Jump to content
Dogomania

Kaaasia

Members
  • Posts

    3650
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kaaasia

  1. Znienawidzony przezemnie niemiecki :evil_lol:. Pocieszę cie, że ja miałam jeszcze angielski, łacinę i hebrajski :diabloti:. Przeżyłam.
  2. [quote name='magdabroy']Może mam kasę, tylko nie chcę się dzielić :diabloti:[/QUOTE] Oj to nie ładnie, bardzo nie ładnie :mad: [quote name='Besti']Cześć Olusie i Milusie :loveu:[/QUOTE] Cześć Bestusie :loveu:
  3. [quote name='magdabroy']To było niepokalane poczęcie :diabloti:[/QUOTE] To już slawna powinna być i kasą się dzielić :evil_lol:
  4. Syna chyba nie masz z samego myślenia :eviltong:
  5. Najlepszego i co najmniej drugie tyle :loveu: Czyli Zbuntowany aniol :evil_lol:
  6. [quote name='magdabroy'][URL]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1452530_234039946762151_185651545_n.jpg[/URL] takie zdjęcie upublicznić :mdleje::diabloti:[/QUOTE] Zimno to się przytuliły a ty masz kosmate myśli :eviltong:
  7. [quote name='leónowa']Ale jakie słodkie:loveu:[/QUOTE] Zwłaszcza jak śpią :loveu: [quote name='(:Buńka:)']Oliś jaki rozłożony:D A Milo nie będę komentować:evil_lol:[/QUOTE] Milo pilnuje Olinkowego interesu :evil_lol: [quote name='Bobryna'][URL]http://i43.tinypic.com/erx1jo.jpg[/URL] wygląda jakby Oli żuł połówkę cytryny ;P :lol: Ale zabiegana jesteś, treningi, szkolenie, wystawy :crazyeye:[/QUOTE] Normalnie sama siebie nie poznaje ;) [quote name='Izabela124.']ha ha oni tacy zboczeńcy jak i moi :evil_lol:[/QUOTE] Zboczone zboczuchy :evil_lol:
  8. [quote name='Angi']cześć. pocałuj mnie w dupę i dodaj fotki :D[/QUOTE] Rozwalilo mnie to :evil_lol: :evil_lol::evil_lol:
  9. Kaaasia

    LaPsy 2

    Śliczne foteczki :loveu:
  10. Zboczuchy :loveu: [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1452530_234039946762151_185651545_n.jpg[/IMG]
  11. Właśnie o to chodzi. Ja nie jestem entuzjastką małych psów do zabawy ale z tego prostego powodu, że moje chłopaki nie mają w sobie za grosz delikatności. Mój poprzedni boks bawił się z pinczerkiem bez problenów. Właśnie ta panika u właścicieli, bieganie z krzykiem, łapanie psa na ręce i całe tłumaczenie jaki ten duży zły i zaraz go zje :roll:
  12. Nie wiem czy z boksia ale dla mnie wygląda jak by miala coś z cc-ta.
  13. [URL="https://lh5.googleusercontent.com/-b43kG7SIC7o/UojqBHWAADI/AAAAAAAAQKY/n5R0qouaJsA/s512/ska%C5%82%20017.jpg"]https://lh5.googleusercontent.com/-b43kG7SIC7o/UojqBHWAADI/AAAAAAAAQKY/n5R0qouaJsA/s512/ska%C5%82%20017.jpg[/URL] On wygląda jakby kombinował :evil_lol: Czytając twój opis spaceru raźniej mi się robi na myśl, że nie tylko u mnie ludzie szaleją. Ale czasem ręce opadają patrząc co oni wyprawiają z tymi mikropsami :roll:
  14. Spamujcie sobie ile chcecie, mnie to nie przeszkadza ;) [quote name='betty_labrador']Ale super z tym szkoleniem- powinnaś sobie zazdrościć ze masz zaszczyt tam być :D:D beda jakies foty ze szkolenia? :razz:[/QUOTE] Normalnie zaszczyt mnie kopnął :razz: Na fotki to nie ma co liczyć. Tam się pracuje a nie fotkuje ;) [quote name='Sonka95']Dacie rade ze wszystkim ;) w końcu to była pierwsza lekcja i był strasznie wszystkim zaciekawiony :diabloti:[/QUOTE] Mam nadzieję, że kiedyś będzie lepiej bo teraz jest słabo. O ile nie szarpał się już tak do psów to poziom jego skupienia jest bardzo niski. Ciągle węszy, wyjada co komu spadło, rozgląda się. Musimy mocno nad tym popracować. We wtorek zapisałam nas na szkolenie z hendlingu :cool3:. Normalnie się rozszalałam.
  15. Gandzik ma piękny ryjek :loveu: Czyli u ciebie tak samo aktywnie jak u mnie :evil_lol:
  16. Hopka pierwsza klasa. Miałam podobną :eviltong: Storczyki piękne :loveu:
  17. [quote name='Victoria']przechodzilas obok czy bylas na zajęciach ?? :P[/QUOTE] Dziś zaczynałam pt.
  18. [quote name='magdabroy']To kiedy kolejna lekcja?[/QUOTE] Jutro [quote name='kalyna']Ja też chciałabym na szkolenie :placz: Niestety teraz mnie na nie nie stać :-( oprócz koszt szkolenia dochodzi dojazd...:placz: ten sam problem z semi, które są jeszcze dalej.... :( Iza, a semi? tylko znaleźć jakieś fajne, blisko weekendowe :cool3:[/QUOTE] Nam się trafiła promocja :evil_lol:. Chyba na zimę cenę obniżyli ;)
  19. Ja też prawie na zadupiu a szkolonko się znalazło :eviltong: Zawsze można umówić się na zajęcia indywidualne ale tutaj koszty są porażające :roll:
  20. [URL="https://lh6.googleusercontent.com/-ZlNXZ6qR_xE/UoeMTVQtuEI/AAAAAAAAQEs/xyPOVim_k3s/s576/santo%20007.jpg"]https://lh6.googleusercontent.com/-ZlNXZ6qR_xE/UoeMTVQtuEI/AAAAAAAAQEs/xyPOVim_k3s/s576/santo%20007.jpg[/URL] Ja wiem że ludzie lubią piękne, pozowane zdjęciuszki a ja wolę takie, gdzie wszystko żyje własnym życiem :cool3:
  21. Jakie tu plany nikczemne :evil_lol:
  22. Ja też lubię zimę ale przy tym malym gamoniu wolę aby jak najdłuzej było sucho. Już teraz latam za nim, a jak się będzie ślisko to aż strach sie bać :diabloti:
  23. [quote name='Izabela124.'][URL]http://i42.tinypic.com/2lvzgc9.jpg-[/URL] ale mina :D[/QUOTE] Piłeczkożerca :loveu: [quote name='Aleksandra95']Witamy się :loveu:[/QUOTE] Heloł :smile: [quote name='(:Buńka:)']A ja tam zazdroszczę... nie zakwasów tylko szkolenia:eviltong: Gdybym tak miała czas i bliżej do Kielc to też bym się z Rokulcem zapisała na coś...:roll:[/QUOTE] Zakwasy jakoś przeżyje :evil_lol: ale już dawno tylu przysiadów nie zrobiłam :evil_lol: Ja mam o tyle fajnie, że jakieś 15-20min piechotką mamy. No i jest to szkóła polecana przez ZK, więc nie tylko szkolenie ale i egzamin na miejscu :smile: [quote name='Izabela124.']Też bym poszła z Kissem na takie szkolenie :D[/QUOTE] To szukaj i idź ;)
  24. Młody jest delikatny i jemu coś jest potrzebne ale nie spotkałam nic odpowiedniego. Inną sprawą jest to, że mi szkoda wywalić niewiadomo ile kasy na coś co za chwilę będzie za małe ;). Tak więc szukam kubraka. Wróciliśmy ze szkolenia. Rąk i nóg nie czuję- jutro zakwasy mam murowane. Milo jest zupełnie nieogarnięty. Mimo smyczy nie zwraca na mnie uwagi, ważne są psy :roll:. Dopiero jak dostaliśmy od pana szkoleniowca kawałek kaszanki zaczął troszkę się mną interesować (bo moje kabanoski i ciasteczka wątróbkowe są fe :evil_lol:). Zbyt bliskie podejście do innego psa mało nie skończyło się miom złamanym palcem. Ale zapisałam nas na cały kurs, więc przez najbliższe 3 miesiące mamy co robić :crazyeye: (mój wewnętrzny leń jest niepocieszony). Na miejscu mamy również obronę/przygotowanie do testów oraz przygotowanie do wystaw :diabloti:. Nie wiem jak ja to wszystko ogarnę.
  25. Ja was dzisiaj widziałam na szkoleniu ;)
×
×
  • Create New...