-
Posts
484 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fernari
-
Tola :loveu: :loveu: :loveu: Widzisz, ale Ci się maleńka udało :eviltong:
-
Aż serce się kraje ... :( :( :( I słów brakuje ... :( :( :(
-
Wesoły golas, a były kudłacz - POMPON ZNALZŁ DOMEK
fernari replied to kimiji's topic in Już w nowym domu
Witaj Pompon :) -
[quote name='gosia2313']Czy wyła to nie wiem, wiem że szczekała jak była sama, a nawet jak byli ludzi w domu, a ktoś szedł klatką schodową to też szczekała.[/QUOTE] Normalnie jak moje psy ... Kurcze, będzie ciężko ją tego oduczyć :(
-
Boże ... Figa ... Znowu do nas trafiłaś :( Biedactwo ... A w dt też wyła ??
-
Zola, suczka z podciętym gardłem. W nowym domu!!
fernari replied to Ashaski's topic in Już w nowym domu
Jestem u Zoli ... Kolejny zmaltretowany pies :( Boże ... -
Czyli Jacuś się już lepiej czuje ?? :o
-
"Uśmiech wędruje daleko" - Ninka już w domu :)
fernari replied to miudzioszka's topic in Już w nowym domu
I od razu inaczej Nina wygląda ... Niż np. na tych zdjęciach z rana od Magdy :) Widać, że szczęśliwy bydlak :p I od dzisiaj Nina rozpoczęła nowe życie :D -
Widzisz Majeczko, ale Ci się udało :) :) :) Zdrowia i szczęścia życzę i Tobie i Twojej Panci :D
-
"Uśmiech wędruje daleko" - Ninka już w domu :)
fernari replied to miudzioszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kimiji']No i Suzi, która obecnie ma najdłuższy staż:(:([/QUOTE] I jeszcze długo siedzi Kropek i Wolt :( A Tobię Ninuś życzę szczęścia w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce :) :) :) I nawet trochę pozwiedzać możesz :p A i bym zapomniała > Nie wracaj do nas kobieto !! -
CZESTER w typie sznaucera ma s u p e r DOM! ; )))
fernari replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Dzisiaj dzwoniła do mnie jakaś babka z pytaniem czy Czester jest dalej aktualny, a jak dowiedziała się, że jest w schronisku powiedziała tylko "No nic, dziękuję." -.-[/QUOTE] Typowe ... A jak do mnie dzwonią z ogłoszeń, to wszystko jest w porządku, wypytują się o psa, podoba im się, chcą go, pytaja się gdzie można go odebrać ... A jak mówię o umowie adopcyjnej (coo? umowę na psa ?), wizycie i że jest w schronisku (co było napisane na ogłoszeniu) to nawet mi raz powiedzieli, że może jeszcze mam do nich co niedzielę na obiad przychodzić. Z takich rozmów często się dowiaduję, że mi odbiło i jestem niepoważna i że nikt mi nie weźmie psa na takich warunkach ... Albo poprostu się wyłańczają, bo tak jest najprościej ... -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
fernari replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podobno była AGRESYWNA ??? Po raz kolejny nam kit wciskają ... Ten weterynarz i pracownicy, to nawet nie są ludzie ... To potwory :angryy: Nadal nie wierzę ... Jeszcze wczoraj przeglądałam wątek Opery, wszystko okey, szukamy jakiegoś dt. Dzisiaj wchodzę a tu takie rzeczy są napisane ... Naprawdę, nie mogę tego pojąć :shake: Opera miała być szczęśliwa ... W nowym domku :placz: Dla Opery [*] i jej Panci [*] Przepraszam Cię maleńka :-( :-( :-( -
Nuka ma dom i zamieszkała w Rudzie Śląskiej :)
fernari replied to fernari's topic in Już w nowym domu
Nie ma mnie teraz w schronie i raczej nie będzie do końca wakacji ... Wątek nieżyje, bo nie ma relacji ze spacerów :( Wiem, że teraz w schronisku jest ciężko, ale naprawdę nie ma szans, żeby ktokolwiek wyszedł z nią ?? Byłabym bardzo wdzięczna :p Ona już miesiąc (albo i więcej) nie była na spacerze ... Ja naprawdę nie mogę przyjechać :( :( :( -
[quote name='gosia2313']Nie, nie. Zabrała go już Fundacja dzisiaj ( SOS dla Zwierząt) i leczą go u jakiegoś swojego weta ![/QUOTE] Jak fundacja wzięła go pod swoje skrzydła, to musi być dobrze :)
-
[quote name='jofracy']Wypluj to natychmiast! :mad:[/QUOTE] Przepraszam, już wyplułam :p
-
Ten weterynarz mnie już denerwuje ... Ślepy jest czy co ?? :o Albo poprostu leniwy ... Albo wszystko naraz. Jak tak można ? :( Teraz jedynie pozostaje nam czekać, czy wyjdzie z tego ... Oby :p Aż się człowiek może załamać :( :( :(
-
"Uśmiech wędruje daleko" - Ninka już w domu :)
fernari replied to miudzioszka's topic in Już w nowym domu
Wszyscy się cieszymy :) :) :) Nina, doczekałaś się :p -
Jak znowu wróci, to ja się normalnie załamię :( Trzymamy kciuki, żeby tak nie było :p
-
Roki ZNALAZŁ DOM w którym energia to zaleta i nikt się go nie wstydzi!
fernari replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
Ja mogę wyjść z Rokim, bo i tak mój pies poszedł do domu :) -
Roki ZNALAZŁ DOM w którym energia to zaleta i nikt się go nie wstydzi!
fernari replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
A ja proponuję wynająć jakieś dziecko :D