-
Posts
3650 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kaaasia
-
Fajnie w tych szelach wyglądają :loveu: Też nie jestem wielką fanką Juliusów ale że wpadł mi do głowy głupi pomysł i była promocja to kupiłam na zaś :evil_lol:
-
[URL]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/180a073e-1fe5-483a-9155-bcd9394c8cd1_zpsc2d20759.jpg?t=1402246819[/URL] Jaka mordka zadowolona. Pewnie z tej wody do ochłody :lol:
-
Bo Ada zdjęć wstawić nie umie :eviltong:
-
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10255850_302235849942560_3817178190052483987_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10376308_302235889942556_4037061759661198977_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10352584_302235906609221_2912460755981429715_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10346652_302235933275885_8449633574586126194_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10363770_302235913275887_1111408595170342705_n.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10325557_302235616609250_3251904491336151103_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10174853_302235673275911_76274615943919083_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10306754_302235716609240_6905329171410280202_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10342494_302235749942570_5667659156565368830_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10433788_302235846609227_6716518275674730843_n.jpg[/IMG]
-
[quote name='agutka']spóźnione gratulacje :mdrmed: trzymam kciuki na dalsze sukcesy ;)[/QUOTE] Dzięki :loveu: Przyda się na pewno [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10413356_302235633275915_2936466324784520091_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10450828_302235666609245_3105270552595550759_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10394483_302235619942583_6248254080780419268_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10389694_302236003275878_4071222949239977873_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10369571_302235993275879_2111555993020879564_n.jpg[/IMG]
-
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Kaaasia replied to Franca81's topic in Foto Blogi
Ja też się dopraszam o fotki (w liczbie mnogiej) :diabloti: -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Kaaasia replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Jak wy ogarniacie tą linkę. Ja już bym się razem z psem połamała :evil_lol: -
[URL]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/IMG_8515_zpsaa002c8a.jpg[/URL] Jak bombelkuje nosem :evil_lol:
-
Super fotki :smile:
-
Szalejesz normalnie :evil_lol: Ja chcę zdjęcie po twojej opiece :diabloti:
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Kaaasia replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Jak on pięknie stoi :loveu: Nie przebrne przez cały wątek, więc nie wiem czy było. Może suszone mięso na smakołyki albo jakieś cistka zrobić samemu. -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Kaaasia replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[URL]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/zdjecia/DSC_7579_zps7cfa5829.jpg[/URL] Jaka szczęśliwa :loveu: -
Moje psy mają lenia a ja jeszcze większego :roll:. Nic nam się nie chce a czas najwyższy zabrać się do pracy bo zdziczejemy :evil_lol: Na zamówienie-model w swoich super męskich, lawendowych szeleczkach:diabloti: [IMG]http://i58.tinypic.com/vrzci1.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/4qoprd.jpg[/IMG]
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Kaaasia replied to betty_labrador's topic in Galeria
Piękne zdjęcia :loveu: To się naspacerowałyście, podziwiam :smile: Ja mam ostatnio takiego lenia że szkoda gadać. -
Szczęśliwy pies to brudny pies :cool3:
-
[quote name='Izabela124.']Wielkie gratulacje!!!!![/QUOTE] Dzięki :smile: [quote name='Franca81']Jej fotki! Milo to przystojniak! A Oli co tak w tyle? Jest rownie superasny! Jeszcze raz z siorka Miluchnego gratulujemy! A zdradzisz jakie masz dalsze plany wobec Miluchnego? Bo reproduktora zapewne jak najbardziej bierzesz pod uwage?[/QUOTE] Fotek różnych mam zapas tylko brak weny do wstawienia :roll: Jakie plany? Do końca nie wiem. Chwilowo się wystawujemy, na jesieni chciała bym wrócić na szkolenie. Gdzieś w okolicach września zrobimy przegląd generalny czyli serce, biodra, kręgosłup i wtedy pomyślimy o zrobieniu reproduktora :smile:
-
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Kaaasia replied to Franca81's topic in Foto Blogi
Nudy będziesz miała :evil_lol: -
[URL]http://i1315.photobucket.com/albums/t597/sylwiaLU90/Fot047_zps2f739485.jpg[/URL] Luna chciała ci pokazać co chce na obiad ;)
-
I model się lansuje :loveu: [IMG]http://i58.tinypic.com/2n7dpbm.jpg[/IMG] Zdjęcie kradzione z fb ale przecież nikt się nie dowie ;) [IMG]http://i62.tinypic.com/207n98i.jpg[/IMG]
-
Dzięki :smile: Niestety kleszcze są wszędzie. Oli ich nie łapie a po młodym często łażą, po mnie zresztą też. W mieszkaniu znalazłam dwa- jeden żył, drugi nie, a Milo miał jednego wbitego. że nie można się tego cholerstwa jakoś skutecznie pozbyć. Kilka fot z wyprawy do Wrocławia. Nasze super wypaśne domki :diabloti:. Po wstawieniu dwóch klatek (po wcześniejszym wyniesieniu stolika i krzesła) zostało 10cm, a między łóżkami pies się nie mógł zwinąć do snu tylko leżał wyciągnięty :evil_lol:. Jeden budynek to dwa mini domki [IMG]http://i59.tinypic.com/30dfko9.jpg[/IMG] Gdzieś ty mnie przywiozła, nie wysiadam :evil_lol: [IMG]http://i59.tinypic.com/2wdcyfb.jpg[/IMG] Miluś [IMG]http://i62.tinypic.com/2rwlwms.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/sb340h.jpg[/IMG] Nasza towarzyszka niedoli- Chanela [IMG]http://i57.tinypic.com/1zldc7q.jpg[/IMG]
-
Niestety nie. Skończyliśmy co mieliśmy w planach i przerwa.
-
[quote name='monia&nero']Super!!!!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę i gratuluję![/QUOTE] Dziękować :loveu:
-
Też bym chętnie chłopaków do wody wsadziła ale jak znajdziemy chociaż kawałek to już tłumy siedzą :roll:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Kaaasia replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
U mnie ładnie było rano a teraz grzeje :roll: