Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. [quote name='ageralion']Brakuje na ludzi, zebysmy mogly pilnowac jeszcze wydarzen na FB :( Byl taki zamysl, ale czasu nie starczylo :([/QUOTE] hm, hm.. dajcie mi sie troche jeszcze rozkrecic :) Jakies wydarzenie na probe moglabym zrobic. Narazie zabralam sie za ciegielkowe allegra. Czasu brakuje... dobra krotka. Moje psisko patrzy na mnie z wyrzutem, bo siedzie z nosem w komputerze, zamiast pilke mu porzucac :) Ale jako ze ja ... za slaba na bycie na pierwszej linii frontu.. To sie staram udzielac zza monitora. :)
  2. [quote name='Bogusik']śpij spokojnie Ulenko...Mam nadzieję,że ten świat,w którym obecnie jesteś...nie przypomina w żaden sposób tego,w którym żyłaś...[/QUOTE] Zapewne :) Jest pelen szczesliwych, najedzonych, wypoczetych, rozbawionych pieskow, gdzie nic nie boli, nikt nie bije, gdzie jest RADOSC :) Z pewnoscia tam tak jest... :) Oby, bo tam jest moj Tobciu, tam jest Ulenka, tam sa nasi pupile, nasze biedy ktore zaznaly krzywdy przez czlowieka, a ktore probowalismy ratowac, i te biedne biedy... o ktorych nie mielismy szansy sie dowiedziec... Tam musi byc pieknie. :) Inaczej byc nie moze. :)
  3. Matko, jaki on ciagle przestraszony.... :( Az sie skreca w srodku wszystko z zalu.. Jutro chce wyslac mojemu innemu wirtualnemu podopiecznemu paczuszke z przysmakami. [B]Jesli Nutkowi tez mozna taka paczuszke przeslac - to prosilabym o adres na priv.[/B] A moze allegro cegielkowe na chlopaka ?
  4. [quote name='tobciu']Kochane / Kochani, oto allegrowe cegiełki dla RUFUSA [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1856688632[/URL] Kupujcie, rozsyłajcie znajomym proszę. z dopiskiem "DLA RUFUSA" + nick z allegro [/QUOTE] Hej, z allegro wynika, ze 17 cegielek sprzedanych. Niemniej na ta chwile (05/10/11), wplywy widac od : IzabelaIzabela : 1 cegielka Squbi777 : 1 cegielka ktorzy wybrali opcje zaplaty Plac z Allegro. Reszta Kupujacych zapewne przesle tradycyjnym przelewem do Fundacji. Gdy dostane informacje o wplywach - czym predzej uaktualnie.
  5. [quote name='Klaudus__'][I]Niestety nie...[/I] [I]Zabrali Go od kogoś jako maleństwo...[/I] [I]Na Gacusia już wpłynęło 160 zł - wieczorem,bądź w nocy będę miała rozpiskę ile od kogo :)[/I] [I]Za każdy grosz dziękujemy.[/I] [I]Niestety 160 zł nie wystarczy nawet na opłacenie pobrania krwi i zbadania - w weekend - kiedy jest 100% płatne.[/I] [I]Że już nie wspomnę o podaniu krwi i reszcie cudów co z Nim robią...[/I] [I]Szkoda,że nie ma zwierzęcego funduszu zdrowia...[/I][/QUOTE] Bedziemy pomagac, kombinowac, robic bazarki, cegielki, ciulac zlotowke, do zlotowki. Razem damy rade. Tylko ratujmy psiaczka. W swoim krotkim zyciu tyle zlego i [U]tylko[/U] zlego zaznal.. Czas pokazac, ze ludzie tez kochaja zwierzeta, nie tylko bija.
  6. [quote name='fizia']Super, że już jest!!! Czy jakiś konkretny dopisek ma być w tytule przelewów - np. "dla Rufusa"?[/QUOTE] TAK, TAK, koniecznie prosze. Dzieki, ze zwrocilas na to uwage. Juz dopisalam w opisie allegro. z dopiskiem "DLA RUFUSA" + nick z allegro
  7. Kochane / Kochani, oto allegrowe cegiełki dla RUFUSA [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1856688632[/URL] Kupujcie, rozsyłajcie znajomym proszę. ps. wielkie DZIEKI dla Dagi za pomocne uwagi w robieniu cegiełek :)
  8. Dobra juz wszystko wiem. W kontakcie z daga31081980 jestem. Bede dzialac dzis po 20-tej.
  9. Karusiap , bo sie troche zamotalam. Czytam jeszcze raz - czyli Anetka z Fundacji SOS zrobi cegielke, tak ? :)
  10. [quote name='karusiap']Anetka z Fundacji SOS powiedziala,ze mozna zrobic allegro cegielkowe z ich gotowego szablonu,mam potrzebne dane by to zrobic. Wtedy pieniazki automatycznie ida na ich konto, Ona to policzy i przeleje. Moze tak byc? No moze tak byc. Ale z tego co sie orientuje, by pieniadze szly do nich bezposrednio - to musi byc allegro zrobione na ich koncie, czyli przez nich. Bo pod ich profil podpiete jest ich konto (jesli ktos placi poprzez oplce Plac z allegro, to wowczas bezposrednio szloby na ich konto). Jesli zrobie to ja (badz ktos z nas) to przy opcji Plac z allegro - pieniadze ida na moje (czyjes) konto bezposrednio, a potem ja (badz ktos z nas) przelewam je na konto fundacji. Badz tez dana osoba, po zakupie cegielki moze przeslac na konto fundacji bezposrednio, bowiem to konto bedzie widnialo w opisie cegielkowej akcji. Ja wiem tak. Jesli jest jakas mozliwosc - ze ja (badz ktos z nas) zrobie allegro ze swojego profilu, a pieniadze automatycznie pojda do SOS - to super. Tylko prosze wowczas o info jak to zrobic, i czy mam to robic - czy podejmie sie ktos inny. Bo sie teraz troszke pogubilam :)
  11. [quote name='karusiap']jesli ktos moze zrobic allegro cegielkowe to mamy zgode Fundacji SOS lub KTOZu na zbiorke na ich konto.[/QUOTE] Czesc dziewczyny, zrobie cegielkowe allegro. Bedzie to moje pierwsze, ale z pomoca [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215330-Szkielet-psa-po-2-latach-wypuszczony-z-piwnicy....chce-żyć...tylko-jak/members/116646-daga31081980"][B][COLOR=#4444ff]daga31081980[/COLOR][/B][/URL] dam rade. :) Usiade dzis wieczorem po 20 nad tym. Bardzo prosze o podanie na priv numeru konta i adresu Fundacji, ktora uzycza konto do wplat.
  12. [quote name='Biafra']Na razie wpłynęło przez siepomaga 10 zł + 20 zł + 50 zł i przez paypal 25 zł Na koncie - jeśli ktoś wpłacał , zanim bank zaksięguję to pewnie będzie południe.[/QUOTE] wczoraj przelalam dla Pesteczki 20 zl na konto Fundacji. Nieduzo, ale ile moglam. W polowie miesiaca postaram sie jeszcze cos przelac.
  13. [quote name='inga.mm']byłam tam... nie wiem czy zachęcać czy odradzać? Żądza mordu we mnie kipi[/QUOTE] Kochani.. zatluc gnoja i pojsc siedziec jak za czlowieka.. [B]Wtedy nagle Temia sciagnie ta szmate z glowy.. i przejrzy.. Nie wiedziec po co.. (!!) Sama bym chciala dokopac, dlatego tez nie jestem w stanie pomagac tam bezposrednio, na pierwszej linii frontu - bo bym zwyczajnie nie zdzierzyla i .... !!!![/B] [B]Sprawiedliwosc jest w slowniku... pod litera S :([/B] [B]Szkoda, ze to my ludzie tworzymy to prawo i jest ono w tej kwestii ulomne, a co najgorsze MALO EGZEKWOWALNE ! [/B]A to [U]prawem[/U] przede wszystkim mamy szanse cokolwiek zmienic. [U]Wychowanie tak[/U], [U]wychowanie przede wszystkim[/U] - ale ono zajmuje wiecej czasu, niz wydanie wyroku, na podstawie konkretnych, bolesnych faktow.. a czasem na owo wychowanie jest zwyczajnie za pozno.. I wowczas KARA, i tylko KARA moze doswiadczyc gnoja!
  14. [quote name='juli88']Ja się boję, że rozgłos w TV może pokrzepić takiego psychopatę... Ale to moje subiektywne odczucie.[/QUOTE] ale tez zwiekszyla by sie moze szansa, ze udaloby sie gnoja znalesc ? Mam nadzieje...
  15. [quote name='tatankas']Żona poszła odprowadzić dzieciaka do przedszkola ze swoim psem,sunia skomlała w domu,to mąż ją wypuścił.Niestety tu tak ludzie mają,mówili,że ją przetrzymają do rana i zrobili tak,rano wypuścili :([/QUOTE] HALLO Dziewczyny ! Udalo sie odnalesc suńke ???
  16. Czyli dluga droga przez Nutkiem. Najwazniejsze, ze zdrowy. Do ludzi sie przekona pomalutku. A tam w tym hotelu, to oprocz Pani Marty, Pana Krzyska sa jeszcze inni ludzie na codzien ? Eh.. daleko, ja ze Szczecina. A jemu teraz przyda sie obecnosc innych ludzi tak by po prostu pobyli, nic nie robili, tylko byli gdzie obok, w zasiegu wzroku. Tak by sie przekonal, ze czlowiek nie tylko bije. Podziekowania dla Pani Marty, Pana Krzyska. Za to ze Nutek widzi w nich DOBRYCH :)
  17. Hej Nutku, Hej Dziewczyny. Przelalam dzis (02/10) deklarowana kwote za pazdzernik.
  18. [quote name='fizia']Wysłałam numer konta[/QUOTE] Dziekuje. Poszlo pare zlotych. Watek zapisuje. Bede czytac. I postaram sie jeszcze pomoc.
  19. Czy ja tez moge prosic o numer knota ? Dorzuce pare zlotych.
  20. Ja z tym bazarkeim tak sie narzucam - ale jak ktos by robil nowy na Nutka, to mam fanty (jeszcze ciagle nie moge robic sama :-/ brak uprawnien)
  21. JAKIE ŁADNE CEGIEŁKI !!!! :) DAGUS, SLICZNE. ps. Glowa do gory kochana, choc wiem, ze ciezko.. :(
  22. wlaczylam FB, dogo - poczekam z Wami na wiesci.
  23. [quote name='tamb']Bardzo dziękuję. Nutek robi kolejne postępy, podchodzi do wyjścia, widząc Pana Krzysztofa i chętnie idzie na spacer. Na podwórku mogą być małe psy (nie trzeba już ich chować), nie boi się ich.Kiedy Marta wchodzi do niego, nie trzęsie się, tylko spokojnie obserwuje.[/QUOTE] Jak to dobrze przeczytac z rana dobre wiesci. :) Dobry Nutek, oby tak dalej. :) Jak dobrze pamietam ktoras z dziewczyn w ten weekend pojedzie tam? Jest szansa na nowe fotki chlopaka ? :) A sprawy ze zlozeniem zawiadomienia jak sie maja ? Cos wyszlo z tego ? Czy nie. ?
  24. Hej, czytam... i... ciezko... Przelalam 20 zl wlasnie, w poniedzialek powinno byc na koniec P.Anny. Chcialabym wiecej, ale to dzis kolejny piesiu wspomagany.. i wczoraj i jutro pewnie tez.. :(( Ale zapisuje watek, bede sledzic, jeszcze cos wykrzesam z kieszeni.
×
×
  • Create New...