Jump to content
Dogomania

_Dunaj_

Members
  • Posts

    42079
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by _Dunaj_

  1. Dzień dobry, pytam wśród znajomych, juz prawie koleżanka się zdecydowała, ale w sobotę, albo niedzielę ktoś jej dwie kocie rodziny podrzucił, kotki z młodymi razem 15 kotów, w niedziele rano pod siatka były no i wzięła
  2. [quote name='sylwija']Ivor ma takie zapędy, ale można kontrolować. Jamor jak huknie (głosem), to Ivor od razu grzeczny :) tylko łypie spod oka ;)[/QUOTE] Bugi na łypanie jest niestety wrażliwy, ostanio z Tośkiem się tak łypały i byłaby draka, ale posłuchały reprymendy, gorzej, że do tego mały rudzielec dołącza i sam nie bierze udziału, ale potrafi podjudzić, łobuz jeden. w sumie, gdyby nie były karne to mogłoby być groźnie, dlatego dorosłego psa raczej do stada nie wprowadzę, chyba żeby był całkiem uległy, ale najmniejsza próba dominacji w poukładanym ze sobą stadzie 4 dorosłych psów to zbyt duże ryzyko no i 2 koty są. wierze jednak, że tak piękny pies znajdzie szybko dom
  3. Zaglądam i komu mogę daję namiary na wątek tyle narazie mogę zrobić.
  4. Lucki nie rozrabiaj, niewdzięczniku mały:shake: Szybkiego powrotu do zdrowia życzę;)
  5. Witam cieplutko, co nowego
  6. Biegania to i Bugi wymaga, jednak nie jest zaczepny, raczej olewus, ale jak chce to potrafi pokazać na co go stać, nie da się zaczepiać innym i tu mógłby być problem
  7. Witam dopiero teraz z rana nie miałam czasu, zdróweczka, kciuki trzymam
  8. Dopiero teraz zaglądam, też niestety daleko mieszkam, ale mam nadzieję, że to o gabaryty samochodu chodzi, a z Bigiem ok.
  9. [quote name='furciaczek']Oby nastepne byly znacznie lepsze:)[/QUOTE] Będą tylko lepsze, inaczej z rąk nie wypuścimy
  10. [quote name='Justyna Lipicka']ale sama z siebie kotka nie atakuje?? a może spanielkę koty atakowały i dlatego je goniła??[/QUOTE] Az taka bestia to nie jest, tylko uparta i zabawa wtedy jak sama chce, bo inaczej to po pycholku, czego ostanio Tosiek doświadczył jak chciał ją z fotela usunąć, w zamian poszedł do kuchni i wysypał jej z miseczki karmę, oni tak sobie często coś na złość robią, a może z sympatii "kto się czubi ten się lubi":evil_lol: Mizianka dla suni na dobranoc:lol:
  11. Mizianko na dorbranoc :lol:
  12. Faktycznie daleko, ale będę zaglądać. W zeszłym tygodniu przekonałam strasza Panią do sterylizacji kotki i pomogłam w urzędzie załatwić żeby była bezpłatna, że przygarnęła bezpańską itp... Co zresztą prawdą jest przygarnęła 5 lat temu, ale o to nikt nie pytał.
  13. I niech jej tak zostanie, bo chyba te pierwsze 4 latka nie były najlepsze
  14. [quote name='Justyna Lipicka']pewnie psy na nią syczały i pokazywały pazury jak się zbliżała i dlatego je atakowała!! moja sunia jak ja jakiś kot zaczepia to tez atakuje a ma gówniara 5 m-cy :P[/QUOTE] Bo nie zna naszej Kaśki diablicy, to ona w domu panuje, a psy jej słuchają bez względu na rasę i wielkość i obcy kot też do nas nie zawita, nawet nie próbują, druga Kika jej ustępuje chociaż starsza i większa :evil_lol:
  15. Nie uciekaj sunieczko z pierwszej strony:Dog_run:
×
×
  • Create New...