-
Posts
14143 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by caryca26
-
Szczęściarz Kofi zaprasza na bazarek dla swojego charakternego kumpla , który bez pomocy behawiorysty nie ma szans na adopcję ... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226502-Wkr%C3%B3tce-Dzie%C5%84-Dziecka-czyli-100-pomys%C5%82%C3%B3w-jak-uradowa%C4%87-malucha-OTWARTE-do-15-05-20-00?p=19028521#post19028521"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post19028521[/URL]
-
Kochany Rychu zaprasza na bazarek dla swojego charakternego kumpla , który bez pomocy behawiorysty nie ma szans na adopcję ... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226502-Wkr%C3%B3tce-Dzie%C5%84-Dziecka-czyli-100-pomys%C5%82%C3%B3w-jak-uradowa%C4%87-malucha-OTWARTE-do-15-05-20-00?p=19028521#post19028521"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post19028521[/URL]
-
Sunia oaza spokoju zaprasza na bazarek dla kumpla wariata , z którym ostatnio miała przyjemność ( albo i nie:) ) spacerować [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226502-Wkr%C3%B3tce-Dzie%C5%84-Dziecka-czyli-100-pomys%C5%82%C3%B3w-jak-uradowa%C4%87-malucha-OTWARTE-do-15-05-20-00?p=19028521#post19028521"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post19028521[/URL]
-
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Bingo - charakterny kawaler zaprasza na bazarek dla swojego charakternego kumpla , który bez pomocy behawiorysty nie ma szans na adopcję ... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226502-Wkr%C3%B3tce-Dzie%C5%84-Dziecka-czyli-100-pomys%C5%82%C3%B3w-jak-uradowa%C4%87-malucha-OTWARTE-do-15-05-20-00?p=19028521#post19028521[/url] -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Sidnejek zaprasza na bazarek dla Bazyla z charakterem , który bez pomocy behawiorysty nie ma szans na adopcję ... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226502-Wkr%C3%B3tce-Dzie%C5%84-Dziecka-czyli-100-pomys%C5%82%C3%B3w-jak-uradowa%C4%87-malucha-OTWARTE-do-15-05-20-00?p=19028521#post19028521[/url] -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeżynka zaprasza na bazarek dla swojego ,,charakternego " kumpla... http://www.dogomania.pl/forum/threads/226502-Wkr%C3%B3tce-Dzie%C5%84-Dziecka-czyli-100-pomys%C5%82%C3%B3w-jak-uradowa%C4%87-malucha-OTWARTE-do-15-05-20-00?p=19028521#post19028521 -
Martka trzymam kciuki za Twoją ulubienicę a tymczasem zapraszam na bazarek dla mojego ,,charakternego" ulubieńca:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226502-Wkr%C3%B3tce-Dzie%C5%84-Dziecka-czyli-100-pomys%C5%82%C3%B3w-jak-uradowa%C4%87-malucha-OTWARTE-do-15-05-20-00?p=19028521#post19028521[/url]
-
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weszły pieniążki od cioteczki ewu 15,00 Dzięki śliczne! -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszła deklaracja za 04/2012 od cioteczki ag2709 50,00 Ślicznie dziękuję! -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszło 10 zł deklaracji od cioteczki Bjuty. Dzięki kochana! -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weszło 50 zł deklaracji od Asiapyziak. Dzięki wielkie! -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Puściłam 300 zł za m-c maj pobytu Binga. -
Po operacji kręgosłupa w pełni sprawny Norbi szuka domu!
caryca26 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Podnoszę biedaka i trzymam kciuki za DT. -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Pewnie ,że się nie obrażę. Ich historie też mnie poruszają. -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
No właśnie a kontakt z innym psiakiem też mu wyjdzie na dobre. -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
No to może po kastracji troszkę się uspokoi z tą dominacją. Jak pisałam schronisko jest za więc można robić kiedy tylko będzie w hoteliku pasowało.