Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Szczęściarz Kofi zaprasza na bazarek dla swojego charakternego kumpla , który bez pomocy behawiorysty nie ma szans na adopcję ... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226502-Wkr%C3%B3tce-Dzie%C5%84-Dziecka-czyli-100-pomys%C5%82%C3%B3w-jak-uradowa%C4%87-malucha-OTWARTE-do-15-05-20-00?p=19028521#post19028521"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post19028521[/URL]
  2. Kochany Rychu zaprasza na bazarek dla swojego charakternego kumpla , który bez pomocy behawiorysty nie ma szans na adopcję ... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226502-Wkr%C3%B3tce-Dzie%C5%84-Dziecka-czyli-100-pomys%C5%82%C3%B3w-jak-uradowa%C4%87-malucha-OTWARTE-do-15-05-20-00?p=19028521#post19028521"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post19028521[/URL]
  3. Sunia oaza spokoju zaprasza na bazarek dla kumpla wariata , z którym ostatnio miała przyjemność ( albo i nie:) ) spacerować [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226502-Wkr%C3%B3tce-Dzie%C5%84-Dziecka-czyli-100-pomys%C5%82%C3%B3w-jak-uradowa%C4%87-malucha-OTWARTE-do-15-05-20-00?p=19028521#post19028521"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post19028521[/URL]
  4. Maczka - charakterna panna zaprasza na bazarek dla swojego charakternego kumpla , który bez pomocy behawiorysty nie ma szans na adopcję ... http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post19028521
  5. Bingo - charakterny kawaler zaprasza na bazarek dla swojego charakternego kumpla , który bez pomocy behawiorysty nie ma szans na adopcję ... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226502-Wkr%C3%B3tce-Dzie%C5%84-Dziecka-czyli-100-pomys%C5%82%C3%B3w-jak-uradowa%C4%87-malucha-OTWARTE-do-15-05-20-00?p=19028521#post19028521[/url]
  6. Sidnejek zaprasza na bazarek dla Bazyla z charakterem , który bez pomocy behawiorysty nie ma szans na adopcję ... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226502-Wkr%C3%B3tce-Dzie%C5%84-Dziecka-czyli-100-pomys%C5%82%C3%B3w-jak-uradowa%C4%87-malucha-OTWARTE-do-15-05-20-00?p=19028521#post19028521[/url]
  7. Jeżynka zaprasza na bazarek dla swojego ,,charakternego " kumpla... http://www.dogomania.pl/forum/threads/226502-Wkr%C3%B3tce-Dzie%C5%84-Dziecka-czyli-100-pomys%C5%82%C3%B3w-jak-uradowa%C4%87-malucha-OTWARTE-do-15-05-20-00?p=19028521#post19028521
  8. Zrobiłam bazarek dla chłopaka - trzeba ostro zbierać na behawiorystę ... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226502-Wkr%C3%B3tce-Dzie%C5%84-Dziecka-czyli-100-pomys%C5%82%C3%B3w-jak-uradowa%C4%87-malucha-OTWARTE-do-15-05-20-00?p=19028521#post19028521[/url]
  9. Martka trzymam kciuki za Twoją ulubienicę a tymczasem zapraszam na bazarek dla mojego ,,charakternego" ulubieńca:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226502-Wkr%C3%B3tce-Dzie%C5%84-Dziecka-czyli-100-pomys%C5%82%C3%B3w-jak-uradowa%C4%87-malucha-OTWARTE-do-15-05-20-00?p=19028521#post19028521[/url]
  10. Bazylek był w sobotę i niedzielę na spacerku. Strasznie się cieszy jak wychodzi. Ma wtedy uszy postawione do góry a nie jak zawsze położone po sobie. Tylko trudno jest mu smycz zapiąć bo gryzie:(
  11. Weszły pieniążki od cioteczki ewu 15,00 Dzięki śliczne!
  12. Weszła deklaracja za 04/2012 od cioteczki ag2709 50,00 Ślicznie dziękuję!
  13. Weszło 10 zł deklaracji od cioteczki Bjuty. Dzięki kochana!
  14. Weszło 50 zł deklaracji od Asiapyziak. Dzięki wielkie!
  15. Puściłam 300 zł za m-c maj pobytu Binga.
  16. Pozdrowionka dla szcześliwej Nuki i jej super Pani:)
  17. Podnoszę biedaka i trzymam kciuki za DT.
  18. Pewnie ,że się nie obrażę. Ich historie też mnie poruszają.
  19. Dzięki kochana. Zobaczymy co powie Michał. Ja wkrótce zrobię dla niego bazarek. Może jeszcze ktoś się zadeklaruje. Przecież to młody psiak i musi mu się pomóc.
  20. Oj , bidulka tyle przeszła. Ja jestem zawalona deklaracjami ale dajcie konto na pw to chociaż 10 zł przeleję...
  21. W tej chwili każdego gryzie. Innych samców nie toleruje zupełnie.
  22. No właśnie a kontakt z innym psiakiem też mu wyjdzie na dobre.
  23. No to może po kastracji troszkę się uspokoi z tą dominacją. Jak pisałam schronisko jest za więc można robić kiedy tylko będzie w hoteliku pasowało.
×
×
  • Create New...