-
Posts
6281 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Incia
-
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
Incia replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Ale ma fart chłopaczek:lol:Chociaż dopiero od momentu, gdy jakieś fajne Ciotki wyciągnęły go z tego chlewu... -
Cezarkowi to się już nic nigdy złego przydarzyć nie może!!!
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
Incia replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolam']Zlituje się ktoś i ułoży tekst do ogłoszeń ślicznej Sambusi ? Plisss[/QUOTE] Ja. Ale najwcześniej jutro wieczorem, bo dychająca jestem, i myślę przez to wolniej. Umieścić na wątku, czy wysłać do kogoś do akceptacji? -
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
Incia replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że Jej historia potoczy się jak najlepiej:lol: -
Małe czarne Diablątko we wspaniałym DOMKU :)))
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Diablątko grzeje doopkę u Roszpunki...Domek czeka, ale transportu nadal nie ma. Z tego co wiem to Roszpunka umieściła informację na wątku transportowym. -
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
Incia replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Jak się masz, łobuzico? Dobrej nocki Ci życzę:loveu: -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
Incia replied to nescca's topic in Już w nowym domu
A mnie oczy szczypią, bom się pobeczała jak niemowlę... -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
Incia replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Tak się cieszę, zawsze z lękiem tu zaglądam, dobrze przeczytać że Tessunia ma się lepiej. Całuję Cię Królewno! -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
Incia replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Ślicznej:loveu: A Wy cioteczki zajrzyjcie proszę na bazarek dla Jokera, on bardzo potrzebuje pomocy,nie ma nic... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214818-Bezimienny-bezdomny.nowe-fanty-ratyuj%21kup-wieszaczek-%21-od-18.09-22.09-do-godz-22.00"]http://www.dogomania.pl/threads/214818-Bezimienny-bezdomny.nowe-fanty-ratyuj!kup-wieszaczek-!-od-18.09-22.09-do-godz-22.00[/URL] -
[quote name='Roszpunka']Jakby co, mamy go gdzie przetrzymać, dobra duszyczka chce mu pomóc - niech się ujawnia na wątku sama. Przed wyjazdem do Ginn musimy go odpchlić, bo się biedulek strasznie drapie. Najważniejsze teraz jest schwytanie psiaka.[/QUOTE] Jaka ja tam dobra dusza...raczej zołza:diabloti: W łapaniu nie pomogę, znów mam kryzys przeziębieniowy:angryy: Służę noclegiem, ale baaardzo awaryjnie, moje czarne bydlę jest nietolerancyjne, wstrętne, zaborcze, zazdrosne, awanturne, itp, itd... Jeśli dziś się uda, to jutro pójdziemy z nim do wetki w pobliżu, natomiast o transport do Ginn muszę którąś z Was prosić, ja nie dam rady w tej chwili.
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
Incia replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Nie choruj maleńka, trzymaj się! -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
Incia replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Spij dobrze, śliczna Księżniczko:loveu: -
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
Incia replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Trzeba leczyć, skoro jest szansa. Mojemu Kubie nerek nie można było dać nowych, gdy Jego własne przestały pracować, więc czeka na mnie mój braciszek na TM, już od lat. Ale jeśli jest nadzieja na uratowanie, to trzeba walczyć o to ŻYCIE.