Jump to content
Dogomania

zioberek87

Members
  • Posts

    5414
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zioberek87

  1. masakra, gdzie on jest, jest zimno przecież...
  2. dziękuję ciocia że pomogłaś... jestem z wami sercem i duszą...
  3. super ciotka dziękujemy, przed chwilką zmieniłam jako danavas temat wątku może ktoś przyjdzie z częstochowy. Danavas dzwoniła że o 19 będzie w Częstochowie rozwieszać plakaty, może ktoś chciałby pomóc...
  4. [quote name='rashelek']Dostałam pw o zaginięciu, za jakąś godzinę będę szła na spacer w rejony promenady, potem M1 i dalej w osiedle (jednostka A), więc jeżeli tylko gdzieś go zobaczę postaram się złapać ;) W razie czego ktoś będzie mógł jeszcze dziś go odebrać?[/QUOTE] ciocia danavas tu podaję Ci jej numer 694132231 lub791143451
  5. mam taką nadzieję!!!
  6. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']zioberek87, pytałaś na wątku Tiny o częstochowskie cioteczki, wyszukiwarka podała mi takie nicki: A-s-i-a Cockermaniaczka Eriu florida_blue ilmina ivette3 Kasia_i_Łukasz ladyyork lilk_a mosii rashelek Shetanka truskawa144 Zuza i Noddy[/QUOTE] dzięki ciocia do każdego już napisałam
  7. ciocie bardzo przepraszam że tak z butami wchodzę ale uciekł Misiek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206090-dług-700zł-i-nadal-rośnie-nie-ma-na-dt-nie-ma-na-nic!!!!!/page66[/URL] szukam cioteczek z częstochowy!!
  8. ciocie bardzo przepraszam że tak z butami wchodzę ale uciekł Misiek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206090-dług-700zł-i-nadal-rośnie-nie-ma-na-dt-nie-ma-na-nic!!!!!/page66[/URL] szukam cioteczek z częstochowy!!
  9. ciocie bardzo przepraszam że tak z butami wchodzę ale uciekł Misiek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206090-d%C5%82ug-700z%C5%82-i-nadal-ro%C5%9Bnie-nie-ma-na-dt-nie-ma-na-nic%21%21%21%21%21/page66[/url] szukam cioteczek z częstochowy!!
  10. ciocie bardzo przepraszam że tak z butami wchodzę ale uciekł Misiek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206090-d%C5%82ug-700z%C5%82-i-nadal-ro%C5%9Bnie-nie-ma-na-dt-nie-ma-na-nic%21%21%21%21%21/page66[/url] szukam cioteczek z częstochowy!!
  11. ciocie bardzo przepraszam że tak z butami wchodzę ale uciekł Misiek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206090-d%C5%82ug-700z%C5%82-i-nadal-ro%C5%9Bnie-nie-ma-na-dt-nie-ma-na-nic%21%21%21%21%21/page66[/url] szukam cioteczek z częstochowy!!
  12. ciocie bardzo przepraszam że tak z butami wchodzę ale uciekł Misiek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206090-d%C5%82ug-700z%C5%82-i-nadal-ro%C5%9Bnie-nie-ma-na-dt-nie-ma-na-nic%21%21%21%21%21/page66[/url] szukam cioteczek z częstochowy!!
  13. ciocie bardzo przepraszam że tak z butami wchodzę ale uciekł Misiek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206090-d%C5%82ug-700z%C5%82-i-nadal-ro%C5%9Bnie-nie-ma-na-dt-nie-ma-na-nic%21%21%21%21%21/page66[/url] szukam cioteczek z częstochowy!!
  14. ciocie danavas do mnie dzwoniła że misiek uciekł z dt. Ciotka poszła z nim na spacer a on zwiał, około godz 12 od tamtej pory cały czas go szukają ciotka zaraz wejdzie na watek i wszytsko opisze danavas drukuje plakaty. Misiek miał czerwoną obroże do tego szraą smycz w czaszki i jeszcze jedną czerwoną smycz uciekł z nimi ostatnio go widziano na ul iwaszkiewicza na dzielnicy północnej musimy go znaleźć
  15. ha ha ha no to faktycznie też bym się zeschizowała z barku bielizny:) mój Nikson swojego piszczącego kurczaka Elwisa rozwalił i tak jak mówicie butelka po wodzie zasługuje na 1 miejsce :)
  16. może pogadaj z Heniem ile by chciał za niego, ja przejdę się do schronu spytam się o ich zdanie na ten temat, zanim go wyciągniemy nazbieramy deklaracji itd. Mi się wydaje że u Henia będzie się czuł dobrze, mniej psów, więcej uwagi (tam jest 140 psiaków) spacery itd można by spróbować:)
  17. [quote name='piescofajnyjest']no to bedziemy czekac na wiadomosci z pierwszej reki.....[/QUOTE] no ba:)może i na jakieś foty w kocim towarzystwie:)
  18. biedna Igunia, szkoda psiaka....
  19. ha ha ha to możemy mu coś dać:) tyle psiaków:) mi się marzy wyciągnąć ode mnie z schronu, biednego Tomasa [url]http://schroniskowopolu.pl/thomas-2673/[/url] jak brałam swojego Niksona to on już tam długo był biedny, chciałam go wziąć ale babki powiedziały mi że on podwórkowy, może do Henia by się nadawał:)???
×
×
  • Create New...