Jump to content
Dogomania

sonia1974

Members
  • Posts

    4505
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia1974

  1. Dołączam się do życzeń [COLOR=#000000] , pogodnych Świąt Wielkanocnych[/COLOR]
  2. [COLOR=#000000]Zdrowych , pogodnych Świąt Wielkanocnych[/COLOR]
  3. [COLOR=#000000]Zdrowych , pogodnych Świąt Wielkanocnych[/COLOR]
  4. [COLOR=#000000]Zdrowych , pogodnych Świąt Wielkanocnych[/COLOR]
  5. przykra sprawa :shake: ale chyba za bardzo im nie zależało na Garym skoro wybrali szczeniaka
  6. uff chyba się uda Pimpola wydostać
  7. Właśnie ta smycz , mojej Misi nie nauczyłam chodzić na smyczy , na spacerki chodzimy na łąki i trzyma się blisko nogi i na zawołanie wraca ale smycz to tragedia ,tylko Misia to babcia już a Bystra to dziecior i załapie o co chodzi
  8. [quote name='Hałabajówka']Mam pytanko jak stoimy z rozliczeniami Bystrej... bo się pogubiłam a nie wiem czy wszystkie wpłaty są ujęte w rozliczeniu...[/QUOTE] ostatnio zapisywałam wpłatę moją i z fb od Beaty za miesiąc marzec , chyba że cos przeoczyłam [COLOR=#000000]WPŁATY STAŁE I JEDNORAZOWE NA KONTO FUNDACJI HAŁABAJÓWKI [/COLOR] [COLOR=#000000]Wpłaty stałe [/COLOR] [COLOR=#000000]Sonia 1974 ( 10 zł) - luty , luty , marzec , [/COLOR] [COLOR=#000000]&Gloria& - ( 10zł )luty [/COLOR] [COLOR=#000000]Beata Eso(20 zł)marzec [/COLOR] [COLOR=#000000]Maja7 - ( 20 zł ) luty, marzec [/COLOR] [COLOR=#000000]Mdk 8 ( 10 zł) marzec [/COLOR] [COLOR=#000000]razem stałe -----------110zł[/COLOR] [COLOR=#000000]WPŁATY JEDNORAZOWE [/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]P.Małgorzata Sz... - 100 zł [/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]P . Paweł M.... - 30zł Panna Marple - 50 zł Ewu - 50 zł razem jednorazowe - 230 zł[/COLOR][/COLOR]
  9. Maciek szelki udał się naprawić czy została tylko obroża ?
  10. młodnieją u Ciebie te psiaki żeby nie powiedzieć dziecinnieją
  11. O kurcze ,żeby było bliżej to na kilka dni mogłabym prze waletować sunie ale ta odległość ............. może ktoś ze Szczecina pomoże ,przecież to chyba długo nie będzie trwało , a może udałoby się zbiórkę na dogo zrobić i na hotel wysłać sunie na te kilka dni
  12. to trzymamy kciuki oby się udało Pimpka wyciągnąć przed zakończeniem kwarantanny
  13. Ja już dosłałam ostatnią wpłatę bazarkową , Gloria potwierdź na wątku bazarkowym ,dziękuję Parówek sporo kupicie dla dzieciaczków na zachętę :evil_lol: cieszę się bardzo że maluchy coraz śmielsze [B]​ANETTTA KONTO DLA DZIECIACZKÓW NA PIERWSZEJ [/B]
  14. czyli Pimpol może mieć szansę na dt , po świętach coś wyskrobię dla szczekacza
  15. [quote name='Martuchny']podnoszę. dziś byłam z Dumką na dworze, zrobiłyśmy z homerką filmik jak ona chodzi. Sami zobaczycie... poza tym chętnie sobie zjadła mokrą karmę, pospacerowała. ale ona niestety woli siedzieć lub leżeć... nie była zbyt wesoła...[/QUOTE] przykre to wszystko ,podziwiam Was za odporność bo ja bym nie wytrzymałabym psychicznie z nadmiaru cierpienia , schroniska to takie obozy dla zwierząt , chciałoby się wszystkie wziąć do domu ..............
  16. Tak zgadza się że kojarzę Lupi z jamniczkami , Magdolą ,Bogusią i Urgo , Hałabajówką z Tobą ale nie z krętactwem a to ogromna różnica Bardzo dobrze że otwarcie piszesz o wszystkim tak jak mówi Katilis Pimpusiowi nie jestem w stanie pomóc ,mogę po świętach parę groszy przelać i nić więcej , sama bazarkuję na moje tymczasowe chłopaki bo ciężko utrzymać 2 prywatne i 2 tymczasowe .
  17. podkładko - laurka :evil_lol: dla Magdoli
  18. Pisząc o zgłoszeniu do gminy miałam na myśli to żeby więcej nie naciągała nikogo a pomoc rzeczywiście trafiała tam gdzie jest przeznaczona .Z całą pewnością nie kojarzę Twoje osoby z szwindlami Lupi .
  19. Dawno tego pięknego towarzystwa nieodwiedzałam , Ninka już po sterylce - super że poszło bez większych przeszkód
  20. na wiosnę to już chyba wszyscy czekają z tęsknotą piękne zdjęcia , to znaczy modele śliczne
  21. Odwiedzam śliczną mordkę
  22. wiadomo już coś , może warto jednak zadzwonić do schronu z prośbą o pomoc jak radzi Martuchny
  23. no to super że chłopak tak dobrze żyje , szkoda że domu brak a czemu to Ciotka Aga będzie buziole przekazywać tak często o ile można wiedzieć :evil_lol:
  24. sonia1974

    LaPsy 2

    Oj Ciotki ja wstaję o 4.30 żeby wysikać sforę ale najgorsze jest to że one w sobotę i niedzielę przed 5 też mnie budzą tak przyzwyczajone są . [B]​praca w zoo super !!!!!!!!!!!!!![/B]
×
×
  • Create New...