gigel, nie jestem zalogowana na facebooku, nie mogę więc pomóc choćby w rozsyłaniu wątku
szukaj dogomaniaków z Wrześni lub okolic. Jest zdaje się jakaś mapa dogomaniaków,
ale sama jestem jeszcze cienka na tym portalu i niewiele nawet mogę podpowiedzieć.
Niemniej, jak zawsze życzę powodzenia w walce o polepszenie losu zwierzaków
/A o fundacji Mrunio, już sama nie wiem co sądzić /