Jump to content
Dogomania

kcd

Members
 • Content Count

  1000
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kcd

 1. Widzę, że Maksio na plusie - bardzo mnie to cieszy :) Dajcie, proszę, znać na priv, gdyby zrobiło się trudno - będę mogła pomóc jednorazową wpłatą.
 2. Ojejku :( Co za tragedia :( Jak dobrze, że jesteś Basiu...
 3. Nie zdążyłam nawet jeszcze zajrzeć na wątek a tu już happy end :) super :)
 4. Zamawianie tej samej karmy dla psiaka na początek, bez podpowiedzi z Twojej strony to super znak :) rzadko się o tym myśli
 5. A ja znam niejeden związek heteroseksualny, który dopuszcza się dużo gorszych rzeczy wobec zwierząt niż nieobcięte pazury i sierść, ale nie oceniam przez ten pryzmat wszystkich heteroseksualnych związków. A jeśli chodzi o rozwiązłość, związki heteroseksualne, które znam biją na głowę wszystkie homoseksualne razem wzięte. Ale przede wszytkim - nie ma to nic wspólnego z dobrem zwierząt a to o tym jest ten portal i ten wątek. Powyższe przemyślenia radzę przekierować na jakieś nacjonalistyczne forum. Przepraszam, ale nie jestem w stanie przejść obojętnie wobec takiej dyskryminacji i teg
 6. Trochę mnie tu nie było... Wow... 200 stron pomocy zwierzakom. Gratulacje Mestudio & TŻ. Wielkie serca :)
 7. Taki super miałam tymczas :) Krótki, przekochany, bezproblemowy i z happy-endem :) Jestem przeszczęśliwa! Tak mnie ta kulka radości i miłości naładowała pozytywną energią, że mogę teraz góry przenosić :)
 8. Ja też czekam na wieści o Basi. Bardzo mnie zmartwiła informacja o wypadku :(
 9. Potwierdzam :) Ma zabawki, bardzo chętnie się nimi bawi. To ja jestem gapa :) Za to psie dziecko ultra-mądre! Bezbłędnie celuje na podkłady. Wypadek zdarzył się raz, kiedy cztery łapki były na podkładzie, ale pupka wyszła za ;)
 10. Trzymam kciuki :) u mnie jest psie dziecko na tymczasie - pierwszy tymczas od 1.5 roku!
 11. Ja mogę jednorazowo 100 zł. Proszę tylko o przypomnienie, jeśli będę miała przekazać środki. Mała nie będzie miała RTG - przynajmniej na razie. Miednica jest dużo mniej bolesna, zostało niewielkie ograniczenie zakresu ruchów. Do kolejnej kontroli za tydzień. Brzuszek ok, opuchnięcie zeszło. Z tymi zniszczeniami oczywiście wykrakałam ;) No ale kto zostawia książkę w zasięgu zębów szczeniaka. I to jeszcze książkę O KOCIE! W niedzielę dwie rodziny przychodzą poznać się ze szczeniakiem - trzymajcie kciuki.
 12. Dawno mnie tu nie było... Przykro mi Małgosiu z powodu suni, to musiało być dla Ciebie okropne :( Przytulam mocno.
 13. Nazwana przez moją córkę Śliniak (chyba od ilości buziaków).
 14. Cześć :) nie było mnie tu trzy lata... ale ten czas leci! Na szczęście, jak widać, pamiętałam jeszcze hasło ;) Pierwszy raz mam na tymczasie dziecko, więc trzymajcie za mnie kciuki! Na horyzoncie pojawił się potencjalny DS- decyzja będzie jutro. Miejsce świetne, super referencje, ale do tej pory rozważana była adopcja starszego psa. Wieczorem postaram się wstawić zdjęcia (o ile mnie to nie przerośnie ;) )
×
×
 • Create New...