Jump to content
Dogomania

annavera

Members
  • Posts

    1023
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by annavera

  1. jaka szkoda, że się nie udało :(
  2. Serio piszesz ? Nie wiem czy cieszyć się czy płakać, bo ja tu w domu ostro toczę bój o nią ;( Ostatnio nawet już zaczęłam tupac nogą i mówić, że ja jestem zdecydowana i wezmę ją na swoją odpowiedzialność a TZ musi się dostosować.
  3. wygląda na to że Misulka dobrze trafiła :) Czekamy n fotki
  4. Co za ludzie ? !:crazyeye: Mój pies po przyjściu ze schroniska też początkowo lezał pod drzwiami i bał się chodzić po domu, choć jest ciekawski. Przez pierwsze dni był, jakoby go nie bło :) Przy drzwiach psu chłodniej, ciszej i bezpieczniej, ale w sumie dobrze, ze u nich ie został, bo zero w nich wrażliwości :( Pewnie potem by go wywalili, bo by za dużo szczekał, a może dlatego, że sąsiad ine pochwalił, że ładnego psa maja , eh ...
  5. a ja jak tam czytam, to myślę, że będzie dobrze :) Trzymam kciuki
  6. ta sunia pijaka to w jakim wieku ? Załóż jej może osobny wątek i daj namiar. To co, że jeszcze siedzi na kwarantannie. Domu szuka się długo przecież
  7. a taki pies z padaczką to jakiej opieki potrzebuje; na czym padaczka u psów polega, bo przyznaję nie mam pojęcia. Ludzie boją się chorób i stąd pewnie takie zachowanie - strach, że sobie nie poradzą :( No i w końcu tyle wokoło zdrowych psów, to po co się męczyć :(
  8. i co z tą suczką ? Ma swój wątek ?
  9. śledzę ten wątek, ale tu prawie bez zmian ... ciągle tylko "trzeba złapać" ...
  10. jaka fajniutka psinka ... szkoda, że filmik krótki; może kiedyś na spacerku ją pokręcicie ?
  11. Pakuj, pakuj pieski, bo ja już się nie mogę doczekać nowych wieści o ich przemianach i uśmiechniętych mordek, zwłaszcza mojej kochanej Dumki
  12. popieram te dwie obroże z adresówką, bo sama przeżyłam horror w pierwszym miesiącu po adopcji, gdy o północy na spacerze pies mi się wywinął z obroży i zwiał. Na dodatek młody pies, który nie bał sie ulicy, a był na tyle duży że bali się go przechodnie... Przeżyłam półgodzinny horror, po czym znalazłam go na naszym podwórku jak sobie hasał po śniegu i bawił się w najlepsze ;) Ale kończą się różnie takie przygody... zwłaszcza z takim maleńkim stachulcem jak Misia, która by gnała przed siebie i uciekała od ludzi. Koniecznie trzeba jej pilnować podwójnie.
  13. właśnie - jak Misia pojedzie do domku to ja swoje 15 dorzucam do Dumki (będę 30 placic)
  14. A wpłata na pay pala od Pani z FB doszła ? Powinna dzis być już. To jest też deklaracja stała
  15. oj żeby Roch trafił do dobrego domku; nie do budy. To piękny piesek i zasługuje na dobry domek. Trzymam kciuki
  16. Podrzucam Tinkę na górę - może ktoś ją wypatrzy
  17. Misia idzie jak burza - ledwo wyszła ze schronu a już zapowiada się dobry domek :) Mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja jak z Dumką
  18. Na FB Mimi się pojawia, więc mam nadzieję, że pieniążk iz tego jakeś się zbiora. Też wrzuciłam ja w kilka miejsc na FB
  19. Biedna mała Mimi. Czy już wiadomo co jej oczkami i ogólnie ze zdrowiem ?
  20. To prawda - przemiana Yogiego jest niesamowita :) Aż się wzruszyłam oglądając te szczęśliwe pieski w nowych domkach :) I w końcu jakiś większy porządek na stronie ;) A mojego pieszczocha jeszcze tam nie ma w adoptowanych ! Na jaki mail wysłać fotki ?
  21. aaa to nawet nie tak źle ... Demolowanie drzwi znacznie gorsze chyba :D Tak to można większość rzeczy jakoś pochować i tyle. Też myślę, że to się uspokoi. Jak mówię u mojego psa było tak też na początku - dziś już nie pamiętamy o tym :) CO prawda czapki i szaliki oraz buty były pochwane zamkniętych pojemnikach żeby się do nich nie dostał i tyle ... Kupowałam mu też jakąs kostkę do obgryzania, zostawiałam zabawki i włączone radio :D
  22. poproszę o Paypal ... Pani z FB chce zadeklarować stałe wpłaty na hotelik
  23. Słuchajcie, a czy nie lepiej zrobić tak, żeby Maczka pojechała do Kołobrzegu, a deklaracje Dumki wróciły do niej ? Ktoś zasugerował też te dwie starsze psinki - matka i córka (całe życie w schronisku), żeby pojechały do Kołobrzegu - też dobry pomysł ... przydałoby by im się ...nawet jakby mogły obie, skoro to tak duży teren :) Byłoby cudownie.
  24. ja mogę na Dumkę dorzucić 15 zł stałej; niestety więcej nie, bo z kasą u mnie krucho :( To może jednak latem uda mi się odwiedzić Dumkę .
×
×
  • Create New...