-
Posts
4505 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia1974
-
Fado w DS , Wacuś nadal czeka i pojawiła się Fela
sonia1974 replied to sonia1974's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry . Dziś mieliśmy ciężka noc Wacuś od 2 godz charczał co chwila ,dopiero teraz śpi głęboko , jaki wymęczony bidulek . Mnie już pomysłu brakuje na tego malca , jest czas że na kilka tygodni zapominamy o tym duszeniu ale jak wróci to ze zdwojoną siłą .Ile wetów go widziało tyle diagnoz !:-( i żadnych konkretów . Dodatkowo kupy Wacusia są plackowate , wet zalecił suchą karmę ale jest jeszcze gorzej Znaleźliśmy natomiast super lek na stawy , później wstawię link do strony . -
Kawaler spoważniał :loveu: Jakie mieliście objawy chorej trzustki bo " mój " Wacuś mnie martwi ,cały czas robi luźne koopki .Ostatnio wet zalecił mu suchą karmę ale jest jeszcze gorzej , zakupiliśmy taką karmę [url]http://zdrowypiesek.pl/karma-platinum-natural-adult-chicken-15-kg-70-swiezego-miesa-z-kurczaka-ryz-malze-zrodlo-glukozaminy-olej-z-lososia-i-lniany.html[/url] .
-
Oby się wszystko udało :lol:
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
sonia1974 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
dziękuję za zaproszenie niestety finansowo nie pomogę :shake: pies piękny -
To cudo Sdal zaprowadziła do gminy , dostała imię Sonia . Piękna jest :loveu:szybko znajdzie dom . Troszkę fryzjera i gotowa na nowe życie . Problem znów ze sterylizacją , gdzie ją podziać po zabiegu . [URL="http://osieciny.pl/?id=17&news=27677"]GMINA POSZUKUJE WŁAŚCICIELA SONII [/URL][URL="http://osieciny.pl/?id=17&news=27677"][COLOR=#000000]- KLIKNIJ[/COLOR][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/588/be1bc38ff1562b39med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1932/233e66480399cfaamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1932/ad5db2105193a792med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1713/63466fe8c3b837e1med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='abra43']Sonia czy wpłynęły pieniążki odemnie na Fionkę?[/QUOTE] bardzo dziękuję :loveu: , były wpisane w pierwszym poście zaraz po zaksięgowaniu na koncie szczegóły są na pierwszej stronie [B][B][B][B][B][SIZE=4][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/B][/B][/B][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms]rozliczenie kasy osięciniaków kundelkowa skarbonka- 200zł[COLOR=#ff0000] na koncie [/COLOR] sonia1974- 40 zł [COLOR=#ff0000]na koncie [/COLOR] maarit - 30 zł+ 120 zł [COLOR=#ff0000]na koncie 150zł[/COLOR] czarna kafka - 20 zł [COLOR=#ff0000]na koncie [/COLOR] monika083 - 20 zł [COLOR=#ff0000]na koncie 30 zł[/COLOR] anettta - 20 zł [/FONT][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000]na koncie[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms] jo37 - 20zł [COLOR=#ff0000]na koncie [/COLOR] wujek&ciocia - 30 zł [/FONT][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000]na koncie[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms] caryca 26 - 10 zł [COLOR=#ff0000]na koncie [/COLOR] p.Renata T.........- 100 zł [COLOR=#ff0000]na koncie [/COLOR]ada i fanta - 20 zł [/FONT][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000]na koncie[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms] ewu -30zł [/FONT][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000]na koncie [/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000]wiedźma - 20 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000]na koncie [/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms] [/FONT][/COLOR][/COLOR][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000]ceris- 30 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000]na koncie [/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms] [/FONT][/COLOR][/COLOR][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000]mikaga - 30 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000]na koncie [/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][SIZE=4][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000]łukasz cz........- 20 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000]na koncie[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][SIZE=4][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000] mdk8 -30 zł +20zł [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000]na koncie 50zł[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][SIZE=4][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000]bakusiowa - 20 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000]na koncie[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][SIZE=4][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][SIZE=4][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000]mari 23 - 20 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000]na koncie[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][SIZE=4][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][SIZE=4][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000]abra 43- 20 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000]na koncie[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
-
[quote name='monika083']a on tych przednich lapek nie prostuje? biedak kochany...[/QUOTE] Właśnie nie prostuje , miałam podpowiedzieć Sdal żeby spytała p.Mariusza czy to normalne ale stale mi z głowy wylatuje [quote name='sdal2']na razie nie , może w przyszłym tyg.[/QUOTE] w przyszłym tygodniu musimy iść porobić te zdjęcia odezwała się babeczka z fundacji też prosiła o zdjęcia ,wysłałam to co mamy ale obiecałam lepsze
-
Pies w typie bernardyna znaleziony w zaspie W SWOIM DOMU :)
sonia1974 replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
ale kawał chłopa :loveu: -
[quote name='bakusiowa']Jutro poszukam kogoś do przeprowadzenia wizyty w Tomaszowie Maz.[/QUOTE] ale poszło szybko oby wizyta była zadowalająca i malutka będzie miala domek :loveu:
-
[quote name='bakusiowa']Kochany Tropiczek. Jeszcze znajdzie dobry domek. Czy dla Fionki nie byłaby dobra klatka kennelowa na czas kiedy nikogo nie ma w domu?[/QUOTE] Też myślałam o kennelu ,jeżeli TZ wróci na weekend do domu to chyba skoczymy do Włocławka odwiedzić Fionke i zobaczyć co tam się dzieje , wieści bardzo mnie niepokoją boję się że Pani za szybko podda się SDAL dziś zaprowadziła kolejne maleństwo do gminy , ma zdjęcia wstawię jak mi prześle . Pani która przyjmowała sunię powiedziała że mamy więcej psów nie przyprowadzać bo nie mają gdzie ich trzymać . Co tu zrobić z wilczkiem ? W poniedziałek Alojzy wracając z pracy próbował go zaprowadzić do kojców ale był bez smyczy i niestety psiak rozmyślił się i wrócił w sobie tylko znane okolice
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1724/f377a6b9873a0e8amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/584/55819e072ae5ad29med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1797/6cd3bf7f2ce6d9eemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1931/6ff2407efd8fbedfmed.jpg[/IMG][/URL]
-
to trochę brakuje , ja wysyłam teraz zaproszenia
-
Cała 3 juz bezpieczna została Hela i prosi o pomoc finansowa !
sonia1974 replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
oj Ciotki ale sypałyście zdjęciami [URL]http://img651.imageshack.us/img651/9083/wp000251.jpg[/URL] ile misiów ma do zabawy a kotka taka lubi szczeniory Kaja i Lucia chyba się pokochały :loveu: ile koleżanek ma Lucia ! :loveu: -
[quote name='& Gloria &']Dostałam PW od Karilki, niestety w cząści się z nią zgadzam i rozumiem jej decyzję. W skrócie- Już na samym początku Karina napisała, że musi mieć namiary na konkretną osobę odpowiadającą za Zekkiego. Nie dziwię się, że się jednak nie zdecydowała, ponieważ małe zaangażowanie z waszej strony jest teraz, a co dopiero jak pies byłby bezpieczny już w DT?! Tak myślę, że Karilka obawiała się, że zostanie z Zekkim sama bez pomocy, nie tyle finansowej, ale choćby w aktywnym szukaniu domu.[/QUOTE] podpisuję się pod tym rękami i nogami
-
ja również od Ewki przybywam i będę rozsyłać dalej