-
Posts
4505 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia1974
-
Tośka Ty na dogo jesteś to co druga zapsiona pod sufit , moja koleżanka przywiozła do mnie swoje córeczki żeby zobaczyły ile ciocia ma psów w domu . Dziewczyno takimi rzeczami się nie przejmuj niech gadają a Ty rób swoje a resztę miej tam gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę
-
[quote name='maja7']Boję się, że jak Fionka wróci do gminnego kojca to będzie już po niej. Myślę, że DS nie poradził sobie z psem po przejściach. Samo to, kto zostawia papugę wolno latającą z psem. Każdy pies próbowałby złapać, albo te myszy bez zabezpieczenia. Fakt najgorsze to sikanie, nasza robiła to przez dwa lata po adopcji, pózniej okazało się, że powodem była zazdrość o drugiego psa jakaś chęć dominacji. Sikała bo chciała zwrócić na siebie uwagę. Skończyło się natychmiast po odejściu drugiego psa za TM. Fionka też mogła tak reagować na te papugę i myszy. Biedna Fionka co z nią teraz będzie:-([/QUOTE] masz rację że dom nie poradził sobie z Fionką , co do myszy i papugi dokładnie nie wiemy jak było ale Fionka potrafi szafkę otworzyć i wywalić kosz , wskoczyć na meble w kuchni i zwalić suszące się naczynia więc może jakoś były zabezpieczone myszy ale słabo i sunia sobie poradziła , wiemy od pracownika gminy że siatkę zębami potrafiła rozpleść [quote name='mdk8']jeżeli chodzi o Fionkę to może spróbujcie zapytać [B]justlose -[/B]na którymś wątku oferowała pomoc ale nikt nie skorzystał....[/QUOTE] muszę poszukać bo za bardzo nie wiem jaką pomoc oferowała [quote name='maarit']Może przyjmą. Bo na hotelik będzie ciężko... :([/QUOTE] mam nadzieję że ją przyjmą bo ja jej nie wezmę do siebie , nie mam warunków na 5 psa i kasy , gdy gmina odmówi przyjęcia psa zostaje schronisko w Włocławku o ile przyjmą ją od prywatnej osoby [quote name='sdal2']Był dla niej dom, ale podobno maja juz umowe adopcyjna podpisana i zostaje u rodziców ważnej osoby z gminy, ale kiedy padło pytanie co ze sterylizacja to nie chca jej okaleczać, nawet była propozycja że się za to zapłaci, ale nie chcą, jeden pracownik powiedział kiedys że maja dla niej partnera i będą ja kryć żeby były szczeniaczki. Tragedia[/QUOTE] do mnie pracownik mówił że nie sterylizują bo może ktoś będzie chciał szczeniaki od Diany bo rasowa , pisałam już o tym na wątku o tym że mają samca dla niej pierwsze słyszę ale wszystko możliwe , bo dziwna jest ta niechęć do sterylizacji
-
Na prawko zdawałam 5 razy i robiłam książkowe błędy nie reagowałam na zmianę świateł na znaki w ogóle na nić :angryy: wszystkie zwoje w mózgu mi się prostowały jak wsiadał egzaminator , na ostatnim egzaminie z placu nawet nie wyjechałam
-
[quote name='Hałabajówka']Mnie??? no wiesz :)[/QUOTE] no a jak miałaś dziadka w wermachtcie to suni nie dostaniesz
-
[quote name='Hałabajówka']Tak mi się wydaje że decyzja musiała by zapaść już czy coś w tym temacie działamy czy nie żeby zdążyć wszystko dograć bo czasu niewiele a okazja faktycznie może warta rozważenia. Każdy jakoś zaczynał na dogo ...jeżeli Tośka10 jest otwarta na PA i inne zasady dogomaniackie to warto myślę spróbować...bo szczeniaków jest masa i nie ukrywajmy nie są jakieś mega adopcyjne nawet z wyglądu takich psów w schronach jest najwięcej i zazwyczaj dostają tam dożywocie a one tym bardziej maja kiepskie szanse na adopcję czy BDT bo są wymagające i czasochłonne.... Gloria zapraszam do mnie na PA ;)[/QUOTE] Gloria prześwietli Cię do 3 pokolenia zanim odda sunię :evil_lol: a na poważnie to ogromna szansa dla szczyla za utrzymanie psiaka tylko kasa to bardzo mało ale z drugiej strony na dogo ciężko i to zdobyć , tym bardziej że dziewczyny mają sporo psów na utrzymaniu
-
i uzbierać 100 zł stałych a to graniczy z cudem
-
[quote name='Tośka10']Ja mam duże doświadczenie z pieskami, cały czas mam jakieś pieski na DT. Teraz mam dwie roczne suczki, które też od urodzenia mieszkały w schronisku, ale one są bardzo energiczne i wesołe i taki bojaźliwy maluch mógłby się przy nich rozkręcić. Mam teraz dużo czasu, nie ruszam się prawie z domu, ponieważ mam 2 dwutygodniowe maluchy do karmienia butelką. Mam też swoje rasowe pieski. mieszkam na wsi, teren jest ogrodzony. Jeśli te pieski są w pilnej potrzebie to trzeba im pomóc a nie szukać trudności. Pieski mogą mieć dobry dom nie tylko u "sławnych" osób z dogomani.[/QUOTE] decyzyjna jest założycielka wątku w tej chwili brak pełnych deklaracji na pierwsza sunię na pewno ktoś by musiał pojechać do Ciebie na wizytę bo nie chodzi o " sławę " na dogo ale znajomość osoby której ma się powierzyć psa , nawet doświadczonym osobą uciekają takie wystraszone psy ,musisz to brać pod uwagę .Zdarzają się też takie sytuacje że deklaracje po roku wykruszają się i DT zostaje z ręką w nocniku ,jesteś na to gotowa ?
-
mam posta zaraz uzupełniam wpłaty Maupa4 działa jak błyskawica
-
Napisałam do moda prośbę o przydzielenie 2 postu ,będę uzupełniać tam wpłaty które dotrą do Hałabajówki , inaczej zginiemy . Odzywała się dziewczyna która oferowała DT ?
-
Witamy się u naszej imienniczki , zdjęcia jak zwykle piękne
-
Pięknie się bawią razem z nową koleżanką ,dobrze że śnieg jest to miał miękki upadek
-
Miloard piękny mieszaniec Bernardyna czeka w schronisku
sonia1974 replied to gosiaczek1984's topic in Już w nowym domu
Jestem u chłopaka , bardzo fajny z niego gość ,mam nadzieję że szybko odezwie się ktoś z ogłoszeń -
W DS. Zjawiskowy, pięknie umaszczony 10-miesięczny pies.
sonia1974 replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
udostępniony fb -
O kurcze niedobrze a może spróbuj u innego wet ,jesteś z wawy masz spory wybór
-
Hej z budzeniem to wszystkie ogony chyba tak mają , ten tydzień miałam cały wolny a wstawałam między 5 a 6 bo łobuzeria na głowę mi wchodziła żeby obudzić . [url]http://i49.tinypic.com/29pzok9.jpg[/url] pies tropiący wydaje mi się że Tofiniu przytył :lol:
-
Ja to sie boję o sunie która jedzie do Hałabajówki , zostanie zabrana na siłę , odłączona od rodzeństwa co w tej główce będzie się działo to strach pomyśleć . Ona przecież nie wie że to dla jej dobra. Gloria a wiesz może jak i skąd one znalazły się w schronie bo jak rozmawiałam z Igą to nić nie wiedziała na ten temat
-
Zawsze cieszy taki wpis o malutkich ale postępach .
-
Więc czekamy cierpliwie do wtorku i miłego odpoczynku życzę !Ja po tygodniu wolnego w poniedziałek idę do pracy ,oj ciężko będzie :-(
-
Ja tu tylko sprzątam :evil_lol: dlatego mówiłam że poczekamy na Ciebie , tylko kto będzie zbierał dla reszty załogi ?
-
to już wiemy co sunia będzie szamać :lol: będziesz jej zakładać osobny wątek czy lecimy na tym ?
-
Jak żyć w ciągłym strachu ? Kofik w domu !!!:)
sonia1974 replied to izek77's topic in Już w nowym domu
Jakiś zastój w adopcjach może na wiosnę się ruszy , w sprawie Wacusia ani jednego telf. nie miałam , ogłaszany od czerwca a Faduś miał kilka ale szkoda komentować ,rok w lutym minął jak u mnie siedzi -
[quote name='bakusiowa']Gdzie wpłacić na paliwo lub na inny wydatek?[/QUOTE] na utrzymanie prosimy wpłacić czyli na konto fundacji ale poczekajmy jak wejdzie tu Gloria i potwierdzi Hałabajówka może warto zastanowić się nad wyborem i zamówieniem karmy dla Kenzi, co tam u Ciebie jest preferowane ?:evil_lol: a może każdy ogon ma inni wór :evil_lol: