Jump to content
Dogomania

annavera

Members
  • Posts

    1023
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by annavera

  1. Chyba każdy pies ma jakiegoś takiego wroga, którego nie lubi. Podobnie jak ludzie - też nie wszystkich lubimy. Ale to chyba nie powód żeby uogólniać. Nie wygląda mi na agresywną sunie na tym filmiku :)
  2. jak spędzą ze sobą 2 tygodnie to się dogadają w końcu :) W pierwszy dzień kagańce, a potem będą z jednej miski jadły :)
  3. No a co z tym domowym hotelikiem u DIF ? Jakie są szanse ? Gdzie to jest i czemu w takim razie jakoś więcej o tym nie piszecie ? Dumka jest taka śliczna, dziwię się, że nikt się nią nie interesuje :( Jak bym mogła sama bym ją wzięła :(
  4. A jakie jest w ogóle zainteresowanie Dumką ? Czy są jakieś telefony ? jakaś opcja hoteliku płatnego, żeby ją bardziej oswoić ?
  5. @E-S ... nie wiem niestety nic o domku dla Sabci. Po prostu kibicuję jej tu od jakiegoś czasu :(
  6. Sabciu, Sabciu ... trzymam kciuki ;)
  7. Trafiłam tu z FB i aż się zalogowałam na dogo, żeby napisać, że śliczna jest ! Mam nadzieję, że teraz dzięki filmikom szybciej znajdzie domek. Trzymam kciuki.
×
×
  • Create New...