Ładny jestem, ładny. 4kg to tyle, co nic w tym futerku.
Tylko 5-6 lat, a kamień taki na ząbkach?
Albo ząbki chore, bo to jeszcze chyba nie wiek
na taki kamień
Fajne zdjęcie, to w stokrotkach
No i ciężka praca, hi hi ...znam takiego
jednego, co też tak ciężko pracuje