Jump to content
Dogomania

_Dunaj_

Members
  • Posts

    42079
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by _Dunaj_

  1. No może trochę, bo uszy zbyt stojące i lepiej żeby bokiem stał bo tak nie bardzo widac
  2. Spojrzenie, pysk i uszy, ogon zdecydowanie nie poza lepeij żeby stał na zdjęciu bo tak nie wiadomo. Uszka w płatek róży charcie, pucholek wydłużony też i specyficzne spojrzenie, ale na tym jego chartowatość może się kończyć, uamszczenie trudno powiedzieć
  3. Słodziaki, pytałam znajomej, zakręconej na tle psów, która potrafi zrozumieć i uszanować charta, zresztą prapra wnuczka samego Chełmońskiego. zastanawia się, mówiłam jej o Lence, problemem moga byc koty, ale zainteresowało ją, jak będę cos wiedziała więcej to dam znać i bezpośredni kontakt
  4. Przypadkiem znalazłam wątek, cieszę się z obrotu sprawy, a o wszystkim z mediów wcześniej wiedziałam i jak oglądałam reportaż to mi łzy ciurkiem leciały
  5. Podobnie jak ja - zodiakalna waga albo czekam i rozważam i wtedy czasem sie rozmyślam bo pojawiają się wątpliwości, albo działam pod wpływem impulsu, jak taki napaleniec, ale jakoś do tej pory te impulsy były trafione i to były dobre decyzje, nie wiem przeczucie, 7 zmysł.....
  6. Wreszcie jakaś dobra wiadomość:)
  7. Jeśli im zależy szczerze to się odezwą. Jak ja zaczęłam szukać tochyba ze 2 miesiące się kontaktowałyśmy z przerwami, miał być początkowo Black sami go znaleźlismy i kontakt do Dogi Adopcje, ale to nie był najlepszy wybór ze względu na jego chrakter, potem propozycja Actimela i jakoś niekoniecznie a w koncu Tosiaczek nie wiem przeczucie, fliudy niech kazdy nazywa to jak chce 1 telefon w lipcu w sobotę od Ciebie Aniu, rozmowa z właścicielami i nie było żadnego zastanawiania się, a we wtorek był u nas. Jechaliśmy prawie pól Polski na ślepo wiedząc, że mały i że musi być operowany. Nie wiem może do 3 razy sztuka - zaiskrzyło ten albo żaden i tu będzie podobnie bo Lucki jest fantastyczny wygląda jak starszy brat naszego wariatuńcia. Jego nie da się nie kochać, może wizyty się wystraszyli
  8. Obiecuję, ale w końcu może się uda, coś mi się porobiło z aparatem albo komputerem, że się licha nie chiały pogodzić ze sobą, a Tosiu jest na Dogi Adopcje i kiedyś był na wątku Tajgi, baaaardzo podobny do Luckiego tylko mniej białego ma, za kilka dni 17X będzie miał równo 1,5 roku
  9. Część z nich już ma komplet w domu niestety
  10. To wszystkiego najlepszego na szczęśliwej drodze życia dla Groszka i nowej rodziny
  11. Jeszcze jeden taki ma Tosiek, a gdyby nie zagrożenie, że mnie z domu wymeldują to już bym jechała po Luckiego albo Rewizora, bo u mnie same chłopaki są, ale spokojnie pracuję nad tym tylko to musi być tak że panowie powiedza bierzemy, a ja im no zwariowaliście. Ostanio tak u pewnej pani 8-my kot wylądował wzięty z lecznicy przez mężą, wcześniejsze jakoś same się przpłatały i ona nie wie skąd:) Mąż oczywiście całkiem przypadkiem musiał pojechać do lecznicy, bo ona była baaaaardzo zajęta
  12. Obydwa są piękne i Afra też
  13. Tylko takiego 100% ludzia w ludziu
  14. Banerki ostatnio znikają,lepiej częśćiej na watek zaglądać i coś pisać, żeby był na czołówkach. Chętnie sama bym go wzięła, ale chyba by mnie z domu wymeldowali już są 4 psy (w ty 2 dogi) i 2 koty
×
×
  • Create New...