-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Bogusik replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Też odwiedzam Kolinka!Płaszczyk superancki!Mam nadzieję,że nie trzeba będzie długo czekać na wizytę i po zdiagnozowaniu będzie można pomóc maluszkowi! -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Bogusik replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Ja trzymam też bardzo mocno kciuki! -
[quote name='Agata Balu']Dzisiaj trafiłam na ten wątek. Czy ten psi koszmar nigdy się nie skończy? Czy wreszcie u nas w Europie, a choćby w Polsce, wszystkie psy zostaną policzone i przypisane do właścicieli? Do D--Y z wszystkimi ustawami o ochronie zwierząt skoro nawet nie wiemy ile w Polsce jest psów!!! I czyje są? To nie są sprzęty domowe, których nie trzeba inwentaryzować! To żywe istoty. Życzę tym posłom którzy w dyskusji nad ustawą o ochronie zwierząt protestowali przeciwko pojęciu "pies bezdomny", żeby na starość lub w chorobie trafili do "domu opieki" albo na ulicę. Życzę im tego z całego serca!!! Podziwiam determinację dogomaniaków. Ale WSZYSTKICH psów w Polsce dogomania nie uratuje. Ani tych znalezionych, ani tych zagryzanych i padających z chorób w schroniskach, ani tych starych skazanych na więzienie do końca życia. I ZA CO? Z własnych kieszeni ratujemy życie NICZYIM psom!!! Państwo sie nami wyręcza. Najwyższa pora na przypisanie każdego psa od 9 tygodnia życia do właściciela!!!!! A jak kogoś nie stać na utrzymanie i leczenie psa to niech sobie kupi pluszową przytulankę, albo na wsi czujnik ruchu ze szczekającą syreną.[/QUOTE] Oczywiście też się zgadzam z Twoją wypowiedzią.Ileż razy "diabli mnie biorą"gdy widzę następną bidę w potrzebie,często skatowaną,głodną i oczywiście wyrzuconą,jak śmieć,na bruk...! Nesco i Duszku!Trzymajcie się kochani i zdrowiejcie!Nesco...jesteś wielka!!!
-
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Bogusik replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Na to wygląda,że wszystko się przesunie w czasie...? -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Bogusik replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie śliczną Liwię! -
Miks sznupka po wypadku.Zdrowa. Ma swój dom.
Bogusik replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Na to wygląda,że nasza Mufinka zdrowieje...skoro juz tak rozrabia!A skoro zeżarła część gipsu...no cóż...ona chce tylko powiedzieć..."A zdejmijcie już wreszcie ze mnie to paskudztwo!Ja chcę też już polatać na tych moich "czterech"....!!! /I wcale się jej nie dziwię!/ -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
U mnie też się wszystko otwiera!Wszystko ok!Teraz tylko trzymać mocno kciuki aby znalazł się domek dla Deniska!!! -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
[quote name='asia-s']CV i LM Super :-) Dzieki Dogo :-) Wykorzystam do allegro, tam bede mogla wszystko zamiescic A ogloszenia juz poszly wiec jesli domek sie nie znajdzie to damy nowe juz z nowym opisem jak wyzej[/QUOTE] Asiu!Bardzo proszę,podaj gdzie się znajdują linki do ogłoszeń Deniska...?Patrzyłam na pierwszej str.ale nie znalazłam...i nie wiem gdzie szukać...? -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
Bogusik replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Biedna Tessunia!Już tak ładnie podgojona skóra...a tu znowu te okropne krwawiące strupy!Dobrze,że nie ma gorączki i ma apetyt!!!Będę zaglądać,ciągle z nadzieją na tylko dobre wiadomości! Jednocześnie chciałabym pięknie podziękować Fundacji "Emir" za przepiękny zbiór wierszy pt."Okruchy cierpienia",który właśnie dzisiaj otrzymałam! -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Bogusik replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Późno już jest ale jestem u Kolinka też!Piękne te ostatnie fotki...nikt by nie pomyślał,że ma ten biedak tyle zdrowotnych problemów...To pierwsze zdjęcie...wręcz rozbrajające! -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
Bogusik replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Tessuniu i Duszku...Myśle o Was cały czas...i jestem z Wami całym moim sercem...! -
Jestem i ja u Duszka!Zmartwiona tymi nocnymi informacjami...i jednocześnie,znowu pełna nadziei,że Duszek będzie jeszcze długo z nami!Kochani!Nessca,Pani Tereso oraz zespół wet....Jesteście po prostu...Wspaniali!!!Jeżeli jest coś potrzebne tu z DE to proszę o info...Stanę na głowie by to dla Duszka załatwić...Nie wiem ...jak pomóc....?
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
Bogusik replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Jejku!Jakie niedobre wiadomości!Tessuniu,tyle już wytrwałaś!Walcz nadal...Czy są jakieś wiadomości z po południowych badań? -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Ja też przyłączam się do podziękowań za pomoc!A gdyby Denisek mógł przemówić ludzkim głosem...to dopiero były by podziękowanka!!!! -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Bogusik replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
No faktycznie Bruńcio-Wariatuńcio!A co mi tam kołnierz...?Jak widać w niczym nie przeszkadza!A mówiłam Wam,ze on jest jak mój były Tino..."dingowaty"...?! -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Bogusik replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']nie byłabym mimo wszystko taka odważna z puszczaniem go luzem.Nawet stary kulejący pies potrafi uciekać z prędkością światła jak się czegoś przestraszy. A on przecież nie zna terenu i nie trafi do domu.Może wejść w zarośla czy wysoka trawę i też po zawodach.[/QUOTE Cioteczko Koska!Weź pod uwagę,naprawdę dobrą radę,doświadczonej cioteczki Poker!Ja nie jestem długo na Dogo...ale śledziłam wątek Nafi,która uciekła przez okno,tuż przed przywiezieniem jej na dt do Poker...I tylko dzięki zaangażowaniu "sztabu"ludzi,jakoś udało się ja złapać!Miej oczy jak to się mówi"w koło"głowy otwarte,tym bardziej,że jest u Ciebie jeszcze bardzo króciutko!Bo jak to się mówi "Licho nie śpi"! -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
[quote name='asia-s']DZieki Dogo za info :-), Cos tam sie rusza w sprawie Tofika z Brodnicy, Trzymajmy kciuki, Jak tylko Kasi uda sie wyciagnas malca zrobie watek i oby szybko trafil do super domku, Fajny z niego cudak :-) Zostaje jeszcze ta mini przestraszona sunieczka [B]A propos Deniska - dziewczyny, czy moge liczyc na pomoc w sprawie opisu do ogloszen Deniska, ze mnie poetycka noga...;, Taki nie bardzo dlugi opis a zarazem troche poruszajacy, moze macie jakis fajny przyklad z ogloszen innych psiakow [/B][/QUOTE] Trzymam mocno kciuki żeby udało się wyciągnąć Tofika!Asiu!Bardzo chciałabym pomóc w spr.Deniska...ale ze mnie jeszcze większa "poetycka noga"...Cioteczki z takim właśnie talentem!Pomóżcie asi-s!!!! -
Heluś ma dom pełen miłości w Aleksandrowie Łódzkim :)
Bogusik replied to joanna83's topic in Już w nowym domu
Tak wspaniałe wiadomości tylko dodają człowiekowi "skrzydeł"!Domek zapowiada się super!!!