-
Posts
4505 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia1974
-
Agrest vel Reksio - jego DT zamienił się w DS!!!!! ;)
sonia1974 replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
O boziu jakie biedactwo , jak dopasują leki to może jeszcze pożyć troszkę :shake: lepsze jedzonko dopasowane do wieku też doda mu sił do walki a macie już dt -
Fado w DS , Wacuś nadal czeka i pojawiła się Fela
sonia1974 replied to sonia1974's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy cioci homerce za nowy banerek z dwoma chłopakami . -
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240225-Bazarek-cegie%C5%82kowy-przeja%C5%BCd%C5%BCka-z-Kub%C4%85-Obam%C4%85-i-lot-Dremlinerem-koniec-28-02-2013?p=20482194#post20482194[/url] BAZAREK DLA KENZI - TRANSPORTOWY
-
na wątek transportowy juz zgłoszone ale wyszło dużo drożej niż nasza Gloria wyliczyła tylko za paliwo
-
około 200 zł na paliwo potrzeba , macie jakieś pomysły na bazarek transportowy , albo link żeby podpatrzeć jak ktoś robił
-
Oby się dogadały psiaki .
-
[quote name='monika083']ale za bilet pkp tez trzeba zaplacic? Bo te koleje tez nie tanie a jaka udreka.. warto byloby zrobic bazarek cegielkowy na tansport, jak sie zlozy kilkanascie osob po 10-15 zl to uzbieramy szybciutko, ja dam 10 zl poki co bo przed wyplata :oops:[/QUOTE] ja moge spróbować taki bazarek zrobić ,tylko proszę o pomysły i rozsyłanie zaproszeń [quote name='& Gloria &']Właśnie trasa jest z przesiadką, więc odpada. Gdyby jeszcze bezpośrednio był pociąg to by dało radę to zorganizować. Jak pisałam, ja mogę jachać, ale najwcześniej w sobotę za tydzień. W przyszlą środę mam prawdopodobnie obronę inżynierki, więc do tego czasu nigdzie się nie ruszam ;) Kierowca ze mnie też nie za specjalny ;p, więc liczę 4-5h w jedną stronę. Iga ze mną pojedzie, więc razem może jakoś dojedziemy :)[/QUOTE] to trzeba trzymać za inżynierkę kciukasy :lol: i wstrzymać się do soboty z wyjazdem żeby tylko pogoda była w miarę . Tak będzie najlepiej dla Was i suni bo pociąg to porażka:shake:
-
Agrest vel Reksio - jego DT zamienił się w DS!!!!! ;)
sonia1974 replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
dzikusce która jedzie do Hałabajówki brakuje 50 zł miesięcznie na utrzymanie , można pożebrać u owczarków na karmę na początek , sterylka jeszcze za wcześnie ale ja mam stałą na sterylkowej wiec będzie z czego ja zrobić . Szczepienia zrobiło schronisko wiec na transport potrzeba i troszkę zapasu gdyby trzeba do weta iść . Ja 1% oddam na fundację Hałabajówki z przeznaczeniem na dzikuskę , więc ona jako tako bezpieczna finansowo . -
ciekawe ile waży sunia , Iga się umęczy jak z przesiadkami będzie jechać , może warto wydać te 200 zł na transport co myślicie ?
-
Fado w DS , Wacuś nadal czeka i pojawiła się Fela
sonia1974 replied to sonia1974's topic in Już w nowym domu
paragon za obroże na kleszcze i pchły [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/601/0aae572b3096da13med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1814/94951299c62e3da7med.jpg[/IMG][/URL] -
Fado w DS , Wacuś nadal czeka i pojawiła się Fela
sonia1974 replied to sonia1974's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1961/2aeddfa17ed04a03med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1952/5dcf6452ca51947dmed.jpg[/IMG][/URL] paragon za wizytę u weta i wpis do książeczki odrobaczania -
Fado w DS , Wacuś nadal czeka i pojawiła się Fela
sonia1974 replied to sonia1974's topic in Już w nowym domu
paragon za karmę Waciową 229 podzielone 3 gęby . dla Wacusia 76, 30 zł [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1967/e4afb5a601323548med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1945/f74bd58fc289cc2cmed.jpg[/IMG][/URL] -
Fado w DS , Wacuś nadal czeka i pojawiła się Fela
sonia1974 replied to sonia1974's topic in Już w nowym domu
Witamy się Robali brak bynajmniej dla mojego oka .Zapalenia wetka nie stwierdziła , Wacuś ma podobno dużo wydzieliny przy czyszczeniu . Zobaczymy co będzie dalej w tej chwili jest oki :loveu: oprócz płaczu jak wychodzę do pracy :shake: muszę chlopakowi jakieś fotki trzasnąć ale śniegu u nas napadało ,już mam dosyć zimy :angryy: -
Dzień dobry języczku :evil_lol:
-
[quote name='Hałabajówka']Znajomy nie jedzie niestety :([/QUOTE] musimy zorganizować suni transport bo znajomy Hałabajówki niestety nie jedzie
-
Agrest vel Reksio - jego DT zamienił się w DS!!!!! ;)
sonia1974 replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
Wacuś też tak charcze , co wet to inna diagnoza przewlekłe zapalenie krtani krzywa przegroda nosowa przewlekłe zapalenie płuc mi najbardziej pasuje przegroda nosowa bo jak ma dziubek zamknięty albo wącha to sie dusi a jak biega i szczeka to jest ok och te staruszki to z sikaniem tak mają że długo wytrzymać jest im ciężko -
[quote name='ANETTTA']szkoda ich bo kazdy dzień działa na ich nie korzyść brak kontaktu z człowiekiem a słuchjacie tam nie mozna do tych psiaków wejśc zacząć je lekko oswajac głaskac[/QUOTE] chodzą dziewczyny do schronu i będą pracować z psiakami ale tylko raz na tydzień :shake: schroniskowa rzeczywistość
-
[quote name='Madź.']450 (jedzonko w cenie). Płaci się zawsze pod koniec miesiąca, więc zrobimy chyba tak, że do końca lutego zapłacimy z Zekkusiowego konta a za cały marzec zapłaci fundacja. W najbliższym czasie Kłapoucha wpłaci zaległe 100 zł ze starego bazarku;)[/QUOTE] o kurczaki ogarniemy to wszystko jak skończy się zapas na koncie ? jest tylko 280 zł stałych aż się boję .
-
[quote name='Madź.']możliwe, że nie bo wcześniej miał cały jęzor a w boksie mieszkał samotnie. Wygląda na to, że sam sobie przegryzł:roll:[/QUOTE] :crazyeye: sam , jeszcze nie słyszałam o takim przypadku :evil_lol: ma zdolności chłopak :lol:
-
ja myślę że powinnyście z kasy psiaka resztę odliczyć - myślę że ofiarodawcy się zgodzą ile będziemy płacić za hotel dla gryzonia ?
-
pewnie w bójce straciła , łobuz jeden
-
[quote name='Hałabajówka']Znajomy nie jedzie niestety :([/QUOTE] to musimy same jakoś zaradzić Iga proponowała pociąg i Gloria autem za zwroty kosztów [quote name='Cantadorra']Będziecie robić ogłoszenia dla psiaków?[/QUOTE] tylko co pisać w ogłoszeniach , one boją sie człowieka
-
brak pieniążków żeby je umieścić w płatnych DT a bdt brak ,samo życie
-
Agrest vel Reksio - jego DT zamienił się w DS!!!!! ;)
sonia1974 replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
To jakaś fundacja pierwszy raz słyszę o nich Ja tez lubię takie maleńtasy na kolankowe :loveu: ciekawe jak jego zdrówko w tym wieku Pewnie całe życie spędził w domu i zna zasady coraz mniej lubię ludzi :angryy: