-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Ja tez jestem ciekawa jak tam nasz Denisek...?! -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
Bogusik replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Ja tez czekam na Juranda w nowej odslonie!!! -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
Bogusik replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dagsam']przyszla tylko jedna osoba ode mnie z forum, czekalismy 40 min... ale dobre i tyle..[/QUOTE] No to troche jestem zaskoczona bo zapowiadalo sie znacznie lepiej!Ale jak napisalas "dobre i to"... -
Oczywiscie,ze Brutusek a nie Cezarek...przed bylam na watku Cezara i pewnie stad tak sie zagalopowalam.Ale mysle,ze Brutusek sie na mnie nie pogniewa...?!!!
-
[quote name='MalgorzataD']Inga, oczywiście - najchętniej jutro po południu, jak będę wracała z pracy, może być ? Co do tego dry bed'a, nie mam pojęcia czy on jest miękki, nigdy tego nie widziałam... Obawiam się że miękkie to to nie jest, myślę, że kołdra/lignina/podkłady byłyby bardziej komfortowe dla niej do leżenia. Napisane o nim jest że ma gumowany spód antypoślizgowy, więc chyba to co przez niego przeleci ląduje na podłodze - "całkowicie przepuszcza wszystkie płyny pozostawiając wierzch suchy" :niedowia: Nie wiem, niech ktoś mądrzejszy zdecyduje czy mam to kupić.... [FONT=Verdana]Tkanina, z której jest wykonane posłanie [FONT=Verdana]DRY BED[/FONT] została opracowana w latach 60-tych dla szpitali jako podkłady łóżkowe zapobiegające odleżynom i odparzeniom oraz zapewniające ciepło i komfort. DRY BED całkowicie przepuszcza wszystkie płyny, pozostawiając wierzch zawsze suchy. Stanowi doskonałą izolację od podłoża, dzięki gęstości i długości włosa.[/FONT][FONT=Verdana] Nadaje się dla psów, kotów, świnek morskich i innych zwierząt domowych, także nowonarodzonych.[/FONT] [FONT=Verdana]Najlepsze posłanie dla Twojego pupila:[/FONT] • idealne do samochodów oraz klatek na wystawach i w podróży • niezastąpione przy porodach, odchowie szczeniąt i kociąt • idealne posłanie dla zwierząt starych, chorych, po zabiegach chirurgicznych • nie sprzyja rozwojowi bakterii • niezastąpione przy chorobach stawów • nie powoduje uczuleń • nietoksyczne • wystarcza na lata • do prania w pralce • błyskawicznie schnie Z opisu wynika,ze rewelacja!!!Ale jednak najlepiej uzgodnic z wet.
-
Jestem i ja!Zmartwila mnie wiadomosc o Cezarku...Mam tylko nadzieje,ze tak szybka interwencja z Twojej strony Anulko u weta da oczekiwane efekty!Trzymam kciuki i za zdrowko Cezarka i za wizyte w nowym domku!!!
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
Bogusik replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Wlasnie poszedl przelew 30zl na leczenie Tessy.Tyle na razie moge ale bede pomagac w miare mozliwosci...! -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
Bogusik replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dagsam']no to my sie zbieramy z Nika na wycieczke i o 15 bedziemy pod gielda :) kazdego chetnego zapraszam...[/QUOTE] Super akcja!Mysle,ze chetnych bedzie wielu z darami dla Tessy i innych psiaczkow...Powodzenia i czekamy na relacje juz po wizycie w schronisku!!! -
tripti!Czy ty slyszysz siebie...?Pampers wygodny czy nie?Kazdy tu jakos probuje pomoc i daje rozne propozycje aby Ulenka nie lezala na tych kaflach...W poscie226 Anula zaproponowala wysylke pokrowca na odziez,ktory jest grubszy od zwyklego worka i na zamek...i tez nie....wiec co...legnina i kafle...???