Jump to content
Dogomania

_Dunaj_

Members
  • Posts

    42079
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by _Dunaj_

  1. Ja też miałam łikendowe dodatkowe zlecenie dziś, a jutro musze jechać do Łodzi
  2. Ja nistety mogę tylko zaglądać i watku pilnować, bo tez za daleko mieszkam. Mizianko dla Bigusia
  3. Czekam na otwarcie, będę pilnowała.
  4. Zrówka dla suńki. Może taki czas dla psów, wczoraj mój Berbelek kundelek był markotny, a dzis bryka. Ja zawsze robię test na smkołyk, kazdy cos bardzo lubi np. serek, kiełbaskę cokolwiek, jeśli na smkołyk się nie pokusi tzn. że cos faktycznie powazniejszego sie dzieje.
  5. Własnie zobaczyłam i weszłam na wątek , może uda mi się jeszcze kogoś zaintersować
  6. Puk puk puk
  7. Dzien dobry słonecznie
  8. Witam z rana
  9. Dobrej nocy wszystkim
  10. To dobrej nocy życzę
  11. To dobrze. A jak to sie mówi "milczenie jest złotem" zdjęcia same przemawiają
  12. I ja też zaglądam i pytam:lol:
  13. Mizianko dla Luckiego
  14. Ja jutro o 6 wstaję
  15. Może trzeba dać troche odpoczynku Bigusiowi i Furciaczkowi
  16. W Luckim nie można się nie zakochać
  17. I śliczniutka
  18. Mizianko z rana Miałam przygarnietego psa jamnika (w tym roku w marcu odszedł) on codzinnie jadł piasek, a zimą z doniczek wybierał, nie wiadomo dlaczego codzienna porcja piaseczku, posotałe psy pluły ale go naśladowały, no jak on może a my nie, ale to były śladowe ilości nidgy ich w odchodach nie było wiać. Młynka nie ma a nawyk zwłaszcza u Gralda został, coraz rzadzej ale zdarza mu się. Tosiek raz spróbował i chyba mu nie pasowało, bo piaseczku raczej nie rusza prędzej trawki próbuje. Po piaseczku pluł z pól dnia
×
×
  • Create New...