Jump to content
Dogomania

sonia1974

Members
  • Posts

    4505
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia1974

  1. O boziu jakie biedactwo , jak dopasują leki to może jeszcze pożyć troszkę :shake: lepsze jedzonko dopasowane do wieku też doda mu sił do walki a macie już dt
  2. Dziękujemy cioci homerce za nowy banerek z dwoma chłopakami .
  3. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240225-Bazarek-cegie%C5%82kowy-przeja%C5%BCd%C5%BCka-z-Kub%C4%85-Obam%C4%85-i-lot-Dremlinerem-koniec-28-02-2013?p=20482194#post20482194[/url] BAZAREK DLA KENZI - TRANSPORTOWY
  4. na wątek transportowy juz zgłoszone ale wyszło dużo drożej niż nasza Gloria wyliczyła tylko za paliwo
  5. przelałam na konto Gazmy 20 zł na zdrówko sunieczko
  6. około 200 zł na paliwo potrzeba , macie jakieś pomysły na bazarek transportowy , albo link żeby podpatrzeć jak ktoś robił
  7. Oby się dogadały psiaki .
  8. [quote name='monika083']ale za bilet pkp tez trzeba zaplacic? Bo te koleje tez nie tanie a jaka udreka.. warto byloby zrobic bazarek cegielkowy na tansport, jak sie zlozy kilkanascie osob po 10-15 zl to uzbieramy szybciutko, ja dam 10 zl poki co bo przed wyplata :oops:[/QUOTE] ja moge spróbować taki bazarek zrobić ,tylko proszę o pomysły i rozsyłanie zaproszeń [quote name='& Gloria &']Właśnie trasa jest z przesiadką, więc odpada. Gdyby jeszcze bezpośrednio był pociąg to by dało radę to zorganizować. Jak pisałam, ja mogę jachać, ale najwcześniej w sobotę za tydzień. W przyszlą środę mam prawdopodobnie obronę inżynierki, więc do tego czasu nigdzie się nie ruszam ;) Kierowca ze mnie też nie za specjalny ;p, więc liczę 4-5h w jedną stronę. Iga ze mną pojedzie, więc razem może jakoś dojedziemy :)[/QUOTE] to trzeba trzymać za inżynierkę kciukasy :lol: i wstrzymać się do soboty z wyjazdem żeby tylko pogoda była w miarę . Tak będzie najlepiej dla Was i suni bo pociąg to porażka:shake:
  9. dzikusce która jedzie do Hałabajówki brakuje 50 zł miesięcznie na utrzymanie , można pożebrać u owczarków na karmę na początek , sterylka jeszcze za wcześnie ale ja mam stałą na sterylkowej wiec będzie z czego ja zrobić . Szczepienia zrobiło schronisko wiec na transport potrzeba i troszkę zapasu gdyby trzeba do weta iść . Ja 1% oddam na fundację Hałabajówki z przeznaczeniem na dzikuskę , więc ona jako tako bezpieczna finansowo .
  10. ciekawe ile waży sunia , Iga się umęczy jak z przesiadkami będzie jechać , może warto wydać te 200 zł na transport co myślicie ?
  11. paragon za obroże na kleszcze i pchły [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/601/0aae572b3096da13med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1814/94951299c62e3da7med.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1961/2aeddfa17ed04a03med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1952/5dcf6452ca51947dmed.jpg[/IMG][/URL] paragon za wizytę u weta i wpis do książeczki odrobaczania
  13. paragon za karmę Waciową 229 podzielone 3 gęby . dla Wacusia 76, 30 zł [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1967/e4afb5a601323548med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1945/f74bd58fc289cc2cmed.jpg[/IMG][/URL]
  14. Witamy się Robali brak bynajmniej dla mojego oka .Zapalenia wetka nie stwierdziła , Wacuś ma podobno dużo wydzieliny przy czyszczeniu . Zobaczymy co będzie dalej w tej chwili jest oki :loveu: oprócz płaczu jak wychodzę do pracy :shake: muszę chlopakowi jakieś fotki trzasnąć ale śniegu u nas napadało ,już mam dosyć zimy :angryy:
  15. Dzień dobry języczku :evil_lol:
  16. [quote name='Hałabajówka']Znajomy nie jedzie niestety :([/QUOTE] musimy zorganizować suni transport bo znajomy Hałabajówki niestety nie jedzie
  17. Wacuś też tak charcze , co wet to inna diagnoza przewlekłe zapalenie krtani krzywa przegroda nosowa przewlekłe zapalenie płuc mi najbardziej pasuje przegroda nosowa bo jak ma dziubek zamknięty albo wącha to sie dusi a jak biega i szczeka to jest ok och te staruszki to z sikaniem tak mają że długo wytrzymać jest im ciężko
  18. [quote name='ANETTTA']szkoda ich bo kazdy dzień działa na ich nie korzyść brak kontaktu z człowiekiem a słuchjacie tam nie mozna do tych psiaków wejśc zacząć je lekko oswajac głaskac[/QUOTE] chodzą dziewczyny do schronu i będą pracować z psiakami ale tylko raz na tydzień :shake: schroniskowa rzeczywistość
  19. [quote name='Madź.']450 (jedzonko w cenie). Płaci się zawsze pod koniec miesiąca, więc zrobimy chyba tak, że do końca lutego zapłacimy z Zekkusiowego konta a za cały marzec zapłaci fundacja. W najbliższym czasie Kłapoucha wpłaci zaległe 100 zł ze starego bazarku;)[/QUOTE] o kurczaki ogarniemy to wszystko jak skończy się zapas na koncie ? jest tylko 280 zł stałych aż się boję .
  20. [quote name='Madź.']możliwe, że nie bo wcześniej miał cały jęzor a w boksie mieszkał samotnie. Wygląda na to, że sam sobie przegryzł:roll:[/QUOTE] :crazyeye: sam , jeszcze nie słyszałam o takim przypadku :evil_lol: ma zdolności chłopak :lol:
  21. ja myślę że powinnyście z kasy psiaka resztę odliczyć - myślę że ofiarodawcy się zgodzą ile będziemy płacić za hotel dla gryzonia ?
  22. pewnie w bójce straciła , łobuz jeden
  23. [quote name='Hałabajówka']Znajomy nie jedzie niestety :([/QUOTE] to musimy same jakoś zaradzić Iga proponowała pociąg i Gloria autem za zwroty kosztów [quote name='Cantadorra']Będziecie robić ogłoszenia dla psiaków?[/QUOTE] tylko co pisać w ogłoszeniach , one boją sie człowieka
  24. brak pieniążków żeby je umieścić w płatnych DT a bdt brak ,samo życie
  25. To jakaś fundacja pierwszy raz słyszę o nich Ja tez lubię takie maleńtasy na kolankowe :loveu: ciekawe jak jego zdrówko w tym wieku Pewnie całe życie spędził w domu i zna zasady coraz mniej lubię ludzi :angryy:
×
×
  • Create New...