Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Też odwiedzam Kolinka!Płaszczyk superancki!Mam nadzieję,że nie trzeba będzie długo czekać na wizytę i po zdiagnozowaniu będzie można pomóc maluszkowi!
  2. Ja trzymam też bardzo mocno kciuki!
  3. [quote name='Agata Balu']Dzisiaj trafiłam na ten wątek. Czy ten psi koszmar nigdy się nie skończy? Czy wreszcie u nas w Europie, a choćby w Polsce, wszystkie psy zostaną policzone i przypisane do właścicieli? Do D--Y z wszystkimi ustawami o ochronie zwierząt skoro nawet nie wiemy ile w Polsce jest psów!!! I czyje są? To nie są sprzęty domowe, których nie trzeba inwentaryzować! To żywe istoty. Życzę tym posłom którzy w dyskusji nad ustawą o ochronie zwierząt protestowali przeciwko pojęciu "pies bezdomny", żeby na starość lub w chorobie trafili do "domu opieki" albo na ulicę. Życzę im tego z całego serca!!! Podziwiam determinację dogomaniaków. Ale WSZYSTKICH psów w Polsce dogomania nie uratuje. Ani tych znalezionych, ani tych zagryzanych i padających z chorób w schroniskach, ani tych starych skazanych na więzienie do końca życia. I ZA CO? Z własnych kieszeni ratujemy życie NICZYIM psom!!! Państwo sie nami wyręcza. Najwyższa pora na przypisanie każdego psa od 9 tygodnia życia do właściciela!!!!! A jak kogoś nie stać na utrzymanie i leczenie psa to niech sobie kupi pluszową przytulankę, albo na wsi czujnik ruchu ze szczekającą syreną.[/QUOTE] Oczywiście też się zgadzam z Twoją wypowiedzią.Ileż razy "diabli mnie biorą"gdy widzę następną bidę w potrzebie,często skatowaną,głodną i oczywiście wyrzuconą,jak śmieć,na bruk...! Nesco i Duszku!Trzymajcie się kochani i zdrowiejcie!Nesco...jesteś wielka!!!
  4. Na to wygląda,że wszystko się przesunie w czasie...?
  5. Zapisuję sobie śliczną Liwię!
  6. Na to wygląda,że nasza Mufinka zdrowieje...skoro juz tak rozrabia!A skoro zeżarła część gipsu...no cóż...ona chce tylko powiedzieć..."A zdejmijcie już wreszcie ze mnie to paskudztwo!Ja chcę też już polatać na tych moich "czterech"....!!! /I wcale się jej nie dziwię!/
  7. I czyż nie prawdą jest,że "nieszczęścia chodzą parami"...?Dobrze cioteczko,że wydębiłaś to skierowanie do ortopedy bo to przynajmniej specjalista od tych spraw a nie jakiś konował...Oby tylko to nie było nic poważnego...Duszku malutki!A ty nam też tak pomalutku...pomalutku...zdrowiej!
  8. U mnie też się wszystko otwiera!Wszystko ok!Teraz tylko trzymać mocno kciuki aby znalazł się domek dla Deniska!!!
  9. [quote name='asia-s']CV i LM Super :-) Dzieki Dogo :-) Wykorzystam do allegro, tam bede mogla wszystko zamiescic A ogloszenia juz poszly wiec jesli domek sie nie znajdzie to damy nowe juz z nowym opisem jak wyzej[/QUOTE] Asiu!Bardzo proszę,podaj gdzie się znajdują linki do ogłoszeń Deniska...?Patrzyłam na pierwszej str.ale nie znalazłam...i nie wiem gdzie szukać...?
  10. Biedna Tessunia!Już tak ładnie podgojona skóra...a tu znowu te okropne krwawiące strupy!Dobrze,że nie ma gorączki i ma apetyt!!!Będę zaglądać,ciągle z nadzieją na tylko dobre wiadomości! Jednocześnie chciałabym pięknie podziękować Fundacji "Emir" za przepiękny zbiór wierszy pt."Okruchy cierpienia",który właśnie dzisiaj otrzymałam!
  11. Późno już jest ale jestem u Kolinka też!Piękne te ostatnie fotki...nikt by nie pomyślał,że ma ten biedak tyle zdrowotnych problemów...To pierwsze zdjęcie...wręcz rozbrajające!
  12. Nadal nie potrafię się pogodzić z tym,ze Rokusia już nie ma wśród nas...nigdy nie zapomnę...tak ślicznego i kochanego pieska...
  13. śpij spokojnie Ulenko...Mam nadzieję,że ten świat,w którym obecnie jesteś...nie przypomina w żaden sposób tego,w którym żyłaś...
  14. Tessuniu i Duszku...Myśle o Was cały czas...i jestem z Wami całym moim sercem...!
  15. Jestem i ja u Duszka!Zmartwiona tymi nocnymi informacjami...i jednocześnie,znowu pełna nadziei,że Duszek będzie jeszcze długo z nami!Kochani!Nessca,Pani Tereso oraz zespół wet....Jesteście po prostu...Wspaniali!!!Jeżeli jest coś potrzebne tu z DE to proszę o info...Stanę na głowie by to dla Duszka załatwić...Nie wiem ...jak pomóc....?
  16. Jejku!Jakie niedobre wiadomości!Tessuniu,tyle już wytrwałaś!Walcz nadal...Czy są jakieś wiadomości z po południowych badań?
  17. Też sobie zapisuję.Prześliczne kudłaczątka!!!
  18. Ja też przyłączam się do podziękowań za pomoc!A gdyby Denisek mógł przemówić ludzkim głosem...to dopiero były by podziękowanka!!!!
  19. Ja też jestem w okropnym szoku bo co dziennie odwiedzałam Rokusia...nie mogę uwierzyć,że już go nie ma!Lili trzymaj się cioteczko dałaś Rokusiowi tyle miłości...bo on na nią naprawdę zasługiwał.Nie znajduję w tej chwili więcej słów...
  20. Super wiadomości!Jak to dobrze,że maluszek uratowany!!!Bez waszej pomocy cioteczki to pewnie by tak było jak pisze yolanovi...
  21. Też jestem u Szagusia!Mnie też martwi ten brak wiadomości o Szagusiu...
  22. No faktycznie Bruńcio-Wariatuńcio!A co mi tam kołnierz...?Jak widać w niczym nie przeszkadza!A mówiłam Wam,ze on jest jak mój były Tino..."dingowaty"...?!
  23. [quote name='Poker']nie byłabym mimo wszystko taka odważna z puszczaniem go luzem.Nawet stary kulejący pies potrafi uciekać z prędkością światła jak się czegoś przestraszy. A on przecież nie zna terenu i nie trafi do domu.Może wejść w zarośla czy wysoka trawę i też po zawodach.[/QUOTE Cioteczko Koska!Weź pod uwagę,naprawdę dobrą radę,doświadczonej cioteczki Poker!Ja nie jestem długo na Dogo...ale śledziłam wątek Nafi,która uciekła przez okno,tuż przed przywiezieniem jej na dt do Poker...I tylko dzięki zaangażowaniu "sztabu"ludzi,jakoś udało się ja złapać!Miej oczy jak to się mówi"w koło"głowy otwarte,tym bardziej,że jest u Ciebie jeszcze bardzo króciutko!Bo jak to się mówi "Licho nie śpi"!
  24. [quote name='asia-s']DZieki Dogo za info :-), Cos tam sie rusza w sprawie Tofika z Brodnicy, Trzymajmy kciuki, Jak tylko Kasi uda sie wyciagnas malca zrobie watek i oby szybko trafil do super domku, Fajny z niego cudak :-) Zostaje jeszcze ta mini przestraszona sunieczka [B]A propos Deniska - dziewczyny, czy moge liczyc na pomoc w sprawie opisu do ogloszen Deniska, ze mnie poetycka noga...;, Taki nie bardzo dlugi opis a zarazem troche poruszajacy, moze macie jakis fajny przyklad z ogloszen innych psiakow [/B][/QUOTE] Trzymam mocno kciuki żeby udało się wyciągnąć Tofika!Asiu!Bardzo chciałabym pomóc w spr.Deniska...ale ze mnie jeszcze większa "poetycka noga"...Cioteczki z takim właśnie talentem!Pomóżcie asi-s!!!!
  25. Tak wspaniałe wiadomości tylko dodają człowiekowi "skrzydeł"!Domek zapowiada się super!!!
×
×
  • Create New...