-
Posts
5414 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zioberek87
-
masakra, gdzie on jest, jest zimno przecież...
-
dziękuję ciocia że pomogłaś... jestem z wami sercem i duszą...
-
super ciotka dziękujemy, przed chwilką zmieniłam jako danavas temat wątku może ktoś przyjdzie z częstochowy. Danavas dzwoniła że o 19 będzie w Częstochowie rozwieszać plakaty, może ktoś chciałby pomóc...
-
[quote name='rashelek']Dostałam pw o zaginięciu, za jakąś godzinę będę szła na spacer w rejony promenady, potem M1 i dalej w osiedle (jednostka A), więc jeżeli tylko gdzieś go zobaczę postaram się złapać ;) W razie czego ktoś będzie mógł jeszcze dziś go odebrać?[/QUOTE] ciocia danavas tu podaję Ci jej numer 694132231 lub791143451
-
mam taką nadzieję!!!
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']zioberek87, pytałaś na wątku Tiny o częstochowskie cioteczki, wyszukiwarka podała mi takie nicki: A-s-i-a Cockermaniaczka Eriu florida_blue ilmina ivette3 Kasia_i_Łukasz ladyyork lilk_a mosii rashelek Shetanka truskawa144 Zuza i Noddy[/QUOTE] dzięki ciocia do każdego już napisałam
-
Libra po 2 latach za kratami znalazła DT! Szukamy domu stałego!
zioberek87 replied to Ojcik's topic in Już w nowym domu
ciocie bardzo przepraszam że tak z butami wchodzę ale uciekł Misiek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206090-dług-700zł-i-nadal-rośnie-nie-ma-na-dt-nie-ma-na-nic!!!!!/page66[/URL] szukam cioteczek z częstochowy!! -
ciocie bardzo przepraszam że tak z butami wchodzę ale uciekł Misiek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206090-dług-700zł-i-nadal-rośnie-nie-ma-na-dt-nie-ma-na-nic!!!!!/page66[/URL] szukam cioteczek z częstochowy!!
-
ciocie bardzo przepraszam że tak z butami wchodzę ale uciekł Misiek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206090-d%C5%82ug-700z%C5%82-i-nadal-ro%C5%9Bnie-nie-ma-na-dt-nie-ma-na-nic%21%21%21%21%21/page66[/url] szukam cioteczek z częstochowy!!
-
ciocie bardzo przepraszam że tak z butami wchodzę ale uciekł Misiek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206090-d%C5%82ug-700z%C5%82-i-nadal-ro%C5%9Bnie-nie-ma-na-dt-nie-ma-na-nic%21%21%21%21%21/page66[/url] szukam cioteczek z częstochowy!!
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
zioberek87 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
ciocie bardzo przepraszam że tak z butami wchodzę ale uciekł Misiek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206090-d%C5%82ug-700z%C5%82-i-nadal-ro%C5%9Bnie-nie-ma-na-dt-nie-ma-na-nic%21%21%21%21%21/page66[/url] szukam cioteczek z częstochowy!! -
ciocie danavas do mnie dzwoniła że misiek uciekł z dt. Ciotka poszła z nim na spacer a on zwiał, około godz 12 od tamtej pory cały czas go szukają ciotka zaraz wejdzie na watek i wszytsko opisze danavas drukuje plakaty. Misiek miał czerwoną obroże do tego szraą smycz w czaszki i jeszcze jedną czerwoną smycz uciekł z nimi ostatnio go widziano na ul iwaszkiewicza na dzielnicy północnej musimy go znaleźć
-
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
zioberek87 replied to winter7's topic in Już w nowym domu
ja jestem za :) -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
zioberek87 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
cudo....... -
ha ha ha no to faktycznie też bym się zeschizowała z barku bielizny:) mój Nikson swojego piszczącego kurczaka Elwisa rozwalił i tak jak mówicie butelka po wodzie zasługuje na 1 miejsce :)
-
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
zioberek87 replied to winter7's topic in Już w nowym domu
szukaj domku:) -
[quote name='piescofajnyjest']no to bedziemy czekac na wiadomosci z pierwszej reki.....[/QUOTE] no ba:)może i na jakieś foty w kocim towarzystwie:)
-
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
zioberek87 replied to winter7's topic in Już w nowym domu
hopsa Kostek:) -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
zioberek87 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
biedna Igunia, szkoda psiaka.... -
ha ha ha to możemy mu coś dać:) tyle psiaków:) mi się marzy wyciągnąć ode mnie z schronu, biednego Tomasa [url]http://schroniskowopolu.pl/thomas-2673/[/url] jak brałam swojego Niksona to on już tam długo był biedny, chciałam go wziąć ale babki powiedziały mi że on podwórkowy, może do Henia by się nadawał:)???