Jump to content
Dogomania

sonia1974

Members
  • Posts

    4505
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia1974

  1. będą jeszcze ale spadam na Xfaktor edit reklamy sa to lecimy dalej tak sie chłopak wywala jak za szybko się do niego podchodzi :-( cały czas gdzieś tam mu w głowie siedzi że człowiek to palant i może dać kopa [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/779/f9183c860bebd0c0med.jpg[/IMG][/URL] belzebub [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1732/3a9be95bfaf83b02med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1967/01f4e6d217e88b5fmed.jpg[/IMG][/URL]
  2. Zdjęcia robiła żona mojego bratanka a że jej ulubieńcem jest Fado to on dziś w roli głównej [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/606/139ef53477c26601med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/607/ab89fd6b4a03de66med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1746/78690affbdc2bacemed.jpg[/IMG][/URL] to mi sie podoba " mój głupek " [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/607/8f3effc31ee85467med.jpg[/IMG][/URL] ulubione miejsce odpoczynku Wacusia - w kuchni pod stołem [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1864/d3e08e9c452233a1med.jpg[/IMG][/URL]
  3. a możemy nieśmiało prosić o zdjęcia Zekiego z przyjaciółką Grutką :oops::lol:
  4. [quote name='zebrazebra']A ja czekam na foty :diabloti:[/QUOTE] [quote name='homerka']Na fotki przydałaby się ładna pogoda :lol: No chyba, że u Fada i Wacusia świeci słonko, którego życzymy. :-)[/QUOTE] Będą fotki ale domowe , bo na dworze za zimno jest na długie spacery dla Wacusia bo Faduch ma w nosie śnieg jak sie zmęczy bieganiem to kładzie się i tarza , w końcu przy - 20 st. spał w lesie na gołej ziemi ale skutki były , płuca 2 miesiące leczyliśmy i jajka też były odmrożone trochę .Już mam dosyć tej zimy i odśnieżania . Jeszcze muszę Mamie nosić zakupy fakt że blisko ale przez zaspy konkretne ,taki tam teren że zwiewa śnieg podwójnie .
  5. [COLOR=#ff0000]CIOTECZKI KTO JESZCZE WPŁACAŁ NA HAŁABAJÓWKĘ ,PRZYZNAWAĆ SIĘ [/COLOR][COLOR=#000000]Cioteczki mamy wpłaty na koncie Hałabajówkowej fundacji [/COLOR] [COLOR=#000000]P.Małgorzata Sz... - 100 zł [/COLOR] [COLOR=#000000]P . Paweł M.... - 30zł[/COLOR]
  6. [quote name='Hałabajówka']Jej ale się dzieje.... :) ja dzisiaj cały dzień w aucie i dopiero kompa odpaliłam. Co do kasy zaraz sprawdzę konto a co do rozliczeń to ja z fundacyjnego mogę płacić tylko przelewami na razie np za karmę czy fakturę od weta więc na transport to lepiej nie na fundacyjne bo nie wyciągnę ich potem... są plusy i minusy legalnej darowizny :) To co jest na chwilę obecną na koncie w porządku hronologicznym :) PANNA MARPLE - 50zł (oczywiście jest i drugie 50zł) bardzo dziękuję :loveu: EWU - 50zł :loveu: MAJA7 - 20zł :loveu:[/QUOTE] [quote name='maja7']Ewelina to ja czyli Maja7:lol:[/QUOTE] ja przelałam 20 zł 140 zł z dogo + 130 fb = 270 zł na weta i karmę z bazarków starczy na zawiezienie suni do Hałabajówki może trzeba kupić też smycz , obrożę , adresatkę
  7. Ciotki ja już za Wami nie mogę zdążyć :shake:
  8. Cioteczki mamy wpłaty na koncie Hałabajówkowej fundacji P.Małgorzata Sz... - 100 zł P . Paweł M.... - 30zł KTO SIĘ PRZYZNAJE DO WPŁAT ?:loveu: chyba że to wpłaty z fb
  9. Fafik może by wyszedł z tego ale miał już w maju złą diagnozę postawioną , objawy były podobne jak lipcu tylko z mniejszą intensywnością . Po sekcji zwłok w Toruniu wet powiedział że już nie było możliwości mu pomóc , zmiany na jelicie były tak posunięte i naciekowe . Wetka leczyła Go na parwowirozę dostał 3 dawki serum a po sekcji okazało się że jelito proste ma prześwitu tylko 10 % Do dziś do końca nie wiemy co spowodowało tą chorobę był przecież młodziutki i pełen życia . W mieście zawsze jest wybór , bierzesz taxi i jedziesz do innego weta a na tej cholernej wsi to tylko krowy i świnie potrafią leczyć bo z tego są pieniądze .Nasza wetka wiejska ma takie stawki jak w Włocławku a nawet drożej , przez te 5 dni choroby Fafika skasowała mnie 670 zł a w Toruniu za RTG z kontrastem 4 zdjęcia ,2razy Usg i znieczulenie i sekcja 70 zł .We Włocławku za Wacusia kastracje ,krew, RTG ,kamień na zębach i częściową resekcję gruczołu łzowego zapłaciłam 300 zł Ładne porównanie nie ? -ale jak nie masz wyboru to jedziesz gdzie najbliżej .Mój TZ jest tylko na weekend w domu więc Włocławek tylko na planowane zabiegi zostaje a coś nagłego to muszę jeździć do wiejskiej wetki . Niestety jestem głąb i prawka nie posiadam
  10. [quote name='Agata69']W sobotę wyjdą ogłoszenia ze zdjęciami w toruńskiej gazecie. Na razie dałam numer do siebie, zeby zrobić pierwszą selakcję. Jesli się znajdzie ktoś chętny na psa, to czy któras z was jest gotowa zawieź psa do ds? To będzie Toruń, ew. okolice.[/QUOTE] oczywiście że tak ale ja dysponuje kierowcą tylko w niektóre soboty wiec jeżeli terminy się pokryją nie ma sprawy DZIEWCZYNY MACIE JAKIEŚ FANTY NA BAZAREK DLA OŚIĘCINIAKÓW , BARDZO BYŚMY PROSIŁY
  11. ja pitole znów ciężka sytuacja , niestety w tej kwestii to ja nie pomogę siekowa czy na waszą fundacje można oddać jeden 1% bo gdzie chce oddać to zawsze albo schron za dobrze sobie radzi i nie pozwalają:crazyeye: ( Brodnica) albo fundacja działa krócej jak 2 lata , zawsze przeznaczałam na Konin ale w tym roku chce zacząć zapisywać jakiejś fundacji .
  12. [quote name='piescofajnyjest']u Was noc a u mnie dzien:))))[/QUOTE] u nas dzień a u Ciebie noc :sleep2:kolorowych
  13. kosmetyczny też ponad stówka ja myślę żeby to co idzie na fundację przeznaczyć na utrzymanie Kenzi a z bazarków zbierzemy na prywatne konto i będzie na paliwko Hałabajówka zaksięguje sobie na karmę czy wet i będzie git jak wejdzie tu Hałabajówka napisze czy może tak być
  14. U Hałabajówki jest wpłata 100 zł na transport pewnie z FB ale na konto fundacji nie możemy zbierać bo jest problem z księgowanie tych wpłat , co ja mam zrobić jak napisze na FB że na transport zbieramy na prywatne konto a na utrzymanie psiaków na fundacyjne to ludzie mogą pomyśleć że to jakiś przekręt
  15. Barson masz fachową poradę :multi: oby poskutkowało ,trzymam kciuki i pisz co u niego
  16. Te maluchy dziadeczki takie biedne
  17. ale bidolek , ogłaszacie go
  18. [quote name='piescofajnyjest']jeszcze powinnas dostac jakies linki aktywacyjne;)[/QUOTE] a Ciocia nocami pracuje dla chłopaka naszego :loveu:
  19. gubię się , co to za postać Louś ,nowy nabytek to jaki masz stan zapsienia na metr
  20. byłam tu wczoraj ale się nie odzywałam bo pojęcia nie mam jak pomóc psiakowi jak On dziś się czuje ? masz jakieś pomysły czy plany
  21. [quote name='Cudak']Dziękujemy! Na 99% paczka do Ciebie już wysłana... (jeśli dobrze kojarzę). Tak, były/są u [B]Lupi[/B]...która chyba nie ma czasu na dogo zajrzeć.[/QUOTE] niestety paczki jeszcze nie mam , pieniędzy jeszcze też nie przelałam [quote name='tobciu']halo, halo - wszystko dziwne nie jest :) Tylko Lupi. Ale święta racja - masz święte prawo się denerwować - my denerwujemy się od dawna... Jeśli by Lupi zechciała jakikolwiek inny bazarek robić dla Urgo - ja chcę zdecydowanie przejąć te fanty i wystawić. Innej opcji nie widzę. Bo takie nierozliczanie się z bazarów SZKODZI ![/QUOTE] no myślę bo takie podejście do sprawy szkodzi Urgusiowi o reputacji Lupi już nie wspomnę
  22. jestem na zaproszenie mdk8 ale pomóc ni jak nie potrafię z gminami w naszym kraju to walka z wiatrakami u nas nawet TOZ się wycofał jak sądem nas postraszyli za oszczerstwa edit one maja wydarzenie na FB ?
  23. Rozwala się po łózkach i wyżera moim psom :evil_lol: prawidłowo maluszku odbij sobie wszystkie chude dni :evil_lol:
  24. Jakie słodkie prosiaczki ,cudne
×
×
  • Create New...