Jump to content
Dogomania

fernari

Members
  • Posts

    484
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fernari

  1. Tola :loveu: :loveu: :loveu: Widzisz, ale Ci się maleńka udało :eviltong:
  2. Aż serce się kraje ... :( :( :( I słów brakuje ... :( :( :(
  3. [quote name='gosia2313']Czy wyła to nie wiem, wiem że szczekała jak była sama, a nawet jak byli ludzi w domu, a ktoś szedł klatką schodową to też szczekała.[/QUOTE] Normalnie jak moje psy ... Kurcze, będzie ciężko ją tego oduczyć :(
  4. Boże ... Figa ... Znowu do nas trafiłaś :( Biedactwo ... A w dt też wyła ??
  5. Zapisuję i trzymam kciuki za Madoxa ... Oby miał czucie w łapce i nic wewnątrz się nie "uszkodziło" :p
  6. Jestem u Zoli ... Kolejny zmaltretowany pies :( Boże ...
  7. Czyli Jacuś się już lepiej czuje ?? :o
  8. A nie wiecie co z takim czarnym, starszym pieskiem, w typie pudla ?? On został znaleziony po wypadku, wczoraj, późnym popołudniem na Załężu ... Podobno miał jechać do kliniki na Brynowie ... Dręczy mnie, czy to nie jest nic poważnego :(
  9. I od razu inaczej Nina wygląda ... Niż np. na tych zdjęciach z rana od Magdy :) Widać, że szczęśliwy bydlak :p I od dzisiaj Nina rozpoczęła nowe życie :D
  10. Widzisz Majeczko, ale Ci się udało :) :) :) Zdrowia i szczęścia życzę i Tobie i Twojej Panci :D
  11. [quote name='kimiji']No i Suzi, która obecnie ma najdłuższy staż:(:([/QUOTE] I jeszcze długo siedzi Kropek i Wolt :( A Tobię Ninuś życzę szczęścia w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce :) :) :) I nawet trochę pozwiedzać możesz :p A i bym zapomniała > Nie wracaj do nas kobieto !!
  12. [quote name='gosia2313']Dzisiaj dzwoniła do mnie jakaś babka z pytaniem czy Czester jest dalej aktualny, a jak dowiedziała się, że jest w schronisku powiedziała tylko "No nic, dziękuję." -.-[/QUOTE] Typowe ... A jak do mnie dzwonią z ogłoszeń, to wszystko jest w porządku, wypytują się o psa, podoba im się, chcą go, pytaja się gdzie można go odebrać ... A jak mówię o umowie adopcyjnej (coo? umowę na psa ?), wizycie i że jest w schronisku (co było napisane na ogłoszeniu) to nawet mi raz powiedzieli, że może jeszcze mam do nich co niedzielę na obiad przychodzić. Z takich rozmów często się dowiaduję, że mi odbiło i jestem niepoważna i że nikt mi nie weźmie psa na takich warunkach ... Albo poprostu się wyłańczają, bo tak jest najprościej ...
  13. Podobno była AGRESYWNA ??? Po raz kolejny nam kit wciskają ... Ten weterynarz i pracownicy, to nawet nie są ludzie ... To potwory :angryy: Nadal nie wierzę ... Jeszcze wczoraj przeglądałam wątek Opery, wszystko okey, szukamy jakiegoś dt. Dzisiaj wchodzę a tu takie rzeczy są napisane ... Naprawdę, nie mogę tego pojąć :shake: Opera miała być szczęśliwa ... W nowym domku :placz: Dla Opery [*] i jej Panci [*] Przepraszam Cię maleńka :-( :-( :-(
  14. Nie ma mnie teraz w schronie i raczej nie będzie do końca wakacji ... Wątek nieżyje, bo nie ma relacji ze spacerów :( Wiem, że teraz w schronisku jest ciężko, ale naprawdę nie ma szans, żeby ktokolwiek wyszedł z nią ?? Byłabym bardzo wdzięczna :p Ona już miesiąc (albo i więcej) nie była na spacerze ... Ja naprawdę nie mogę przyjechać :( :( :(
  15. [quote name='gosia2313']Nie, nie. Zabrała go już Fundacja dzisiaj ( SOS dla Zwierząt) i leczą go u jakiegoś swojego weta ![/QUOTE] Jak fundacja wzięła go pod swoje skrzydła, to musi być dobrze :)
  16. [quote name='jofracy']Wypluj to natychmiast! :mad:[/QUOTE] Przepraszam, już wyplułam :p
  17. Ten weterynarz mnie już denerwuje ... Ślepy jest czy co ?? :o Albo poprostu leniwy ... Albo wszystko naraz. Jak tak można ? :( Teraz jedynie pozostaje nam czekać, czy wyjdzie z tego ... Oby :p Aż się człowiek może załamać :( :( :(
  18. Wszyscy się cieszymy :) :) :) Nina, doczekałaś się :p
  19. Jak znowu wróci, to ja się normalnie załamię :( Trzymamy kciuki, żeby tak nie było :p
  20. Ja mogę wyjść z Rokim, bo i tak mój pies poszedł do domu :)
  21. A ja proponuję wynająć jakieś dziecko :D
×
×
  • Create New...