-
Posts
1023 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by annavera
-
Gowidlino k. Sierakowic. Przybłąkała się ok. roczna sunia. POMOCY!
annavera replied to Kasia25's topic in Już w nowym domu
fajna sunia, oby znalazł sie szybko domek dla niej -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
annavera replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
a czy oprócz olalolaa z tamtych okolic nie ma nikogo na Dogo ? Jak dobrze zrozumialam pies jest w As Jamrozowizna ? -
Napędzik - niezłomny mały bohater za TM [*]
annavera replied to case's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na FB Pani napisała, że jest ktoś, kto by przygarnęła Napędzika. Co z nim ? Konieczne są jakieś informacje, kontakt. Takie szanse, zwłaszcza w wakacje rzadko się zdarzają ! -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
annavera replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
no to rzeczywiście kicha :( Nawet nie wiadomo czy pies tam dalej jest i jeśli jest to co z nim :( Na FB jest na stronie AsJamrozowizna, więc go dziś udostępniłam. I jak tu nawet zbierać na niego pieniążki jak nie ma komu jeździć i pilnować co z psem czy zabrać go do weta :shake: Biedny psiak. Martwię się co z tą jego skórą ? pewnie swędzi biedaka jak diabli i się rozprzestrzenia :placz: -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
annavera replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra']Tu jest wątek schroniska, gdzie jest Denisek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/68576-Zbiorowy-w%C4%85tek-ps%C3%B3w-za-Schroniska-Dla-Zwierz%C4%85t-w-Jamrozowi%C5%BAnie-(25km-od-Cz%C4%99stochowy)!/page99[/url] Nikt nic nie wie.[/QUOTE] Co znaczy, że nikt nic nie wie ? -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
annavera replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
z tego co na szybko tam zerknęłam to na przejazd już chyba są zadeklarowane pieniążki ? Ide popracowac, bo mi ręce opadły z bezsilności :( -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
annavera replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
[quote name='elinka']Wiesz, może nie tyle, że się boję, ale po prostu nie chcę. Jestem gotowa pomóc Deniskowi udostępniając swoje konto, obecnie na przykład trzeba uzbierać jakoś w jedną całość wpłaty na dojazd olalolaa do schronu, wszystkie wpłaty i wydatki mogę rozliczyć na wątku, jednak nie lubię podawać oficjalnie w necie swoich prywatnych danych.[/QUOTE] Rozumiem. Nie każdy może chcieć się ujawniać i nikt nie ma do Ciebie o to pretensji. Tylko, ze to właśnie przykład naszych czasów - gdzie sąsiad sąsiada nie zna. Ale tak naprawdę zalożę się, że niewiele trzeba, żeby Cię zidentyfikować elinka :D Sama kiedyś amatorsko rozszyfrowywałam różne osoby, a nie jestem w tym biegła. Są tacy, którzy zrobią to bez problemu. Ja tam nie mam powodów do ukrywania się odkąd założyłam firmę i tak musiałam w wielu miejscach podać swoje dane. Poza tym wiem, jak łatwo je zdobyć, więc o czym tu gadać. Tylko nam się wydaje, ze jesteśmy anonimowi. -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
annavera replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
jaka jest odległość olalolaa do schronu i jaką kasę potrzeba na podróż w jedną stronę ? -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
annavera replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']tak, ja tez bym nie podala nigdzie jawnie. kiedys mialam tel niby z gazety piszacej artykul o suni, ktorą mialam w hotelu, sama zbieralam na nią pieniadze na dogo. wystraszylam sie nie na zarty, ze to jakas kontrola, fiskus, itp, bo wypytywal pan mocno o to, skad sie bierze pieniadze na utrzymanie psa, jakie to sa sumy, kto daje, jak sie oglasza poszukiwanie pieniedzy, itp okazalo sie wtedy, ze to rzeczywiscie byl artykul pomaganiu psom, poprzez wyciaganie ze schronisk i umieszczanie w hotelach. byl pisany, jednak w ustalonym czasie sie nie ukazal i nie wiem, czy kiedykolwiek zostal wydany. w Moim Psie[/QUOTE] a pewnie to był zwykły oszust który zastanawiał się ile można wyciągnac od ludzi przez takie akcje :D W takich wypadkach się mówi, że przez telefon nie udzielam takich informacji i tyle. Ja chyba bym nie miała takiego problemu, ale musiałby to dotyczyć psa, którego jestem w stanie skontrolować i odpowiedziec ludziom czy rzeczywiście ich pieniądze ida na dane potrzeby. Tak na odległość to kiepska sprawa. Wydaje mi sie , ze jednak trzeba mieć troche zaufania do ludzi. Osoby, które czytaja wydarzenia o psach w większości to osoby o dobrem sercu, nie oszuści. Co mogą zrobic tym kontem ? jak je gdzieś upubliczniom to będziesz widziala, że nagle kasa ci spływa :D Nie przesadzajmy z tą ochroną danych ? A co fiskus ma do tego ,ze zbierasz kasę, by pomóc psu, jako osoba prywatna ? To tak jak ten co stoi z kapeluszem na ulicy - podatków od tego nie ma. Tak to będziemy stać w miejscu dalej, jak widzę. -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
annavera replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
rozumiem, ze jako osoba prywatna nie chcesz podać konta w opisie wydarzenia ? Czasem tak jest konto podawane, że jest w wydarzeniu, że można wpłat dokonywać na wolentariuszke czy osobę zajmująca się pieskiem - imię i nazwisko i nr konta. Inaczej ludzie będę dopominać się o numer konta w wydarzeniu. Jak się napisze, że tylko na priv .. będzie mniej wiarygodne. Znam to już z innych wydarzeń. Może ktos inny chciałby podać oficjalnie numer konta ? Mam wrażenie, ze mamy jakieś dziwne czasy i odkąd przestało sie wieszać listy lokatorów na klatkach ludzie boją się przedstawić nawet z nazwiska :( -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
annavera replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
ja mogę mu założyć wydarzenie na FB; tylko jak potem nie będzie informmacji co z psem, to co ? Już mam jedno takie wydarzenie z którym usiluje sie dopytac co z psem a wszyscy milcza i wychodze na niepowazna dajac ogloszenia :( Co do prywatnych kont sa ludzie, co wplaca ale sa i tacy co nie wplaca na prywatne konto tylo na fundacje. Potrzebne tez konto pay pal, dla osob z zagranicy. Czy to prywatne konto moze byc udostepnione w wydarzeniu ? Tak aby ludzie ni musieli o nie prosic tylko sobie mogli wplacac - czasem ludzie chca pozostac anonimowi, zeby ich potem nie nagabywano o wplaty... Póki co mozna założyc takie wydarzenie, że Denis nie ma nic nawet wolentariusza, ktory by go promowal, ze potrzebuje kasy na diagnoze choroby - na pewno znajda sie ludzie ktorzy pomoga. Szkoda psa.Dzałajmy. -
Misia już w ds. Trzymajcie kciuki za małąi!!!
annavera replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
może im częstsze zmiany, tym szybciej się przyzwyczaja :D -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
annavera replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
a jest jakaś osoba, do kórej kontakt można podać jakby ludzie chcieli pytać o coś; ktoś kto ma stały kontakt ze schroniskiem i wie co dzieje sie z psem, na bieżąco ? Czy z tego schroniska są możliwe adopcje na dom tymczasowy ? No i jakie ewentualnie jest konto do wpłat, jakby ktoś chciał groszem sypnąć ? -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
annavera replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Trafiłam tu po banerku, ale jeszcze nie przebrnęłam całego wątku. Czy piesek ma jakieś wydarzenie na FB ? Z obciętymi kłaczkami wygląda całkiem ładnie - chciałabym tylko wiedzieć jakie są szanse na to, że ktos prawidłowo zdiagnozuje co z jego chorą skórą. To faktycznie mogą być jakieś skutki tych kołtunów i dredów, bo pogoda różna, a jak nie ma komu dbać o niego to i tak się stało. Dobrze, że teraz na upały ma króciutką sierść, to i gojeniu pomoże. Zapisuję sobie psiaczka i proszę o info czy na FB jest -
Napędzik - niezłomny mały bohater za TM [*]
annavera replied to case's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oj, to nie wyglada wesoło :( -
10 lat na ŁAŃCUCHU--SZKIELET,chora.. MA DOM
annavera replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
biedna malusia. Ciekawe co z tym oczkiem się dzieje - oby nic strasznego. Czekamy na wieści. -
Tak, też to widziałam, ale tam jest cała masa kandydatów. A Roch chyba nie jest zbytnio stużujący ... i cały czas w budzie .. zimą ... Szkoda mi go by było tam dawać :(:shake:
-
Jest Roszek na FB, tylko trzeba go udostępniać, kto może: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=187882814593282[/url]
-
a są jakieś nowe wieści od Roszka z hoteliku ? Muszę chyba mu nowe wydarzenie na FB zrobić, bo tamtego już nie widzę :(
-
Laki, niedobity siekiera i szpadlem ma własny dom !!!
annavera replied to Agata Balu's topic in Już w nowym domu
biedna mała psinka - chociaż podniosę na dobranoc -
Przyjaciel dla leniucha. Grzeczne,ułożone pieski. PIKO MA DOM!!!
annavera replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
QRCZE, NIE PRZYSZŁOBY MI DO GŁOWY, ZE LUDZIE PRZYŁAŻĄ DO SCHRONISKA ŻEBY NAKRĘCIĆ SWOJEGO BYŁEGO PSA :placz: