Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. I ja jestem...przeczytalam watek od A do Z...Tessa dzieki takiej opiece i zaangazowaniu tylu wspanialych cioteczek bedzie zdrowiec i zyc!!!Doloze sie wplacajac na konto fundacji troche grosza dla Tessy...Zdrowiej malutka...jestem z Toba myslami i sercem...!
  2. Chyba wszystkie cioteczki chcialyby wiedziec!Myslalam,ze macie to dograne telefonicznie...ale jak widac nikt sie z Toba nie skontaktowal...
  3. inga.mm bardzo ci dziekuje za pomoc w przewiezieniu Ulenki!Jezeli beda z tym zwiazane jakies koszty doloze sie do nich.Tylko tak moge pomoc i licze na cioteczki,ktore maja wiecej mozliwosci w zorganizowaniu tego wszystkiego...!
  4. No wlasnie...tak tez myslalam i dlatego jestem za Magdalenka poki oferta jest jeszcze aktualna...?I jeszcze jedno...mija 6 dzien pobytu Ulenki w lecznicy i dostaje tylko kroplowki,ktore maja ja wzmocnic...mysle ze w klinice miala by juz zrobione USG+inne badania okreslajace jej stan zdrowia i dostosowane do tego odpowiednie leczenie...Takie jest moje zdanie...!
  5. No i dalej nie rozumie...prosze wyjasnij nam na czm obecnie spi Ulenka...?
  6. Wiele cioteczek tak jak i mnie bardzo "uderzyl "widok Ulenki lezacej na kaflach,troche przykrytych legnina...Ta bidula to sama skura i kosci i musi sie tak meczyc...!A jezeli dla lecznicy jest bardziej wazne to co jest "praktyczne",a nie zdrowie pacjeta...to wybaczcie ale mysle ze lepsza opieke mialaby w Magdalence.Sprawa tylko znalezienia wolontariuszy,ktorzy by wlasnie taka"przebita pazurkiem kolderke"wymienili na nowa...a chetnych z kolderkami jest jak widac wielu...
  7. Czy sa jakies nowe wiadomosci o stanie zdrowia naszej Ulenki...?
  8. [quote name='BUDRYSEK']Cioteczki a moze zrobimy zrzutke na fryzjera?[/QUOTE] Jestem za...!Przeciesz te okropne pchliska to dopiero maja teraz tam raj!Latwiej bylo by tez zwalczyc ta "Szarancze"...!
  9. Ojejku!Oby to byla Nafi!!!Tam w ogrodzie moze juz latwiej bylo by ja zlapac!Trzymam kciukasy!!!
  10. Masz racje!Trzeba wszystko wziasc pod uwage.Poczekajmy moze ktos sie zadeklaruje...
  11. [quote name='MALWA']Gzie mogę zobaczyć o co chodzi ? Pytam, bo nie jestem zalogowana na facebooku ...[/QUOTE] Wlasnie w tej chwili sie zarejestrowalam nafecebooku i tez nie mam konta.Tam masz 2 opcje: 1 to jest zalogowanie ale jak posiadasz konto a ta 2 to zarejestrowanie i mozesz wszystko ogladac.Wypelnij wszystko w podanej kolejnosci i kliknij "zarejestruj" i to wszystko!
  12. Tez zagladam...ale na razie cisza:Oj!Mala,mala ale narobilas zamieszania...
  13. Ja tez dolanczam sie zdo trzymania kciukow!Zycze powodzenia w zlapaniu Nafi!!!
  14. Jaki slodki obrazek!Wygladaja jak mamusia z maluchem...!
  15. Ulenki zdjecia sa bardzo przygnebiajace...ile ta bidulka musiala przejsc?!Wszyscy wierzymy i mocno trzymamy kciuki,ze kazdy nastepny dzien przyniesie bardziej optymistyczne wiadomosci o Twoim zdrowiu Ulenko!!!
  16. [quote name='Poker']to zasłoń nazwę salonu.[/QUOTE] Sama wypowiedz MaDi jest juz antyreklama!
  17. Juz troche lzej na sercu gdy sie widzi Kapselka na nowych fotkach!Zdrowiej Kapselku!!!
  18. [quote name='jofracy']Jeśli się mogę wtrącić... PONik jest na tyle "atrakcyjnym" psiakiem, że można mu wybrać domek, który nie będzie stawiał warunków... Na pewno w okolicy tych państwa jest jakiś inny psiak w potrzebie np w schronisku, a w PONika zostało włożone tyle starań i okazał się takim pieskiem, że nie trzeba mu na cito szukać domu, ponieważ na pewno bliżej i z równie dobrymi warunkami znajdzie się inny, a ewentualne pieniądze przeznaczone na tak daleki transport można by przeznaczyć na kolejną biedę. Poza tym decydując się na psa trzeba się liczyć z kosztami. Zwrot za paliwo na taką odległość wydaje mi się oczywisty... Ale to wszystko, to tylko zdanie osoby zupełnie postronnej...[/QUOTE] Calkowicie zgadzam sie z Twoja opinia!Piesek ma byc dowieziony na miejsce...to juz i tak wiele wiec przynajmniej zwrot kosztow paliwa.Jezeli sa to ludzie o innym zdaniu to uwazam ze trzeba by bylo sie zastanowic nad tym czy piesek bedzie mial ten 100% dobry domek?!Czy jestes osoba postronna czy nie to nie istotne.To nie jest PW i kazdy moze na niego wejsc i podzielic sie swiom zdaniem!
  19. Ale aukcja z tortami!!! Suuuuuuuper!!!
  20. Ale fajne wiesci!Cezarek juz zaczyna chodzic na chorej lapce!!!Jak widac...kazdy dzien-to dzien do przodu ze zdrowiem naszego faflaczka!
  21. Wlasnie,ja tez jestem ciekawa jak mina dzien Kapselkowi...?
×
×
  • Create New...