-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
[quote name='Anula']Dzisiaj skontaktowaliśmy się telefonicznie z Państwem,którzy chcą zaadoptować Brutusa.Wszystko ustalone.Pan przesympatyczny w rozmowie.Ustalone,że Pan przyjedzie po mojego Tusika w sobotę przed południem -w związku z tym mój urlop został przełożony od niedzieli.Ech!! co się nie robi dla tych naszych bid aby miały dobrze i wszystko aby było zapięte na ostatni guzik.[/QUOTE] Wlasnie Anulko jak juz wszystko "zapniesz na ostatni guzik"to i urlopik bedziesz miala spokojniejszy!!!
-
Przyjechalam wlasnie z pracy i jak zawsze u Ulenki,ktorej juz nie ma...Pojechalam z czerwonymi oczami a na pytanie kolezanki "czy cos sie stalo?!...Tylko zdolalam tyle z siebie wydusic,ze..."Wlasnie dzisiaj odszedl ktos komu bardzo chcialam pomoc...ale sie nie udalo..."Niebo tez jak widac oplakuje Ulenke bo po poludniu zaczelo padac i pada nadal... Jestem tez przeciwna sekcji tusinko22!
-
[quote name='Missaygon']Bogusik, święte słowa, tylko to co się tutaj dzieje ogranicza się tylko do pisania na tym forum, nie mogę się skontaktować z Klauduś co dalej (wiadomo dziewczyna ma multum nieszczęśliwych zwierzaków na głowie i się też nie rozerwie), sama nie wiem co dalej ...[/QUOTE] Doskonale ciebie rozumie i dlatego napisalam...Osoby ,ktore sa darzone szacunkim tu na Dogo powinny okazywac tez szacunek nam...!!!
-
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
Bogusik replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Kochany Jurandzik wteszcie poczul ulge...bo "kolderki" juz niema...!Jest przecudny...i wiecej nic ujac i nic dodac!!! -
[quote name='BUDRYSEK']przebiegła bardzo dobrze :) Panstwo sympatyczni, młodzi, z duzym ogrodem i sercem dla zwierzakow 16 lat temu odkupili od baby psiaka ktory pilnowal ziemniakow przed dzikami i zyl szczesliwie z Nimi jeszcze dluuugo :) Ponik bedzie mial tam dobrze :)[/QUOTE] Cudowne wiadomosci!Ale sie ciesze,ze nasz Brutusek bedzie mial dobry domek!!!Brutusku!Szybko zdrowiej...i hoop do Twojego juz wreszcie stalego domku!!!
-
Ja mysle ze zadna z nas nie bedzie tam dzwonic bo i tak oni maja pelne rece roboty...ale wobec tego jakis numer kontaktowy...czy do tusinki22 czy do ktorejs z was jednak powinien byc tak jak na innych watkach...aby wlasnie nie bylo takich pytan typu "do kogo i gdzie" Ustalcie to bo taka inf.na 1 str. jest b. wazna...
-
Czy ktos moglby nam napisac jak przebiegla wizyta w nowym domku...?!Zagladam i zagladam i nadal nic...
-
Heluś ma dom pełen miłości w Aleksandrowie Łódzkim :)
Bogusik replied to joanna83's topic in Już w nowym domu
I ja odwiedzam Helusia!Jest taki sliczny!Wiele bylo Przypadkow gdzie psy z czesciowym porazeniem konczyn po odpowiednim leczeniu i rehabilitacji biegaly na "czterech".Mam nadzieje,ze w przypadku Helusia tez tak bedzie...Helus chyba nie mial podstawowych badan tzn.przynajmniej krew.Byl by jakis obraz jego ogolnego stanu zdrowia.Bede zagladac i pomagac w miare mozliwosci. -
[quote name='Poker']Żeby mu ten ropień pękł wskazane by były okłady z maści ichtiolowej.Może uda się mu jakoś zawinąć miejsce po jąderkach? Można tez założyć fartuszek posterylkowy.[/QUOTE] Z tego co wiem to wlasnie pekl i wielka ulge poczul Brutusek...ale jak Anula znajdzie czas to na pewno napisze wiecej!