[quote name='erka']Oooo, to ciotki zawiedzione,że nie moga jechać z Brunkiem. A ja nawet nie bedę miała okazji,żeby go poznac osobiście:shake:.
Ale dobrze, niech Brunio jedzie, jak najszybciej:).[/QUOTE]
Niech jedzie szybciutko! A my tu o Nim zawsze będziemy pamiętać...