[quote name='giselle4']Pesio wrzeszczał i chcial do niej
ale trafil do kojca
my zas w pole[/QUOTE]
No to Was dziewczyny Figa przegoniła po tych polach,
fajnie się czyta i można się uśmiać, ale też nie zazdroszczę
nerwów i takiej pogoni za psem
A Pesio powinien w nagrodę dostać dodatkowy spacerek
Witaj Bono
Sesja zza krat wyszła super i rzeczywiście
pokazała, że to dziewczyna z charakterem
Cioteczko, dzisiaj już się nie straszy
staropanieństwem, co najwyżej zostanie
singielką, w co zresztą wątpię, bo sunia młoda
[quote name='giselle4']pani Iwonko,gdzie ta fotka?[/QUOTE]
Nie mogę ściągnąć z fotosika
spróbuję z innego serwera.
Oczywiście metodą prób i błędów
kiedyś w końcu wejdą
[quote name='basia34']Nje ma co sie martwic ,jest blisko Nas wiec zobaczymy ,czlowiek jest odpowiedzialny.W oko wpadla Panu tez Gisella.[/QUOTE]
I co? Hi hi hi...
też rozważał adopcję?
A Byniowi życzę spokojnego etatu, pa Byniu
Witaj mały Sipku...
już miałeś szczęście w nieszczęściu,
że trafiłeś do Azylu
Teraz już cię nikt nie skrzywdzi
Skoro flesz go razi, to troszkę chyba widzi
A z tyłu co?
[quote name='fochu']podawać można ,nie zaszkodzi :)
a tabletki nazywają się HMB[/QUOTE]
podpytam też wet. o Memotropil, czy byłby pomocny w przypadku Samba
przeczytałam, że zuziaM podaje go Amorowi
[quote name='Mysza2']sambulku dzisiaj zakończył się bazarek dla Ciebie.
Z licytacji jest 184 zł, ale pewnie będzie trochę więcej bo wiele cioteczek często coś dorzuca, wszystkim bardzo dziękuję:):)[/QUOTE]
Myszko dziękujemy za zorganizowanie i prowadzenie bazarku
cioteczko,dziękujemy za zabezpieczenie Samba i mamy nadzieję
jeszcze długo z tego zabezpieczenia nie korzystać
[quote name='giselle4']Amorek ma wiecewj szczescia jak Szamanek......
ale obaj szczesliwi...i dziekują za hotelik:):)[/QUOTE]
Cześć Amorku, do góry bogaczu