-
Posts
4505 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia1974
-
Fado w DS , Wacuś nadal czeka i pojawiła się Fela
sonia1974 replied to sonia1974's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]Zdrowych , pogodnych Świąt Wielkanocnych[/COLOR] -
[COLOR=#000000]Zdrowych , pogodnych Świąt Wielkanocnych[/COLOR]
-
W Hałabajówce czyli co w słomie szczeka :)
sonia1974 replied to zerojeden's topic in Już w nowym domu
przykra sprawa :shake: ale chyba za bardzo im nie zależało na Garym skoro wybrali szczeniaka -
Młody, mały Pimpek... Nie zdążyliśmy z pomocą :( Za TM
sonia1974 replied to magdola's topic in Już w nowym domu
uff chyba się uda Pimpola wydostać -
Właśnie ta smycz , mojej Misi nie nauczyłam chodzić na smyczy , na spacerki chodzimy na łąki i trzyma się blisko nogi i na zawołanie wraca ale smycz to tragedia ,tylko Misia to babcia już a Bystra to dziecior i załapie o co chodzi
-
[quote name='Hałabajówka']Mam pytanko jak stoimy z rozliczeniami Bystrej... bo się pogubiłam a nie wiem czy wszystkie wpłaty są ujęte w rozliczeniu...[/QUOTE] ostatnio zapisywałam wpłatę moją i z fb od Beaty za miesiąc marzec , chyba że cos przeoczyłam [COLOR=#000000]WPŁATY STAŁE I JEDNORAZOWE NA KONTO FUNDACJI HAŁABAJÓWKI [/COLOR] [COLOR=#000000]Wpłaty stałe [/COLOR] [COLOR=#000000]Sonia 1974 ( 10 zł) - luty , luty , marzec , [/COLOR] [COLOR=#000000]&Gloria& - ( 10zł )luty [/COLOR] [COLOR=#000000]Beata Eso(20 zł)marzec [/COLOR] [COLOR=#000000]Maja7 - ( 20 zł ) luty, marzec [/COLOR] [COLOR=#000000]Mdk 8 ( 10 zł) marzec [/COLOR] [COLOR=#000000]razem stałe -----------110zł[/COLOR] [COLOR=#000000]WPŁATY JEDNORAZOWE [/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]P.Małgorzata Sz... - 100 zł [/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]P . Paweł M.... - 30zł Panna Marple - 50 zł Ewu - 50 zł razem jednorazowe - 230 zł[/COLOR][/COLOR]
-
Maciek szelki udał się naprawić czy została tylko obroża ?
-
W Hałabajówce czyli co w słomie szczeka :)
sonia1974 replied to zerojeden's topic in Już w nowym domu
młodnieją u Ciebie te psiaki żeby nie powiedzieć dziecinnieją -
Młody, mały Pimpek... Nie zdążyliśmy z pomocą :( Za TM
sonia1974 replied to magdola's topic in Już w nowym domu
to trzymamy kciuki oby się udało Pimpka wyciągnąć przed zakończeniem kwarantanny -
Ja już dosłałam ostatnią wpłatę bazarkową , Gloria potwierdź na wątku bazarkowym ,dziękuję Parówek sporo kupicie dla dzieciaczków na zachętę :evil_lol: cieszę się bardzo że maluchy coraz śmielsze [B]ANETTTA KONTO DLA DZIECIACZKÓW NA PIERWSZEJ [/B]
-
Młody, mały Pimpek... Nie zdążyliśmy z pomocą :( Za TM
sonia1974 replied to magdola's topic in Już w nowym domu
czyli Pimpol może mieć szansę na dt , po świętach coś wyskrobię dla szczekacza -
Dumka-sunia z chorymi nóżkami w DT, nadal szuka DS...
sonia1974 replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martuchny']podnoszę. dziś byłam z Dumką na dworze, zrobiłyśmy z homerką filmik jak ona chodzi. Sami zobaczycie... poza tym chętnie sobie zjadła mokrą karmę, pospacerowała. ale ona niestety woli siedzieć lub leżeć... nie była zbyt wesoła...[/QUOTE] przykre to wszystko ,podziwiam Was za odporność bo ja bym nie wytrzymałabym psychicznie z nadmiaru cierpienia , schroniska to takie obozy dla zwierząt , chciałoby się wszystkie wziąć do domu .............. -
Młody, mały Pimpek... Nie zdążyliśmy z pomocą :( Za TM
sonia1974 replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Tak zgadza się że kojarzę Lupi z jamniczkami , Magdolą ,Bogusią i Urgo , Hałabajówką z Tobą ale nie z krętactwem a to ogromna różnica Bardzo dobrze że otwarcie piszesz o wszystkim tak jak mówi Katilis Pimpusiowi nie jestem w stanie pomóc ,mogę po świętach parę groszy przelać i nić więcej , sama bazarkuję na moje tymczasowe chłopaki bo ciężko utrzymać 2 prywatne i 2 tymczasowe . -
W Hałabajówce czyli co w słomie szczeka :)
sonia1974 replied to zerojeden's topic in Już w nowym domu
podkładko - laurka :evil_lol: dla Magdoli -
Młody, mały Pimpek... Nie zdążyliśmy z pomocą :( Za TM
sonia1974 replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Pisząc o zgłoszeniu do gminy miałam na myśli to żeby więcej nie naciągała nikogo a pomoc rzeczywiście trafiała tam gdzie jest przeznaczona .Z całą pewnością nie kojarzę Twoje osoby z szwindlami Lupi . -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
sonia1974 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dawno tego pięknego towarzystwa nieodwiedzałam , Ninka już po sterylce - super że poszło bez większych przeszkód -
na wiosnę to już chyba wszyscy czekają z tęsknotą piękne zdjęcia , to znaczy modele śliczne
-
Odwiedzam śliczną mordkę
-
Oj Ciotki ja wstaję o 4.30 żeby wysikać sforę ale najgorsze jest to że one w sobotę i niedzielę przed 5 też mnie budzą tak przyzwyczajone są . [B]praca w zoo super !!!!!!!!!!!!!![/B]