Jump to content
Dogomania

sonia1974

Members
  • Posts

    4505
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia1974

  1. trzymamy kciuki żeby fony się rozdzwoniły
  2. ogłoszenia chłopaka odświeżam na bieżąco
  3. ale ona ładnie umaszczona , pręgowana bestia [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/485277_564154700276493_1443212133_n.jpg[/url] piękne wszystkie
  4. Fionka jest w Włocławku , jeżeli wróci mój TZ na weekend to pojedziemy do suni . Kenel dla suni na noc by się przydał
  5. Z tego co mówiła Pani ,Fionke trzeba wynosić na dwór bo na własnych łapka nie ma mowy żeby wyszła . Dziś będę jeszcze z Panią rozmawiać więc dopytam dyskretnie o szczegóły
  6. Papuga lata w tym domu luzem a do myszek Fionka weszła do terrarium jakim cudem nie mam pojęcia
  7. Mam bardzo złe wiadomości z domu Fionki , dziś w nocy zagryzła 6 myszy i zadusiła papugę która latała po pokoju luzem , dzieci są załamane .Fiona najwięcej rozrabia w nocy potrafi otworzyć szafkę wywalić zawartość kosza i tym podobne . W dzień idzie do pokoju w którym nie ma ludzi i załatwia tam swoje potrzeby . Pani jeszcze zgodziła się dać jej odrobinę czasu i wysterylizować ją a co dalej z nią zrobię to nie mam pojęcia do siebie kolejnego psa też nie mogę zabrać a zwrot z adopcji po incydencie z papugą i myszami będzie na 100% .Fiona dostaje tabletki o których pisałyście ale chyba ma za małą dawkę bo efektu brak . Podejrzewam że z powodu swojego charakteru Fionka trafiła na ulicę
  8. To szkoda wielka że nie można , trudno zapiszemy gdzie indziej
  9. Ale Funfel ma ogłoszeń ! się Ciotka napracowała !
  10. Widać jak bardzo zmieniła go choroba a trwała tylko 5 dni [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/571/6dc8ad8f4eee5ce6med.jpg[/IMG][/URL] cierpiał bardzo pomimo leków przeciw bólowych , zwłaszcza w ten ostatni dzień , jak wynosiliśmy Go na siusiu to chował się w krzaki ,jakieś dziury w ogrodzie , dopiero później wet mi powiedział że psy tak mają jak czują że umierają chowają się żeby jakieś inne zwierzęta nie zaatakowały ich bo nie maja siły walczyć [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/387/242c4be1607e046fmed.jpg[/IMG][/URL]
  11. a tak płakał jak nikt na niego uwagi nie zwracał [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1947/1e835fa7bee12f9emed.jpg[/IMG][/URL] odpoczywał w cieniu [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1728/7c3a358d697e70a0med.jpg[/IMG][/URL] jedyna amatorka pływania - Sonia [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1950/e9d882d03eceab76med.jpg[/IMG][/URL] a tutaj ostatnie zdjęcia Fafika jakie mu zrobiła na trzy dni przed śmiercią ,TZ chciał żeby zrobić i mu wysłać , pojęcia nie mieliśmy że to ostatnie godziny jego życia [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1728/517a81d775d9e0e9med.jpg[/IMG][/URL]
  12. Znalazłam stare zdjęcia Fafinia :-( w komórce , to jest z zeszłej zimy ,łobuz kochany nic nie rządziło jak Fifek dostał głupawki meble stoły i wszystko było jego [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1947/e74f2d14e23db69dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/603/077a423eea319160med.jpg[/IMG][/URL] to zdjecie jest z maja zeszłego roku , wtedy pierwszy raz zachorował , trwało to kilka dni i po leczeniu przeszło ale to pewnie pierwszy raz był atak tego nowotworu [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1969/9da0984dc9ed96bbmed.jpg[/IMG][/URL] końcówka lipca kilka dni przed chorobą , miała wtedy urlop i codziennie chodziliśmy nad wodę chłodzić się ,Fifek strasznie lubił brodzić przy brzegu [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1947/07c76cdb42c3c3eamed.jpg[/IMG][/URL]
  13. oj Ciocie straciły wiarę w Tropika niemożliwe żeby broił :evil_lol: Abra a jak się maja bliźniaki ?
  14. No tak Pańcia w kompie siedzi a piesio sie nudzi oj brzydko :evil_lol: buziole dla pięknisia
  15. ma nosa Rasowa :lol: spokojnej nocy
  16. Witam się u dziewczynki też ma dosyć zimy od 2 dni pada śnieg u nas mizianka dla Vikusi :loveu:
  17. Moje 3 gadziny też lubią śnieg ,tylko Misiolowi łapki marzną i zaraz do domu chce wchodzić a reszta szaleje . Mizianka dla Soniuchy
  18. sonia1974

    LaPsy 2

    Odwiedzam moją ulubioną parę Blusiow-Czesiową a tu same słodkości i dupki na biurkach :evil_lol:
  19. Może prześwietlić trzeba tą rękę ,zdrowia życzę
  20. odwiedzam dziadzia a przy okazji zapytam o KRS do 1% , może więcej cioć zapisze Hałabajówkowej fundacji te grosiki
  21. pewnie ze 6 kg waży a sunia śliczna od szczeniora ją masz
  22. to na zdjęcia z nową zabawką można liczyć ?
  23. [quote name='sonia1974'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240225-Bazarek-cegiełkowy-przejażdżka-z-Kubą-Obamą-i-lot-Dremlinerem-koniec-28-02-2013?p=20482194#post20482194[/URL] BAZAREK DLA KENZI - TRANSPORTOWY[/QUOTE] zapraszamy
  24. [quote name='bakusiowa']Dzisiaj wracam z pracy i patrzę a tu Mała biega. Dwie godziny wcześniej wymknęła się jak mama wychodziła z domu. W ogóle chwilę przed tym wyjściem mama przewróciła się przez nią, tak że krew się lała z nosa i uszkodziła rękę. Była sama w domu i nie mogła się podnieść. Z ogłoszeń ani jednego telefonu.[/QUOTE] ciężka sytuacja bardzo stresująca i uciążliwa ,wiem co znaczy uciekający pies , mam 2 takie na tymczasie Fado przez ogrodzenie 1,80 jak koty wychodzi a Wacuś tylko czeka żeby śmignąć miedzy nogami . Jak Twoja Mama się czuje poważnie uszkodziła rękę ?
  25. Hałabajówka daj KRS na 1% i reszte danych znamy , może inne Ciotki też zapiszą na Twoja fundację
×
×
  • Create New...