-
Posts
6281 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Incia
-
[quote name='Roszpunka']Pakunek siedział mi na kolanach i właśnie przeczytał, że kochasz Albinka! Focha ma strasznego i chyba popada w depresję, bo wszedł pod biurko, zwinął się w kłębuszek i wzdycha... Co Ty najlepszego narobiłaś!!![/QUOTE] Bo ja pojemne serce mam...Kocham tez Kapselka, Horneta, Kajtusia, Jokera, i paru innych...
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Incia replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Baghera byłą dzisiaj na Wikaryjskiej, zobaczyć tego labradora , o którym pisała incia, ale pojeździła po ulicy, ani sladu, pytała tez ludzi, ale nikt nie wiedział nic o takim psie. Incia, czy masz jakies dokładniejsze dane. Jak ktoś mówił,ze to właściciele psa sie wyprowadzili, to pewnie wiadomo gdzie on mieszkał. [/QUOTE] Pogadam jutro z chłopakiem, który mi to przekazał, spróbuję dowiedzieć się szczegółów. -
Kocham Pakunka.
-
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Kasia, ciii...Nie mów głośno bo co ludzie powiedzą???:oops: -
[quote name='ewab']Incia informacja jest bardzo ogólna, a ilość działań, które musi zrealizować pracownik interwencyjny duża. Kolejna sprawa - jeśli uda się natrafić na psa, to gdzie go umieścić? [/QUOTE] Informacja ogólna, bo tylko taką dostałam. Chciałam zakomunikować problem, z myślą, że ktoś będzie mógł podjechać, zobaczyć jak sytuacja wygląda. Ja niestety nie mogę, bo pracuję do późnego wieczora, i to na drugim końcu miasta.
-
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Mnie by tam mogły budzić, jakby ładne były, duże i w mundurze...:lol: -
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Ja nie wiem, o co Wam chodzi...Frida upolowała cosik na spacerze, a Wy jakieś wielkie halo z tego robicie...Jak gdzieś ktoś zgłosi kradzież lub porwanie kończyny, to wtedy się będziemy martwić. A teraz spać! -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
Incia replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Tessunia dobre serduszko masz kochanie... -
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
I jak? Bom też się zaniepokoiła...:smhair2: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Incia replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Baghera'][I]Ircia ja moge podjechać o tego labladorka..tylko co ja mam zrobić same zdjęcia czy coś innego?? [/I][/QUOTE] jak możesz to zrób jakieś zdjęcia, obejrzyj Go, może ludzi popytaj. Ja mam wiadomości z drugiej ręki, nie znam dokładnie sytuacji. Jestem zmotoryzowana, ale niestety dziś cały dzień w pracy, jutro też. Informacje o tym psiaku dostałam dziś rano, nie wiem, jak długo tam się błąka. -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
Incia replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Śliczna! -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
Incia replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Dobrego dnia Laleczko!! -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Incia replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Na Wikaryjskiej (jak jedzie się na Zagórze) biega pies w typie labradora, biszkoptowy. Właściciel ponoć się wyprowadził, a psa zostawił. Pies jest dość nieufny. Może ktoś podjechać, sprawdzić???