Jump to content
Dogomania

_Dunaj_

Members
  • Posts

    42079
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by _Dunaj_

  1. I ja pozdrawiam, śliczny jest wczoraj mi się zdjęcia nie otwierały
  2. [quote name='Alla Chrzanowska']No właśnie, jak prosto i jasno wyłumaczyć laikowi, że dog nie jest psem dla każdego??? Poproszę o zwięzłą instrukcję...[/QUOTE] Kazdy szukający lub pragnący psa powinien wiedzieć, że dog to Dog, albo Pan Dog jak kto woli i wszystko jasne :lol:
  3. Czy te oczy mogą kłamać...
  4. Może jej jednak trochę szkoda było, miłość ma ponoć różne oblicza
  5. [quote name='furciaczek']A to pokaz te swoje konie :) Bedzie mily akcent w oczekiwaniu na foty Tajgowe:)[/QUOTE] Spróbuje wieczorem, bo wczoraj net mi zdechł i nie mogłam żadnej widomości otworzyć
  6. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
  7. Mizianko i dobrej nocy
  8. I ja do Sary zaglądam
  9. Szwędaczki tak mają, nasz hszczak nam czasem czmycha, na szczęście nie biega po wsi za kurami czy kotami, tylko z łosiem się zakumplował, ostanio dość długo nie wychodził, bo łapę sobie skręcił i grzecznie siedział w domku, to łoś pod siatkę przyszedł i sobie pyski wylizywali. Ale jak się uprze to nie ma na niego zamknięcia.
  10. Wpadłam wieczorkiem pomiziać choć wirtualnie Belunie
  11. Ja ostanio zrobiłam konie na pastwisku, i co najzabwniejsze to kilka osób oglądając, bo mam je w telefonie stwierdziło, że to sa młode konie albo kuce, byli z lekka zdziwieni, ze to psy. Tez czekam na nowe zdjęcia Tajgi
  12. Tak amo moje charty robiły jak wyjeżdżaliśmy, a teraz tak organizujemy sobie zycie, że ktoś w domu z psami zostaje i o noclegach nie myslimy
  13. Terytorializm chartów polskich jest mi dobrze znany, jak mieliśmy Patię to lepszego obrońcy nie można sobie wyobrazić. Nie zapomnę jak kiedyś zostawiali u nas na podwórku robotnicy LKT i prosiliśmy, żeby odbierali rano bo potem psy mogą biegac luzem, ale gdzie tam chłopom tłumaczyć, że psy a w dodatku takie chude no to se weszli i tak siedzieli we 4 chłopa na dachu swojej maszyny, a dookoła ładnie poukładane buty i wianuszek chartów pod komendą Pati. Jak któryś próbowała się ruszyć to to było wrrrr a my jak wróciliśmy zamiast psy odwołać, zaczeliśmy się śmiać, potem już nie próbowali wchodzić na podwórko bez naszej wiedzy. Podobną historię z ttą miałam, ale to na nastepny raz zostawię
  14. Wątek Eden odiwedziłam, na drugi zaraz wejdę, a nasz adopcyjny dog Tosiaczek, też w nocy z własnego posłanka schodzi i kładzie się przy łóżku w sypialni, próbował w łózku, ale z 4 psami i dwoma kotami się nie mieściliśmy z mężem więc żaden nie wchodzi, bo kogo wyróżnić
  15. I ja sie zgłaszam na wątku
  16. Mizianko z rana
  17. To dobrze, że jest taki super dt, oby szybko równie dobry ds się znalazł. Ja chwilowo wspieram dwa inne psy i dwa jednorazowo wsparłam, zaczęłam zanim weszłam na charci wątek i nie pasuje teraz się wycofać, ale jak znajdą dom...
  18. [quote name='furciaczek']Odkrylam fantastyczne miejsce na psiowe spacery, we wtorek wpakuje Tajge do auta i pojedziemy poszalec...jest ogrooomna polana/pastwisko w srodku lasu...pustka totalna, nikt tam nie przychodzi raczej bo jedyny dojazd przez rzeczke...a ze mamy 4x4 terenowe to sobie mozemy pojechac:loveu: Juz widze jakiej dozina dostanie glupawy jak wysiadzie z auta:evil_lol: Aparat naturalnie jedzie z nami :P[/QUOTE] Ja mam takie miejsca prawie koło domu, a teraz to całkiem okolica pustoszeje, bo ostani działkowicze wyjeżdżają, więc tylko biorę smycze i na przód, ale tak wtedy szaleją, że ze zdjęciami nie nadążam, a npęd 4 na 4 jest konieczny, żeby móc się zawsze z domu wydostać nawet zimą. Poza tym mam ten przywilej, że spokojnie mogą psy po lesie luzem hasać w czasie spaceru bez smyczy nawet łowczy o tym wie, bo TZ jest leśniczym. Największym zagrożeniem dla psów jest to że w okolicy wnyki zastawiają, dlatego zawsze stram się, żeby nie odbiegały za daleko i raczej drogi się trzymały
×
×
  • Create New...