny i przygnębiający widok.. -
[quote name='ulvhedinn']Zarezerwowane :)[/QUOTE] I super. :)
-
Hej, na wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/28037-Wszelkie-pytania-na-temat-BAZARKU-zadajemy-TUTAJ%21/page90#post20928891"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/28037-Wszelkie-pytania-na-temat-BAZARKU-zadajemy-TUTAJ%21/page90#post20928891[/URL] pojawiła się propozycja osoby z Wrocławia, która ma fanty do oddania. Przekopiowuję tutaj, bo tak szybciej się odnajdziecie. :) [quote name='La Componella FCI']witam mam do oddania fanty - Wrocław, ul.Ożynowa 36, kontakt 660753566 fanty to m.in.: ubrania rolki łyżwy plyty oryginalne z muzyka plyty oryginalne z dobrymi filmami ksazki, najlepsze dziala w idealym stanie gadżety chetnych zapraszam:))[/QUOTE]
-
[quote name='La Componella FCI']witam mam do oddania fanty - Wrocław, ul.Ożynowa 36, kontakt 660753566 fanty to m.in.: ubrania rolki łyżwy plyty oryginalne z muzyka plyty oryginalne z dobrymi filmami ksazki, najlepsze dziala w idealym stanie gadżety chetnych zapraszam:))[/QUOTE] Hej. Przekopiowałam Twój post do wątku Wrocławskiego : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/192672-Wroclaw-psy-w-potrzebie-Watek-informacyjny/page122[/URL] Tam szybciej potrzebujący futrzak i chętny do odbioru fantów powinien się znaleźć.
-
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
tobciu replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Felka z Bagien']Ten biały-bezwłosy wygląda jak kózka, a raczej jak Koziołek -Matołek.[/QUOTE] Faktycznie. :) A Koziołek Matołek chyba urodziny jakieś ostatnio miał ? -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
tobciu replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
[quote name='Cudak']Ma 7 lat, ale wesoły jest jak szczeniak :)[/QUOTE] Czyli szczęśliwy i kochany. I oby tak trwało. Dlatego ważne jest by i pan w zdrowiu pozostał. Wczoraj przelałam na odrobaczanie 30 zł (20 zł mogłoby być za mało, bo on z 30 kg to raczej waży). -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
tobciu replied to chita's topic in Już w nowym domu
Czerwcowa wplata dla Dumy przelana. 10 zł z małym ogonkiem. -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
tobciu replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Fajny psiur z niego. :) I spory. :) A ile on ma lat ? Bo nie pamiętam ? -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
tobciu replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Jak będziesz Cudak miała wolniejsza chwilę, podeślij nam proszę jakąś fotę - zobaczymy tego futrzanego przystojniaka. Na odrobaczanie prześlę Ci kasę wieczorem. :) -
[quote name='rodzice']na allegro też trzeba pilnować swojego fantu . [B]Licytacja polega na podbijaniu ceny a ze cel szczytny i nikt na tym nie zarabia kazde podbicie powinno być witane z radością, w końcu zyskują na tym psy w potrzebie[/B] . Ale fakt jezeli załozycielowi bazarku takie licytowanie nie pasuje powinien jasno i wyraźnie i najlepiej duzymi literami zamiescić taka informację na poczatku bazarku . Przypuszczam ze większość osób zwraca uwagę na cel bazarku i na date i godzinę zakończenia bazarku . Większośc tekstu który jest zamieszczany na poczatku nie jest czytany . Tak wywnioskowałam z moich bazarków , wiec takie informacje , które sa nietypowe nalezy wyeksponować ,żeby nie było pretensji na koniec .[/QUOTE] Dokładnie, zgadzam się w pełni. Co do wytłuszczonego zdania - bo zgadzam się przede wszystkim. Jak i co do całości postu - jestem tego samego zdania.
-
[quote name='Nikaragua']Były już długie dyskusje na ten temat, i oczywiście różne zdania. Ale jeśli nie napiszesz w regulaminie, ze np na godzinę przed końcem 'nowe' osoby nie mogę licytować już licytowanych fantów to nawet jeśli ktoś pojawi się w ostatniej sekundzie i przebije o złotówkę to musisz uznać.[/QUOTE] Dokładnie, regulamin bazarku tworzy osoba robiąca bazar. Rzecz jasna w oparciu o ogólny regulamin dogo, ale detale konkretnego bazarku ustala osoba go prowadząca. Zatem jeśli chcecie unikać takich sytuacji, że ktoś na minutę przed końcem bazaru przelicytowuje - zawrzyjcie to w regulaminie, albo ustalcie cenę KT (wówczas wogle nie ma problemu z przelicytowywaniem). Ja osobiście nie mam nic przeciwko licytacjom do ostatniej chwili - bo nie bez powodu nazywa się to LICYTACJĄ. I jeśli ustalę, że licytacje na minutę przed końcem nie uznaję, to dla czego na 2 minuty przed już tak ? Ale jak kto woli. :) W każdym razie ustalajcie to w swoich bazarowych regulaminach. :)
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
tobciu replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
[quote name='mdk8']a nie trzeba Reksa już odrobaczyć? i jak ze szczepieniami? I zgadzam się z Tobą, można Panu coś do jedzenia czasami coś kupić. W czerwcu przeleję parę zł.[/QUOTE] W sumie o odrobaczeniu też myślałam, bo to co miał parę miesięcy temu - to mogło być mało, biorąc pod uwagę, że pewnie nigdy wcześniej odrobaczany nie był. Na odrobaczanie przeleję Ci Cudak 20 zł, za jakiś czas byś była w okolicy Rexa ? :) -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
tobciu replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']taaaaaaaaaaaaaaa-już zmieniam!!!!!!!wybacz:)[/QUOTE] spoko, spoko. :) Bałam się tylko, że ktoś pomyśli, obiecała, że wpłaci, a nie wpłaciła. :) -
Fiona 1,5 roczna sunia ma DOMEK z marzeń - ZOSTAJE U PINCZERKI :):):)
tobciu replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Poproszę numer konta, prześlę grosik jednorazowo. Choć na te parę jogurtów na chrupki. ;) -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
tobciu replied to chita's topic in Już w nowym domu
W czerwcu obiecałam Dumie kolejny pakiet. To wykupię 2 x 30 ogłoszeń. W maju robiłam pakiet na mazowieckie. [B]To teraz może : pomorskie i zachodnio-pomorskie ? Może być ?[/B] -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
tobciu replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[B]Wydaje mi się, że wpłata z 24.05.13 Tomciu - to powinno być tobciu. :)[/B] -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
tobciu replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Poproszę numer konta, prześlę 15 zl jednorazowo. Tylko tyle mogę. :( -
[SIZE=2][COLOR=#0000ff][B]Zapraszam na bazarek dla URGO i jamniczek.[/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243102-BAZAREK-URGO-INEZ-i-Miki-Zapraszamy-Do-04-06-13-19-godz?p=20816780#post20816780[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243102-BAZAREK-URGO-INEZ-i-Miki-Zapraszamy-Do-04-06-13-19-godz?p=20816780#post20816780"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/7743/stepnicabazarreklama.jpg[/IMG][/URL]
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
tobciu replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#0000ff][B]Bazarek dla URGO i jamniczek. Jakaś część z bazarku będzie na spłatę długi INEZ i MIKI.[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243102-BAZAREK-URGO-INEZ-i-Miki-Zapraszamy-Do-04-06-13-19-godz?p=20816780#post20816780[/URL] -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
tobciu replied to chita's topic in Już w nowym domu
moja za maj dziś właśnie poszła. -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
tobciu replied to chita's topic in Już w nowym domu
Nie ma za co dziękować... może tym razem, to będzie ten czas że ona i TEN człowiek się spotkają ? A jak nie... to w czerwcu też dostanie ode mnie pakiet. Gdzieś jest jej dom..