-
Posts
6281 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Incia
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
Incia replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Wesołych świąt Sambinko-Kruszynko:loveu::loveu::loveu: I Twoim cudownym opiekunkom wszystkim życzę radości i spokoju! -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Damy radę dziewczyny. U mnie już wanna, szampon, odżywka i ręczniki czekają;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Incia replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Irga jest niesamowicie piękna. Te oczka takie mądre. -
Rodowodowa,sponiewierana "maciora" MA DOM!!!! CUd się ziścił!
Incia replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Pandorko kochana, słodka królewno, życzę Ci tego jedynego, najpiękniejszego prezentu... -
[quote name='Sabina02']Sa to łagodne dziewuszki... biedne takie... :-( Serce poprostu pęka! :-( [B]Cindy urodzila sie w schronisku, nigdy nie miala domu, nigdy nie miala wolnosci.... tylko schroniskowe kraty. Czy po to sie urodzila?[/B] :placz::placz::placz:[/QUOTE] Serce mi pękło...na milion kawałków...
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
Incia replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Tesso, całym sercem jestem z Tobą! -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Fajnie :) Dziękujemy :loveu: Idę na pierwszą stronę zmniejszyć zadłużenie...[/QUOTE] Pomyliły się Ciotunie. [B]367[/B] złotych. -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
Incia replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Chryste...czekałam na wieści, ale nie na takie!!!! -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
Incia replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, zajrzyjcie do małej Kiki z chorymi oczami: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219891-Jestem-Kika-prawie-umar%C5%82am-z-g%C5%82odu-mam-chore-oczy-i-nie-wiem-co-ze-mn%C4%85-b%C4%99dzie[/url]... -
Rodowodowa,sponiewierana "maciora" MA DOM!!!! CUd się ziścił!
Incia replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Mnie to się dziś już wszystkiego odechciało...W Chmielniku jest taka mała bida, oczka ma chore, zajrzyjcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219891-Jestem-Kika-prawie-umar%C5%82am-z-g%C5%82odu-mam-chore-oczy-i-nie-wiem-co-ze-mn%C4%85-b%C4%99dzie[/url]... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Incia replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ciotki, zajrzyjcie proszę do małej Kiki z chorymi oczkami: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219891-Jestem-Kika-prawie-umar%C5%82am-z-g%C5%82odu-mam-chore-oczy-i-nie-wiem-co-ze-mn%C4%85-b%C4%99dzie[/url]... -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
Incia replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Kika potrzebuje pomocy, proszę, zajrzyjcie chociaż... [url]http://www.dogomania.pl/threads/219891-Jestem-Kika-prawie-umar%C5%82am-z-g%C5%82odu-mam-chore-oczy-i-nie-wiem-co-ze-mn%C4%85-b%C4%99dzie[/url]... -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
Incia replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Fajnie się widzi taki piękny tytuł wątku. Cioteczki, zajrzyjcie przy okazji do naszej biduli: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219891-Jestem-Kika-prawie-umar%C5%82am-z-g%C5%82odu-mam-chore-oczy-i-nie-wiem-co-ze-mn%C4%85-b%C4%99dzie[/url]... -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Wolne mam 28 i 30. Idę myśleć co dalej. Popiszę na wątkach gdzieniegdzie. -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Jestem. Zbieram fanty na bazarek, to może trochę grosza wpadnie. Awaryjnie wezmę Ją do siebie, na noc czy dwie, zależy od tego jak moja suka zareaguje. Transport jakby co też. Jestem spłukana, więc finansowo nie wspomogę na razie. Straszna bieda, taka śliczniutka... -
Wyjątkowe sunie...i wyjątkowo smutny los został dla Nich napisany...
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with: