-
Posts
1023 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by annavera
-
jaka szkoda, że się nie udało :(
-
Misia już w ds. Trzymajcie kciuki za małąi!!!
annavera replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
wygląda na to że Misulka dobrze trafiła :) Czekamy n fotki -
Co za ludzie ? !:crazyeye: Mój pies po przyjściu ze schroniska też początkowo lezał pod drzwiami i bał się chodzić po domu, choć jest ciekawski. Przez pierwsze dni był, jakoby go nie bło :) Przy drzwiach psu chłodniej, ciszej i bezpieczniej, ale w sumie dobrze, ze u nich ie został, bo zero w nich wrażliwości :( Pewnie potem by go wywalili, bo by za dużo szczekał, a może dlatego, że sąsiad ine pochwalił, że ładnego psa maja , eh ...
-
Misia już w ds. Trzymajcie kciuki za małąi!!!
annavera replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
a ja jak tam czytam, to myślę, że będzie dobrze :) Trzymam kciuki -
Przyjaciel dla leniucha. Grzeczne,ułożone pieski. PIKO MA DOM!!!
annavera replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
ta sunia pijaka to w jakim wieku ? Załóż jej może osobny wątek i daj namiar. To co, że jeszcze siedzi na kwarantannie. Domu szuka się długo przecież -
Przyjaciel dla leniucha. Grzeczne,ułożone pieski. PIKO MA DOM!!!
annavera replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
a taki pies z padaczką to jakiej opieki potrzebuje; na czym padaczka u psów polega, bo przyznaję nie mam pojęcia. Ludzie boją się chorób i stąd pewnie takie zachowanie - strach, że sobie nie poradzą :( No i w końcu tyle wokoło zdrowych psów, to po co się męczyć :( -
Przyjaciel dla leniucha. Grzeczne,ułożone pieski. PIKO MA DOM!!!
annavera replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
i co z tą suczką ? Ma swój wątek ? -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
annavera replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
śledzę ten wątek, ale tu prawie bez zmian ... ciągle tylko "trzeba złapać" ... -
Misia już w ds. Trzymajcie kciuki za małąi!!!
annavera replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
popieram te dwie obroże z adresówką, bo sama przeżyłam horror w pierwszym miesiącu po adopcji, gdy o północy na spacerze pies mi się wywinął z obroży i zwiał. Na dodatek młody pies, który nie bał sie ulicy, a był na tyle duży że bali się go przechodnie... Przeżyłam półgodzinny horror, po czym znalazłam go na naszym podwórku jak sobie hasał po śniegu i bawił się w najlepsze ;) Ale kończą się różnie takie przygody... zwłaszcza z takim maleńkim stachulcem jak Misia, która by gnała przed siebie i uciekała od ludzi. Koniecznie trzeba jej pilnować podwójnie. -
oj żeby Roch trafił do dobrego domku; nie do budy. To piękny piesek i zasługuje na dobry domek. Trzymam kciuki
-
Misia już w ds. Trzymajcie kciuki za małąi!!!
annavera replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Misia idzie jak burza - ledwo wyszła ze schronu a już zapowiada się dobry domek :) Mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja jak z Dumką -
Mała Mimi - UDAŁO SIĘ I JEJ !!!
annavera replied to Wolontariusze Promyka's topic in Już w nowym domu
Na FB Mimi się pojawia, więc mam nadzieję, że pieniążk iz tego jakeś się zbiora. Też wrzuciłam ja w kilka miejsc na FB -
Mała Mimi - UDAŁO SIĘ I JEJ !!!
annavera replied to Wolontariusze Promyka's topic in Już w nowym domu
Biedna mała Mimi. Czy już wiadomo co jej oczkami i ogólnie ze zdrowiem ? -
To prawda - przemiana Yogiego jest niesamowita :) Aż się wzruszyłam oglądając te szczęśliwe pieski w nowych domkach :) I w końcu jakiś większy porządek na stronie ;) A mojego pieszczocha jeszcze tam nie ma w adoptowanych ! Na jaki mail wysłać fotki ?
-
aaa to nawet nie tak źle ... Demolowanie drzwi znacznie gorsze chyba :D Tak to można większość rzeczy jakoś pochować i tyle. Też myślę, że to się uspokoi. Jak mówię u mojego psa było tak też na początku - dziś już nie pamiętamy o tym :) CO prawda czapki i szaliki oraz buty były pochwane zamkniętych pojemnikach żeby się do nich nie dostał i tyle ... Kupowałam mu też jakąs kostkę do obgryzania, zostawiałam zabawki i włączone radio :D
-
Słuchajcie, a czy nie lepiej zrobić tak, żeby Maczka pojechała do Kołobrzegu, a deklaracje Dumki wróciły do niej ? Ktoś zasugerował też te dwie starsze psinki - matka i córka (całe życie w schronisku), żeby pojechały do Kołobrzegu - też dobry pomysł ... przydałoby by im się ...nawet jakby mogły obie, skoro to tak duży teren :) Byłoby cudownie.