Jump to content
Dogomania

annavera

Members
  • Posts

    1023
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by annavera

  1. fajna sunia, oby znalazł sie szybko domek dla niej
  2. a czy oprócz olalolaa z tamtych okolic nie ma nikogo na Dogo ? Jak dobrze zrozumialam pies jest w As Jamrozowizna ?
  3. Na FB Pani napisała, że jest ktoś, kto by przygarnęła Napędzika. Co z nim ? Konieczne są jakieś informacje, kontakt. Takie szanse, zwłaszcza w wakacje rzadko się zdarzają !
  4. no to rzeczywiście kicha :( Nawet nie wiadomo czy pies tam dalej jest i jeśli jest to co z nim :( Na FB jest na stronie AsJamrozowizna, więc go dziś udostępniłam. I jak tu nawet zbierać na niego pieniążki jak nie ma komu jeździć i pilnować co z psem czy zabrać go do weta :shake: Biedny psiak. Martwię się co z tą jego skórą ? pewnie swędzi biedaka jak diabli i się rozprzestrzenia :placz:
  5. [quote name='terra']Tu jest wątek schroniska, gdzie jest Denisek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/68576-Zbiorowy-w%C4%85tek-ps%C3%B3w-za-Schroniska-Dla-Zwierz%C4%85t-w-Jamrozowi%C5%BAnie-(25km-od-Cz%C4%99stochowy)!/page99[/url] Nikt nic nie wie.[/QUOTE] Co znaczy, że nikt nic nie wie ?
  6. ja będę trzymać. Mam nadzieję, że wieczorkiem będą pierwsze wieści, bo czwartek mam wyjęty z życiorysu szpitalną narkozą i nie wiem kiedy dojdę do siebie. A nie mogę tyle czekać na wieści o Dumce :)
  7. z tego co na szybko tam zerknęłam to na przejazd już chyba są zadeklarowane pieniążki ? Ide popracowac, bo mi ręce opadły z bezsilności :(
  8. [quote name='elinka']Wiesz, może nie tyle, że się boję, ale po prostu nie chcę. Jestem gotowa pomóc Deniskowi udostępniając swoje konto, obecnie na przykład trzeba uzbierać jakoś w jedną całość wpłaty na dojazd olalolaa do schronu, wszystkie wpłaty i wydatki mogę rozliczyć na wątku, jednak nie lubię podawać oficjalnie w necie swoich prywatnych danych.[/QUOTE] Rozumiem. Nie każdy może chcieć się ujawniać i nikt nie ma do Ciebie o to pretensji. Tylko, ze to właśnie przykład naszych czasów - gdzie sąsiad sąsiada nie zna. Ale tak naprawdę zalożę się, że niewiele trzeba, żeby Cię zidentyfikować elinka :D Sama kiedyś amatorsko rozszyfrowywałam różne osoby, a nie jestem w tym biegła. Są tacy, którzy zrobią to bez problemu. Ja tam nie mam powodów do ukrywania się odkąd założyłam firmę i tak musiałam w wielu miejscach podać swoje dane. Poza tym wiem, jak łatwo je zdobyć, więc o czym tu gadać. Tylko nam się wydaje, ze jesteśmy anonimowi.
  9. jaka jest odległość olalolaa do schronu i jaką kasę potrzeba na podróż w jedną stronę ?
  10. [quote name='kora78']tak, ja tez bym nie podala nigdzie jawnie. kiedys mialam tel niby z gazety piszacej artykul o suni, ktorą mialam w hotelu, sama zbieralam na nią pieniadze na dogo. wystraszylam sie nie na zarty, ze to jakas kontrola, fiskus, itp, bo wypytywal pan mocno o to, skad sie bierze pieniadze na utrzymanie psa, jakie to sa sumy, kto daje, jak sie oglasza poszukiwanie pieniedzy, itp okazalo sie wtedy, ze to rzeczywiscie byl artykul pomaganiu psom, poprzez wyciaganie ze schronisk i umieszczanie w hotelach. byl pisany, jednak w ustalonym czasie sie nie ukazal i nie wiem, czy kiedykolwiek zostal wydany. w Moim Psie[/QUOTE] a pewnie to był zwykły oszust który zastanawiał się ile można wyciągnac od ludzi przez takie akcje :D W takich wypadkach się mówi, że przez telefon nie udzielam takich informacji i tyle. Ja chyba bym nie miała takiego problemu, ale musiałby to dotyczyć psa, którego jestem w stanie skontrolować i odpowiedziec ludziom czy rzeczywiście ich pieniądze ida na dane potrzeby. Tak na odległość to kiepska sprawa. Wydaje mi sie , ze jednak trzeba mieć troche zaufania do ludzi. Osoby, które czytaja wydarzenia o psach w większości to osoby o dobrem sercu, nie oszuści. Co mogą zrobic tym kontem ? jak je gdzieś upubliczniom to będziesz widziala, że nagle kasa ci spływa :D Nie przesadzajmy z tą ochroną danych ? A co fiskus ma do tego ,ze zbierasz kasę, by pomóc psu, jako osoba prywatna ? To tak jak ten co stoi z kapeluszem na ulicy - podatków od tego nie ma. Tak to będziemy stać w miejscu dalej, jak widzę.
  11. rozumiem, ze jako osoba prywatna nie chcesz podać konta w opisie wydarzenia ? Czasem tak jest konto podawane, że jest w wydarzeniu, że można wpłat dokonywać na wolentariuszke czy osobę zajmująca się pieskiem - imię i nazwisko i nr konta. Inaczej ludzie będę dopominać się o numer konta w wydarzeniu. Jak się napisze, że tylko na priv .. będzie mniej wiarygodne. Znam to już z innych wydarzeń. Może ktos inny chciałby podać oficjalnie numer konta ? Mam wrażenie, ze mamy jakieś dziwne czasy i odkąd przestało sie wieszać listy lokatorów na klatkach ludzie boją się przedstawić nawet z nazwiska :(
  12. ja mogę mu założyć wydarzenie na FB; tylko jak potem nie będzie informmacji co z psem, to co ? Już mam jedno takie wydarzenie z którym usiluje sie dopytac co z psem a wszyscy milcza i wychodze na niepowazna dajac ogloszenia :( Co do prywatnych kont sa ludzie, co wplaca ale sa i tacy co nie wplaca na prywatne konto tylo na fundacje. Potrzebne tez konto pay pal, dla osob z zagranicy. Czy to prywatne konto moze byc udostepnione w wydarzeniu ? Tak aby ludzie ni musieli o nie prosic tylko sobie mogli wplacac - czasem ludzie chca pozostac anonimowi, zeby ich potem nie nagabywano o wplaty... Póki co mozna założyc takie wydarzenie, że Denis nie ma nic nawet wolentariusza, ktory by go promowal, ze potrzebuje kasy na diagnoze choroby - na pewno znajda sie ludzie ktorzy pomoga. Szkoda psa.Dzałajmy.
  13. może im częstsze zmiany, tym szybciej się przyzwyczaja :D
  14. a jest jakaś osoba, do kórej kontakt można podać jakby ludzie chcieli pytać o coś; ktoś kto ma stały kontakt ze schroniskiem i wie co dzieje sie z psem, na bieżąco ? Czy z tego schroniska są możliwe adopcje na dom tymczasowy ? No i jakie ewentualnie jest konto do wpłat, jakby ktoś chciał groszem sypnąć ?
  15. Trafiłam tu po banerku, ale jeszcze nie przebrnęłam całego wątku. Czy piesek ma jakieś wydarzenie na FB ? Z obciętymi kłaczkami wygląda całkiem ładnie - chciałabym tylko wiedzieć jakie są szanse na to, że ktos prawidłowo zdiagnozuje co z jego chorą skórą. To faktycznie mogą być jakieś skutki tych kołtunów i dredów, bo pogoda różna, a jak nie ma komu dbać o niego to i tak się stało. Dobrze, że teraz na upały ma króciutką sierść, to i gojeniu pomoże. Zapisuję sobie psiaczka i proszę o info czy na FB jest
  16. biedna malusia. Ciekawe co z tym oczkiem się dzieje - oby nic strasznego. Czekamy na wieści.
  17. Tak, też to widziałam, ale tam jest cała masa kandydatów. A Roch chyba nie jest zbytnio stużujący ... i cały czas w budzie .. zimą ... Szkoda mi go by było tam dawać :(:shake:
  18. Jest Roszek na FB, tylko trzeba go udostępniać, kto może: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=187882814593282[/url]
  19. a są jakieś nowe wieści od Roszka z hoteliku ? Muszę chyba mu nowe wydarzenie na FB zrobić, bo tamtego już nie widzę :(
  20. taki słodki pysiol Dumki - jak ten pies 11 lat mógł być niewidzialny :crazyeye: Przecież ona piękna jest !
  21. biedna mała psinka - chociaż podniosę na dobranoc
  22. QRCZE, NIE PRZYSZŁOBY MI DO GŁOWY, ZE LUDZIE PRZYŁAŻĄ DO SCHRONISKA ŻEBY NAKRĘCIĆ SWOJEGO BYŁEGO PSA :placz:
  23. ob jest taki piękny przecież - dziwię się że nie ma zapytań :( Może ze względu na to że jest starszym psem. A ile właściwie ma lat ? Jak bym nie miała psa, albo choć miała suczkę zaraz bym biedaczka wzięła ;( Tyle tych biedaków, że nic tylko własne schronisko otworzyć :D
  24. Czy są w ogóle jakiekolwiek zapytania o biedaczka ? Jak on tam w schronie na dziś sobie radzi ? Czy ten Laki wrócił ?
×
×
  • Create New...